bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 13:26


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 191 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
BA6 HOOLIGANA написа:
Abe Rudi gledai k`vo stava d`ge Petak 13 i O 4UDO ve4e i v na6ia skromen forum ima i momi4e-ti da vidi6 :lol: az sam sravnitelno nov tuk,no ot imeto na vsi4ki te privetstvam s SOBRE DO6LA :) ,a i Venko utre da mi donese6 diska :0020:
Оооооооо!Вярно!Това е прекрасно!Това да не би да е онова девойче което беше с нас на баскета с Левски и пееше през цялото време с нас?Ако си ти евала супер си!Само така!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 09:13 
Emi t`va be6e za taia godina voleibola v Pleven kat za poslednoni oriazah v 4etvartak i tolkoz 6te ima ma4ove za kupata ma te niamada sa tuk i nie taka ine se sabrahme toia sezon v taia pusta zala ei :-(


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Долу волейбола само баскет и футбол дге.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
brutal написа:
Долу волейбола само баскет и футбол дге.
А така само футбола и баскета :!:

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 19:30 
А така и волейбола :lol: що го отписвате бе, има хляб в тия момичета сека е нещо като затишие пред буря усещам го скоро ша мачкаме аз ви казвам "Вервайте ми" :roll: :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 19:44 
mnogo qsno ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 20:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Добре съгласен съм.Нямам кой знае какви наблюдения този сезон,затова ще ти се доверя Peace.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 22:48 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Malak`HoolS написа:
brutal написа:
Долу волейбола само баскет и футбол дге.
А така само футбола и баскета


Тези думи преди ги говорехте и за баскета , а сега вече като има пари и силен отбор друго се пее. Не разбирам какво очаквате от волейболният отбор ??? Половината са 1990 , 1991 , 1992г. , стараят се но просто нямат опит. Тука за 2,3 загуби и вече всеки прави трагедии :x

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 01:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
SPFC1919 написа:
Malak`HoolS написа:
brutal написа:
Долу волейбола само баскет и футбол дге.
А така само футбола и баскета


Тези думи преди ги говорехте и за баскета , а сега вече като има пари и силен отбор друго се пее. Не разбирам какво очаквате от волейболният отбор ??? Половината са 1990 , 1991 , 1992г. , стараят се но просто нямат опит. Тука за 2,3 загуби и вече всеки прави трагедии :x
Добре де,евала нека се стараят.Аз трагедии не правя просто изразявам бурно своето мнение.А пък за баскета не съм казвал нищо бе ти пък кога си ме чувал а? а? а? а? а? а? а?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 18:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
бе просто в момента не е интересен волеибола, :) до преди 3-4 месеца залата се късаше от хора а сега е почти празна !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 21:00 
Мен ми се струва,че проблемът е в треньорката, не им дава точни указание и допускат много грешки не толкова от некадърност, а от грешни наставления :shock:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 09:12 
be tq violeta samo im vika... basii men ako taka mi vikat i tegla edna maina i si zaminavam..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 19:41 
Peace написа:
Мен ми се струва,че проблемът е в треньорката, не им дава точни указание и допускат много грешки не толкова от некадърност, а от грешни наставления :shock:


Има нещо вярно. :?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 00:18 
Peace написа:
Мен ми се струва,че проблемът е в треньорката, не им дава точни указание и допускат много грешки не толкова от некадърност, а от грешни наставления :shock:


Не съм съгласна.Просто разпределителката не може да свикне още и е слаба.Пък и наблюдавайки момичетата- нямат спортна злоба, нямат хъс.Това според мен не зависи от треньора!Нека не забряваме какви победи са постигали именно със същата треньорка.
А що се отнася до това, че залата е празна и няма хора-ами, да, допускат се елементарни грешки и хората се ядосват.Няма смисъл.
Обаче трябва да се стягат и мисля че ще успеят.Последния път бяха добре, в сравнение с предишните пъти.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 00:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Спартак 96 срещу Славия, Академик и Енерджи за купата на България


Волейболистките на плевенския Спартак 96 ще започнат надпреварата за купата на България с мачове срещу отборите на Славия, Академик и Енерджи. По всяка вероятност това ще е съставът на една от двете групи.

Според предварително изготвената формула на родната федерация в другата ще попаднат шампионките от ЦСКА, Левски, Локомотив и Марица.

Отборите са разпределени въз основа на крайното класиране от завършилото наскоро държавно първенство. Така първият /ЦСКА/ трябва да играе срещу четвъртия /Левски/, петия /Локомотив/ и осмия /Марица/.

Нашите финишираха на шестото място и ще срещнат втория /Славия/, третия /Академик/ и седмия /Енерджи/.

Турнирът за трофея ще се проведе в периода 15-20 май в столицата. Регламентът предвижда двубоите в групите да са всеки срещу всеки. Заелите първо и второ място в тях сформират финалната четворка, която в мачове отново всеки срещу всеки ще водят битка за отличието.

На същия принцип класиралите се на трето и четвърто място в групите ще играят за разпределяне на местата от пето до осмо.

По традиция в този турнир клубовете имат право да включат в съставите си бивши свои състезателки, които в момента се подвизават в чуждестранни отбори. На този етап тези, които със сигурност ще се възползват от наредбата, са тимовете на Левски и Славия.

Ръководството на ЦСКА заяви със сигурност, че ще разчита на момичетата, които спечелиха титлата тази година.

Спартак 96 също може да се подсили с бивша своя възпитаничка, но на този етап намеренията на клуба по този въпрос остават тайна.

Старши треньорът на Спартак 96 Виолета Антонова и възпитаничките й са амбицирани да се представят много по-силно в турнира, отколкото в шампионата.

За целия отбор празничните дни преминаха в залата с обичайните тренировки. Всички момичета се готвят сериозно и радостното е, че здравословните проблеми остават встрани от тима.

в-к Посоки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 17:11 
sunrise-f написа:
Peace написа:
Мен ми се струва,че проблемът е в треньорката, не им дава точни указание и допускат много грешки не толкова от некадърност, а от грешни наставления :shock:


Не съм съгласна.Просто разпределителката не може да свикне още и е слаба.Пък и наблюдавайки момичетата- нямат спортна злоба, нямат хъс.Това според мен не зависи от треньора!Нека не забряваме какви победи са постигали именно със същата треньорка.
А що се отнася до това, че залата е празна и няма хора-ами, да, допускат се елементарни грешки и хората се ядосват.Няма смисъл.
Обаче трябва да се стягат и мисля че ще успеят.Последния път бяха добре, в сравнение с предишните пъти.


Протиоречиш си : като нямат хъс , това е работа и на треньорката да ги нахъса...Апък че разпределителката е слаба не знам не е много дебела ахахха ама пък е много хубава.... някои са надарени с красота други с талант за игра и така... :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 17:12 
Може и да греша тя тая хубавата разпределителка май отиде в Славия ли къде замина или греша Виктория май се казваше ?... :shock:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 18:06 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Имаше една дето отиде в ЦСКА , тя беше доста хубава :)

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 10:30 
gabriela koeva... mn e pe4ena :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 12:56 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Точно тя :P

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 22:51 
:) mn dobre igrae momi4eto


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 22:08 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007 06:42
Мнения: 138
Местоположение: PLEVEN
Peace написа:
Може и да греша тя тая хубавата разпределителка май отиде в Славия ли къде замина или греша Виктория май се казваше ?... :shock:
Bravo be 4ovek-momi4eto nito se kazva Viktoria,nito e razpredelitelka,nito otide v Slavia :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: ei stra6en si be 4ovek pone govorim za edin i sa6t 4ovek(nali ?),i vig kakvo gleda6 hubavka bila-mi dobre mi ti mani mi tia i dobre igrae6e. Ami 6te otide v CSKA mnogo iasno-da se razviva momi4eto,ti ako si niama li da ide6-6te ide6 ne ami...... ,nikoi ne stoi samo zaradi ednata loialnost i liubov kam kluba i eto vig otide i stana 6ampion koeto na nas ni ubiagva ve4e ot dosta godini i kato gledam vse po-dale4 otiva 6toto i tuk triabvat pari ......... stiga 4e se otplesnah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :0020: :0020: :0020: :0020: :8) :8) :8) :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 13:28 
Трябва да се смени господин Лабешки той е подкупен треньор който му пуска той играе


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 13:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
vani_70 написа:
Трябва да се смени господин Лабешки той е подкупен треньор който му пуска той играе


вече иаме и вътрешни информатори :) :) :)

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:44 
vani_70 написа:
Трябва да се смени господин Лабешки той е подкупен треньор който му пуска той играе


И аз да съм треньор и аз така ще прая хахаха :shock: :shock: :shock:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 191 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Купата на България-жени
Форум: Хандбал
ETARRAS 27735 07 Мар 2010 11:07
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения Програма-2006/07
Форум: Лозен 2006 (Сухиндол)
Ashikov 22664 03 Ное 2006 23:48
от Ashikov
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63044 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 38908 05 Май 2008 16:53
от besimeniq
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Костинброд 2012 (Костинброд)
CAUTION 18699 05 Ное 2006 01:27
от CAUTION

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози