bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 25 Апр 2024 10:17


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 72 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 14:27 
Диъл :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 14:29 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
Eltras написа:
Точно тези които казваш,че са прекалили с Болярката ги нямаше в кръчмата...ама айде да не правим големите форумни истории,станалото станало...ако въобще нещо е станало :wink:



стана ми куро като видех че съседката си е дошла от германия па да ти кажем за сведение ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 14:59 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
ProdanchY написа:
Освен вас тримата имаше и отвън една маса с фенове на Етър които преди мача нищо не казаха, а след това когато вече бяха прекалили с Болярката решиха че са безсмъртни. :bounce:

Пич точно хората които бяха "прекалили" със Болярката след мача не сме били нито във, нито пред кръчмата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:19 
Еми аз вярвам на очите си ;)
Имаше един пълен мъж който беше в кръчмата преди мача, а след мача ни псуваше...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:26 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
ProdanchY написа:
Еми аз вярвам на очите си ;)
Имаше един пълен мъж който беше в кръчмата преди мача, а след мача ни псуваше...

Нито аз нито мъжът със очилата бяхме преди мача във кръчмата или пред нея.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ProdanchY написа:
Еми аз вярвам на очите си ;)
Имаше един пълен мъж който беше в кръчмата преди мача, а след мача ни псуваше...

Да не би да е бил с дълга коса? Да не би да е написал 2 коментара преди горния?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:43 
Поздрави на всички фенове на Спартак Плевен.Отбора ни остана за пореден път във Б група,аз лично не съм се и съмнявал във това.Относно за мача ни с Етър,според мен се игра.Поздравявам Болярите за добрата хореография която сътвориха с малко забележки към тях.Имаше около 10 лапета който след като сте хрърлили един път кхартий и ленти,те непрестанно след определен период от време ги сабираха и ги мятаха отново,това изглеждаше доста смешно и комично на моменти.Иначе да ви попитам добре ли се е видяла нащта димка от другата страна.Доббре отидохме и подкрепихме отбора,макар отново да имаше малко сръдни между фенове и т.н,но неможе без тях.Преди мача пихме бира в кръчма непосредствено до стадион Ивайло,където имаше 3-ма фена на Етър.Точни момчета дори един от нашите си даде наздравица с тях.Накрая след мача някъв с очила се правеше на голям разбирач,как сме били останали и т.н,че отново били некви мафий,карай да върви.Лошо за тези който не дойдоха в Търново по една или друга причина,изпуснаха много.Поздрави за хубавият стадион,който правите определено има напредък и то голям.Крайно време е някой да се замисли и за стадион Плевен,защото е срамно един от най-големите градове в страната да има подобно съоражение.Общината,кмета и всички тези хора трябва да обърнат внимание по този проблем.Успех !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Оцеляхме. Но дори само това треперене до последно дали ще се спасим е достатъчно да усили омразата ни към легендата Николов. И догодина пак ще си кретаме в Б групичката. И така докато не дойде някой като бай Мико, за да ни измъкне от блатото. Дано това е скоро!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 15:54 
Получи се добре, но според мен трябваше да изчакате да се посмрачи малко, за по-добър ефект. А колкото до малките-те не се поддават на контрол :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 16:15 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ами деца кво да ги правиш,важното че идва бодра смяна.Както видяхте тези които бяхте на стадиона,ние определено сме една от най-възрастните агитки в нашата група и тези деца един ден ще са добро продължение на нашата агитка.

brutal-определено не съм аз този който ги е псувал,а един мой приятел със очила.Аз отидох само да ги попитам що за мъже са да се крият зад рейса на отбора и зад 20-тина полицая и да размятат средни пръсти.

Относно вашата агитка винаги съм имал големи очаквания но вие все повече ме разочаровате.Очевидно си имате вътрешни проблеми,защото видях че бяхте раделени и основният ви двигател май почти през цялото време седеше доста в страни от вас.Но това са си ваши проблеми....
Ето и няколко снимки от мен:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 16:27 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
След края на мача ние отидохме да се качим в автобуса и да си тръгнем към Плевен доволни че нашия отбор остава във Б група , вашето момче с очилата ни зададе въпрос "така ли оставате във Б група като купувате мачове" и ние викаме тоя мач според тебе беше ли купен , след което той почна да ни обижда вие сте най-големите нещасници и там подобни.... Уважавам вашия отбор станал шампион на България и с трациции в Българсия футбол с публика . ETARRAS Йозера ми е говорил за вас че е ходил по мачове с вас преди години и че сте приятели с него даже и преди 2 години беше идвал при вас в клетката ако не се лъжа на ст.Белите Орли.Айде и другия сезон пак едно и също пак в Б група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 16:35 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Естественно че със Йозер се познаваме и сме приятели,даже очаквах да ни посети за мача.Може нашият човек да ви е провокирал,но нали се сещаш че винаги между нашите отбори е имало закачка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 16:46 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 17:19 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2006 10:47
Мнения: 121
Явно и момчетата от Етър са забелязали че има някакакви проблеми при нас.През тази година Етър и Миньор бяха най-добрите агитки,ние се представихме доста добре в няколко мача,но в повечето срещи бяхме доста зле.Не мога да се сърдя на нашите момчета,че някои от тях ходят по гостуванията като на екскурзия и с нищо не допринасят за подкрепата на отбора.Други пък не знаят от кой отбор са-левски,цска или Спартак.Предлагам да се съберем преди началото на следващото първенство и да направим нещо по въпроса с агитката.Ако нещата ще продължават по същия начи по добре да си купувам семки и да си гледам мача седнал и встрани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 22:38 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Не ви знам ама това дето аз видях в кръчмата е няколко можеби 5-6 сериозни момчета с шалове,тениски итн....другите бяха малко фйешън с розови тенисчкици леко екскурзианти ама това си е ваша работа :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 23:18 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Eltras написа:
Не ви знам ама това дето аз видях в кръчмата е няколко можеби 5-6 сериозни момчета с шалове,тениски итн....другите бяха малко фйешън с розови тенисчкици леко екскурзианти ама това си е ваша работа :)


Най-важното е да обичаш и да подкрепяш отбора,дори и само с чорпогащник да си


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 10:52 
Съгласен съм с Ultra Spartak и Eltras, че и на мен зе да ми омръзва !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 12:44 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Спартак взе точка от „болярите”

Футболистите на плевенския Спартак завършиха с равенство 1:1 първенството на Западната „Б” група при гостуването си във Велико Търново на местния Етър. Първото полувреме протече равностойно, като съперниците си размениха по едно попадение. В 30-ата минута Любомир Иванов нахлу на скорост в наказателното поле и бе фаулиран.



Съдията отсъди дузпа за нашите и след точното изпълнение на Ивайло Раденцов Спартак поведе. Отговорът на домакините не закъсня и след пет минути равенството бе възстановено. Автор на попадението за „болярите” стана голмайсторът им Михаил Аврионов.



До почивката плевенчани имаха възможност да поведат отново. Пропуски обаче направиха Преслав Йорданов и Любомир Иванов. През втората част търновските футболисти взеха инициативата и наложиха превес.


Атаките им обаче бяха стихийни и не доведоха до голова опасност. Гостите се прибраха в половината си и опитваха контраатаки.



При три от тях с гола се разминаха влезлият като резерва Любомир Тодоров и Любомир Иванов на два пъти. В последните секунди домакините можеха да се поздравят с победата, но изтърваха стопроцентово положение след изпълнение на фаул.



Съставът на Спартак:
Антонов – Ив.Иванов, Василев, Димов, Р.Иванов /Симеонов, Ст.Иванов/ - Петров, Раденцов, Драгвен, Панов, Л.Иванов – Йорданов /Л.Тодоров/. http://posoki.com/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 12:48 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
"Спартак" - Плевен остана в "Б" група


"Спартак" - Плевен остана в "Б" група, след като измъкна точката при гостуването си в последния кръг във Велико Търново. Плевенчани завършиха 1:1 с местния "Етър" и така събраха 32 точки, с които заеха 10-о място в класирането. "Спартак" бе заплашен да изпадне за пръв път в историята на клуба във "В" група. Той се бореше с "Пирин" - Гоце Делчев, който вървеше три точки зад нас, но при победа на "Пирин" над "Миньор" - Перник се класираше отборът от Югозападна България по-напред заради по-добрата си голова разлика от плевенчани. Така и стана - "Пирин" победи осигурилия си вече бараж "Миньор" с 2:1, но "Спартак" пък взеха точката от "Етър" и останаха с една точка по-напред в таблицата. "Беласица" пък "изхвърли" "Берое" от "А" група и си осигури място във висшата лига и за догодина, така че се оказа, че няма да отпадат толкова много отбори от Западна "Б" група, защото изпадналият "Берое" отива в Източна "Б" група. Така при евентуално спечелване на баража за висшата ни лига от "западния" пернишки "Миньор", в групата може да остане дори и "Чавдар" - Бяла Слатина. Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 14:13 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2006 00:11
Мнения: 63
Цитат:
Атаките им обаче бяха стихийни и не доведоха до голова опасност.


Ako гредите не са голова опсност, не знам кое е?!

_________________
FORZA MAGICO VIOLA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 14:15 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
biohazard написа:
Цитат:
Атаките им обаче бяха стихийни и не доведоха до голова опасност.


Ako гредите не са голова опсност, не знам кое е?!
Те така обичат да пишат не са били на мача даже


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЕТЪР - СПАРТАК ПЛЕВЕН
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 15:29 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Широкоразпространена болест по журналистите в България. Особено спортните. Криворазбран местен патриотизъм и писане от разстояние. :)

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 72 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119345 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 122365 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21777 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения Литекс в Плевен?
Форум: Литекс (Ловеч)
r.h. 25841 30 Юни 2007 11:52
от S.F.L.T.
Преглежда непрочетените мнения Етър 64
Форум: Хандбал
ETARRAS 51925 01 Авг 2007 13:59
от ETARRAS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози