bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 12:18


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 75 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой ще победи
Ботев 29%  29%  [ 8 ]
Равен 36%  36%  [ 10 ]
Пирин 36%  36%  [ 10 ]
Общо гласове : 28
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2010 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Webmaster Vratza написа:
Не знам дали има нормален човек, който да не е противник на Сашо...може би родата му. От момента, в който видях при 0:1 Нотев да влиза на мястото на Манолов този човек за мен изпадна от категорията футболни треньори и влезе в категорията некадърници!


За кой мач точно говориш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2010 23:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2008 19:20
Мнения: 541
Местоположение: Враца,София
Отбор: Ботев (Враца)
Мисля,че говори за мача с крифдол пролета.

_________________
Ботев Враца ЗАВИНАГИ в моето сърце!!! :botev: :botev: :f88: :f88: :104: :104:


ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 00:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Той ако види в каква форма е сега Манолев, ще запее друга песен.Последния мач доказа,че е далеч от формата си.Въпросче имам само:Гледали мача или само от медиите разбра за смяната?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 01:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
А и говорим само за 3 минути преди края.Всеки има различно виждане за играта и понеже той е силен при игра с глава и имам хубав удар и затова е направил този ход.Затова и писах,че можеше да влезе и срещу Симитли да помогне в последния удар,че се видя,че само от разтояние е колеблив вратаря и там може да се получи изненада.Но направи грешка и пусна Ченешков и така се прецакаха още нещата.На нас нени трябваше човек да центрира,а да шутира,защото се видя,че цял мач само изсипани топки и центрирания и няма кой да нанесе удар в наказателното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 10:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2008 14:37
Мнения: 94
Отбор: Пирин (Гоце Делчев)
alex4018 написа:
Ще се организираме ли за Гоце Делчев ?



Ако се организирате сте добре дошли :). Ако все пак не можете или ви е далече мога да ви дам и телефон за да ми се обаждате.

Имам приятели от Враца (DJ Nicky Genov, Генчо Симеонов, радио "Силвър"), така, че ще ми е приятно ако мога да помогна . :)

_________________
http://www.radionevrokop.com/listen.m3u


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 10:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Аз стискам палци за две победи и тогава някои хора трябва да се извинят за някои думи.Да ако не ги вземем,тогава ще се усилят обидите,но това е риска.Така,поне ще се докаже дали мометата са готови да защитят Сашо.Ако играем по същия начин като с Симитли,максимум 2 x.Време е играчите да играят за Сашо,а не само за премиите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 12:35 
Offline

Регистриран на: 22 Мар 2010 12:16
Мнения: 3
Добри са Пирин Гоцеделчев само във защита!!! Няма ги никакви при острите центрирания, ако имате малко късмет може и 3 точки да отмъкнете. Наште лиглиовци Банско не искат да играят иначе можеше 4 гола да им вкараме на празна врата не искат да вкарат явно има нещо в клуба ама те си знаят. Дано реферите не ги подпират както когато ние гостувахме там но все пак ги победихме със 1:3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 12:39 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2009 15:20
Мнения: 469
Отбор: Ботев (Враца)
Абе,вие не разбрахте ли,че не е проблема в треньора!Преди сезона искахме да се задържим в групата,с течение на времето започнахме с бараж,с "А"група,някои влезоха и в Лига Европа!Мислите ли,че аз не искам "Ботев" да не се бори за челните места в "А"гр.?!Ако бе поставена цел 1-2място от нашето "ръководство" а след 17кръг сме на 9място,тогава първи да съм ревнал за оставки!А сега единствено не одобрявам пълния непрофесионализъм от ръководните фактори!И спрете с глупостите,че всеки път като погледна тук и започвамда се ядосвам! :030: :f88:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 12:41 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
радиоНеврокоп написа:
Ако се организирате сте добре дошли :). Ако все пак не можете или ви е далече мога да ви дам и телефон за да ми се обаждате.

Имам приятели от Враца (DJ Nicky Genov, Генчо Симеонов, радио "Силвър"), така, че ще ми е приятно ако мога да помогна . :)


По радио Неврокоп ще има ли включвания на живо от стадиона?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 12:44 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2009 15:20
Мнения: 469
Отбор: Ботев (Враца)
Враца бил град зажаднял за футбол-на стадиона перфектно време-публиката дали имаше 300 човека!Онзи ден в общината пак 10 човека!Пълни ТАШАЦИ-само свидетели отблизо! Пак се ядосах....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 13:10 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2009 15:20
Мнения: 469
Отбор: Ботев (Враца)
Току що видях,че ще ни свири съдията от мача ни с Берковица там.... :034:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 14:59 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Stanke, аз искам оставки, не защото целите не са изпълнени...то какво да им изпълниш като нямаше цели, а защото не се гради, не се обиграва нищо както беше казано! Това, което правят сега по никакъв начин не гради за догодина и съм съгласен, че единствената причина е непрофесионалното, провинциално отношение на всички ръководители!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 15:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2008 14:37
Мнения: 94
Отбор: Пирин (Гоце Делчев)
r.h. написа:
радиоНеврокоп написа:
Ако се организирате сте добре дошли :). Ако все пак не можете или ви е далече мога да ви дам и телефон за да ми се обаждате.

Имам приятели от Враца (DJ Nicky Genov, Генчо Симеонов, радио "Силвър"), така, че ще ми е приятно ако мога да помогна . :)


По радио Неврокоп ще има ли включвания на живо от стадиона?



Za sajalenie ne. Za sega radioto izlachva samo muzika. Ako iskash telefon moje da mi se obajdash. (Izviniavam se no tuk niama kirilica).

_________________
http://www.radionevrokop.com/listen.m3u


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 16:55 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Шест точки иска наставникът на Ботев Враца Сашо Ангелов от следващите два мача, съобщи днес той. В противен случай ще подаде оставка. “Дай боже да не се случи, но това е решението ми, сподели той. Лично на мен в средата на таблицата не ми се стои. Нашето място не е там.”

Ето още какво е казал Сашо Ангелов: http://football24.bg/?gg=3&hh=4&ii=57&j ... 4416&mm=57

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 17:02 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Форца, пак не схващаш какво говоря - не е въпросът кой в каква форма е, а как влияе смяната на динамиката на мача! Манолов е футболист-крило-нападател и когато догонваш в резултата, капацитете, дори да не може да ходи, нападателят остава на терена! Нотев е централен защитник...БАВЕН централен защитник, който по някаква странна причина ти си си наумил играе добре с глава...абе колко гола вкара с глава той този сезон???! Същото стана и есента на мачовете с Белите орли, с Вихрен...той прави смени наизуст без никаква идея какви са нуждите на отбора в дадения момент! Вкарва защитници в последните минути непрекъснато! И спри да ми обясняваш Нотев какъв урад имал и как играел с глава, човекът е защитник, а в Ботев Враца нещата не се правят като по телевизията - както ти си въобразяваш! Да не говорим, че пак форца си противоречиш - хем да налагаме юноши, хем един посредствен защитник като Нотев, дошъл от майната си, му лижеш гъза! Просто СПРИ, защото се заплиташ все повече и повече в глупости! Ботев не върви и когато нещо не върви има хора, които носят отговорност...ако не са футболистите, не е Сашо, не е ръководството (както ти приказваш), тогава сигурно ти самият си виновни...или пък аз...или пък световната криза!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 17:43 
Offline

Регистриран на: 31 Мар 2009 10:26
Мнения: 71
Отбор: Ботев (Враца)
ТРЕНЬОРЪТ НА "БОТЕВ" - ВРАЦА
ИСКА ДВЕ ПОБЕДИ ИЛИ НАПУСКА
Изображение
Шест точки иска наставникът на Ботев Враца Сашо Ангелов от следващите два мача, съобщи днес той. В противен случай ще подаде оставка. "Дай боже да не се случи, но това е решението ми, сподели той. Лично на мен в средата на таблицата не ми се стои. Нашето място не е там."
Ангелов добави, че това е негово лично решение и няма външен натиск или влияние. Не се влияе и от смяната на ръководството на клуба наскоро.
"Ако има загуба, тя ще е само за мен, отборът не бива да е ощетен. Ако направим това, което искам-две победи, печели футбола във Враца, добави не без доза емоция треньора. Моята цел е да вървим по-добре от есенния полусезон, отбора има потенциал, но това примиренчество, което видях в събота, и което много ме дразни, ме накара да взема това решение".
"Ботев" Враца падна с 1:0 в домакински мач от "Септември" Симитли в мач от 19-я кръг. Сашо Ангелов отдава загубата на психическа нестабилност на футболистите. "Футболът е такава игра, че който не може да играе под напрежение, отпада".
В следващите два мача "Ботев" Враца ще играе с "Пирин" -Гоце Делчев и "Етър" - Велико Търново. Наставникът обясни, че и в двете срещи победите са много трудни, но не и невъзможни.

Галя ВАСИЛЕВА
http://www.zovzaistina.com/MATERIAL-BOTEV_VR13.htm


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 17:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Ето и със аудио:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=125893


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 17:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2007 15:27
Мнения: 1418
Местоположение: "Враца"
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: botev_vr
Ще се ходи ли

_________________
:f88:БОТЕВ ЗАВИНАГИ :botev:
Изображение
НАШАТА ВЯРА Е ПО СИЛНА ОТ СМЪРТТА!
Говеда и Свине..отново пред БОТЕВ на колене!!!
Изображение
БРИГАДА ВРАЦА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 18:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Webmaster Vratza написа:
Форца, пак не схващаш какво говоря - не е въпросът кой в каква форма е, а как влияе смяната на динамиката на мача! Манолов е футболист-крило-нападател и когато догонваш в резултата, капацитете, дори да не може да ходи, нападателят остава на терена! Нотев е централен защитник...БАВЕН централен защитник, който по някаква странна причина ти си си наумил играе добре с глава...абе колко гола вкара с глава той този сезон???! Същото стана и есента на мачовете с Белите орли, с Вихрен...той прави смени наизуст без никаква идея какви са нуждите на отбора в дадения момент! Вкарва защитници в последните минути непрекъснато! И спри да ми обясняваш Нотев какъв урад имал и как играел с глава, човекът е защитник, а в Ботев Враца нещата не се правят като по телевизията - както ти си въобразяваш! Да не говорим, че пак форца си противоречиш - хем да налагаме юноши, хем един посредствен защитник като Нотев, дошъл от майната си, му лижеш гъза! Просто СПРИ, защото се заплиташ все повече и повече в глупости! Ботев не върви и когато нещо не върви има хора, които носят отговорност...ако не са футболистите, не е Сашо, не е ръководството (както ти приказваш), тогава сигурно ти самият си виновни...или пък аз...или пък световната криза!



:first: Моля се за две победи само и другото няма смисъл.Не падаж по гръб брато и това ми харесва в теб.За мен е важно Ботев да бие.А за Нотев питай Мариян Христов дали е бавен.Ако си мислиш,че Данчев и Дидо примерно са по бързи.Те тренират еднакво и са на едно ниво.Аз като цяло имах впредвид в краен случей когато нещата бяха изгубени.За това не се иска да си бърз като Манолев и да центрираш,като преди това се опитваш да се излъжеш сам :D ,а да има завършващ удар.Ако беше гледал как бяхме натикали Симитли последните минути можеше и да се съгласиш с мен.А и не забравяй,че един защитник най-добре знае как да се пласира в наказателното.Бъди сигурен,че Нотев има по туповен удар от Дидо И Данчев.Никой не защитавам,а гледам интересите на Ботев.А най-добрия вариант е Ботев да спечели 2та мача и Сашо да остане.Само Ботев


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Пирин(Гоце Делчев)-Ботев(Враца)
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 01:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
След като слушах аудиото на Сашо няколко пъти ми идва едно наум.Според мен, той вижда,че хората които го доведоха с една амбиция,сега се задава промяна и явно с думата живуркане, намеква,че играчите не си дават зор,можеби заради натиск на хора които искат да му свалят главата.Няма да се очудя,ако и част от играчите участват в тоя цирк.Ясно е,че много хора са против него и затова по типично българско се опитват да го изгонят.За мен със заплахата,че ако невземем 2та мача е вид начин да види дали играчите са зад него,защото явно вече му е сложено въжето.За мен Сашо направи така,че отборът да се завърне със вдигната глава в професионалния футбол.Да, не мачкаме всичко по пътя си,но се вижда,че с още малко работа,може да се зглоби отбор който да е фактор.Все пак е първа година и ние като българи искаме или всичко, или нищо.За жалост показваме,че не сме търпелива публика и искаме без пари да се постигат чудеса.Надали,ако бяха дадени пари за селекция,нямаше сега в отбора да е например Аврионов.Един пример който ми доказва,че сме големи егоисти.Един Несебър който вложи 400 хиляди в селекция и докара големите Жужо и Гочето и в последните 4 мача имат следните резултати( Светкавица - Несебър 0:0



17 6-3-2010 Несебър - Свиленград 4:1



18 17-3-2010 Черноморец (Бч) - Несебър 1:1



19 20-3-2010 Несебър - Спартак (Пд) 1:1


Сигурен съм,че ако това се беше случило във Враца, сега шяха пак глави да падат.За жалост ни е сме си останали с дух на победители и неможем да преглътнем да има криза в отбора.За жалост ми е тъжно,че се получава така,но има два пътя.Или ще затънем още, след като изгоним Сашо,или ще се вдигнем.Пак ситуацията опира до 50/50.За мен този риск не си заслужава.Сегашния футбол се определя от това колко кинти имаш.За жалост Враца помни само годините,когато футбола се е играл за удоволствие.Доказано е,че ако един отбор е създаден изкуствено скоро приказката свършва и пак в калта.Харесвали ви да сме отбор като Мездра,Своге и т.н.Скоро и тяхната приказка ще свърши и пак ще има местно дерби Криводол-Мездра.Монтана също вървят по този път и тази година,ако се спасят,то догодина само чудо може да им помогне да не изпаднат.Ние сме били 26 години в А група без прекъсване и за мен ще е позорно,ако 2г сме в А,и пак надолу по пирамидата.Незнам какво ще се случи за в бъдеще,но мен ме е страх, най-много от зависта на нас врачаните, други да ни управляват и на първо място управляващите.За сега според мен нашите управници не са готови да защитават интересите на великия и единствен Ботев в миналто.Един пример ще дам и спирам с моите глупости.Когато един отбор като Мездра се случва нещо с него,веднага той бива защитаван от своя кмет.Въпреки,че не е общински клуб,най-важния човек в общината веднага излиза напреден план и защитава интересите на Мездра.Питам,когато се изливат толкова лъжи за Ботев напоследък,защо нашия кмет неизлезе и не защити интересите на Ботев.Или когато сега отборът е във видима криза,пак кмета се крие и не защитава,това закоето е избран.Иска ми се Шахов да излезе и да тропне по масата и да каже, какво става.След като се дават 300 бона за отбора,трябва да се търси отговорност за тях.Дано с идването на прословутото събрание на 6 април за промените в администрациата се каже някаква позиция и се каже да ли ще го бъде отбора или просто ще го кара на автопилот.За мен мачовете срещу Видима,Академик,Балкан,Вихрен,Видин,и многото равни,които заради младостта на отбора не бяха взети, ме кара да се гордея,че Ботев е жив.Нормално е да има и слаби мачове,които са част от играта.

Който иска да чете глупостите които съм написъл,но мен ме боли,че със лека ръка сме готови да затрием това което е направено досега,за да го има Ботев.Поклон пред хората,които спомогнаха отново във Враца да се играе професионален футбол и най-вече играчите които ни показаха какви сме българите в действителност или по точно,когато биете сме зад вас и когато губим започваме да се караме.Българина е животно,което не се ражда никаде.Скоро ще се разбере, що за животно е Ботев и дали може да си покаже зъбите.Успех утре и дано пакажат момчетата,че не са безразлични с това което се случва в отбора.Само Ботев


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 01:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2008 01:04
Мнения: 859
Местоположение: Vratza
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: ivovii
Stanki написа:
Враца бил град зажаднял за футбол-на стадиона перфектно време-публиката дали имаше 300 човека!Онзи ден в общината пак 10 човека!Пълни ТАШАЦИ-само свидетели отблизо! Пак се ядосах....

Общо към 1000 човека имаше на стадиона :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 12:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2007 19:09
Мнения: 976
Местоположение: згориград
Отбор: Ботев (Враца)
Gustav написа:
lele kvi romani


Не всеки може да се изказва с две думи.И на мен не ми харесва като не се пише както трябва,но си гледам мойта кочинка.Не се заяждам,но първо да си видим наща кащурка и тогава да даваме мнения за чуждата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 17:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2007 15:27
Мнения: 152
Местоположение: Люлин, София
Отбор: Ботев (Враца)
Някой да има идея как се движи мачът? Във football24.bg към 56' резултатът е 0:0, но дали е вярно....

_________________
Against Modern Football
Support your local team!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 17:21 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Хайде пак се започна...не знам за кой път да повторя, че футбол24 не предава всички мачове лайф...не ви ли писна всеки кръг да се вайкате как мачът бил 0:0! 20 минути след края ще се промени 0:0 на нещо друго!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 17:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2007 15:27
Мнения: 152
Местоположение: Люлин, София
Отбор: Ботев (Враца)
Това ми е ясно, за това и питам КОЛКО Е ВСЪЩНОСТ!?!

_________________
Against Modern Football
Support your local team!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 75 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Женски футболни клубове във Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 10151 01 Юни 2010 08:43
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 31299 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения Хебър - Пирин-Гоце Делчев
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 8009 17 Ное 2006 10:29
от Hebarist
Преглежда непрочетените мнения "ВАЛЕКС" ТРЯВНА-"БОТЕВ" ВРАЦА
Форум: Сезон 2006/2007
vankata 47824 22 Дек 2006 08:59
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Пирин-Вихрен
Форум: Вихрен (Сандански)
Hose`SS 17880 05 Фев 2007 01:01
от Hose`SS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози