bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 08:37


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 239 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 10:01 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Red|Boys|Svoge написа:
Абе кога е събранието на тия шибани педалчета от БФС ???


Според едно мнение по нагоре, събранието ще бъде на 14-ти. Обаче като гледам календара, 14-ти се пада събота. Какъв по-добър повод да бъде отложено с още някоя седмица :lol:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 10:41 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Като чета днешната преса, може би Левски, ЦСКА и Литекс ще се разминат с дублиращи отбори в Б група. Вече 11 отбора са се обявили против. Въздържали са се Етър и Янтра, а Спартак Пл не са имали представител (по обясними причини).
Едва ли БФС ще удържат на този натиск.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 10:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
i и аз пуснах имейл и се надявам да гледаме ботев в б група.
бфс на к**ви синове


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 10:59 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
e4e4 написа:
i и аз пуснах имейл и се надявам да гледаме ботев в б група.
бфс на к**ви синове


Дано в мейла не си го написал това последното :lol:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 11:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
r.h. написа:
Като чета днешната преса, може би Левски, ЦСКА и Литекс ще се разминат с дублиращи отбори в Б група. Вече 11 отбора са се обявили против. Въздържали са се Етър и Янтра, а Спартак Пл не са имали представител (по обясними причини).
Едва ли БФС ще удържат на този натиск.


Спартак на този етап са по-скоро във В гр. а Етър и Янтра сме в разкрачено положение :D с единия крак на изток, с другия на запад :roll: при това положение двете Б гр. по 16 отбора са повече от ясни :P Що се касае до протестите, нали се сещаш през кое им е на Боби и ко....... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 13:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Абе няма да стане да ги вкарат в "Б"... просто това са напразни надежди... достатъчен бе шанса за бараж... иначе какъв бе смисала на от него ... направо да ги бяха вкарали 2-та отбора .... нереалистично е ... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 13:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
ей от БФС може да се очаква всичко

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 13:45 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Споко, никой от нас не възлага толкова големи надежди. Ясно е, че изгубихме шанса си при изпълнението на дузпи в Своге.
Надеждите ги подклаждат разни статии из пресата. Вероятността да влезем административно е малка и това е пределно ясно.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 13:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
r.h. написа:
Споко, никой от нас не възлага толкова големи надежди. Ясно е, че изгубихме шанса си при изпълнението на дузпи в Своге.
Надеждите ги подклаждат разни статии из пресата. Вероятността да влезем административно е малка и това е пределно ясно.

приятел, шанса го загубихте в Трявна, после в Габрово, в Койнаре...........и чак накрая в Своге :wink: Победата във всеки един от тези мачове ви гарантираше Б гр. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 14:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
r.h. написа:
Споко, никой от нас не възлага толкова големи надежди. Ясно е, че изгубихме шанса си при изпълнението на дузпи в Своге.
Надеждите ги подклаждат разни статии из пресата. Вероятността да влезем административно е малка и това е пределно ясно.
Пресата винаги лае ... е пример дето даде оная статия за нас ... 50% си ги нагаждат както им харесва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 16:02 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
И двамата сте прави.

Ние наистина имахме шанса да си уредим нещата още по време на сезона, но го изгубихме. След това загубихме и втория си шанс, сега идва трети, макар и минамален. Мисля, че повечето фенове на Ботев са реалисти и много добре разбират, че едва ли можем да се надяваме много. Но както имаше един израз... шансовете са 50 на 50... или ще стане, или няма да стане :lol:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 18:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
r.h. написа:
e4e4 написа:
i и аз пуснах имейл и се надявам да гледаме ботев в б група.
бфс на к**ви синове


Дано в мейла не си го написал това последното :lol:


дори не знаеш колко бях културен и официален,даже надминах себе си.но търпението на хората се изчерпва от неизвесността


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 23:23 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Незнам хора обаче аз специално съм натроен че догодина ще играем В група надявах се на Първенството след това се надявах на баража айде стига толкова...Настроен съм че ще играем в В и ви съветвам и вие да се настройте а ако стане да ни вкарат за мен това ще е един огромен подарък :) просто подарък...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 23:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Gopeto.....по принцип си много прав, и заради добрата ни "организация" - за отбора говоря, за управниците, които даже и баража подцениха и не го взеха на сериозно да не казвам какво заслужаваме, че прекалено много обичам Ботев за да го кажа! Неможе някакъв селски отбор , който до ония ден не е имал футбол да те бие по организация-това е смешно и жалко! И съдята си бяха уредили пичовете и ни надиграха и както си трябва( така стават нещата). А ние дремем.
Но ако ни сполети този късмет да ни вкарат в Б - ще се радвам много , защото стига толкова с тази В група ебати, ние станахме ветерани в тази В група!

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 23:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
Според мен няма начин да влезем по този начин вече, но сега се замислям, че е по-добре да влезем по честния начин, а не да очакваме "подаръци" ( много точно се израси Гого .. ) Така ще е най-добре според мен, защото ако влезем по този административен начин все ще има хора, (вкллючително и в нашия форум) които ще кажат,че не сме успели по честния начин, затова ще изчакаме и тази година също ще подкреояме отбора отново във В група. но ние сме си виновни или не точно ние а .. едни др хора.. !

И все пак БОТЕВ 4ever!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 09:42 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
k1k0- написа:
Според мен няма начин да влезем по този начин вече, но сега се замислям, че е по-добре да влезем по честния начин, а не да очакваме "подаръци" ( много точно се израси Гого .. ) Така ще е най-добре според мен, защото ако влезем по този административен начин все ще има хора, (вкллючително и в нашия форум) които ще кажат,че не сме успели по честния начин, затова ще изчакаме и тази година също ще подкреояме отбора отново във В група. но ние сме си виновни или не точно ние а .. едни др хора.. !

И все пак БОТЕВ 4ever!
Абе маани форума кой го интересува какво ще кажат някакви селяци било то от Бяла Слатина или от Етропоуе...Въпросът е че изпуснахме 2 реални шанса в който бяхме фаворити :) а сега чакаме да ни подарят място в Б група..Ботев да не мислят за това а да се стягат за др сезон защото вече е крайно време да си ИЗВОЮВАТ място в прословутата Б група(само като се сета че трябва да се борим за нея) а не да чакат да им го подарят....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 10:32 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Не знам какво имате предвид под организация за даден мач. Това, че трябва да купиш съдията ли?

Аз не мисля, че има нещо нечестно в баража. Истината е, че просто футболистите на Ботев са играли по-слабо. Аз не бях на мача, но това е всеобщото мнение. Явно не са положили достатъчно усилия в тренировките, след като почти цял сезон играят с голям хъс и мощ, а точно във най-важният мач, не показват нищо съществено. Или може би не е имало, кой да ги мотивира да положат тези усилия.

Не знам, но на мен ми се струва, че при Петър Каменов отбора играеше по-добре и с по-голям хъс. Това си е мое мнение. Знам, че той има много противници, но от моите наблюдения стигам до това заключение.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
r.h.......
Какво имам в предвид с организация за самия бараж:
1во- те си бяха довели съдийска тройка, коята спираше абсолютно всяка атака или да кажем 90% от атаките на Ботев с измислени засади.Стигна се до там да вдигат засади при положение, че футболиста мисля, че на Стоян му се случваше най-често е 3 метра зад защитата, но има извеждаш пас и той е на скорост и се получава предпоставка за опасна атака и хоп засада.
2ро- в началото на мача съдята не отсъди чиста дузпа за Ботев за мен 99%!
3-то- много обратно фаулове!
4-то - Етрополе са били ден преди баража в Своге и са тренирали 2пъти на терена на стадион Своге.
5-то - В деня на баража около 12h. на еврофутбола на сувенирната палата беше Тодор Гарев.- Това сериозно отношение ли е , аз като го видях ми стана лошо.
6-то Всичко се решава в един мач, в който абсолютно всичко е възможно. Ако се целеше непременно влизане на Ботев , защо не си уредихме ние съдя например( така стават нещата) и защо някои важни за отбора хора 12ч. са по кафетата във Враца!

И последно да кажа, че Въпреки всичко , съдийските аванти за Етрополе и измислените засади и дузпата и т.н Ботев бяха надиграни в по-голя част от мача и ако не беше Юли работат отиваше много на зле още в редовното време!

Според мен всичко е липса на организация и на мотивация ! Някой излъга хората , някой ни излъга всички нас- всеки да си прави сам асоцияцията!

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:37 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Много си прав за Тодор Гарев. Доста несериозно отношение от негова страна. Аз и затова казвам, че Петър Каменов ми допада повече като треньор. Може и да прави грешки, но ми се струва, че държи на реда и дисциплината. Сега чувам, че Емил Маринов ще поеме отбора. Не знам дали е най-добрият вариант - времето ще го покаже, но задължително трябва да наложи нужната дисциплина.
Желая му успех!

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:42 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Тодор Гарев е казал преди мача, че Ботев ще смачкат Етрополе и влизат в Б група без проблем. Това го е казал пред 1 човек, когото познавам мн добре. Цитирам нещо от рода : ''К'ви са тия Етрополе, как няма да ги биеме''


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 12:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
гледах репортажа по канал 3,имаше чиста дузпа за ботев.с 1 гол аванс мача би тръгнал другояче.ботев явно подцениха "селяните" и получиха урок.
вчера в новините даваха за злоупотреби с парите от наводнениятя във враца и някои околни села /ниняне мисля беше/.кво искате повече от такива подкупни общинари


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 12:28 
Мисля че имахте достатъчно шансове за класиране в Б група и сами сте си виновни за провалите. А някой от вас замислял ли се е дали ръководството ви НАИСТИНА иска отбор в Б група?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 12:30 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2007 17:31
Мнения: 148
Незнам ама наште играха много слабо срещу Етрополе!Аз бях на мача и имах чувството че ги е страх от противника.Може би много ги прехвалихме през сезона,а реално погледнато те не спечелиха нито един важен мач.Може би са прекалено млади и не разбират че с перчене по кафетата във Враца не се става добър футболист.Не случайно Ан.Ангелов беше №1 на баража.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 12:45 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Айде стига. Момчетата си направиха много добър сезон. Показаха страхотни игри, не забравяйте това. Играха силно и като домакини и като гости. Разбира, се, че имат вина за загубата в баража, но никой не трябва да се нахвърля срещу тях.

А на въпроса на Гарван, мисля, че общината нееднократно заяви, че иска отбор в Б група и ще осигури финансирането му. Още повече, че идват и местни избори и ще е голяма реклама ако вкарат Ботев в по-горна група и направят силен отбор.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 15:48 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
От днешния брой на БГ Север:

Хаос в Б групите до края на юли


Хаосът около първенствата в двете Б групи е пълен. Това обаче не трогва особено началниците на БФС. Към днешна дата едва ли има човек, който със сигурност може да твърди по колко отбора ще има в двете Б групи. Повечето състави в западната Б група скочиха срещу дублиращите тимове на родните грандове, но едва ли техният глас ще бъде чут. Като смешно звучи твърдението, че Изпълкомът ще реши този въпрос на свое заседание на 30 юли. Да, грешка няма - края на този месец. Стартът на първенството е определен за 11 август, а отборите от втория ешелон няма да знаят до последно програмата си за новото първенство.

Отлагането на Изпълкома е заради лятната почивка на неговите членове. Те толкова се преумориха от работа, че решиха да не прекъсват отдиха си. Като че ли тяхна грижа са само националният отбор и А групата. Всичко друго се смята за досаден пълнеж.

Ботев (Враца) загуби баража за влизане в Б група и част от футболистите вече поеха към други клубове. Сега обаче се прокрадва слух, че и врачани ще ги огрее. А кога ще сглобяват отбор, това е друг въпрос. Като че ли част от водещите клубове вече започнаха открито да роптаят срещу сегашното футболно ръководство. Шефовете на четвъртите в света трябва бързо да влязат в час, защото току виж ги помело клубното недоволство.

"BG Север"

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 239 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191265 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141620 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116777 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117066 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118479 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози