bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 01:57


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 20:40 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Изображение

Вероятно разочаровани от неубедителните игри на футболистите и последния резил - загубата с 1:4 от „Родопа” /Смолян/, фенове са „украсили” съблекалнята на футболистите на ст. „Дунав” с редица злъчни надписи. Сред тях са „Докога без А-група”, „Кольо + Вальо = ВНЛ”, „Трупове, вън от „Дунав”, „Кольо в Бяла”, „Писна ми от педерасти и безсмислени слова” и др.
Опитите да се свържем с члена на УС на ФК „Дунав” Валентин Христов за коментар на случилото се останаха без успех.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 01:29 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И по зле ще става за някой мишки от ръководството ,ако продължават да се праят на луди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2008 13:45 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2008 10:31
Мнения: 115
RUSE написа:
Изображение

Вероятно разочаровани от неубедителните игри на футболистите и последния резил - загубата с 1:4 от „Родопа” /Смолян/, фенове са „украсили” съблекалнята на футболистите на ст. „Дунав” с редица злъчни надписи. Сред тях са „Докога без А-група”, „Кольо + Вальо = ВНЛ”, „Трупове, вън от „Дунав”, „Кольо в Бяла”, „Писна ми от педерасти и безсмислени слова” и др.
Опитите да се свържем с члена на УС на ФК „Дунав” Валентин Христов за коментар на случилото се останаха без успех.


Последната истанция във форума иска да се свърже, но кой ли ще се върже за да говори със слуга??!! Те са ...аааа, това е ехото годни само за работа и презрение!!!
Последната истанция никак не е убедителна!!! Сигурно е бояджия, или ще наема бояджиите!!!!


Последна промяна sport-11 на 26 Ное 2008 13:48, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2008 13:46 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2008 10:31
Мнения: 115
ужас :twisted: :a006: :redcard:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2008 20:18 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ти си рядко срещан дебил - честно. Досега се стърпявах да давам някакви определения по твой адрес, но ти не преставаш да се заяждаш за щяло и нещяло и е време да ти кажа някои неща.

sport-11 написа:
Последната истанция във форума иска да се свърже, но кой ли ще се върже за да говори със слуга??!!


1.) "Последната инстанция" с никого не иска да се свързва. "Последната инстанция" публикува новината от новинарския сайт ruse-news.com. Това за пореден път доказа, че интерпретираш фактите както ти е удобно, само да си пробуташ абсурдните тези, в резултат на това често си много далеч от истината. Това първо.

2.) Ако бях слуга ти отдавна щеше да си отлетял от форумите на BGSupporters. Но аз не съм човек, който да цензурира друг, само заради факта, че не е на моето мнение.

3.) В моите постове никога не съм те иронизирал, обиждал и т.н. Обяснявам ти моята позиция, с която ти очевидно не си съгласен...еми ОК, но това не означава, че трябва да почваш някаква абсурдна кампания срещу мен. Форумът е свободен - всеки има право на мнение...има право и да изяснява някои ФАКТИ. Форумът не е собственост на лицето, криещо се зад псевдонимът sport-11, че да казва какво да се пише и какво не.

4.) Изтрите ти мнения са в резултат на неспазване на някои правила тук. Ако не ти изнася това - оплачи се на арменския поп.

5.) Отново се връщам на това със "слугата". За твое сведение не вечерям на една маса с хора от ФК "Дунав", не познавам лично нито един играч. Така че не мога да съм и не съм слуга на никого.

6.) Самия ти не осъзнаваш, че единствения, който се изживява като последна инстанция си ти. Единствения, който оценява останалите тук си ти. Абсолютна НАГЛОСТ е това.

7.) Знам, че нито една думичка няма да влезе в тиквицата ти, защото си кон с капаци. В този ред на мисли токущо изгубих 5 минути от живота си да се обяснявам на стената.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008 18:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
RUSE написа:
Изображение

Вероятно разочаровани от неубедителните игри на футболистите и последния резил - загубата с 1:4 от „Родопа” /Смолян/, фенове са „украсили” съблекалнята на футболистите на ст. „Дунав”с редица злъчни надписи. Сред тях са „Докога без А-група”, „Кольо + Вальо = ВНЛ”, „Трупове, вън от „Дунав”, „Кольо в Бяла”, „Писна ми от педерасти и безсмислени слова” и др.
Опитите да се свържем с члена на УС на ФК „Дунав” Валентин Христов за коментар на случилото се останаха без успех.

Тия и те хабер си нямат...

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 02:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Точно тия си имат бая хабер гледай си ментето и не се занимавай с великия ДУНАВ

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 10:50 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
AxL говори, че в статията са написали ст "Дунав", а не Градския и репликата е му към ruse-news :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Феновете на "Дунав" поискаха промяна
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008 15:23 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2008 10:31
Мнения: 115
RUSE написа:
Ти си рядко срещан дебил - честно. Досега се стърпявах да давам някакви определения по твой адрес, но ти не преставаш да се заяждаш за щяло и нещяло и е време да ти кажа някои неща.

sport-11 написа:
Последната истанция във форума иска да се свърже, но кой ли ще се върже за да говори със слуга??!!


1.) "Последната инстанция" с никого не иска да се свързва. "Последната инстанция" публикува новината от новинарския сайт ruse-news.com. Това за пореден път доказа, че интерпретираш фактите както ти е удобно, само да си пробуташ абсурдните тези, в резултат на това често си много далеч от истината. Това първо.

2.) Ако бях слуга ти отдавна щеше да си отлетял от форумите на BGSupporters. Но аз не съм човек, който да цензурира друг, само заради факта, че не е на моето мнение.

3.) В моите постове никога не съм те иронизирал, обиждал и т.н. Обяснявам ти моята позиция, с която ти очевидно не си съгласен...еми ОК, но това не означава, че трябва да почваш някаква абсурдна кампания срещу мен. Форумът е свободен - всеки има право на мнение...има право и да изяснява някои ФАКТИ. Форумът не е собственост на лицето, криещо се зад псевдонимът sport-11, че да казва какво да се пише и какво не.

4.) Изтрите ти мнения са в резултат на неспазване на някои правила тук. Ако не ти изнася това - оплачи се на арменския поп.

5.) Отново се връщам на това със "слугата". За твое сведение не вечерям на една маса с хора от ФК "Дунав", не познавам лично нито един играч. Така че не мога да съм и не съм слуга на никого.

6.) Самия ти не осъзнаваш, че единствения, който се изживява като последна инстанция си ти. Единствения, който оценява останалите тук си ти. Абсолютна НАГЛОСТ е това.

7.) Знам, че нито една думичка няма да влезе в тиквицата ти, защото си кон с капаци. В този ред на мисли токущо изгубих 5 минути от живота си да се обяснявам на стената.


Разбрах че си школуван в партията, но това е форум, а не пленум !!!
От точка 1 до точка 7 са най големите глупости, които съм, чел някога!
Да си жив и здрав, желая ти Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 192598 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 93734 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 143157 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 151444 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 117550 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози