bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 15:37


Български клубове - Хебър (Пазарджик) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 102 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 13:30 
ForzaMontana написа:
хитар си ама не си петар


Поне не съм неграмотен циганин, като теб, който не знае разликата между "А" и "Ъ" :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 14:36 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Догодина пак сте във Б споко !

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 15:36 
Sancho написа:
Догодина пак сте във Б споко !


Еми да като гледам противниците в В-група с желание всичко става...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 15:38 
StreeT_HunteR написа:
Sancho написа:
Догодина пак сте във Б споко !


Еми да като гледам противниците в В-група с желание всичко става...

А аз точно като гледам противниците и нещо се съмнявам доста... :x


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 16:46 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Без да се заяждам, искам да изкажа мнение:
Футболът е игра на голове (който вкарва повече печели), а за да се вкарват голове отборът трябва да играе добре, а мачовете на Пирин срещу Хебър бяха най-леките през това първенство, няма друг отбор, срещу който да ни е били толкова лесно. Дори Миньор Бд, които също изпаднаха, взеха точка в Благоевград, а там ги бихме с 2:1, с гол в 92-та минута. Вярно е, че имате агитка, но се пак това е футболно състезание и с показаното през сезона не заслужавате да играете в "Б" група. Трябва да се сърдите единствено на Даскалов, спортно-технически щаб и футболистите.

П.П. Ботев Пд ходят по 500 човека (най-малко) на всеки мач луда агитка, ама кел файда отборът им не струва (изключение силните мачове през този сезон).

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 16:50 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
StreeT_HunteR написа:
Sancho написа:
Догодина пак сте във Б споко !


Еми да като гледам противниците в В-група с желание всичко става...


Що бе кои толкова са във вашата В група ?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 16:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Жалко е за такъв отбор с традиции като Хебър да изпадне във В група.Дано успеете скоро да се завърнете в професионалния футбол.


lms_X написа:
Много жалко за Хебър отбор с агитка да изпадне в В група е загуба за всички нас феновете.Да попитам Хебър Бои тия Люлин какъв нов стадион имат и кой им е спонсора :?:


Стадиона е стария стадион на Люлин в Първа част само че реконструиран- тревната настилка е сменена,съблекалните са ремонтирани.Спонсор им е "Бой Мар",доколкото аз знам

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 17:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
TOTTI10 написа:
Жалко е за такъв отбор с традиции като Хебър да изпадне във В група.Дано успеете скоро да се завърнете в професионалния футбол.


lms_X написа:
Много жалко за Хебър отбор с агитка да изпадне в В група е загуба за всички нас феновете.Да попитам Хебър Бои тия Люлин какъв нов стадион имат и кой им е спонсора :?:


Стадиона е стария стадион на Люлин в Първа част само че реконструиран- тревната настилка е сменена,съблекалните са ремонтирани.Спонсор им е "Бой Мар",а собственик вероятно всички знате :wink:


Разбрах за стадиона казаха ми че не бил нещо кой знае какво.За Хебър мога да кажа едно в наща В Югозападна група без пари се влиза изключително трудно защото има доста стойностни отбори-Малеш(най-силния отбор в групата с ръка на сърцето го казвам) Септември,Пирин,Балкан,Разлог,Сливница не бяха лоши ама нещо са спрели кранчето там,Левски-Спартак,абе надолу южните щати също си е ебало майката :arrow:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 18:23 
алибаба е много прав. Основната причина е в самите ни футболисти. Не мога да си обясня защо половината мачове бяха изиграни с малодушие и без никакъв хъс. За целия сезон направихме само 2 добри мача - с Миньор Пк (втория кръг) и с Велбъжд (първия пролетен). Единствено там видях дух за победа, който компенсира слабата игра. През пролетта се провалихме точно в най-важните си мачове - срещу локо мездра и монтана. И в двата мача футболистите разхождаха екипите, вместо да играят с желание.
За мен е по-добре, че изпадаме сега (що годе достойно), вместо да бяхме останали и догодина да ставаме за резил. Не бих изразил надежда, че боби в тандем с пашев щяха да направят добра селекция и положението щеше да е още по-тежко.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 18:26 
Sancho написа:
Догодина пак сте във Б споко !


Да, ако този път решат да направят 4 Б групи :)
За да влезеш в Б група трябват много сериозни финаси, които се съмнявам, че имаме. Още е рано да се определят фаворити за догодина, но аз поне съм песимист.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 18:27 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Цитат:
Разбрах за стадиона казаха ми че не бил нещо кой знае какво.За Хебър мога да кажа едно в наща В Югозападна група без пари се влиза изключително трудно защото има доста стойностни отбори-Малеш(най-силния отбор в групата с ръка на сърцето го казвам) Септември,Пирин,Балкан,Разлог,Сливница не бяха лоши ама нещо са спрели кранчето там,Левски-Спартак,абе надолу южните щати също си е ебало майката


Абе верно тия Малеш ей сега ги гледах по Ринга спечелиха аматиорската лига и ми направи впечетление , че въобще не са за В група много добре играха.Айде успех дано вие да сте първи :002:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 18:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
tova e nai-slilnata v-grupa az gledah niakolko ma4a ot severozapadnata ni6to ob6to niama
p.s. i nie taia godina imame ambicii tui kato 6te ima novi rakovoditeli na koito az li4no viarvam i dano da stane

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 18:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
За съжаление изпадате !! Но най ме е яд че отбори като Хебър с традиции е във В група а смешни като ЛОКО мз. във Б !! Спокойно догодина пак сте в Б !!!

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 19:24 
Макар много да сте се заяждали с наз , мен лично ме е яд че изпадате!
успех другия сезон да се върнете в елита бързо че без ваз ще е скука :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 19:41 
Наистина ще е хубаво да се върнем скоро там където ни е мястото !!! Но сега за съжаление трябва да приемем че не сме достоини изглежда да играем в Б група!!! Жалко за целия град за всички нас истинските фенове които сме изключително угорчени от слабата и бездушна игра на тима!!!
Но ние сме се родили в този град подкрепяли сме тима винаги така че ще останем плътно до тима и в добро и в зло!!!Дано се намерят хора които наистина да милеят за тима и нещата да потръгнат!!!



ХЕБЪР ПАЗАРДЖИК ЗАВИНАГИ!!!!!!!

:fans3: :fans3: :fans4: :aal: :fans4: :fans4: :fans3:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 01:58 
Цитат:
Стачка проваля Хебър
Пирин (ГД) влезе в историята, утвърждавайки се на третото място след 2:0 срещу Хебър. Това е най-доброто класиране на тима. Домакините излъгаха дошлия с юношите отбор от Пазарджик. Титулярите отказали да се качат в автобуса заради неизплатени пари. 2:0 бе най-малкото, с което гостите се отърваха. Зрителите дълго време аплодираха гола на Близнаков. Той вкара, след като пое топката от центъра. Първото попадение бе дело на Генчо Симеонов.


Просто без коментар! Боби, че не е стока - не е! Това всички си го знаехме. "Баровецът с парите", дето не може да си плати на отбора и му правят в стачка в решителния момент. С това обаче не извинявам тези путки, които направиха тази мизерия, когато най-малко беше нужно. Все едно цял живот са взимали пари навреме и решиха точно сега да се подиграят с очакванията и надеждите на цял един град :x
Аз лично от тук нататък смятам винаги, когато съм на мач на Хебър и когато някой от тези педали играе, ако не ги освирквам и не ги обиждам - то поне да си мълча, докато някой от тях не се покаже достатъчно мъж поне да се извини! Нека никой обаче не го разбира грешно. Всеки от нас обича Хебър и винаги ще подкрепяме отбора - тези путки обаче доказаха, че даже и да лъжат и да се обесняват - никога не биха могли да имат отново и частица от нашето доверие и подкрепа! :x


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 09:36 
HPFC написа:
Цитат:
Стачка проваля Хебър
Пирин (ГД) влезе в историята, утвърждавайки се на третото място след 2:0 срещу Хебър. Това е най-доброто класиране на тима. Домакините излъгаха дошлия с юношите отбор от Пазарджик. Титулярите отказали да се качат в автобуса заради неизплатени пари. 2:0 бе най-малкото, с което гостите се отърваха. Зрителите дълго време аплодираха гола на Близнаков. Той вкара, след като пое топката от центъра. Първото попадение бе дело на Генчо Симеонов.


Просто без коментар! Боби, че не е стока - не е! Това всички си го знаехме. "Баровецът с парите", дето не може да си плати на отбора и му правят в стачка в решителния момент. С това обаче не извинявам тези путки, които направиха тази мизерия, когато най-малко беше нужно. Все едно цял живот са взимали пари навреме и решиха точно сега да се подиграят с очакванията и надеждите на цял един град :x
Аз лично от тук нататък смятам винаги, когато съм на мач на Хебър и когато някой от тези педали играе, ако не ги освирквам и не ги обиждам - то поне да си мълча, докато някой от тях не се покаже достатъчно мъж поне да се извини! Нека никой обаче не го разбира грешно. Всеки от нас обича Хебър и винаги ще подкрепяме отбора - тези путки обаче доказаха, че даже и да лъжат и да се обесняват - никога не биха могли да имат отново и частица от нашето доверие и подкрепа! :x


HPFC и аз съм на твойто мнение футболистите това заслужават и последния мач трябва да им го покажем нищо не им пречеше да доиграят поне последното гостуване, но си личи колко играт за отбора.....защото някои от тях говориха че не играт в отбора за пари и че се раздават на 100%, но си пролича колко играт...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 09:55 
Подготвят се и транспаранти za последният мач...трябва да остане незабравим..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 15:38 
HEBARBOY написа:
Подготвят се и транспаранти za последният мач...трябва да остане незабравим..


Ще е хубаво всички, които мислят да изразят протеста си по някакъв начин да се координират преди събота и всичко да стане по план, а не стихийно :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 15:44 
Така е трябва да покажем че не искаме да виждаме повече тези курви на стадиона ни!!! Хебър е прекалено голямо име за да се подиграват някакви некадърници с него!!! Това е марката на град Пазарджик и ние като горди граждани на града ще я браним!!! Трябва да измислим нещо интересно за мача!!!


Хебър Пазарджик !!!
:aal: :aal: :fans3: :fans3: :aal: :fans5: :fans4:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 17:50 
Аз и още няколко човека ще подготвим транспаранти...друго за момента не се сещам,а и толкова бързо едвали можем да направим :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 18:08 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 20:26
Мнения: 77
Местоположение: Пазарджик
StreeT_HunteR написа:
HPFC написа:
Цитат:
Стачка проваля Хебър
Пирин (ГД) влезе в историята, утвърждавайки се на третото място след 2:0 срещу Хебър. Това е най-доброто класиране на тима. Домакините излъгаха дошлия с юношите отбор от Пазарджик. Титулярите отказали да се качат в автобуса заради неизплатени пари. 2:0 бе най-малкото, с което гостите се отърваха. Зрителите дълго време аплодираха гола на Близнаков. Той вкара, след като пое топката от центъра. Първото попадение бе дело на Генчо Симеонов.


Просто без коментар! Боби, че не е стока - не е! Това всички си го знаехме. "Баровецът с парите", дето не може да си плати на отбора и му правят в стачка в решителния момент. С това обаче не извинявам тези путки, които направиха тази мизерия, когато най-малко беше нужно. Все едно цял живот са взимали пари навреме и решиха точно сега да се подиграят с очакванията и надеждите на цял един град :x
Аз лично от тук нататък смятам винаги, когато съм на мач на Хебър и когато някой от тези педали играе, ако не ги освирквам и не ги обиждам - то поне да си мълча, докато някой от тях не се покаже достатъчно мъж поне да се извини! Нека никой обаче не го разбира грешно. Всеки от нас обича Хебър и винаги ще подкрепяме отбора - тези путки обаче доказаха, че даже и да лъжат и да се обесняват - никога не биха могли да имат отново и частица от нашето доверие и подкрепа! :x


HPFC и аз съм на твойто мнение футболистите това заслужават и последния мач трябва да им го покажем нищо не им пречеше да доиграят поне последното гостуване, но си личи колко играт за отбора.....защото някои от тях говориха че не играт в отбора за пари и че се раздават на 100%, но си пролича колко играт...

Точно така всеки който носи зелената фланелка трябва да играе като лъв на 100% и да се раздава на цяло


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 18:16 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 20:26
Мнения: 77
Местоположение: Пазарджик
Има много хора които ни мразят и ни завиждат че сме една от най-стабилните агитки и най-лудата може би.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2007 19:33 
_NoRTeR_ написа:
Има много хора които ни мразят и ни завиждат че сме една от най-стабилните агитки и най-лудата може би.


Така не е много точно да се приказва.....в момента сме малко но лудо се :8)

П.П одевеха казаха по тв-то глобени са ни титулярите и някой от тях ще излитат :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2007 09:38 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
_NoRTeR_ написа:
Има много хора които ни мразят и ни завиждат че сме една от най-стабилните агитки и най-лудата може би.

Има Господ, който гледа и докато меткате камъни по малки деца не ви чака нищо добро с футбола. :twisted:

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 102 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 96929 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147565 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 155634 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 123064 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 44908 06 Ное 2006 16:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози