bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 20:54


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 45 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2008 16:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Никъде няма свястна информация какво става
в действяителност и никой не "бие тъпана",
което е много странно при положение че си
тръгна "гръбнака" на отбора, нямало лиценз,
нямало пари, няма и президент (за това се надявам да е така!)
Струва ми се че отбора може и да полети надолу
защото към моента никой не е казал кой ще
спонсорира и издържа отбора...

Всички прогресират само ние регресираме!
Ама така е, Камъчката и предния сезон събира
играчи дето ги има на килограм и в махалата,
не можахме естествено да дръпнем с точките
в началото и съответно да продаваме после
и сега ХОП-няма пари и потъваме! За това е
много по-добре, ако трябва да се мъчим пак да
оцелеем, но с някой президент който наистина
има мозък в главата, и гледа не мач за мач,
а далече напред в бъдещето и започне да се
изгражда добър европейски футболен отбор,
какъвто града ни и ние феновете заслужаваме!
Примери колкото щеш: Мездра,Варна, Каварна,
Пловдив, Перник, Сливен...

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 00:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
статия от 7 дни спорт:

Изпълкомът е в безизходица

В петък решават къде ще се играят мачове


Изпълкомът е в гадна ситуация. Футболните хора трябва да решат къде ще се играят мачове, но не е ясно как да вземат решението. Ако е по закон - лошо. Иначе още по-лошо.
Времето напира, шампионатът иде, първите мачове са на 9 август. Програма още няма, защото не е ясно кой ще играе в "А" група и кой къде ще играе. Това ще бъде решено утре в Бургас. Да не е човек на мястото на футболните хора. Какво да правят? Нито е да направят компромис, нито е да дадат лицензи на стадионите. Защо?
Българинът е странен човек. Свикнал е да му се пуска аванта. Но у нас компромис един път е компромис завинаги. Ако сега ги пуснат, и догодина стадионите ще бъдат на същото дередже, че дори и на по-лошо.
Решат ли хората в изпълкома да спазят правилата, спира футболът. Какъв Миньор е Миньор, който не играе в Перник, а в Кюстендил или София? Няма такъв Миньор. Или Беласица, ако пътува до Сандански за домакинските си мачове.
А какво е Пловдив без Ботев? Или без Локомотив? Едно нищо е. Изобщо има ли смисъл един град да има футболен отбор, ако той не играе в града?
От друга страна, законите са, за да се спазват. Клубовете реват, искат отсрочки и компромиси. Но според изискванията до 2010 г. всички стадиони трябва да са изцяло покрити с козирка. Е, не изцяло, а 75%, но каква е разликата? А дотогава има само година и половина.
От друга страна, Весо Маркович се вживява като кадър на КГБ. Вчера бе на стадион "Българска армия", но отказа информация. Било секретно, само за хората от изпълкома.
Г-н Маркович, ако имате някакво заболяване - лекувайте се. Но да ви се струва, че футболът е секретна игра, това си е за лекарства. И не е нужно човек да е експерт, за да види каква съборетина е "Българска армия" и каква разорана нива е "Цар Самуил" в Петрич. На някои най-много ще им отива не да ги инспектират, а да пасат кравите там.




................Е, кажете ми господа "управляващи" ФК ВОЛОВ, какво правите ВИЕ за стадиона и базата???........................

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 11:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2007 11:13
Мнения: 62
Местоположение: ШУМЕН
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Отново започна нов сезон,а ние отново започваме с "добре играхме,но паднахме"!!!С очертаващата се загуба от "Берое" в следващия кръг и с оглед на трудната ни програма ми се струва,че пак ще падне треперене преди да е дошла зимата.Със събран на пожар състав и треньор е смешно да се говори за някакви големи цели.Освен това не е необходимо да си специалист,за да разбереш,че от новите попълнения само Узунов,Димитров,Величков и донякъде Шутев имат качества за "Волов".Като останалите си имаме много и тук.И да попитам ръководството,защо не направиха тази среща с бизнеса в града по рано,за да има възможност да задържим Г.Славов,В.Михайлов,З.Василев,А.Хикмет,Р.Калчев,Н.Филипов?И само с 2-3 нови играчи още догодина да сме най-после в "А"група!А то какво стана пак-ще се борим за 5-6 място!?И какво ни топли това?На 3-то или на 14-то все тая!А пък за стадиона ме е срам!С едно поливане на терена не става!Като гледам почти всички отбори правят частични или цялостни ремонти.Дори и селата!!!???Така момченца не става.Не разбирате ли-искаме "А"група,стига с тая посредственост!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 10:39 
така ще бъде докато вземат футболисти и треньори на килограм,но като го кажа и веднага някой "заинтересован " го изтрива от форума


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 13:03 
аз съм толерантен човек приемам мнението на всеки хубаво е да се критикува но искам някой да ми каже как според него може Волов да излезе от това положение но преди да го напише да помисли коко реалистично е това и какво той ката фен би направил за това,
Както вие казвате отборът е на феновете да помислим какво ние можем да допренесем за развитието му


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 07:36 
аз също смятам че съм толерантен човек но какво може феновете да направят.ние нямаме ли добри момчета че трябва да водят толкова много софиянци.освен това всеки средно интелигентен може да провери в школата по футбол че трактора няма необходимия лиценз за групата......


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: DISKUSI ZA CLUBA
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 10:04 
Въпросът не е Трактора или някой друг имам предвид че е сбъркана цялата система.
КОлкото до новите в отбора аз също съм на мнение че те трябва да са наистина качествени може да са двама но да са класни.
PS
Не знам къде останаха милионите от бюджета но футболистите още не са си получили заплатите за юли


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 12:13 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
blueboy1914 аве пиши на БЪЛГАРСКИ ВЕ!!!Няма си играя цял час ти чета мнението :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 10:19 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2008 14:50
Мнения: 4
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: manhatan777
Oбъркано и пълно с правописни грешки мнение,май до трети клас е учил тоя,мисля че отбора има потенциал,и те ще го покажат в течение на мачовете.Да не прибързваме с оценките.И успех в следващите мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 10:46 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
mennen написа:
Oбъркано и пълно с правописни грешки мнение,май до трети клас е учил тоя,мисля че отбора има потенциал,и те ще го покажат в течение на мачовете.Да не прибързваме с оценките.И успех в следващите мачове.

Мани го тоя!Пет пъти му казвам да пише на кирилица :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 11:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Дек 2007 20:22
Мнения: 566
Местоположение: гр. Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Цитат:
Vav VOLOV trqbva kapitalni reformi na4elo s traktori,Kama4ki dori i domakina na stadiona,do edin trqbva da se smenqt.Ne vi znam mnenieto kvo e 6to e ama toq traktor l ie akv e prostaka 6te stane sa6tata rabota kato Vucov v LEVSKI kakto Vuzov e unikalno nekadaren tip toq e sa6tiq, onq domakna Q6ar ala bala svetovni veli4iq v selskiq futbol a pri nas TRAKTORISTA sa6tata rabota napravi kajete m iedin ot novite akde da stava ae izklu4vam donqkade Vixren i toq Vali4kov ama do nekade 6tot Vixren e s mnogo tejka kontuziq za nezapoznatite.

Тоз момченци ни е българи!!! :redcard:

Пиши на български бе, не те знам на колко години си обаче май на нищо не си научен.
Колкото до отбора треньора е добър, а повече от половината отбор е нов, бях на една тренировка и мога да ви кажа, че футболистите още не се познават по имена, а да не говорим да са сработен екип. Първите 5-6 мача ще е така докато не се сработи тимът, а след това вече трябва да могат да покажат пълният си потенциял.
Камачката че е некъдърен, некъдърен е това и тъпите го знаят
За стадиона той е собственост на общината доколкото знам, и тая година за пръв път общината се нае да подпомогне отбора.
Въобще незапознатите май са по-толерантни към отбора (и аз съм почитател на Левски, но по-вече милея за отбора от родния си град, верно че сме много зле и е позор за града да играем в Б група и всеки сезон ни обещават А група, но това е положението)
Дано тази година с новият треньор и новите футболисти позицията ни в краят на шампионата да е по-добра и ние да сме по-доволни

_________________
Out of all the things I've lost, I miss my mind the most
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 13:19 
как точно преценихте треньора и футболистите колко са добри като не са показали нищо още и надали скоро ще покажат.на тях им е все тая нали си взимат парите....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2008 15:37 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
Човек -ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2008 19:18 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
blueboy1914, пиши на кирилица, и честно казано имаш точно такава идея от футбол, че точно ти ще кажеш кое как било. ЦСКА паднаха от Сливен с 1:3, Левски от Вихрен с 0:1, така че моля ти се не се прави на интересен, защото въобще не си, не си квалифициран да решаваш, че отбора не върви добре и някой е виновен, нито си футболист, нито си треньор, най-малкото преди края на полусезона нямаш право да говориш дали сме добре или не!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 10:00 
не му обръщайте внимание на синьото момченце няма си и представа от футбол само се заяжда с Трактора и с това че новите са от школата на ЦСКА.
Ако иска може да го предложим него за треньор да му облечем 11 фанелки да сложи вратарските ръкавици и следващия мач да играе той

Волов в А група този сезон за мен е Утопия мисля че трябва да сме доволни ако се изгради един добър отбор който да играе добър футбол. Да се работи устойчиво с мисъл за следващите години а не да се мисли как да изкараме този сезон а догодина ще му мислим.Чак тогава след година две можем да говорим вече и за А група


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 10:16 
blueboi 1914 може да пише с много грешки но за едно е много прав не е важно дали са от цска или от левски щом не са достатъчно добри и трактора няма лиценз за какво ни е.няма ли кадърни лицензирани шуменци


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 10:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Дек 2007 20:22
Мнения: 566
Местоположение: гр. Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Аз лично съм фен на Левски, но ми е все едно от чия школа са треньорите важното е тимът да върни нагоре, а засега това не става, дано трактора да успее да направи един добър отбор това му го пожелавам от все сърце

_________________
Out of all the things I've lost, I miss my mind the most
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 13:42 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
blueboy1914 написа:
ole boje mladej nedei mi draj takav ton,deto si zqpa6 tuka samo volov ,. A do levsk i icska nesam kazal ni6to padat i cska ot upravta si teglqt a levski ko praqnt neska moje li mi napomni6.A dali 6e pi6e6 na kirilica ili ne kav e problema tai m ie udobno kvo tolkova stava

Като ти е удобно да пишеш тъй,няма да пишеш в този форум!!!ОК?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 13:53 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Няма значение как ти е удобно. Намираме се в България. Нашия е език е БЪЛГАРСКИ и се пише на КИРИЛИЦА !!! :redcard:

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 10:27 
1919 написа:
blueboi 1914 може да пише с много грешки но за едно е много прав не е важно дали са от цска или от левски щом не са достатъчно добри и трактора няма лиценз за какво ни е.няма ли кадърни лицензирани шуменци



НЕ НЯМА ЛИЦЕНЗИРАНИ ШУМЕНЦИ ИМА САМО ЕДИН НО ТОЙ В МОМЕНТА НЕ Е В БЪЛГАРИЯ, СТАВА ВЪПРОС ЗА РОСЕН МАТЕЕВ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 07:37 
за росен матеев знам ,но след като няма да е лицензиран защо да не е от нашия град,защо трябва да сме чуждопоклонници.по тоя начин не признаваме ли че нашите треньори са некъдърни.тоя освен на юноши не е бил треньор.......


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 09:25 
ще направя справка дали наистина не е лицензиран но се съмнявам ако той няма лиценз тогава кой се води официално треньор.
КОлкото до това дали е бил треньор само на юноши бъркаш бил е треньор на отбори в А група. За Миньор Перник съм сигурен за други ще те излъжа знам че е водил и отбори в Б и В група.
Въпрос - кой шуменски треньор смяташ че трябва да е начело на Волов


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 13:08 
направи справка и ще видиш www.bfcs.bg няма нищо а кой ще е не е важно.а пък като е бил преди не са искали лиценз........


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 16:54 
не виждам смисъл да споря с теб но нали ти е ясно че ако треньора няма лиценз такъв не може да получи и отбора.
Въпроса както съм казвал и преди е не Трактора или не а как се работи в клуба...
между другото не си отговорил на въпроса ми
кой шуменски треньор смяташ че трябва да е начело на Волов


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Дискусии За Клуба
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 18:41 
колев написа:
кой шуменски треньор смяташ че трябва да е начело на Волов

е то няма голям избор
иначе гласувам за Теньо с две ръце


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 45 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 150508 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 170348 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48307 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63420 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 39262 05 Май 2008 16:53
от besimeniq

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози