bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юли 2019 20:34


Български клубове - Хебър (Пазарджик) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Програма за първенството
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2006 09:43 
Западна "Б" Футболна група - сезон 2006/07

I кръг

12 август 2006, събота, 18:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Монтана (Монтана) - Спартак (Плевен)
Миньор (Бобов дол) - Локомотив (Мездра)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Миньор (Перник)
13 август 2006, неделя, 18:00 ч:
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)

II кръг

19 август 2006, събота, 18:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Перник)
Локомотив (Мездра) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Спартак (Плевен) - Миньор (Бобов дол)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Монтана (Монтана)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Видима-Раковски (Севлиево)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Етър 1924 (Велико Търново)

III кръг

26 август 2006, събота, 18:00 ч:
Етър 1924 (Велико Търново) - Хебър (Пазарджик)
Видима-Раковски (Севлиево) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Монтана (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Миньор (Бобов дол) - Пирин Благоевград (Благоевград)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Спартак (Плевен)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)

IV кръг

9 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Миньор (Бобов дол)
Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)
10 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихър (кв.Горубляне, София)

V кръг

16 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Хебър (Пазарджик)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Монтана (Монтана) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Чавдар (Бяла Слатина)
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)
17 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Пирин (Гоце Делчев)

VI кръг

23 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Спартак (Плевен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (Мездра)
Чавдар (Бяла Слатина) - Миньор (Перник)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана)
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)
24 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Вихър (кв.Горубляне, София)

VII кръг

30 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Хебър (Пазарджик)
Монтана (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)
1 октомври 2006, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Пирин Благоевград (Благоевград)

VIII кръг

14 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (Мездра)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Миньор (Бобов дол)
Белите орли (Плевен) - Монтана (Монтана)

IX кръг

21 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Монтана (Монтана) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Бобов дол) - Белите орли (Плевен)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (Мездра) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спартак (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар (Бяла Слатина)

X кръг

28 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Чавдар (Бяла Слатина)
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спартак (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)
Видима-Раковски (Севлиево) - Миньор (Перник)
Монтана (Монтана) - Миньор (Бобов дол)
29 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Вихър (кв.Горубляне, София)

XI кръг

4 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Белите орли (Плевен)
Локомотив (Мездра) - Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
5 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)

XII кръг

11 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак (Плевен)
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Монтана (Монтана) - Миньор (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Вихър (кв.Горубляне, София)
12 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Бяла Слатина)

XIII кръг

18 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Миньор (Бобов дол)
Локомотив (Мездра) - Монтана (Монтана)
Спартак (Плевен) - Белите орли (Плевен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
19 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Хебър (Пазарджик)


Програма за пролетен полусезон
XIV кръг

Хебър (Пазарджик) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Бяла Слатина) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Бобов дол)
Миньор (Перник) - Вихър (кв.Горубляне, София)

XV кръг

Миньор (Перник) - Хебър (Пазарджик)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Локомотив (Мездра)
Миньор (Бобов дол) - Спартак (Плевен)
Монтана (Монтана) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

XVI кръг

Хебър (Пазарджик) - Етър 1924 (Велико Търново)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана (Монтана)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Спартак (Плевен) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник)

XVII кръг

Локомотив (Мездра) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)

XVIII кръг

Хебър (Пазарджик) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Монтана (Монтана)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Бобов дол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра)

XIX кръг

Спартак (Плевен) - Хебър (Пазарджик)
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Перник) - Чавдар (Бяла Слатина)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)

XX кръг

Хебър (Пазарджик) - Белите орли (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана (Монтана)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Бобов дол)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спартак (Плевен)

XXI кръг

Пирин Благоевград (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Бобов дол) - Видима-Раковски (Севлиево)
Монтана (Монтана) - Белите орли (Плевен)

XXII кръг

Хебър (Пазарджик) - Монтана (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Бобов дол)
Видима-Раковски (Севлиево) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив (Мездра)
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин Благоевград (Благоевград)

XXIII кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Хебър (Пазарджик)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)
Спартак (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Перник) - Видима-Раковски (Севлиево)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Белите орли (Плевен)
Миньор (Бобов дол) - Монтана (Монтана)

XXIV кръг

Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Монтана (Монтана) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Перник)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Мездра)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)

XXV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Хебър (Пазарджик)
Чавдар (Бяла Слатина) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Миньор (Бобов дол)

XXVI кръг
Хебър (Пазарджик) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Миньор (Бобов дол) - Миньор (Перник)
Монтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2006 09:25 
Сложете новата :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2006 14:13 
Hebarist написа:
Сложете новата :D


Tова е цялата програма.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2006 09:55 
Еми каде е за новият полу сезон


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2006 09:44 
Програма за пролетен полусезон
XIV кръг

Хебър (Пазарджик) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Бяла Слатина) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Бобов дол)
Миньор (Перник) - Вихър (кв.Горубляне, София)

XV кръг

Миньор (Перник) - Хебър (Пазарджик)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Локомотив (Мездра)
Миньор (Бобов дол) - Спартак (Плевен)
Монтана (Монтана) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

XVI кръг

Хебър (Пазарджик) - Етър 1924 (Велико Търново)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана (Монтана)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Спартак (Плевен) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник)

XVII кръг

Локомотив (Мездра) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)

XVIII кръг

Хебър (Пазарджик) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Монтана (Монтана)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Бобов дол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра)

XIX кръг

Спартак (Плевен) - Хебър (Пазарджик)
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Перник) - Чавдар (Бяла Слатина)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)

XX кръг

Хебър (Пазарджик) - Белите орли (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана (Монтана)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Бобов дол)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спартак (Плевен)

XXI кръг

Пирин Благоевград (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Бобов дол) - Видима-Раковски (Севлиево)
Монтана (Монтана) - Белите орли (Плевен)

XXII кръг

Хебър (Пазарджик) - Монтана (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Бобов дол)
Видима-Раковски (Севлиево) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив (Мездра)
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин Благоевград (Благоевград)

XXIII кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Хебър (Пазарджик)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)
Спартак (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Перник) - Видима-Раковски (Севлиево)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Белите орли (Плевен)
Миньор (Бобов дол) - Монтана (Монтана)

XXIV кръг

Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Монтана (Монтана) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Перник)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Мездра)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)

XXV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Хебър (Пазарджик)
Чавдар (Бяла Слатина) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)
в София, ст."Академик" ("Фестивална"):
Вихър (кв.Горубляне, София) - Миньор (Бобов дол)

XXVI кръг
Хебър (Пазарджик) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Миньор (Бобов дол) - Миньор (Перник)
Монтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2006 10:20 
:002: :fans4: :beers: :kopfshuettel: :aal: :fans5: :fans3: :first: :mydabi: :fans3: :0020: :fans3: :fans5:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2007 14:01 
А кога излизат точните дати или вече са излезнали, но аз съм пропуснал този факт? :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2007 14:02 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Тогава и аз трябва да съм го изпуснал

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2007 16:31 
Новия полусезон май започва на 10 или 11 март :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2007 15:20 
ПРОГРАМА

Западна "Б" Футболна група

Пролет 2007 г.

м. Март


XIV кръг - 15.30 часа

03.03 /събота/
Пирин /Г.Делчев/-Етър /В.Търново/
Чавдар /Б.Слатина/ -Вид.Раковски /Севлиево/
Пирин Бл. /Благоевград/-Бели Орли /Плевен/
Спартак /Плевен-Монтана /Монтана/
Локомотив /Мездра/ -Миньор /Бобов Дол/
Миньор /Перник/-Вихър /Горубляне/
Хебър /Пазарджик/ - Велбъжд /Кюстендил/

XV кръг - 15.30 часа

10.03 /събота/
Миньор /Пр/ - Хебър
Монтана - Пирин Бл.
Бели Орли -Чавдар
Вид.Раковски-Пирин /ГД/
Етър- Велбъжд
11.03 /неделя/
Вихър-Локомотив /Мз/
Миньор/Бд/-Спартак /Пл/

XVI кръг - 15.30 часа

17.03 /събота/
Хебър - Етър
Велбъжд -Вид.Раковски
Пирин /ГД/-Бели Орли
Чавдар -Монтана
Пирин Бл. -Миньор /Бд/
Спартак /Пл/-Вихър
Локомотив /Мз/-Миньор /Пр/

XVII кръг - 15.30 часа

24.03 /събота/
Локомотив /Мз/ - Хебър
Миньор /Пр/-Спартак /Пл/
Миньор /Бд/-Чавдар
Монтана -Пирин /ГД/
Бели Орли -Велбъжд
Вид.Раковски-Етър
Вихър-Пирин Бл.

XVIII кръг - 15.30 часа

31.03 /събота/
Хебър - Вид.Раковски
Етър -Бели Орли
Велбъжд -Монтана
Чавдар -Вихър
Пирин Бл. -Миньор /Пр/
Спартак /Пл/-Локомотив /Мз/
Пирин /ГД/-Миньор /Бд/

м. Април
XIX кръг - 17.00 часа

07.04 /събота/
Локомотив /Мз-Пирин Бл.
Миньор /Пр/-Чавдар
Миньор /Бд/-Велбъжд
Монтана- Етър
Бели Орли -Вид.Раковски
08.04 /неделя/
Спартак /Пл/ - Хебър
Вихър - Пирин /ГД/

11.04 /сряда/ Купа "България" - 1/4 финали

XX кръг - 17.00 часа

14.04 /събота/
Хебър - Бели Орли
Вид.Раковски-Монтана
Пирин /ГД/-Миньор /Пр/
Чавдар -Локомотив /Мз/
Пирин Бл. -Спартак /Пл/
Етър-Миньор /Бд/
15.04 /неделя/ Велбъжд - Вихър
XXI кръг - 17.00 часа

21.04 /събота/
Пирин Бл. - Хебър
Спартак /Пл/-Чавдар
Локомотив /Мз/-Пирин /ГД/
Миньор /Пр/-Велбъжд
Вихър-Етър
Миньор /Бд/-Вид.Раковски
Монтана-Бели Орли

XXII кръг - 17.00 часа

28.04 /събота/
Хебър-Монтана
Бели Орли -Миньор /Бд/
Вид.Раковски-Вихър
Етър-Миньор /Пр/
Велбъжд-Локомотив /Мз/
Пирин /ГД/-Спартак /Пл/
Чавдар -Пирин Бл.

м. Май
XXIII кръг - 18.00 часа

05.05 /събота/
Чавдар-Хебър
Пирин Бл. -Пирин /ГД/
Спартак /Пл/-Велбъжд
Локомотив /Мз/-Етър
Миньор /Пр/-Вид.Раковски
Вихър-Бели Орли
06.05 /неделя/
Миньор /Бд/-Монтана

09.05 /събота/ Купа "България" - 1/2 финали

XXIV кръг - 18.00 часа

12.05 /събота/
Монтана-Вихър
Бели Орли -Миньор /Пр/
Вид.Раковски-Локомотив /Мз/
Етър-Спартак /Пл/
Велбъжд-Пирин Бл.
Пирин /ГД/-Чавдар
Хебър-Миньор /Бд/
XXV кръг - 18.00 часа

19.05 /събота/
Пирин /ГД/-Хебър
Пирин Бл. -Етър
Спартак /Пл/-Вид.Раковски
Локомотив /Мз/-Бели Орли
Миньор /Пр/-Монтана
Вихър-Миньор /Бд/
Чавдар-Велбъжд

24.05 /четвъртък/ Купа "България" - финал



XXVI кръг - 18.00 часа

26.05 /събота/
Миньор /Бд/-Миньор /Пр/
Монтана-Локомотив /Мз/
Бели Орли -Спартак /Пл/
Вид.Раковски-Пирин Бл.
Етър-Чавдар
Велбъжд-Пирин /ГД/
Хебър-Вихър

БФС - НСТ-ПФЛ

м. Януари 2007 г.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2007 16:41 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
на 10 и на 17 Март има много приятни мачове.Да не говорим за 21 Април

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 00:27 
Дано да има някакви екскурзии


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2007 14:11 
Nqkoi kato nameri programata za noviq sezon neka q kachi.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2007 20:22 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Хахахахахаахахах еми ако искаш я потърси ти още сега :):):) хахаха

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2007 23:31 
SAMO HEBAR ALE SAMO HEBAR ALE RAKIQ BOI I HEBARA AAAAAAAAAA LQQ LQL LQLLQLQLQQQQQ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 02:42 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 13:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
riders on the storm..... there are killers on the road-THE GRAVEDIGGERS PAZARDJIK...

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 23:01 
SAMOOOOOOOOOOOOOOOO HEBARRRRRRRRRR ALE ALE ALEEEEEEEEEEEE ALE ALE ALE


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 09:23 
Югозападна “В” Аматьорска футболна група - сезон 2007/08
Програма за есенен полусезон
I кръг

19 август 2007, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Струмска слава (Радомир)
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Левски (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Разлог)
Балкан (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)
Септември (Симитли) - Ботев (Ихтиман)
Миньор (Бобов дол) - Септември (София)
Люлин (София) - Витоша (Бистрица)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)
Банско 1951 (Банско) - Малеш (Микрево)

II кръг

Струмска слава (Радомир) - Малеш (Микрево)
Пирин (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)
Септември (София) - Люлин (София)
Ботев (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)
Пирин (Разлог) - Балкан (Ботевград)
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Елин Пелин)
Локомотив 101 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)

III кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава (Радомир)
Левски (Елин Пелин) - Локомотив 101 (София)
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)
Балкан (Ботевград) - Чепинец (Велинград)
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)
Люлин (София) - Ботев (Ихтиман)
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)
Банско 1951 (Банско) - Витоша (Бистрица)
Малеш (Микрево) - Пирин (Благоевград)

IV кръг

Струмска слава (Радомир) - Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево)
Септември (София) - Банско 1951 (Банско)
Ботев (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)
Сливнишки герой (Сливница) - Люлин (София)
Пирин (Разлог) - Миньор (Бобов дол)
Чепинец (Велинград) - Септември (Симитли)
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Ботевград)
Локомотив 101 (София) - Хебър (Пазарджик)
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (Елин Пелин)

V кръг

Левски (Елин Пелин) - Струмска слава (Радомир)
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)
Балкан (Ботевград) - Локомотив 101 (София)
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)
Люлин (София) - Пирин (Разлог)
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)
Банско 1951 (Банско) - Ботев (Ихтиман)
Малеш (Микрево) - Септември (София)
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)

VI кръг

Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица)
Септември (София) - Пирин (Благоевград)
Ботев (Ихтиман) - Малеш (Микрево)
Сливнишки герой (Сливница) - Банско 1951 (Банско)
Пирин (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)
Чепинец (Велинград) - Люлин (София)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Локомотив 101 (София) - Септември (Симитли)
Пирин 2001 (Благоевград) - Балкан (Ботевград)
Левски (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)

VII кръг

Хебър (Пазарджик) - Струмска слава (Радомир)
Балкан (Ботевград) - Левски (Елин Пелин)
Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Локомотив 101 (София)
Люлин (София) - Велбъжд (Кюстендил)
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Разлог)
Малеш (Микрево) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин (Благоевград) - Ботев (Ихтиман)
Витоша (Бистрица) - Септември (София)

VIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Септември (София)
Ботев (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Благоевград)
Пирин (Разлог) - Малеш (Микрево)
Чепинец (Велинград) - Банско 1951 (Банско)
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)
Локомотив 101 (София) - Люлин (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Левски (Елин Пелин) - Септември (Симитли)
Хебър (Пазарджик) - Балкан (Ботевград)

IX кръг

Балкан (Ботевград) - Струмска слава (Радомир)
Септември (Симитли) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Бобов дол) - Левски (Елин Пелин)
Люлин (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Локомотив 101 (София)
Банско 1951 (Банско) - Велбъжд (Кюстендил)
Малеш (Микрево) - Чепинец (Велинград)
Пирин (Благоевград) - Пирин (Разлог)
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)
Септември (София) - Ботев (Ихтиман)

X кръг

Струмска слава (Радомир) - Ботев (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)
Пирин (Разлог) - Витоша (Бистрица)
Чепинец (Велинград) - Пирин (Благоевград)
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш (Микрево)
Локомотив 101 (София) - Банско 1951 (Банско)
Пирин 2001 (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Левски (Елин Пелин) - Люлин (София)
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Балкан (Ботевград) - Септември (Симитли)

XI кръг

Септември (Симитли) - Струмска слава (Радомир)
Миньор (Бобов дол) - Балкан (Ботевград)
Люлин (София) - Хебър (Пазарджик)
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски (Елин Пелин)
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)
Малеш (Микрево) - Локомотив 101 (София)
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)
Септември (София) - Пирин (Разлог)
Ботев (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)

XII кръг

Струмска слава (Радомир) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин (Разлог) - Ботев (Ихтиман)
Чепинец (Велинград) - Септември (София)
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)
Локомотив 101 (София) - Пирин (Благоевград)
Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево)
Левски (Елин Пелин) - Банско 1951 (Банско)
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)
Балкан (Ботевград) - Люлин (София)
Септември (Симитли) - Миньор (Бобов дол)

XIII кръг

Миньор (Бобов дол) - Струмска слава (Радомир)
Люлин (София) - Септември (Симитли)
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Ботевград)
Банско 1951 (Банско) - Хебър (Пазарджик)
Малеш (Микрево) - Левски (Елин Пелин)
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Витоша (Бистрица) - Локомотив 101 (София)
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)
Ботев (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Разлог)

XIV кръг

Струмска слава (Радомир) - Пирин (Разлог)
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев (Ихтиман)
Локомотив 101 (София) - Септември (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)
Левски (Елин Пелин) - Пирин (Благоевград)
Хебър (Пазарджик) - Малеш (Микрево)
Балкан (Ботевград) - Банско 1951 (Банско)
Септември (Симитли) - Места 2005 (Хаджидимово)
Миньор (Бобов дол) - Люлин (София)

XV кръг

Люлин (София) - Струмска слава (Радомир)
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)
Банско 1951 (Банско) - Септември (Симитли)
Малеш (Микрево) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
Витоша (Бистрица) - Левски (Елин Пелин)
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Ботев (Ихтиман) - Локомотив 101 (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Разлог) - Чепинец (Велинград)

XVI кръг

Струмска слава (Радомир) - Чепинец (Велинград)
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Разлог)
Локомотив 101 (София) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Ихтиман)
Левски (Елин Пелин) - Септември (София)
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Благоевград)
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)
Миньор (Бобов дол) - Банско 1951 (Банско)
Люлин (София) - Места 2005 (Хаджидимово)

XVII кръг

Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава (Радомир)
Банско 1951 (Банско) - Люлин (София)
Малеш (Микрево) - Миньор (Бобов дол)
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)
Витоша (Бистрица) - Балкан (Ботевград)
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)
Ботев (Ихтиман) - Левски (Елин Пелин)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2001 (Благоевград)
Пирин (Разлог) - Локомотив 101 (София)
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)

XVIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
Локомотив 101 (София) - Чепинец (Велинград)
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Разлог)
Левски (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)
Хебър (Пазарджик) - Ботев (Ихтиман)
Балкан (Ботевград) - Септември (София)
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица)
Миньор (Бобов дол) - Пирин (Благоевград)
Люлин (София) - Малеш (Микрево)
Места 2005 (Хаджидимово) - Банско 1951 (Банско)

XIX кръг

Банско 1951 (Банско) - Струмска слава (Радомир)
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин (Благоевград) - Люлин (София)
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)
Септември (София) - Септември (Симитли)
Ботев (Ихтиман) - Балкан (Ботевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър (Пазарджик)
Пирин (Разлог) - Левски (Елин Пелин)
Чепинец (Велинград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 101 (София)

Програма за пролетен полусезон
XX кръг

Струмска слава (Радомир) - Локомотив 101 (София)
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)
Чепинец (Велинград) - Левски (Елин Пелин)
Пирин (Разлог) - Хебър (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Ботевград)
Ботев (Ихтиман) - Септември (Симитли)
Септември (София) - Миньор (Бобов дол)
Витоша (Бистрица) - Люлин (София)
Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Малеш (Микрево) - Банско 1951 (Банско)

XXI кръг

Малеш (Микрево) - Струмска слава (Радомир)
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Благоевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)
Люлин (София) - Септември (София)
Миньор (Бобов дол) - Ботев (Ихтиман)
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Разлог)
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)
Левски (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 101 (София)

XXII кръг

Струмска слава (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив 101 (София) - Левски (Елин Пелин)
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)
Чепинец (Велинград) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Разлог) - Септември (Симитли)
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)
Ботев (Ихтиман) - Люлин (София)
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)
Витоша (Бистрица) - Банско 1951 (Банско)
Пирин (Благоевград) - Малеш (Микрево)

XXIII кръг

Пирин (Благоевград) - Струмска слава (Радомир)
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица)
Банско 1951 (Банско) - Септември (София)
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев (Ихтиман)
Люлин (София) - Сливнишки герой (Сливница)
Миньор (Бобов дол) - Пирин (Разлог)
Септември (Симитли) - Чепинец (Велинград)
Балкан (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Хебър (Пазарджик) - Локомотив 101 (София)
Левски (Елин Пелин) - Пирин 2001 (Благоевград)

XXIV кръг

Струмска слава (Радомир) - Левски (Елин Пелин)
Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
Локомотив 101 (София) - Балкан (Ботевград)
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)
Пирин (Разлог) - Люлин (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)
Ботев (Ихтиман) - Банско 1951 (Банско)
Септември (София) - Малеш (Микрево)
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)

XXV кръг

Витоша (Бистрица) - Струмска слава (Радомир)
Пирин (Благоевград) - Септември (София)
Малеш (Микрево) - Ботев (Ихтиман)
Банско 1951 (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Разлог)
Люлин (София) - Чепинец (Велинград)
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)
Септември (Симитли) - Локомотив 101 (София)
Балкан (Ботевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Хебър (Пазарджик) - Левски (Елин Пелин)

XXVI кръг

Струмска слава (Радомир) - Хебър (Пазарджик)
Левски (Елин Пелин) - Балкан (Ботевград)
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)
Локомотив 101 (София) - Миньор (Бобов дол)
Велбъжд (Кюстендил) - Люлин (София)
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин (Разлог) - Банско 1951 (Банско)
Сливнишки герой (Сливница) - Малеш (Микрево)
Ботев (Ихтиман) - Пирин (Благоевград)
Септември (София) - Витоша (Бистрица)

XXVII кръг

Септември (София) - Струмска слава (Радомир)
Витоша (Бистрица) - Ботев (Ихтиман)
Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)
Малеш (Микрево) - Пирин (Разлог)
Банско 1951 (Банско) - Чепинец (Велинград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)
Люлин (София) - Локомотив 101 (София)
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2001 (Благоевград)
Септември (Симитли) - Левски (Елин Пелин)
Балкан (Ботевград) - Хебър (Пазарджик)

XXVIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Балкан (Ботевград)
Хебър (Пазарджик) - Септември (Симитли)
Левски (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)
Пирин 2001 (Благоевград) - Люлин (София)
Локомотив 101 (София) - Места 2005 (Хаджидимово)
Велбъжд (Кюстендил) - Банско 1951 (Банско)
Чепинец (Велинград) - Малеш (Микрево)
Пирин (Разлог) - Пирин (Благоевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)
Ботев (Ихтиман) - Септември (София)

XXIX кръг

Ботев (Ихтиман) - Струмска слава (Радомир)
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)
Витоша (Бистрица) - Пирин (Разлог)
Пирин (Благоевград) - Чепинец (Велинград)
Малеш (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)
Банско 1951 (Банско) - Локомотив 101 (София)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2001 (Благоевград)
Люлин (София) - Левски (Елин Пелин)
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)
Септември (Симитли) - Балкан (Ботевград)

XXX кръг

Струмска слава (Радомир) - Септември (Симитли)
Балкан (Ботевград) - Миньор (Бобов дол)
Хебър (Пазарджик) - Люлин (София)
Левски (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин 2001 (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)
Локомотив 101 (София) - Малеш (Микрево)
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)
Пирин (Разлог) - Септември (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев (Ихтиман)

XXXI кръг

Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава (Радомир)
Ботев (Ихтиман) - Пирин (Разлог)
Септември (София) - Чепинец (Велинград)
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Благоевград) - Локомотив 101 (София)
Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград)
Банско 1951 (Банско) - Левски (Елин Пелин)
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)
Люлин (София) - Балкан (Ботевград)
Миньор (Бобов дол) - Септември (Симитли)

XXXII кръг

Струмска слава (Радомир) - Миньор (Бобов дол)
Септември (Симитли) - Люлин (София)
Балкан (Ботевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Хебър (Пазарджик) - Банско 1951 (Банско)
Левски (Елин Пелин) - Малеш (Микрево)
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица)
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)
Чепинец (Велинград) - Ботев (Ихтиман)
Пирин (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)

XXXIII кръг

Пирин (Разлог) - Струмска слава (Радомир)
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)
Ботев (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)
Септември (София) - Локомотив 101 (София)
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)
Пирин (Благоевград) - Левски (Елин Пелин)
Малеш (Микрево) - Хебър (Пазарджик)
Банско 1951 (Банско) - Балкан (Ботевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)
Люлин (София) - Миньор (Бобов дол)

XXXIV кръг

Струмска слава (Радомир) - Люлин (София)
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)
Септември (Симитли) - Банско 1951 (Банско)
Балкан (Ботевград) - Малеш (Микрево)
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)
Левски (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)
Локомотив 101 (София) - Ботев (Ихтиман)
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)
Чепинец (Велинград) - Пирин (Разлог)

XXXV кръг

Чепинец (Велинград) - Струмска слава (Радомир)
Пирин (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 101 (София)
Ботев (Ихтиман) - Пирин 2001 (Благоевград)
Септември (София) - Левски (Елин Пелин)
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)
Пирин (Благоевград) - Балкан (Ботевград)
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)
Банско 1951 (Банско) - Миньор (Бобов дол)
Места 2005 (Хаджидимово) - Люлин (София)

XXXVI кръг

Струмска слава (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)
Люлин (София) - Банско 1951 (Банско)
Миньор (Бобов дол) - Малеш (Микрево)
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)
Балкан (Ботевград) - Витоша (Бистрица)
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)
Левски (Елин Пелин) - Ботев (Ихтиман)
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)
Локомотив 101 (София) - Пирин (Разлог)
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)

XXXVII кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава (Радомир)
Чепинец (Велинград) - Локомотив 101 (София)
Пирин (Разлог) - Пирин 2001 (Благоевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Елин Пелин)
Ботев (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)
Септември (София) - Балкан (Ботевград)
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли)
Пирин (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Малеш (Микрево) - Люлин (София)
Банско 1951 (Банско) - Места 2005 (Хаджидимово)

XXXVIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Банско 1951 (Банско)
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)
Люлин (София) - Пирин (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)
Септември (Симитли) - Септември (София)
Балкан (Ботевград) - Ботев (Ихтиман)
Хебър (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)
Левски (Елин Пелин) - Пирин (Разлог)
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)
Локомотив 101 (София) - Велбъжд (Кюстендил)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 09:50 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2007 09:52
Мнения: 301
Местоположение: София-Пазарджик
Skype: ale_pz42
Ето и пълната програма с дати и часове:

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2007/08
Програма за есенен полусезон
I кръг

19 август 2007, неделя, 17:00 ч:
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Струмска слава (Радомир)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Левски (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Разлог)
Балкан (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Миньор (Бобов дол) - Септември (София)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Витоша (Бистрица)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)
Банско 1951 (Банско) - Малеш (Микрево)

II кръг

26 август 2007, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Малеш (Микрево)
Пирин (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)
Септември (София) - Люлин (София)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)
Пирин (Разлог) - Балкан (Ботевград)
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Елин Пелин)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)

III кръг

29 август 2007, сряда, 17:00 ч:
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава (Радомир)
Левски (Елин Пелин) - Локомотив 101 (София)
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)
Балкан (Ботевград) - Чепинец (Велинград)
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (София)
Банско 1951 (Банско) - Витоша (Бистрица)
Малеш (Микрево) - Пирин (Благоевград)

IV кръг

2 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево)
Септември (София) - Банско 1951 (Банско)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)
Сливнишки герой (Сливница) - Люлин (София)
Пирин (Разлог) - Миньор (Бобов дол)
Чепинец (Велинград) - Септември (Симитли)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Ботевград)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Хебър (Пазарджик)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (Елин Пелин)

V кръг

9 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Левски (Елин Пелин) - Струмска слава (Радомир)
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)
Балкан (Ботевград) - Локомотив 101 (София)
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Пирин (Разлог)
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)
Банско 1951 (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Малеш (Микрево) - Септември (София)
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)

VI кръг

16 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица)
Септември (София) - Пирин (Благоевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Малеш (Микрево)
Сливнишки герой (Сливница) - Банско 1951 (Банско)
Пирин (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)
Чепинец (Велинград) - Люлин (София)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Септември (Симитли)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Балкан (Ботевград)
Левски (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)

VII кръг

19 септември 2007, сряда, 16:00 ч:
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава (Радомир)
Балкан (Ботевград) - Левски (Елин Пелин)
Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Локомотив 101 (София)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Велбъжд (Кюстендил)
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Разлог)
Малеш (Микрево) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин (Благоевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Витоша (Бистрица) - Септември (София)

VIII кръг

23 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Септември (София)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Благоевград)
Пирин (Разлог) - Малеш (Микрево)
Чепинец (Велинград) - Банско 1951 (Банско)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Люлин (София)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Левски (Елин Пелин) - Септември (Симитли)
Хебър (Пазарджик) - Балкан (Ботевград)

IX кръг

30 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Ботевград) - Струмска слава (Радомир)
Септември (Симитли) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Бобов дол) - Левски (Елин Пелин)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Локомотив 101 (София)
Банско 1951 (Банско) - Велбъжд (Кюстендил)
Малеш (Микрево) - Чепинец (Велинград)
Пирин (Благоевград) - Пирин (Разлог)
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)
Септември (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)

X кръг

3 октомври 2007, сряда, 15:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)
Пирин (Разлог) - Витоша (Бистрица)
Чепинец (Велинград) - Пирин (Благоевград)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш (Микрево)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Банско 1951 (Банско)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Левски (Елин Пелин) - Люлин (София)
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Балкан (Ботевград) - Септември (Симитли)

XI кръг

7 октомври 2007, неделя, 15:00 ч:
Септември (Симитли) - Струмска слава (Радомир)
Миньор (Бобов дол) - Балкан (Ботевград)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Хебър (Пазарджик)
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски (Елин Пелин)
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)
Малеш (Микрево) - Локомотив 101 (София)
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)
Септември (София) - Пирин (Разлог)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)

XII кръг

14 октомври 2007, неделя, 15:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Чепинец (Велинград) - Септември (София)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Пирин (Благоевград)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево)
Левски (Елин Пелин) - Банско 1951 (Банско)
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)
Балкан (Ботевград) - Люлин (София)
Септември (Симитли) - Миньор (Бобов дол)

XIII кръг

17 октомври 2007, сряда, 15:00 ч:
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава (Радомир)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Септември (Симитли)
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Ботевград)
Банско 1951 (Банско) - Хебър (Пазарджик)
Малеш (Микрево) - Левски (Елин Пелин)
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Витоша (Бистрица) - Локомотив 101 (София)
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Разлог)

XIV кръг

21 октомври 2007, неделя, 15:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Пирин (Разлог)
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Септември (София)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)
Левски (Елин Пелин) - Пирин (Благоевград)
Хебър (Пазарджик) - Малеш (Микрево)
Балкан (Ботевград) - Банско 1951 (Банско)
Септември (Симитли) - Места 2005 (Хаджидимово)
Миньор (Бобов дол) - Люлин (София)

XV кръг

27 октомври 2007, събота, 15:00 ч:
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Струмска слава (Радомир)
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)
Банско 1951 (Банско) - Септември (Симитли)
Малеш (Микрево) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
Витоша (Бистрица) - Левски (Елин Пелин)
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Локомотив 101 (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Разлог) - Чепинец (Велинград)

XVI кръг

3 ноември 2007, събота, 14:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Чепинец (Велинград)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Разлог)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Сливнишки герой (Сливница)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Левски (Елин Пелин) - Септември (София)
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Благоевград)
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)
Миньор (Бобов дол) - Банско 1951 (Банско)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Места 2005 (Хаджидимово)

XVII кръг

11 ноември 2007, неделя, 14:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава (Радомир)
Банско 1951 (Банско) - Люлин (София)
Малеш (Микрево) - Миньор (Бобов дол)
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)
Витоша (Бистрица) - Балкан (Ботевград)
Септември (София) - Хебър (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски (Елин Пелин)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2001 (Благоевград)
Пирин (Разлог) - Локомотив 101 (София)
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)

XVIII кръг

18 ноември 2007, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Чепинец (Велинград)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Разлог)
Левски (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)
Хебър (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан (Ботевград) - Септември (София)
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица)
Миньор (Бобов дол) - Пирин (Благоевград)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Малеш (Микрево)
Места 2005 (Хаджидимово) - Банско 1951 (Банско)

XIX кръг

25 ноември 2007, неделя, 14:00 ч:
Банско 1951 (Банско) - Струмска слава (Радомир)
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин (Благоевград) - Люлин (София)
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)
Септември (София) - Септември (Симитли)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Ботевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър (Пазарджик)
Пирин (Разлог) - Левски (Елин Пелин)
Чепинец (Велинград) - Пирин 2001 (Благоевград)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 101 (София)

Програма за пролетен полусезон
XX кръг

Струмска слава (Радомир) - Локомотив 101 (София)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)
Чепинец (Велинград) - Левски (Елин Пелин)
Пирин (Разлог) - Хебър (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Ботевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)
Септември (София) - Миньор (Бобов дол)
Витоша (Бистрица) - Люлин (София)
Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Малеш (Микрево) - Банско 1951 (Банско)

XXI кръг

Малеш (Микрево) - Струмска слава (Радомир)
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Благоевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Септември (София)
Миньор (Бобов дол) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Разлог)
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)
Левски (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 101 (София)

XXII кръг

Струмска слава (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Левски (Елин Пелин)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)
Чепинец (Велинград) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Разлог) - Септември (Симитли)
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Люлин (София)
Септември (София) - Места 2005 (Хаджидимово)
Витоша (Бистрица) - Банско 1951 (Банско)
Пирин (Благоевград) - Малеш (Микрево)

XXIII кръг

Пирин (Благоевград) - Струмска слава (Радомир)
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица)
Банско 1951 (Банско) - Септември (София)
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Сливнишки герой (Сливница)
Миньор (Бобов дол) - Пирин (Разлог)
Септември (Симитли) - Чепинец (Велинград)
Балкан (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)
Хебър (Пазарджик) - Локомотив 101 (София)
Левски (Елин Пелин) - Пирин 2001 (Благоевград)

XXIV кръг

Струмска слава (Радомир) - Левски (Елин Пелин)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър (Пазарджик)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Балкан (Ботевград)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)
Пирин (Разлог) - Люлин (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско 1951 (Банско)
Септември (София) - Малеш (Микрево)
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)

XXV кръг

Витоша (Бистрица) - Струмска слава (Радомир)
Пирин (Благоевград) - Септември (София)
Малеш (Микрево) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Банско 1951 (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Разлог)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Чепинец (Велинград)
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)
Септември (Симитли) - Локомотив 101 (София)
Балкан (Ботевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Хебър (Пазарджик) - Левски (Елин Пелин)

XXVI кръг

Струмска слава (Радомир) - Хебър (Пазарджик)
Левски (Елин Пелин) - Балкан (Ботевград)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Миньор (Бобов дол)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Люлин (София)
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин (Разлог) - Банско 1951 (Банско)
Сливнишки герой (Сливница) - Малеш (Микрево)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Благоевград)
Септември (София) - Витоша (Бистрица)

XXVII кръг

Септември (София) - Струмска слава (Радомир)
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)
Малеш (Микрево) - Пирин (Разлог)
Банско 1951 (Банско) - Чепинец (Велинград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Локомотив 101 (София)
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2001 (Благоевград)
Септември (Симитли) - Левски (Елин Пелин)
Балкан (Ботевград) - Хебър (Пазарджик)

XXVIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Балкан (Ботевград)
Хебър (Пазарджик) - Септември (Симитли)
Левски (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Люлин (София)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Места 2005 (Хаджидимово)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Банско 1951 (Банско)
Чепинец (Велинград) - Малеш (Микрево)
Пирин (Разлог) - Пирин (Благоевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (София)

XXIX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава (Радомир)
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)
Витоша (Бистрица) - Пирин (Разлог)
Пирин (Благоевград) - Чепинец (Велинград)
Малеш (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)
Банско 1951 (Банско) - Локомотив 101 (София)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2001 (Благоевград)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Левски (Елин Пелин)
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)
Септември (Симитли) - Балкан (Ботевград)

XXX кръг

Струмска слава (Радомир) - Септември (Симитли)
Балкан (Ботевград) - Миньор (Бобов дол)
Хебър (Пазарджик) - Люлин (София)
Левски (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Малеш (Микрево)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)
Пирин (Разлог) - Септември (София)
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)

XXXI кръг

Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава (Радомир)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Разлог)
Септември (София) - Чепинец (Велинград)
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Благоевград) - Локомотив 101 (София)
Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград)
Банско 1951 (Банско) - Левски (Елин Пелин)
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Балкан (Ботевград)
Миньор (Бобов дол) - Септември (Симитли)

XXXII кръг

Струмска слава (Радомир) - Миньор (Бобов дол)
Септември (Симитли) - Люлин (София)
Балкан (Ботевград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Хебър (Пазарджик) - Банско 1951 (Банско)
Левски (Елин Пелин) - Малеш (Микрево)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)

XXXIII кръг

Пирин (Разлог) - Струмска слава (Радомир)
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)
Септември (София) - Локомотив 101 (София)
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)
Пирин (Благоевград) - Левски (Елин Пелин)
Малеш (Микрево) - Хебър (Пазарджик)
Банско 1951 (Банско) - Балкан (Ботевград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Миньор (Бобов дол)

XXXIV кръг

Струмска слава (Радомир) - Люлин (София)
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)
Септември (Симитли) - Банско 1951 (Банско)
Балкан (Ботевград) - Малеш (Микрево)
Хебър (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)
Левски (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)
Чепинец (Велинград) - Пирин (Разлог)

XXXV кръг

Чепинец (Велинград) - Струмска слава (Радомир)
Пирин (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 101 (София)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2001 (Благоевград)
Септември (София) - Левски (Елин Пелин)
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)
Пирин (Благоевград) - Балкан (Ботевград)
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)
Банско 1951 (Банско) - Миньор (Бобов дол)
Места 2005 (Хаджидимово) - Люлин (София)

XXXVI кръг

Струмска слава (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Банско 1951 (Банско)
Миньор (Бобов дол) - Малеш (Микрево)
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)
Балкан (Ботевград) - Витоша (Бистрица)
Хебър (Пазарджик) - Септември (София)
Левски (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Пирин (Разлог)
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)

XXXVII кръг

в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава (Радомир)
Чепинец (Велинград) - Локомотив 101 (София)
Пирин (Разлог) - Пирин 2001 (Благоевград)
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Елин Пелин)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)
Септември (София) - Балкан (Ботевград)
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли)
Пирин (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)
Малеш (Микрево) - Люлин (София)
Банско 1951 (Банско) - Места 2005 (Хаджидимово)

XXXVIII кръг

Струмска слава (Радомир) - Банско 1951 (Банско)
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)
в София, кв."Люлин" (II-ри микрорайон)
Люлин (София) - Пирин (Благоевград)
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)
Септември (Симитли) - Септември (София)
Балкан (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Хебър (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)
Левски (Елин Пелин) - Пирин (Разлог)
в с.Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)
в София, кв."Бенковски":
Локомотив 101 (София) - Велбъжд (Кюстендил)


Забележка: ЗС на БФС - София си запазва правото за
промени в програмата.


С благодарности към: http://www.bulgarian-football.com/bg/index.html

_________________
От Пазарджик до Несебър
Само Хебър, само Хебър!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма за първенството
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 22:27 
за жалост и хебър ще отиде в обласните групи :x


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Програма за първенството
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 23:19 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
В момента не сме в зоната на отпадащите, но нищо още не се знае.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма за първенството
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 15:53 
ще останете стига да играете както трява


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 47075 02 Дек 2006 10:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 59914 19 Окт 2009 21:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 13415 01 Ное 2006 02:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Волейбол /жени/ - състав и програма
Форум: Спартак (Плевен)
SPFC1919 53895 27 Яну 2010 20:39
от JadeMD
Преглежда непрочетените мнения Програма-2006/07
Форум: Лозен 2006 (Сухиндол)
Ashikov 4793 03 Ное 2006 22:48
от Ashikov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder