bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 09:19


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2008 16:54 
Дано да е както казвш че точно за този пост ще трябва да се бори с добри футбплисти

А това че е от школата на Левски никого не топли или пък че имал мачове в Б група.Трябва да се докаже че на такива звезди които идват от големи школи сме се нагледали


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2008 18:35 
колев написа:
Дано да е както казвш че точно за този пост ще трябва да се бори с добри футбплисти

А това че е от школата на Левски никого не топли или пък че имал мачове в Б група.Трябва да се докаже че на такива звезди които идват от големи школи сме се нагледали

За първото си прав,но доколкото го познавам не се изживява на звезда.За мачовете не съм съгласен,тъй като за 22-годишен футболист толкова мачове са си бая опит,не мислиш ли?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2008 23:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
blueboy1914 написа:
Dobre neka mine malko vreme i pak 6te govorim,vii kat darjite na kluba tolkov ae kajete mi vidqxte li tva koeto vaprosniq TRAKTOR pokaza kam tribunata pri tretiq gol na (ska- star6ata im. Poglednete realno i togava obijdaite malko vnimavaite . A v kluba za koi l ipat go kazvam dokato imame za prezident toq plo6tak 6te etaka RIBATA SE OMIRISVA OTKAM GLAVATA



Съгласен съм!!!

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 10:28 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Футбол: ОФК Сливен ще играе днес контрола с Шумен

15 юли 2008

Сливен. Предвидената за днес контрола на ОФК Сливен с тима на Брестник няма да се играе, съобщиха за радио “Фокус” – Сливен от клуба. Тимът на Драголюб Симонович все пак ще направи проверка от 18 часа, но тя ще бъде със състава на Шумен. За утре остава контролата с Миньор (Раднево), който отбор е на подготовка в Сливен. ОФК Сливен ще изиграе още 4 контролни мача, 2 в Гърция, 1 в Румъния и още 1 в България. Според кмета на града и президент на футболния клуб Йордан Лечков, тимът продължава подготовката си и в неговите редица могат да бъдат привлечени още няколко млади момчета, които да отговарят на облика на изградения вече отбор.
Мими ДАНЕВА

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 11:18 
fan football написа:
За първото си прав,но доколкото го познавам не се изживява на звезда.За мачовете не съм съгласен,тъй като за 22-годишен футболист толкова мачове са си бая опит,не мислиш ли?


За справка Аян Ирфан на 22 години има сигурно над 150 мача.
Христо Банчев на 22 над 120 мача.

така че 60-70 мача не са чак токлова много
и пак повтарям не е важно на кого си юноша колко мача си играл във футбола трябва да се доказваш на всяка тренировка и всеки мач.
Така че ше пожелая на Росен Танев да е здрав и покаже максималните си възможности и с качествата си да бъде полезен на волов но да не си мисли че каквато и статистика от миналото му ще му помогне освен изградените качества и натрупан опит


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 11:29 
blueboy1914 написа:
A v kluba za koi l ipat go kazvam dokato imame za prezident toq plo6tak 6te etaka RIBATA SE OMIRISVA OTKAM GLAVATA



Че клубът не се управлява по най добрия начин съм напълно съгласен но моля те не обиждай хората ако трябва да сме честни аз имам по голямо право да говоря така но не го правя .Пак ти повтарям не е въпросът да обиждаш и критикуваш а си задай въпросът ти като фен какво си дал или какво даваш за по доброто бъдеще на отбора
Пробвай преди да напишеш нещо във форума да си зададеш въпроса дали би казал такива думи лицата на хората които визираш и тогава пиши.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 11:40 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Разправяйте се на лични съобщения не осирайте темата :first:

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 19:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
мачкай Волов

_________________
ВЪН СЕЛЯНИТЕ ОТ "А" ГРУПА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 22:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Сливен разби Волов у дома

Сливен се наложи с 5:1 над шуменския Волов в контролна среща играна тази вечер на стадион "Хаджи Димитър".

Гостите откриха резултата в 33-тата минута с гол на Генчев. Минута по-късно капитанът на "войводите" Мирослав Миндев изравни, а след още две отново намери вратата на Волов и покачи на 2:1.

В 38–ата минута Димо Бакалов направи резултата на 3:1. Три края на първото полувреме Иван Стоянов се разписа за 4:1.

През второто полувреме новото попълнение на ОФК Сливен Петър Колев оформи крайния резултат 5:1.

Мениджърът на сливенския тим Драголюб Симонович пусна в игра дошлият на проби португалски вратар Едуардо Жозе Алвес. Алвес е преминал през отборите Порто, Портомонензе, Национал (Букурещ), Апоел (Ерусалим) и Депортиво Авеш.

Състави:

Сливен: Едуардо Алвес, Киков, К. Стоянов, Янев, Ямуков, Ценов, К.Янев, Ив. Стоянов,Бакалов, Матев, Миндев

Волов: Рангелов, Жечев, Кръстев, Миланов, Ирфан, Вергилов, Славов, Генчев, Вахадинов, Величков, Шутев

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2008 13:54 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
Добре, имаме съставите мисля от второто полувреме, от тях знаем:

Рангелов, Жечев, Кръстев, Миланов, Ирфан. Генчев? (Калоян? Защо е халф, а не нападател?), Величков;

А не знаем:
Славов, Вахадинов, Шутев;

Тези от ДЮШ ли са? Много голяма липса на информация има...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2008 14:38 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Шутев е от Несебър , Вахадинов сигурно са искали да напишат Фахрединов :) а тоя Славов и аз не го знам кой е :)

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2008 20:07 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
А Вергилов?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2008 21:09 
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2008 00:45
Мнения: 22
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: Sla-Vun
По принцип бих наредил blueboy само заради това ,че тука не е форум - Уефски срещу ЦСКА , но признавам че за мнооого неща е прав !!! Дано привличането на 5-6 или 10 или колкото там си викне новия треньор "футболисти" се окаже решение не проблемите на Волов! Мен лично ме съмнява , защото винаги има 4-5 момчета от юношите , които биха дали с около 120% повече от себе за отбора. Би имало смисъл да се купят 2-3 опитни играчи (като Филипов примерно), които знаят как се прави и около тях да се гради отбор. Не искам да обидя нито един футболист (даже с Росен Танев се познаваме - голям пич е ,добър футболист и си мисля че ще е от полза) , просто това е личното ми ПРИСТРАСТНО мнение(повечето от вас знаят защо)!!! Успех на отбора , аз ще съм наоколо!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 00:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
7 дни спорт:

Волов взе още един от ЦСКА

Още един треньор от школата на ЦСКА привлече Волов. Това е кондиционният специалист Георги Иванов. Към тима от Шумен се присъединиха и четирима нови футболисти. Иво Славов дойде от Миньор (Пк), Георги Тодоров от Академик (Сф), Христо Господинов от Светкавица, а вратарят Станислав Николов пристига от Локомотив (Сф).
- Очаквам още двама души в близките дни, но засега ще запазя имената им в тайна - коментира треньорът Димитър Димитров.
Тимът освободи дошлия от Ботев (Пд) вратар Стефан Стойчев.

Димитър Чакъров

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 11:49 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
На проби:
Йосиф Шутев - от Черноморец (Несебър), юноша на ЦСКА
Антон Вергилов - от Свиленград 1921, юноша на Левски

Новопривлечени:

Георги Иванов - кондиционен треньор, ЦСКА (София)
Иво Славов - халф, Миньор (Перник)
Георги Тодоров - Академик (София)
Христо Господинов - Светкавица (Търговище)
Станислав Николов - вратар, Локомотив (София)
Любомир Величков - нападател, Черноморец (Несебър)
Росен Танев - Черно море, под наем

Освободени:
Стефан Стойчев - вратар, Ботев (Пловдив), на проби

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 18:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Ебахти тъпия сайт!!! Пичове, дайте идеи къде другаде можем да общуваме че тоя като се скапе
за 10 дена и увисваме...

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 19:26 
Offline

Регистриран на: 29 Ное 2007 21:25
Мнения: 23
VOLOV написа:
Ебахти тъпия сайт!!! Пичове, дайте идеи къде другаде можем да общуваме че тоя като се скапе
за 10 дена и увисваме...


Ами има всякакви сайтове, където може да се регистрират свободни форуми. Например като този тук:
http://volov.fforum.biz/index.htm

Не искам да си помислите, че се натискам да ползвате него. Просто давам идея, нищо друго.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2008 16:01 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
VOLOV написа:
Ебахти тъпия сайт!!! Пичове, дайте идеи къде другаде можем да общуваме че тоя като се скапе
за 10 дена и увисваме...

Аз съм за.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2008 08:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Днес тимът на Волов пристигна във Варна къде се проведе последната им контрола за лятната подготовка. Мачът се игра на стадион Спартак.

Тимът от Варна направи официално представяне на играчите за новият сезон.

18:00 Реферът наду своята свирка с което даде начало на мача

Индивидуална игра на иванович с топката който подаде топката къв свой футболист, Венци Маринов от ляво с удар от воле стреля право в Рангелов от който топката се удари във гредата и попадна в мрежата на шуменци. Минутата е 26-та

В 42-та Велимир Иванович бе изведен в наказателното поле от Байрактаров, но бе фаулиран и съдията отсъди дузпа, при която Даниел Моралес бе точен за 2:0. Провинилият се за Шумен при фаула Ирфан бе изгонен и заменен от негов съотборник. Велимир Ивмванович направи резултата класически след добро взаимодействие между Малинди и Байрактаров. Фахрединов намали на 1:3 в 45-та.

Нови две попадения паднаха през второто полувреме. Малинди се разписа за Спартак в 82-ата, а Тодоров реализира в 85-ата за гостите. Участие в контролата не взе полският нападател Гжегош Печна. Утре в морската столица ще пристигне португалски халф, а до два дни това ще стори и Стойко Сакалиев.

За Волов на терена:
Румен Рангелов, Жечев,Борис Кръстев, Миланов, Аян Ирфан, Димитров,Генко Славов, Ваклински, Генчев, Величков ,Кешив Фахрединов

_________________
ВЪН СЕЛЯНИТЕ ОТ "А" ГРУПА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 17:05 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Тъй като форума не бачкаше бая време и не сме писали новини ще напища всички контроли изиграни през лятната подготовка.

Черно Море - ВОЛОВ 2-0
Сливен - ВОЛОВ 5-1
Калиакра - ВОЛОВ 2-1
ВОЛОВ - Спартак Вн 1-0
ВОЛОВ - Светкавица 2-0
ВОЛОВ - Доростол 2-0 и Представяне на отбора се състоя
Спартак Варна - ВОЛОВ 4-2

Извинете ме ако съм пропуснал някой контрола :)

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2008 20:33 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
Мене като официален рисърчър на Волов за Football Manager оня ден ми писаха, че ми е предложено място като модератор в тези форуми:

http://bgfans.info/forums/viewforum.php?f=33

Ако искате можем да се преместим там, отстъпвам си модераторското място на Талибана, добре се справя според мене.

blueboy, продължавам да ти казвам и ще се повтарям, да ме извиниш, изчакай да мине есенния полусезон и тогава си псувай, защото да ме извиниш, нашите юноши колкото и да са добри, нямат опита да ни задържат в Б група, нито кондицията, не сме със школа от ранга на Левски, че да можем да излезем с тях и да гледаме невероятни отигравания. Доколкото за Петър Петров, минах само през 1 тренировка това лято, и като го гледах ми изглеждаше муден, някак си неизпълнен поне тогава с желание, но това са си мой наблюдения.

А отделно за юношите, и двата нови треньора са специалисти то ДЮШ на ЦСКА, през ръцете им са минали немалко кадърни таланти, така че според мене имат опит поне там да кажат от кой ще стане нещо, и от кой не.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2008 20:46 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
Отделно, ето как изглеждат при мене нещата около отбора:

Вратари:
Вихрен Узунов - Бенковски
Станислав Томов - Локо София

Рангелов

Защитници:
Николай Миланов
Борис Кръстев
Тодор Жечев
Аян Ирфан
Мартин Ваклински

Халфове:
Кяшив Фахрединов
Калоян Ангелов - Спортист Своге
Росен Тонев - Черно Море
Ивайло Славов - Миньор Перник

Христо Банчев
Христо Янков
Явор Николов
Михаил Неделчев - ДЮШ ЦСКА

Нападатели:
Калоян Генчев
Любомир Величков - Вихрен
Йосиф Шутев - Несебър


Георги Тодоров - Академик София (позиция??)
Тодор Димитров - Несебър (позиция??)
Валентин Илиев - ДЮШ Волов (халф???)
Деян Николаев - ДЮШ Волов (нападател???)


Треньорският ни екип за предстоящия шампионат е в състав:
Димитър Димитров (старши треньор)
Валери Венков (помощник-треньор)
Румен Рангелов (играещ помощник-треньор)
Георги Иванов (кондиционен треньор)
Янаки Янакиев (лекар)
Евгени Костадинов (масажист).
Стоян Чешмеджиев, Недко Николов (треньори ДЮШ)


Търси се информация за:

Антон Вергилов - не е подписал, защото се контузи???
Христо Господинов - Светкавица (Търговище), бях разбрал че е подписал с нас???

АКО ИМАМ ПРОПУСКИ, МОЛЯ ПОПРАВЕТЕ МЕ НЕЗАБАВНО! Също, ако знаете официалните номера на играчите, ще съм благодарен да ми ги предоставите :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2008 19:10 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Станислав Томов пише че е освободен , верно ли е ?

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2008 19:31 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
Възможно е, макар че не ми се вярва Димитров да го е махнал, тъй като откъм вратари имаме само Рангелов и Узунов, ако Узунов се контузи, Рангелов е добър, но не е млад, но може да е решил че Томов е под нивото на вратарите от ДЮШ и ако се наложи оттам да вземе някое момче в краен случай.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛЯТНА ПОДГОТОВКА ЗА СЕЗОН 08/09 , ТРАНСФЕРИ , КОНТРОЛИ И Т.Н
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2008 12:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Димитър Димитров: Голямата цел е да върнем шуменската публика на стадиона

Димитър Димитров е новият старши треньор на Футболен клуб “Волов”. Той пое шуменския отбор преди месец. Идва от София, където бе треньор на юношите старша възраст на ЦСКА. Преди това е бил в "Марек", "Родопа"-Смолян и “Миньор”-Перник. Разговаряме с него ден преди първия мач от първенството в Б-група, в който “Волов” ще гостува на “Локомотив” в Стара Загора.


- Г-н Димитров, готов ли е отборът ни за началото на първенството?

- Етапът е такъв, че има още доста моменти, които трябва да изчистим -качество на игра, форма, състояние на индивидуалните футболисти. Сега целта е първия мач с “Локомотив”-Стара Загора утре. Иначе подготовката ще си върви през целия сезон, ще усилваме всички моменти и ще подобряваме всичко.

- Има много нови попълнения в отбора, които не са познати на шуменската публика, бихте ли ги представили.

- Новите са защитникът Тодор Димитров, Йосиф Шутев, халфът Росен Колев, централният нападател Любомир Величков, дясното крило от “Локомотив”-София Калоян Ангелов, Антон Вергилов от “Левски” и “Родопа”-Смолян. Общо осем момчета. Виждам потенциала в тях, но имаме и доста работа. Трябва да подобрим и тактиката, и уменията, спортно-техническите им характеристики.

- Какви цели ви постави ръководството на клуба, когато дойдохте?
- Голямата цел е да върнем публиката, да играем добър футбо на наш терен. Да гоним нужния запас от точки с добра игра. На този етап е това. Място в класирането не мога да кажа, дай Боже по-нагоре от девето. По-важно е да направим един траен отбор, който да не е като прелетна птичка и през следващите две-три години да изградим един много добър състав.

- Успяхте ли да свикнете вече с Шумен?
- Познавам този край от години, бил съм и преди тук, имам много познати, много приятели, и това бе голямата крачка, за да дойда тук. Бързо се адаптирах и се чувствам като у дома си.

ШУМ.БГ
08.08.2008 09:25

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 142351 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 155272 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 173262 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 154814 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 171112 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози