bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 14:44


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 425 мнения ]  Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 21:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Kaто гледах състава на Ботев и играта му определено догодина ще е вашата година и ще станете първи-личеше си че младите нямат никакъв опит а след такъв мач като вчеращния научиха доста неща за футбола,чакаме догодина и Ботев и Хебър и Балкан и Добружа всички дето имат агитки и вярна публика имат място в Б група да не кажа че Ботев от това което дойдеха като агитка и публика са си за А група,ама при тях нещатата още не са решени може и да ги поканят за Б групата
:idea: Аз предлагам на всички да спреме с споровете и свогенци и етрополци и врачани и всички и да си починеме от футбол 2-3 седмици :arrow:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 21:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Няма лошо да си оптимист.....но неразбрах за какво точно ме питаш?
За общината ли, дали има пари или не?

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 22:45 
Вече преставаме с всички спорове и обиди. Съгласни ???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 23:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2007 18:49
Мнения: 256
Местоположение: Svishtov
аз не съм съгласен докато не си признаете че ви беше страх и затова влязохте направо на стадиона!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 23:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2007 18:49
Мнения: 256
Местоположение: Svishtov
Casual имах впредвид това дето каза за Враца че се развива


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 23:18 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Развива се Враца покрай изборите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 23:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
OK! Сравни Враца сега и Враца да кажем преди 3 години,според мен разликата е доста огромна!
Тогава най-големия магазин за техника беше едната половина от принцесата, а най-големия хранителен беше долу под Империял! Сега е доста различно и това е факт!

А за феновете на етрополе-те нямат футболна култура,те ходят на мач като на панаир , какво очакваш от тях. Много ясно че ги е било страх. Аз съм сигурен че освен Чавдар,Чавдар друго не се пее при тях. И накрая както си му е реда яко чалга( е какво общо имат те с футбола....и това е факт)

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 09:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2007 15:27
Мнения: 152
Местоположение: Люлин, София
Отбор: Ботев (Враца)
Ботев (Враца) в Б група въпреки загубата на баража?
[url]http://sportal.bg/article/?Section=1&ID=54976
[/url]

_________________
Against Modern Football
Support your local team!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 10:05 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Враца се развива и това е неоспорим факт. Промените са видими за всички. Развитие има във всички сфери на икономиката, не само в търговията. Строителството във Враца в момента е колкото в най-големите 5 града. Това също може да се провери. Строят се и много хотели. Туризма се развива (и как няма със тази невероятна природа), няма вече мръсни заводи (което е повече от добре), инфраструктурата вече наистина се подобри. Мога да изреждам цял ден. Стига черногледство. Вече не е модерно. Общината не само има пари, а има МНОГО пари.
Естествено, че не може всичко да се вложи във футбола, но дори и това, че на отбора се обещава сигурна издръжка и бюджет от 300 000 ако влезе в Б група означава, че отбора има стабилен гръб. По-добре общината сама да издържа отбора. Ако сме в Б група, ще има и други спонсори. Но в никакъв случай няма да е хубаво отбора да се даде в ръцете само на един човек. Нали си спомняте сезон 2002/2003. Виждате и какво става в момента и със Дунав и Свиленград и още много други отбори. Примерите са страшно много. Днешните футболни президенти си променят мнението през 25 минути. Днес ще дават много, утре ще те зарежат на средата на пътя.
Варианта отбор да е на общинска издръжка, може да не е идеалния, но май е по-добрият поне на този етап.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 11:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Casual написа:
А за феновете на етрополе-те нямат футболна култура,те ходят на мач като на панаир , какво очакваш от тях. Много ясно че ги е било страх. Аз съм сигурен че освен Чавдар,Чавдар друго не се пее при тях. И накрая както си му е реда яко чалга( е какво общо имат те с футбола....и това е факт)

точно това се опитвах да кажа и аз преди , Чавдар нямат агитка ! Нито имат знамена , нито имат песни (само скандирания) нито са ориентирани към която и да е култура ..... те са фешани .....и съм 100% убеден , че догодина ако отбора им не тръгне добре , гостуващи "фенове' от тяхна страна няма да има .... във Своге и Враца 100% .... в момента не се заяждам с тех , просто казвам факти :wink:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 14:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2007 18:49
Мнения: 256
Местоположение: Svishtov
И кое имате впредвид под развитие? Това че се построиха била кауфланд и магазини за техника ли? еми то няма как във всички градове се строят ебааа го само тук да няма.Аз говоря за самостоятелно развитие има ли нещо което само ние да го имамае и сами да сме си го направили.Хотел казвате се строи - е мерси някакъв фес дошъл да прави пари и после ще ревнете че от джамията оная резана свиня мюфтия ли е кво ли е и аз незнам пее и ходат там фесовете та се молят е мерси за хотела :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 14:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Не бе пич не става въпрос за хотела, просто аз виждам положителна промяна в града( който силно обичам) , но ти си имаш твоя гледна точка. А за джамия и ти знаеш , че това във Враца няма как да стане( според мен е невъзможно)

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 14:53 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Развитиетието не е само по отношение на търговските вериги. А и всъщност не е вярно, че във всеки град ги има. Мога да ти дам примери и за големи градове, в които броят на хипермаркетите е много по-малък от този във Враца, а дори и такива, в които няма нито един. Само този факт означава, че мениджърите на тези вериги са преценили, че Враца има нужният потенциал и е достатъчно развит за да инвестират такава голяма сума в града.


Но пак казвам, че развитието е във почти всички сфери на икономиката, а не само в търговията. Безработицата вече не е толкова голяма, само може би заплатите все още не са такива, каквито трябва да бъдат за да живеят всички без никакви ограничения.

П.С. Понеже пита за нещо, което само ние го имаме. На първо време се сещам, че в момента във Враца се строи уникален увеселителен парк, в който ще могат да се практикуват много и различни видове игри. Ще бъде някаква голяма радост за децата и техните родители и ще се намира в подножието на невероятния ни балкан.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 15:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Аз четох , че пени маркет , който ще бъде построен в дъбника , ще бъде 1вият от германската верига на територията на България.
А за този увеселителен парк не съм чул( къде ше бъде той-строи ли се вече)

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 15:33 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
Аз четох , че пени маркет , който ще бъде построен в дъбника , ще бъде 1вият от германската верига на територията на България.
А за този увеселителен парк не съм чул( къде ше бъде той-строи ли се вече)



Да и аз чух, че във Враца ще бъде първият Penny market във България.

А за увеселителния парк, не само че се строи, ами е пред завършване. Поне доколкото разбрах е някъде в района на "Хъшове"

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 16:35 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Друго за което се сещам е, че най-добрата писта за автомоделизъм в България е именно във Враца.
Вижте едно клипче от състезание провело се на същата. http://www.youtube.com/watch?v=l5vLZzUPypI

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 18:20 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Да и най-добрата картинг писта на Балканския полуостров е във Враца тя е с най-много завой и дори че нямаме отбор по картинг ние представяме 2 републикански съзтезания и едно балканско !!! Стадиона ни е един от най-големите в България !!! Центрара ние е прекрасен !! Имаме куп забележителности Водопада Скакля,Връх Околчица,Пещерата Леденика,Прохода Вратцата,Пършевица и Етнографския мозей такаче колкото и да си говорим Враца е един от най-хубавите градове в БГ !!! Адиос

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 18:22 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Как да няма отбор по картинг. Има! Мисля, че се казва Враца Рейсинг.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 19:08 
Град Враца има много забележителности,и колкото пъти сам ходил там съм оставал с добри впечатления.Отборът обаче е срам за врачаните.В момента моментното му състояние е плачевно.Аз лично не виждам как Ботев ще влезне в професионалния футбол в близките 5 години поне.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 19:24 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
дано влезем !!! като се сетя отборите в Б група ква трагедия са ние ква база имаме ... Спартак,Белите Орли, Монтана,Етрополе,Бяла Слатина,Мездра,Гоце Делчев,Етър,Въхър Горубляне.. Стадиони на който сам бил и знам че са далеч от нас а ние си танем във В група жалко !!!

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
koko89 написа:
Да и най-добрата картинг писта на Балканския полуостров е във Враца тя е с най-много завой и дори че нямаме отбор по картинг ние представяме 2 републикански съзтезания и едно балканско !!! Стадиона ни е един от най-големите в България !!! Центрара ние е прекрасен !! Имаме куп забележителности Водопада Скакля,Връх Околчица,Пещерата Леденика,Прохода Вратцата,Пършевица и Етнографския мозей такаче колкото и да си говорим Враца е един от най-хубавите градове в БГ !!! Адиос

koko как да нямаме отбор по картинг???

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 22:15 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Spartakforever` написа:
Град Враца има много забележителности,и колкото пъти сам ходил там съм оставал с добри впечатления.Отборът обаче е срам за врачаните.В момента моментното му състояние е плачевно.Аз лично не виждам как Ботев ще влезне в професионалния футбол в близките 5 години поне.



Не е ли доста крайно изказването ти? :shock: Все пак бяхме на една дузпа от Б група онзи ден.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 22:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Коко 89... най-добрата картинг писта в цяла източна европа е Лаута в Пловдив-съоражението там е просто уникално, а точно пред нея има огромен Замък, казва се Ескалибур -вътре има боулинг,бар, детски кът и т.н-ходил съм там много пъти и знам за какво става на въпрос!
Ботев Завинаги!!!

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 22:33 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
Коко 89... най-добрата картинг писта в цяла източна европа е Лаута в Пловдив-съоражението там е просто уникално, а точно пред нея има огромен Замък, казва се Ескалибур -вътре има боулинг,бар, детски кът и т.н-ходил съм там много пъти и знам за какво става на въпрос!
Ботев Завинаги!!!


Пистата на Лаута е по-малка от нашата. Единственото и предимство е, че има осветление. Пистата във Враца с малко подобрения, може да стане наистина супер модерна. Да не забравяме и трибуните за над 1000 зрители. Има доста голям потенциал и ако скоро се обърне внимание и на нея, може тук да се провеждат още по-сериозни картинг състезания.

Ето снимки за сравнение от пистата във Враца и тази във Пловдив

Пловдив

Изображение




Враца

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 23:08 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Ееее стига вече се отклонихте много от темата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 425 мнения ]  Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 174288 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Град Своге
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 66919 06 Ное 2007 12:47
от rommel
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62211 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151475 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165403 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози