bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:40


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 48 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2007 21:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
SPFC написа:
FORZA SPARTAK написа:
A ima i takiva koito sa tolkova apati4ni i ne zainteresovani (spfc) 4e ne znam kakvi temi 6te puskat.

На теб май мисленето наистина ти причинява болка...
Не ми говори за теми и кaк се пускат щото стана голям разбирач и ти.
Земи си удари главата в някоя стена(ама по-твърда), пък дано ти дойде акъла...
Не всички живеем с мисълта да идем на мач...
Айде със здраве.
Съгласен съм но трябва да има и такива хора.FORZA SPARTAK е супер зарибен и това няма как да не ме кефи,а предполагам че и теб.Е че е луд-да понякога е брутален но той си е такъв.Понякога си прави шоу на гърба на някой друг и това наистина не е хубаво.Но предполагам че ще се вразуми след толкова мъмрене.САМО СПАРТАК,ДРУГОТО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2007 22:40 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007 06:42
Мнения: 138
Местоположение: PLEVEN
SPFC написа:
FORZA SPARTAK написа:
A ima i takiva koito sa tolkova apati4ni i ne zainteresovani (spfc) 4e ne znam kakvi temi 6te puskat.

На теб май мисленето наистина ти причинява болка...
Не ми говори за теми и кaк се пускат щото стана голям разбирач и ти.
Земи си удари главата в някоя стена(ама по-твърда), пък дано ти дойде акъла...
Не всички живеем с мисълта да идем на мач...
Айде със здраве.
6tA ramba kat divak pa tebe be narkoman sma4kan .............. smardel o6te ne moga da razbera kakvo tolkova vi pre4a d`ge NO MORE COMENT .......... se az sam vi kriv A kato ste tolkova striktni i sta za red iz VA6IA forum vigte kakvi temi niknat............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i si pravete izvodite


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2007 22:53 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007 06:42
Мнения: 138
Местоположение: PLEVEN
gabitodorova написа:
abe ivan e super pi4 evala! mnogo malko sa xorata koito sa takiva fenove EVALA!
A BA6 ......MERSI MNOGO EDIn 4ovek pone da oceniava moite usiliua....... :lol: :lol: :lol: :lol: :8) :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2007 11:28 
Имам едно процедурно предложение към модераторите на форума, а именно:
Предлагам темата за БАСКЕТБОЛА вече да бъде заключена.
В никакъв случай да не се изтрива. Има толкова много информация и коментари които могат да бъдат посещавани за справка и занапред.
Евентуално може да се редуцират част от мненията там които на места са се отклонили от нея или са придобили чат-форма и не съдържащи в себи си някаква информация и коментар точно по нея.
При желание от страна на модераторите бих помогнал за това за да стане темата с по-малък обем и да останат само смислените постове.
Предлагам също да се пусне нова тема за БАСКЕТБОЛ със заглавие примерно: "БАСКЕТБОЛ! Сезон 2007/2008г. - "А" група /мъже/.
Ако кажете бих я пуснал и аз /нямам претенции за авторско право :D / някъде около 1 .VІІІ. тъй като на 10 .VІІІ. отбора ще започне подготовката си за новия сезон. Засега няма смисъл защото на 20.VІ. отбора се разпуска за заслужена ваканция и новините през този период ще секнат за малко отдих и те.
Този пост който го копирах от в-к "Посоки" днес и го пуснах там мисля, че може да е един приличен завършек като за финал на страстите по вече отминалия сезон!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2007 13:59 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Довечета ще прочиста малко темата за баскетбола , а ти ако искаш пусни за новия сезон тема :)

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2007 21:03 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Поизчистих малко темата за баскетбола , но има още доста излишни коментари които да се изтрият , все пак идеята на СПАРТАК-ЗАВИНАГИ да се направи отделна тема за сезон 2007-2008 вече е реализирана , и вече ще се прави архив на футболните мачове , няма да се трият темите за отминалите мачове. :)

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2007 17:46 
Така като гледам има доста излишни теми във форума.Напоследък се спами доста сериозно с ненужни теми.Незнам,но моето мнение е да истрием някой,няма смисъл да седят за архив.Става едно пълно объркване във форума..реве за прочистване :)))


Последна промяна Spartakforever` на 15 Юни 2007 17:47, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2007 17:47 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Кажи кои теми трябва да се изтрият :)

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2007 17:49 
SPFC1919 написа:
Кажи кои теми трябва да се изтрият :)


Доста са!!!Някой хора явно не си взеха поука от предопрежденията и продалжават да спамят.Скоро може да има санкций,незнам за какво става този флууд за постигане напо голямо количество мнения ли?Еми аз не виждам никакъв смисъл от това ..мисля,че сте съгласни с мене ? :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2007 17:54 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Еми посочи темите и хората и ще се взимат мерки по въпроса

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2007 14:59 
SPFC1919 написа:
Еми посочи темите и хората и ще се взимат мерки по въпроса


Вече няма такива :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2007 19:34 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Направих малко промени по форума , Темата за резултатите от сезон 2006/2007 е на втора страница , а след като стана ясно , че Джоджо няма да се махне от отбора изтрих темата "Новото ръководство"

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 01:29 
Abe mom4eta,evala vi praa 4e ste fenove na takav kak da kaja ... "slab" meko mazano otbor,ama o6te po meko kazano presilvate ne6tata s takiva izrazi "SPARTAK PLEVEN HOOLIGANS" i t.n.Vie neste huligani,ili pone as nesam vidial ili 4ul za takiva proqvi ot vasha strana...ako iskate zaslujeno da se nari4ate ULTRAS ili HOOLIGANS hodete na machove na po golemi otbori..vse pak tva e na4in na jivot,a ne da si sloji6 6ala na ustana i da se oble4e6 sas sli4ar HOOLIGANS i da si misli6 4e si takav...edinstveno na golemi ma4ove moete da praite svin6tini i ludnici,poboi6ta s 4engetata i t.n. eto naprimer sea v lovech kakvo napraihme nie nai velikite CSKA SOFIA ...potro6ihme si4ko,bihme sme6nite ultras4eta ot love4 pred pru-to im...kakvo da vi kaja ....1vi stranici vesnici televizii ...tova e!Podkrepqm vi 6toto i as sam ot Pleven ama nedeite da preoveli4avate s teq naimenovaniq:)sajalqvam 4e nepi6a na kirilica ama nemoga:)i nezabravqite 4e nai velikata agitka e na CSKA :)) CSKA HOOLIGANS ARMY FOREVER!88 !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 02:45 
като са "SPARTAK PLEVEN HOOLIGANS" как ще ходят на мачове на по-големи за да се доказват, все едно вие от ЦСКА да ходите на мачове на Манчестър за да се докажете
:!: я помисли малко :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2007 09:32 
hellrazor до някъде е прав :!: , но и в мнението на CSKAHOOLIGANS се казват някои истини :)


Последна промяна Peace на 04 Ное 2007 12:06, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 02:28 
Абе дейба и хулиганите му;)
Правете си кефа;)
За мен е лека малоумно да ходиш на стадион или зала и да блъскаш, трошиш, биеш... Като съм убеден, че с такова "фенство" надали сте видяли и 5 минути от самия мач... Има хора, за които е по-важно да се сбиеш и да пребиеш противниковите фенове, а не да бие отборът. Но хората си имат различни приоритети и интереси...
Та аз исках да питам що немаме форум в баскетболната секция ми пишем за баскета във футболната... Тва е тъпо... Форуми там имат некви селяни от 6-та дивизия...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 11:39 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:09
Мнения: 103
Местоположение: Плевен
Форум си имаме в баскетболния сайт, ама упорито всички пишете тук :wink:

_________________
Webmaster'Pleven


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 19:04 
SPFC написа:
Форум си имаме в баскетболния сайт, ама упорито всички пишете тук :wink:


я дяй линк :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 20:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
kokas написа:
SPFC написа:
Форум си имаме в баскетболния сайт, ама упорито всички пишете тук :wink:


я дяй линк :wink:


http://www.spartak-basket.com/forums/ :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 09:36 
А тоя е ясен, аз си мислех, че тука имаме за тва ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 13:22 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:09
Мнения: 103
Местоположение: Плевен
kokas написа:
А тоя е ясен, аз си мислех, че тука имаме за тва ;)


Не ни трябва друг :8)

_________________
Webmaster'Pleven


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 01:27 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007 06:42
Мнения: 138
Местоположение: PLEVEN
Tai kato me podsetiha,(a tazi vajna li4nost be AVRIL4ETO)4e sam zanemaril aktivnostta si vav foruma,stavam ve4e 'primeren' i 6te ot4itam aktivna deinost ......obe6tavam :lol:
Ta parvoto ne6to,koeto mi se nabiva na o4i i est me drazni,sa bezbroi mnogoto izli6ni temi,ili takiva s iztekla davnost,koito vse o6te visiat vav proztranstvoto,i li4no sam vi goi kazval ne 1 pati,na 6ef4etata na koito tova im e rabota,i sega 6te po1000 ,zemete go poraz4istet toia forum,i vkaraite niakakv red,ilio da mojete samo vie,da puskate temi ili samo pak opr hora,i taka i za smisleni ne6ta, ne niakoi si tarsi 6al,puska tema.niakoi neznae kade e stadiona,kakvo pravi..puska tema i t.tn.,ta se zemete v race i zemete ta napravete edno proletno pro4istvane taka
A sa6toto vaji sas palna sila i za saita,6a me pro6tava6 K ma zemi malko po 4esto go poopresniava6 ..
MI t`va e ot men,nadiavam se nikoi ne sam zasegnal pak ako sam 6a go udavim sabota na po biriiii..... :0020:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФОРУМ! Въпроси, мнения, коментари!
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 19:35 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007 06:42
Мнения: 138
Местоположение: PLEVEN
Taka pak sam az sas malko po kriti4no mnenie za foruma,no se nalaga...
TA zna4i....stanaha prekaleno mnogo novoizliupenite ultrasi rodeni sled 95g.,koeto samo moje da ni radva i iskam da im kaja da prodaljavat da idvat po ma4ove,no sa6to iskam da im kaja da poograni4at malko iziavite si vav foruma za6toto naistina se prevarna v 4at,no tova ne tolkova lo6o,kolkoto fakta 4e imenno tezi pi4ove go napalniha sas izli6ni temi za pove4eto ne6ta si ima ve4e tema,kato presen primer e temata za ekskurziite,za 4ii ui mu bena 13 god pi4 sda puska druga tema,taka mneniata se razdvoiavat i nai malkoto ne polezno,ili pak drugo-za vsiak prou4ena,neprou4ena info ot vestnicite,niakoi 4ul nedo4ul ne6to,vsikakvi takiva sluhove e napalno izli6no da es puskat temi,i nai malkoto ne polezno,ili pak drugo-edin ot tezi "ultras", koito viziram pusnal molia ti se tema v koiato da ni tarsi,e pa bravo 4e te barka dali ima niakoi na stad iline,radvam se,no si ima hora koito da se tarsim i ne e tova miastoto,taka 4e molia tam 6ef4etata,ako e vazmojno da se iztriat tezi temi,ako ne to pone da ne se puskat novi sas podoben harakter...
Blagodaria vi za vnimanieto ... :0020:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 48 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Аде отново бъдете най-активния форум
Форум: Ботев (Враца)
DUNAV-RUSSE 2230 14 Мар 2007 22:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения НОВ ФОРУМ !
Форум: Архив
Anonymous 34416 11 Юни 2008 20:02
от georgi bancov
Преглежда непрочетените мнения Форум за Южноамерикански футбол
Форум: Световен футбол
Anonymous 20439 13 Фев 2007 13:56
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения Кналификации в нашата група- коментари
Форум: Европейски първенства
Fabio_Cannavaro 9619 21 Ное 2007 22:52
от nicks
Преглежда непрочетените мнения Форум на Фиорентина
Форум: Фиорентина
kyynadd 2709 15 Фев 2007 00:33
от kyynadd

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози