bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Яну 2022 07:01


Български клубове - Балкан (Белоградчик) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Програма - Северозападна "В" АФГ 2010/11
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010 19:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Авг 2009 22:29
Мнения: 572
Местоположение: Видин
Отбор: Бдин (Видин)
Skype: vidinrapstar
I кръг

15 август 2010, неделя, 18:00 ч
Гигант (Белене) - Спартак 1919 (Плевен) -
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново) -
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй) -
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Мездра) -
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Димово) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик) -
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна) -
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован) -

II кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Торпедо 2004 (Борован) -
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски) -
Балкан (Белоградчик) - Бдин (Видин) -
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Локомотив (Мездра) - Янтра 1919 (Габрово) -
Ботев (Козлодуй) - Самоводене (Самоводене) -
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов) -
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол) -

III кръг

Ситомир (Никопол) - Спартак 1919 (Плевен)
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Дряново)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)

IV кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)
Гигант (Белене) - Самоводене (Самоводене)
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)

V кръг

Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)
Самоводене (Самоводене) - Ситомир (Никопол)
Янтра 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)
Бдин (Видин) - Ботев (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Мездра)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Димово)
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)

VI кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Дряново) - Бдин (Видин)
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) - Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) - Самоводене (Самоводене)

VII кръг

Самоводене (Самоводене) - Спартак 1919 (Плевен)
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Мездра)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Димово)

VIII кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Димово)
Локомотив (Мездра) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)
Самоводене (Самоводене) - Янтра 1919 (Габрово)

IX кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Самоводене (Самоводене)
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)
Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Димово) - Локомотив (Мездра)

X кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)
Самоводене (Самоводене) - Бдин (Видин)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)

XI кръг

Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)
Бдин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)
Левски 2007 (Левски) - Самоводене (Самоводене)
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)

XII кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
Самоводене (Самоводене) - Торпедо 2004 (Борован)
Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)

XIII кръг

Бдин (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)
Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) - Самоводене (Самоводене)
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Мездра) - Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)

XIV кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)
Самоводене (Самоводене) - Балкан (Белоградчик)
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)

XV кръг

Левски 2007 (Левски) - Спартак 1919 (Плевен)
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Димово) - Самоводене (Самоводене)
Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)

XVI кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Гигант (Белене)
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)
Локомотив (Мездра) - Самоводене (Самоводене)
Ботев (Димово) - Янтра 1919 (Габрово)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)
Торпедо 2004 (Борован) - Левски 2007 (Левски)

XVII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Спартак 1919 (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)
Бдин (Видин) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Мездра)
Самоводене (Самоводене) - Ботев (Козлодуй)
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)

XVIII кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)
Локомотив (Дряново) - Самоводене (Самоводене)
Ботев (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Димово) - Бдин (Видин)
Балкан (Белоградчик) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Торпедо 2004 (Борован)

XIX кръг

Трявна (Трявна) - Спартак 1919 (Плевен)
Торпедо 2004 (Борован) - Балкан (Белоградчик)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)
Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Дряново)
Самоводене (Самоводене) - Гигант (Белене)
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)

XX кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Академик (Свищов)
Ситомир (Никопол) - Самоводене (Самоводене)
Гигант (Белене) - Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин)
Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Димово) - Торпедо 2004 (Борован)
Балкан (Белоградчик) - Трявна (Трявна)

XXI кръг

Балкан (Белоградчик) - Спартак 1919 (Плевен)
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Мездра)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Козлодуй)
Бдин (Видин) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)
Янтра 1919 (Габрово) - Ситомир (Никопол)
Самоводене (Самоводене) - Академик (Свищов)

XXII кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Самоводене (Самоводене)
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Гигант (Белене) - Бдин (Видин)
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)
Ботев (Димово) - Балкан (Белоградчик)

XXIII кръг

Ботев (Димово) - Спартак 1919 (Плевен)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Мездра)
Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)
Янтра 1919 (Габрово) - Самоводене (Самоводене)

XXIV кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Мездра) - Ботев (Димово)

XXV кръг

Локомотив (Мездра) - Спартак 1919 (Плевен)
Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)
Торпедо 2004 (Борован) - Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)
Бдин (Видин) - Самоводене (Самоводене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)

XXVI кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин (Видин)
Самоводене (Самоводене) - Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) - Торпедо 2004 (Борован)
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Димово)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Мездра)

XXVII кръг

Ботев (Козлодуй) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)
Балкан (Белоградчик) - Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)
Торпедо 2004 (Борован) - Самоводене (Самоводене)
Левски 2007 (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)

XXVIII кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Бдин (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)
Янтра 1919 (Габрово) - Торпедо 2004 (Борован)
Самоводене (Самоводене) - Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) - Балкан (Белоградчик)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)
Гигант (Белене) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй)

XXIX кръг

Локомотив (Дряново) - Спартак 1919 (Плевен)
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)
Локомотив (Мездра) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)
Балкан (Белоградчик) - Самоводене (Самоводене)
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин)

XXX кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Левски 2007 (Левски)
Бдин (Видин) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Белоградчик)
Самоводене (Самоводене) - Ботев (Димово)
Академик (Свищов) - Локомотив (Мездра)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй)
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 86163 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 133984 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 135754 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 114599 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 41068 06 Ное 2006 16:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози