bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 10:17


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 38 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: НА ТЕЗГЯХА (и под него) - ТРАНСФЕРНО ЛЯТО 2007г.
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 09:42 
Тук предлагам да се пускат и коментират новини свързани с евентуални трансфери от и в отбора на Спартак-Плевен.
Аз имам едно лошо предчуствие и дано да се окаже погрешно щот иначе....
А то е, че трансферите ще бъдат само в посока от Спартак към знайни и незнайни отбори и отборчета от кол и въже само и само да влезе някоя стотинчица в президентският джоб пък за клубната каса нея кучета я яли ако Джоджо продължава да кара все така нещата да са само в ущърб на отбора за сметка на неговото финансово благоденствие.
Иначе даже ще бъда доволен ако бъобще няма нито от, нито в отбора. Най-добре ще е да се запази това ядро на отбора което е сега, да започнат да им се изплащат навреме заплати и премии, защото тези момчета доказаха, че в тях има много хляб и потенциал за тяхното развитие при едни малко по-адекватни действия от страна на ръководството. Единственото което бих желал като трансфери е да се направи необходимото и в отбора да се завърнат нашите момчета като Краси Бислимов, Драго Иванов, Христо Иванов, Кунчо Кунчев и др. прокудени от отбора не по тяхно желание.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 14:38 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
И аз съм на мнение, че ще е добре в отбора да се върнат някои наши футболисти. Ето за кои се сещам:

Драгомир Иванов - Видима вече са в "А" група и е напълно възможно да преценят, че не е за това ниво. Все пак му пожелавам да играе и бележи в елита!
Ангел Русев - най-вероятно още е играч на Черноморец, но прекара цял сезон в Миньор (Раднево) - едва ли ще остане при тях. Десислав Русев - пропусна целия сезон заради хепатит. Наскоро заяви, че иска да играе в "А" група, но според мен ще е доволен да се върне в родния си Спартак, особено ако през идния сезон гоним промоция.
Кунчо Кунчев - вероятно е да предпочете да се завърне в Плевен, но само ако отборът има високи цели
Пламен Николов - откакто отиде в Литекс ми се струва, че почти не е играл. Сигурно влиза в бъдещите планове на отбора си, но нищо чудно да решат да играе при нас, отколкото втора година да търка пейката.
Преслав Йорданов - игра при нас като преотстъпен половин сезон. Според мен е твърде млад, за да се наложи в Локо (Сф). Така или иначе си е техен, могат да го оставят поне до зимата в Спартак, за да трупа игрови опит.

Съмнявам се Краси Бислимов и Цветомир Петков да се върнат докато Джоджо е президент. Атанас Атанасов също си тръгна от Спартак с нещо като скандал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 15:55 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дано тази година да влезете. Много се надявах, че пак ще играем някога отново с вас, с Етър и останалите отбори с традиции в А група, НО увии.... :(
Успех догодина...да смачкате Самоков, че ми писна от тях :evil: :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
RUSE написа:
Дано тази година да влезете. Много се надявах, че пак ще играем някога отново с вас, с Етър и останалите отбори с традиции в А група, НО увии.... :(
Успех догодина...да смачкате Самоков, че ми писна от тях :evil: :!:




Да уви няма да играем но спокойно има време ! А група ни чака и нас и Етър вас въпрос на време е само да се завърнем!Пожелавам скорошно оправяне на неуредиците в Русе ! :)

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 19:12 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
getsov написа:
И аз съм на мнение, че ще е добре в отбора да се върнат някои наши футболисти. Ето за кои се сещам:

Драгомир Иванов - Видима вече са в "А" група и е напълно възможно да преценят, че не е за това ниво. Все пак му пожелавам да играе и бележи в елита!
Ангел Русев - най-вероятно още е играч на Черноморец, но прекара цял сезон в Миньор (Раднево) - едва ли ще остане при тях. Десислав Русев - пропусна целия сезон заради хепатит. Наскоро заяви, че иска да играе в "А" група, но според мен ще е доволен да се върне в родния си Спартак, особено ако през идния сезон гоним промоция.
Кунчо Кунчев - вероятно е да предпочете да се завърне в Плевен, но само ако отборът има високи цели
Пламен Николов - откакто отиде в Литекс ми се струва, че почти не е играл. Сигурно влиза в бъдещите планове на отбора си, но нищо чудно да решат да играе при нас, отколкото втора година да търка пейката.
Преслав Йорданов - игра при нас като преотстъпен половин сезон. Според мен е твърде млад, за да се наложи в Локо (Сф). Така или иначе си е техен, могат да го оставят поне до зимата в Спартак, за да трупа игрови опит.

Съмнявам се Краси Бислимов и Цветомир Петков да се върнат докато Джоджо е президент. Атанас Атанасов също си тръгна от Спартак с нещо като скандал.


За да си върнем някои от тези футболисти трябва финансова стабилност , а на този етап няма.... и докато Джоджо е президент няма да видим някой по качествен играч да бъде привлечен в отбора

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2007 18:51 
Забравете просто за някои сериозен футболист.Отбора няма пари,или ако има те не се харчат за предназначение..джоджо отдавна трябваше да го няма..уви той още е тук и продалжава да срива Спартак надоло и надоло ...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2007 11:15 
вижте какво и аз много искам да влезем в А група,но засега това няма как да стане по две причини.
1.стадиона не ни отговаря за лиценз за А група,а за да отговаря трябва да се направи солиден ремонт,за което трябват доста пари които сегашното ръководство или няма или неиска да ги даде.
2.трябват малко по качествени футболисти,но и за тях няма пари.
всичко това би се променило,ако се сменят собствениците на Спартак.Което би трябвало да стане скоро време ясно,ако въобще стане.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2007 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Играчът на Ботев(ПД) Георги Куртев който беше предотстъпен в Спартак Плевен ще си пробва късмета в Хасково...(слава богу)

Петър Ванков ще се яви на 1 тренировка в...Севлиево..тъй като е предотсъпен в Спартак,а Драго Иванов няма да се върне в Спартак щото има договор със Видима(е ка стават тия работи нали ги разменихме..)

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2007 14:35 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:09
Мнения: 103
Местоположение: Плевен
Бе на Кюрда Николов педераските номера.
Продал е драго и тука ни замазва очите с некви размени на футболисти....педераст.

_________________
Webmaster'Pleven


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 08:44 
SPFC написа:
Бе на Кюрда Николов педераските номера.
Продал е драго и тука ни замазва очите с некви размени на футболисти....педераст.



Заради такива изцепки на "култовият" ни президент - Джоджо кръстих темата за трансферите така : "НА ТЕЗГЯХА (и под него) - ТРАНСФЕРНО ЛЯТО 2007г."
99% от действията му са в ущърб на отбора за сметка на неговия финансов просперитет.
Смятам, че заглавието много точно определя действията му.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 09:52 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Ми за за съжаление това е положението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 16:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Видима ще си върне Петър Ванков, който бе преотстъпен на Спартак (Пл)!


:( ;( начи ние подарваме,не разменяме..

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 16:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Спартак (Пл) и новият член на Западната "Б" група Янтра проявяват интерес към 28-годишния вратар Светлин Линев. Изминалия сезон той игра за четвъртодивизионния ФК Коиловци. Той бе капитан на тима

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 16:41 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Уау , явно това ще е първият звезден трансфер във отбора , което според мен ще означава напускане на Станислав Антонов ....

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 16:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Малее докъде стигнахме,да взимаме футболисти от селските отбори.Сигурно това ще са новите попълнения-от коиловци,трънчовица,бацова махала :? Абе за какво ще го взимаме тоя като си е направо ветеран тия 28 години,ние градим "млад и перспективен отбор" :x :x :x :roll:


Последна промяна spartak forever на 28 Юни 2007 18:04, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 17:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Ей аз съм млад и перспективен!!! Много добър вратар съм! Играл съм няколко пъти на каменица фен къп(имаше добри отзиви). Дали ще ме вземат за ново попълнение?:):):):)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 20:50 
brutal написа:
Ей аз съм млад и перспективен!!! Много добър вратар съм! Играл съм няколко пъти на каменица фен къп(имаше добри отзиви). Дали ще ме вземат за ново попълнение?:):):):)


Естествено,че ще те вземат..ти си вратар от световна величина :).А наистина до къде я докарахме да взимаме буквално футболисти от селата.Еми да бяха казали щях да и предложа едно футболистче от село Търнене доста сериозен младеж щеше да се съгласи за 1 кофа боб месечно.Срам и позор за името на Спартак Плевен да се взимат футболисти от световни грандове като Коиловци.. :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2007 10:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Зели сме Петър Трифонов(Централен защитник) от Орлите,според мене тфа е добро попадение !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 00:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Любчо Иванов е подписал за 2 години,а Петър Ванков за 1 с Видима,очаква се още футболисти да напуснат..

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 12:33 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Съвсем очаквано футболистите ни се разотиват. Дано все пак започнем шампионата - срамно е, но в последните години това са амбициите ни. Но да не се отчайваме! През изминалите няколко сезона се видя, че произлезлите от школата момчета са готови да се врщат в отбора. Сега няма пари и за тях е трудно да останат в Спартак, но някой ден, когато клубът е стабилен, ще дойдат отново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 17:01 
getsov написа:
Съвсем очаквано футболистите ни се разотиват. Дано все пак започнем шампионата - срамно е, но в последните години това са амбициите ни. Но да не се отчайваме! През изминалите няколко сезона се видя, че произлезлите от школата момчета са готови да се врщат в отбора. Сега няма пари и за тях е трудно да останат в Спартак, но някой ден, когато клубът е стабилен, ще дойдат отново.


Прав си някой ден обаче.А сега единствените ни амбиций са оставане в Б група.В последните години правиме едно и също,играем не лошо,но нямаме амбиции за А група.Мисля,че Спартак започва да затъва в посредственост и това не е добре.Отбор без амбициий и цели не го чака добро бъдеще.Неможе всяка година да си кютаме в Б група и нищо да не правиме за развитие напред жалко .. :?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 14:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Владо Йонков вече е част от Академик София.....

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 15:06 
Да е жив и здрав!
И без това за мен той завинаги ще си остане Сторгозианец. С един полусезон за Спартак в предпенсионна, даже пенсионна възраст никога няма да го възприема за СПАРТАКЛИЯ! Да беше дошъл в Спартак преди 10-на години когато Гетов го искаше и бяхме в А група, а не тогава да ходи като цветарка от отбор на отбор само не и в РОДНИЯ ПЛЕВЕН!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 16:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Защитникът на Спартак
Йонко Пейков ще продължи кариерата си в Западната "Б" група...


дали пък няма да се върне при нас ?

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 23:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
- oще 2-ма...

... в тима на орлите са преминали двама от плевенския Спартак - халфът Григор Стойчовски и нападателят Станислав Куцаров.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 38 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195386 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147489 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119733 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119763 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 123008 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози