bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 10:20


Български клубове - Хебър (Пазарджик) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: temata
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 19:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
emi vij sega az sam ti predlojil ne6to i ne tribva6e da go pokazva6 na vsi4ki i da doide6 da vidi6 dali sme detska gradina v slu4aia ti izliza6 kato internet hools i mislia 4e sofia e po-goliam grad ot pazardjik ta ne me nari4ai selski bek 4e sam vijdal pove4e ot teb 4e tam imate 1 zatvor i dva troleia
p.s.pokanata o6te vaji :lol:
a i ti mnogo dobre znae6 4e jiveia v sofia :lol:

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: temata
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:39 
ultras_1929 написа:
emi vij sega az sam ti predlojil ne6to i ne tribva6e da go pokazva6 na vsi4ki i da doide6 da vidi6 dali sme detska gradina v slu4aia ti izliza6 kato internet hools i mislia 4e sofia e po-goliam grad ot pazardjik ta ne me nari4ai selski bek 4e sam vijdal pove4e ot teb 4e tam imate 1 zatvor i dva troleia
p.s.pokanata o6te vaji :lol:
a i ti mnogo dobre znae6 4e jiveia v sofia :lol:


Моето момиче, колко пъти да ти казвам, че ако не беше интернета - никой нямаше да знае за вас даже. Просто защото сте кръгли нули. Неизвестни и анонимни. Вместо да ми пишеш след 1 година глупави съобщения - да беше направил нещо някога. София може да е по-голям град от Пазарджик и ти може да живееш там, но това не променя факта, че си тъпа селска тояга от Ботев"град" и че мисленето ти е селско. Не те знам къде живееш и не ме интересуваш. В моя живот ти/вие присъствахте точно за два дни, тоест когато бяха двата ни мача. На единия вие се уплашихте и не дойдохте, въпреки че доста пяна имаше преди това във форума от ваша страна. На втория ние дойдохме без излишни приказки и ви насрахме. Кога най-сетне ще го надживееш този факт или ще те комплексира цял живот?

А сега относно "предложението" ти. Сам знаеш, че цялата ви "групировка" се състои от 7-8 човека, от които само ти и онзи плешивия фъфлещ ревльо сте над 18. Другите са голобради пубери и едно момиче. Тоест ако дойдем да ви бием ще значи да се излагаме и ти го знаеш много добре. Не случайно миналия сезон, когато ви хванахме само се гаврихме с вас, но не ударихме никой. Просто на умряло куче нож не се вади. Нали много гледаш филми и как е по света - трябва да ти е ясно това :P

Щом обаче си толкова отворен това пък показва, че не смяташ да правим бой между вас и нас, а между нас и някакви твои приятели, които вероятно са същите "столичани" селски тип от любимия ти Студентски град като теб. Или ще ми кажеш, че ще намериш 5 от вашата "групировка" от 8 човека?

Защо обаче 5-на-5? Що за бой е това? Нека бъде 20 на 20 или просто 20 селски бека като теб няма откъде да намериш? :lol: Плюс това сам казваш, че живееш в София - тоест не върви боя да е до София. Нека е някъде по средата между София и Пазарджик :twisted: Помисли си ти над това предложение :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
^boy^89^ написа:
a we q si ebi maikata we selqnin otivai da gleda6 MALE6 MIKREVO - BAKAN ili KURVI4 - BALKAN ne se izlagai ve4e !!!!
хахаха кат немаш кво да му каиш :!:

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:49 
Malak`HoolS написа:
^boy^89^ написа:
a we q si ebi maikata we selqnin otivai da gleda6 MALE6 MIKREVO - BAKAN ili KURVI4 - BALKAN ne se izlagai ve4e !!!!
хахаха кат немаш кво да му каиш :!:


То набора си му показва на "нашето" момче :lol: Какво обаче трябва да му се каже според теб на този овчар, дето кога трябваше да си брани и малкото чест и достойнство избяга с кола и се направи на луд, а сега седнал на 150 км от тук да пише и да се прави на мъж :lol: Но какво да го правим момчето, като е циганче :lol: Чуло и то, че битки се уреждат по интернет и решило да се прави на интересно :lol: Вместо да си гледа това, което си го влече (кючека) ->
Изображение


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:00 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
хахаха снимката е много яка :) а наистина защо 5 на 5 , ако искаш може 1-1 или 2-2 :) а и смяташ ли че заслужаваш толкова внимание, когато на вас ви се обърна внимание от наша страна вие нищо не направихте сега година по късно ревеш още по форумите...

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:10 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Много ми е смешно, когато някой парадира със София и с това, че живее там, а всъщност е родом и израстнал в нек'во градче, което е трудноотркиваемо дори на топографска карта.

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:16 
alibaba написа:
Много ми е смешно, когато някой парадира със София и с това, че живее там, а всъщност е родом и израстнал в нек'во градче, което е трудноотркиваемо дори на топографска карта.


Това е присъщо за най-долните и тъпи селяни. С това не искам да обидя онези трудолюбиви българи родени на село. Те са достойни за уважение хора! Визирам разните изпражнения като нашата приятелка от Ботев"град", която е типична селска мургавелка (и като такава обича кючека и циганските ритми - личи си ясно от снимката) и която цял живот я е било срам откъде е и веднъж отишла в столицата -> "по-голямо столичанин от мен няма" :lol:

Тук може би е мястото да те питам теб alibaba - какъв е случая със знамето, което тези мангали са ви откраднали? Как се е случило? Много странно при условие, че те на собствения си стадион и в собственото си село се крият все едно са гости :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:55 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
HPFC написа:
alibaba написа:
Много ми е смешно, когато някой парадира със София и с това, че живее там, а всъщност е родом и израстнал в нек'во градче, което е трудноотркиваемо дори на топографска карта.


Това е присъщо за най-долните и тъпи селяни. С това не искам да обидя онези трудолюбиви българи родени на село. Те са достойни за уважение хора! Визирам разните изпражнения като нашата приятелка от Ботев"град", която е типична селска мургавелка (и като такава обича кючека и циганските ритми - личи си ясно от снимката) и която цял живот я е било срам откъде е и веднъж отишла в столицата -> "по-голямо столичанин от мен няма" :lol:

Тук може би е мястото да те питам теб alibaba - какъв е случая със знамето, което тези мангали са ви откраднали? Как се е случило? Много странно при условие, че те на собствения си стадион и в собственото си село се крият все едно са гости :lol:

Те не са откраднали наше знаме. Откраднали са знаме на другия Пирин дето е в тяхната "В" група. Наше знаме ако откраднат някога ще си отрежа ташаците ритуално.

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:05 
alibaba написа:
HPFC написа:
alibaba написа:
Много ми е смешно, когато някой парадира със София и с това, че живее там, а всъщност е родом и израстнал в нек'во градче, което е трудноотркиваемо дори на топографска карта.


Това е присъщо за най-долните и тъпи селяни. С това не искам да обидя онези трудолюбиви българи родени на село. Те са достойни за уважение хора! Визирам разните изпражнения като нашата приятелка от Ботев"град", която е типична селска мургавелка (и като такава обича кючека и циганските ритми - личи си ясно от снимката) и която цял живот я е било срам откъде е и веднъж отишла в столицата -> "по-голямо столичанин от мен няма" :lol:

Тук може би е мястото да те питам теб alibaba - какъв е случая със знамето, което тези мангали са ви откраднали? Как се е случило? Много странно при условие, че те на собствения си стадион и в собственото си село се крият все едно са гости :lol:

Те не са откраднали наше знаме. Откраднали са знаме на другия Пирин дето е в тяхната "В" група. Наше знаме ако откраднат някога ще си отрежа ташаците ритуално.


Ясно! :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:32 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
Сигурно са го взели от някое малко дете... :)

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:47 
Hack0T0 написа:
Сигурно са го взели от някое малко дете... :)

Абе ако трябва да се замислим реално. Защо да не са го взели? В крайна сметка ето този циганина. В кръвта на циганите е да крадат и да бягат. Тоест доколкото разбрах са го свили от оградата и са избягали. Кой може да се мери с тях в тази област? Никой :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 00:52 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
хаха прав си може докато единия е залисвал публиката играейки кючек другият да го е отмъкнал тихомълком :)

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 00:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
bate sega vidia li koi bu4i po forumite be
zna4i az ne sam kazal 4e sams toli4anin a i sam siguren 4e sam vidial pove4e ne6ta ot teb deto hodi6 na 6 ma4a vgodinata
a otnosno v botevgrad kak 6te izbiagam akto ne znam 4e ste bili tam vie prosto se skrihte
a za znameto kogato vie vzemete togava mi govori
a za anonimnici ne govori za6toto iimame dosta pove4e priatli ot vas goliamite huligani
p.s.haide pi6i na li4no da se razberem i da vidi6 "ciganina"na jivo

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 02:09 
ultras_1929 написа:
bate sega vidia li koi bu4i po forumite be
zna4i az ne sam kazal 4e sams toli4anin a i sam siguren 4e sam vidial pove4e ne6ta ot teb deto hodi6 na 6 ma4a vgodinata
a otnosno v botevgrad kak 6te izbiagam akto ne znam 4e ste bili tam vie prosto se skrihte
a za znameto kogato vie vzemete togava mi govori
a za anonimnici ne govori za6toto iimame dosta pove4e priatli ot vas goliamite huligani
p.s.haide pi6i na li4no da se razberem i da vidi6 "ciganina"na jivo


Путенце, на всеки ще стане ясно кой бучи по форумите, като види броя на твоите публикувани мнения и броя на моите :lol: Не можеш да си сигурен какво съм видял аз, а още по-малко пък на колко мача в годината ходя, но хайде...живей си със заблудата :lol:

За Ботев"град" много добре знаеш как избяга и после как плачеше по форумите и измисляше 20 различни версии :lol: За знамето - не знам. Не е особено геройство да се промъкваш като циганин, но прости ме - ти си си такъв наистина. След това да грабнеш знамето и да хукнеш да бягаш като путка :lol:

Имали приятели - това е, защото сте курви и се чудите на кой да се предложите и на кой да се подмажете. Всичките ви "приятели" ви се смеят за това. Можеш да си сигурен :lol: Иначе сте анонимници, които съществуват от 3 години всичко на всичко. Когато в селото ви са ви прекарали интернет.

За "срещата" ти обясних по-горе. Аз и приятелите ми не посягаме на малолетни и на момичета, а такива са 85% от вашата "групировка". :lol: Самото предложение е смешно, защото става въпрос за нереалното "5 на 5". Откъде я измисли тази цифра? Дай някаква по-голяма бройка или няма толкова селски бабаити сред приятелите ти от Студентски град? :roll: :lol: Само после да не плачеш пак и да викаш "ама вие не сте фенове, а мутри" "ама вие не сте от Хебър, а сте сотаджии" , "ама вие не сте не знам си какви, а сте инакви" :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 02:13 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
Цитат: "a za anonimnici ne govori za6toto iimame dosta pove4e priatli ot vas goliamite huligani" че какво като имате, тва да не е агенция за запознанства..???

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 02:16 
Hack0T0 написа:
Цитат: "a za anonimnici ne govori za6toto iimame dosta pove4e priatli ot vas goliamite huligani" че какво като имате, тва да не е агенция за запознанства..???


Ти представяш ли си какви са им отношенията с приятелите им. Сигурно цигането ultras_1929, дето му викат "Беко" (може би от селски бек идва? :roll: ) им играе кючеци без пари :shock: Аз съм чувал как стават те приятели с други агитки. Влизат им противниците в кръчмата и тези нашите горски момчета се насират и стават приятели с тях :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 10:33 
]Цитат: "... imame dosta pove4e priatli ot vas goliamite huligani"
Искаш да кажеш,че за да сме "golIAmi" хулигани трябва да имаме много приятели ли?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 13:07 
Е деба.... Ултрас нищо ама после кой срал по форумите виж кфи теми пускаш....

П.П за какво са ви приятелите... не треа ли на вас да си разчитате с др е лесно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 19:41 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2006 22:23
Мнения: 43
Изображение
:lol!: :affraid: :0403:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 19:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
hpfc ako ne te e sram kaji na vsi4ki kakvo stana v botevgrad i ne si izmislial gluposti
i da ti kaja vsi4ki goliami grupirovki po sveta imat priateli samod eto vie ne hodite nikade ta da imate
a i moje d asme ot 3 godini no podkrepiame otbora si mnogo po-dobre ot vas fakt
i kato tolkova me nari4a6 ciganinh i prika4va6 razni snimki aide de priemi pokanata i tova e

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 21:40 
ultras_1929 написа:
hpfc ako ne te e sram kaji na vsi4ki kakvo stana v botevgrad i ne si izmislial gluposti
i da ti kaja vsi4ki goliami grupirovki po sveta imat priateli samod eto vie ne hodite nikade ta da imate
a i moje d asme ot 3 godini no podkrepiame otbora si mnogo po-dobre ot vas fakt
i kato tolkova me nari4a6 ciganinh i prika4va6 razni snimki aide de priemi pokanata i tova e

Няма от какво да ме е срам мен, а теб. Ние дойдохме, подиграхме се с вас, издраскахме ви гадното село, пощадихме ви (,което е по-голямо унижение и от това да ви бием) и си тръгнахме. Ти точно нямаш право да говориш, защото най-много приказваше по форумите преди мача, а когато трябваше да застанеш зад думите си - избяга с кола! :lol:

Не ми обяснявай за всички големи групировки по света и за приятелства. Даже и така наречените ви приятели ви се смеят. Вие не ставате и за мажоретки на баскетболен отбор и подкрепата ви е повече от жалка. Ние на сезон може да правим 5 гостувания, но отиваме по 50-70 човека на всяко. Вие много приказвате, но ходите на 5 гостувания и общо бройката за тези 5 гостувания е колкото на едно наше. За домакински срещи е излишно да говорим :lol:

Да. Наричам те циганин и си личи от снимките и държанието ти, че си такъв. Престани да повтаряш като папагал за "срещата", а дай конкретен отговор на това, което ти казах аз. Ясно е, че на тази среща няма да са дечицата от Ботев"град"ската ви "групировка", а някакви твои селски бабаитчета. Нямам против. Нали обаче си голям разбирач - къде си чул за битка 5 на 5? :lol: Дай да е 20 на 20 и не ми излизай с номера при София. Ако искаш да се бием,( което ме съмнява, защото по-скоро пак търсиш начин да блеснеш в този форум) избери си едно място по средата между Пазарджик и София и нямаш проблем. :P Ще те помоля обаче да не ми отговаряш пак "приеми за срещата" , а да дадеш конкретен отговор на това, което ти обяснявам за трети път. В противен случай не се чуди защо няма да получиш отговор и защо те считаме за циганска путка :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 21:43 
turist написа:
Изображение
:lol!: :affraid: :0403:


Тази снимка спокойно може да се сложи в някой учебник по антропология! Друга толкова очевидно циганско-селска мутра като на наш Беко не съм виждал през целия си живот! :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 22:50 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
alibaba написа:
Много ми е смешно, когато някой парадира със София и с това, че живее там, а всъщност е родом и израстнал в нек'во градче, което е трудноотркиваемо дори на топографска карта.

Смешно било да парадираш че си софиянец,а не е смешно когато на някой всяко изречение започва с селяни?!?

п.п.Неискам да пиша друго по темата,вече ми писна да спора за глупости и за ендо и също....лека,мека и влажна..живи и здрави

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 02:38 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
"vsi4ki goliami grupirovki po sveta imat priateli samod eto vie ne hodite nikade ta da imate" ами ние да не ходим да си търсим приятели, ние отиваме да си подкрепяме отбора, а не да се мазним за да не ни бият, на нас не ни трябват приятели, пък и всеки знае че приятелство между агитки неможе да има!!!

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
zna4i az spiram ve4e d api6a na taia tema seki si znae za nego si
niama smisal d ase karame po forumite
p.s.HPFC nedei d ame podceniava6 tolkova samo tova ti kazvam i prikliu4vam

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща



Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози