bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:37


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 137 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 12:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
явно пишете само когато ви е изгодно :P като искаш да пишем за мача с гигант, то биете 100% ако платите иначе - не


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 12:27 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Prav si, ne mi e izgodno 6efa mi da me vidi kak pi6a na nqkakuv stranen ezik v nqkakuv forum - nai-malkoto 6te mi go sloji v profila na kraq na godinata! Ima mladi botevci tuk, s tqh obsujdaite bezkrainata tema, koqto zapo4nahme, no ne se misli i ti za mnogo vajen, 4e da bqgam ot razgovor s teb! Kogato imam vazmojnost znae6, 4e sam otvoren kum diskusiq na kakvato i da e tema i vinagi sum gotov za slovestna konfrontaciq! :):):):):)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 16:45 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
янтра гб написа:
явно пишете само когато ви е изгодно :P като искаш да пишем за мача с гигант, то биете 100% ако платите иначе - не

Уверявам те,че мача в Белене ще си го вземем,само поради 1 причина-по-добри сме от тях.И при това,ще им дадем да излязат на терена. :wink: Бъди сигурен,че нашия кмет няма да купи мач.Него футбола много,много не го вълнува.А и не всичко е пари,виж какво стана с Дебелец. :)

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 20:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Ще победите ГИГАНТ с 1:0, ако си платите. Ако не- прогнозирам 1:1 или 2:2 ;)

Иначе друго освен заплахи за цензуриране на мненията не се чу, а въпросите на ЯНТРАГБ така и останаха без отговор :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 20:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat написа:
Ще победите ГИГАНТ с 1:0, ако си платите...

Ако пък ги бием с игра- ще пишеш: "Платихте и бихте!". :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 20:53 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat, az na maloumni vaprosi ne otgovarqm...da ne govorim 4e ne gi bqh vidql tezi mu vaprosi! No eto specialno za vas, intelektualci - nqmam nikakva ideq za kakvo govori yantra gb. Az se 4uh s edin moi biv6 kolega ot Sofia, koito jivee v Pavlikeni i e blizuk do tozi otbor i toi mi zaqvi za jalkite vi izcepki na po4ivkata. Takiva ni6tojni, mizerni, sme6ni metodi biqt vsi4ko, za koeto postignahme nqkakvo sporazumenie. I yantra gb, maimuno...ne mi druj smetka 4e sme nosili pari v Pavlikeni, za6toto tova nqma kak da go sravni6 s naglostta da zapla6va6 hora i da igrae6 tolkova mrusno kolkoto va6ata pomiq, koqto nari4ate otbor!
Opitah se da pazq nqkakuv ton s teb, no sled kato mi se pravite vsi4ki na golqmata rabota prosto 4a6ata preliva. Stanahte za smqh i za sajalenie na vsi4ki fenove tuk s tova v Pavlikeni i az ne vlizam vuv va6iq forum, tui kato se vijda 4e tam nqma hora, koito da zaslujavat moeto vnimanie ili vnimanieto na koito id a e fan na Botev. Pojelavam vi nai-tarjestveno da vlezete, no tova, koeto kazah - 4e 6te vi pozdravq sportsmenski nakraq nqma da stane - edno e da sponsorira6 nqkoi otbor da igrae silno sre6tu nqkoi, savsem drugo e da zapla6va6 i da si kupuva6 sobstvenite ma4ove!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 20:57 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat, specialno za teb - ti si nai-protivore4ivata li4nost tuk - predi mi vika6 4e ne sum si vur6il rabotata kato moderator, 4e v temite ne se pi6elo kakvoto trqbva, sega me izkarva6 nqkakav avtoritaren diktator, koito te zapla6va s cenzura - aide make up your mind det se vika. Pomiqta na Yantra v Pavlikeni si q diskutiraite v temata za tozi ma4, tuk pi6em za ma4a Gigant - Botev! Ako nqma6 kakvo da kaje6 po tazi tema - nqma da te zapla6vam, a 6te ti triq mneniqta...vse pak takava zabelejka mi napravi predi vreme...temata si ima zaglavie!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 21:04 
Offline

Регистриран на: 09 Яну 2007 23:03
Мнения: 51
Dobre be Webmaster Vratza kak moje da si v 4ujbina na takova razstoqNIE i da tvurdish takiva rabotI s takava uverenost,vse edno si bil v pavlikENI VIDQL si s o4ite si kakvo e stanalo vidql si e kvo e bilo i tn.kazal ti nqkoi po telefona tova onova, 4ul si se s toq... Seki si dava istoriqta kakto na nego mu Iznasq!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 21:10 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Prav si, no ne e li stranno 4e az imam sa6tata informaciq, koqto v denq na ma4a se iznasq i tuk? Yantra na men mi e prez da ne kazvam koq 4ast na tqloto, no 4ak takova savpadenie ne moje da ima - az govorq s 4ovek ot Pavlikeni i toi mi kazva za incidenta na po4ivkata i malko predi tova tuk ima mnenie za incidenta na po4ivkata! Drugo az nqma da kaja za tozi ma4! O6te vednuj - molq pi6ete po temata!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 21:26 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Na6ite sa v boina gotovnost - za6titata e v otli4na forma kakto vinagi, a napred mai namirame ritum! Igra4ite otivat za pobeda, a Bubev e kazal, 4e nqma da pla6ta na Belene za da lqgat poneje nqma pari v kasata. Mislq 6te biem s 1:2 ili ne6to podobno!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
А фенове няма ли да подкрепят отбора ???

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:54 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ami moje da ima edna kola hora kakto obiknoveno! Neka se radvame pone, 4e agitkata pak zapo4na da se sabira na domakinskite ma4ove i da pravi horeografiq - na ma4a s Bdin bqhme desetina 4oveka sus znamenata, sega leka-poleka se udvoi broikata. Hubavite igri vru6tat fenovete na stadiona.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 09:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
уебмастер, уважавам те само защото от хиляди километри продължаваш да се интересуваш от любимия си клуб :!: Това обаче не ти дава право да плюеш по други клубове и да пускаш лъжи във форумите! истината в павликени е следната: преди мача трети отбор занася пари на павликени, те вадят всички габровци от състава и излизат на кръв, наш`те ги обръщат и ония да не са капо, млатят съдията след третия гол :wink:това го чух от приятел, четох го във вестник и го гледах по тв /без даването на премията разбира се/ :!: дали вярваш или не си е твой проблем. за спортменския поздрав, сам си прецени - лично мен ме боли .... за твойте поздравления! повече не смятам да се занимавам с тоя мач! желая ви успех в беляне, ще ви е нужен! един съвет накрая - пусни тема "да плюем по янтра" в следващия месец, ще се напълни с "коментари" :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 10:32 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Misleh da pusna tema za fenovete na Yantra vuv foruma na Botev, za6toto po statistika vsi4kite imate nai-mnogo mneniq tuk! A plueneto po Yantra druje e po tvoq vina i na parmalat - nai-bezceremonno se iztursihte v temite za na6ite ma4ove i zapo4nahte da ni zanivamate s va6iq otbor, e nai-malkoto 6te pluem po vas za6toto ni SPAM-vate foruma! :):):):):):):) Vij kolko sa ogromni temite za na6ite ma4ove i kolko mneniq v tqh imat NE6TO ob6to s tezi na6i ma4ove!
Za posledno - molq tuk pi6ete za ma4a Gigant-Botev, ako nqmate mnenie...ne pi6ete ni6to!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 14:03 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Абе Уебмастер,ти не виждаш ли,че все едно говориш на стената.Липсва обратната връзка с феновете на Янтра.Не мисля,че Гигант е чак толкова силен отбор,колкото го изкарвате.Напоследък имаха финансови проблеми и показаха доста колеблива игра.Друго е,ако Някой ги симулира финансово.Все пак,съм убедена,че ще си вземем нашето в Белене.С всеки изминал мач,играем все по-добре.И на Пармалат и ЯнтраГб казвам за последно:ние не даваме пари на никой.Набиите си го в главите.Как ще даваме пари на други отбори,при положение,че собствените ни футболисти взимат 50-100лв премии.Нашия кмет футбола не го вълнува и не отделя много пари за това.

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Webmaster Vratza написа:
...Neka se radvame pone, 4e agitkata pak zapo4na da se sabira na domakinskite ma4ove i da pravi horeografiq...

Браво на агитката на мача със Академик- факли, транспаранти и песни-
те бяха НОМЕР ЕДНО НА СТАДИОНА! :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2007 21:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Za6to komentirate tolkova mnogo otbor4eto na Gignat Belene!!! Nemislq 4e trqbva da se obrushta takova vnimanie na takuv otbor. Finansovite injekcii ot 3ti otbori za neshto normalno i spored men nqma lo6o v tova, koito ima da dava. Mislq 4e Botev trqbva da otidat da si spe4elqt ma4a bez problemi i da se priberat jivi i zdravi. Ako trugnem da se plashim ot takiva otbori sme za nikude. Qntra Gabrovo nqma da obijdam, po prostata pri4ina 4e Gabrovo e 70 xilqden grad , kolkoto i e Vratza i nqkaksi ne vurvi da kazvame smeshen otbor i t.n. Za men smeshni otbori sa Rodopa Smolqn, 4ernomorec Burgas Sofia, Makedonska Slava , Gorublqne, Rilski Sportist, i oshte mnogo nqma kakvo da gi komentirame. No specialno za na6ata Severozapadna grupa Botev,Bdin,Qntra i Gorna Orqxovica sa otbori s tradicii....razbira se Botev e pred vsi4ki no vse pak!!! Vmesto da obsujdame Qntra 4e ne bili otbor-da kajem nqkolko dumi za Debelec-tova otbor li e?............Botev Forever

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 19:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
Webmaster Vratza написа:
parmalat s risk da me obvini6 4e pak iztukvam facta 4e jiveq v Holland, tuk na stadiona maximalniqt broi psuvni ot 30000 du6i ne nadvi6ava 10! Samo da te svetna v repertoara na agitkata na FC Groningen nqma nito edna pesen ot sorta na "Sadiqta pederast", "Bii govedata rogati" ili ne6to podobno. A predvid facta, 4e 50% ot zritelite sa pod 12 godini 6te e golqma zabelejitelnost nqkoi da psuva! Mislq sam 6te priznae6, 4e tova ne e dostoinstvo a nedostatuk na bulgarskiq futbol i nqma smisal da si merim psuvnite...vse pak si pogledni podpisa!


както пише уебмастера,така се създава приемственост-като ходят цели семейства на мач.северозападната група го има и това-тук най много тимове са били в а група,а това са юношески школи,пораснали футболисти-всичко тва е приемственост в бг вариант.ако намалят групата,ще убият футбола в малките градчета.
мисля,че ботев щв бие и ще влезе директно в б група. :fans3: :ahe: :CooL:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 20:03 
e4e4 написа:
мисля,че ботев щв бие и ще влезе директно в б група. :fans3: :ahe: :CooL:


Аз не мисля така :fans3: Янтрааааааааааааааа - Б групааааааа


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 20:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Ima variant ot sledvashtata godina v nashata B grupa da u4astvat doblirashtite otbori na Cska i levski -koeto ot svoq strana avtomati4no otvarq vratata i za Botev i qntra ili kazano po drug na4in za 1 i 2 riq ot nashata V grupa.....mnogo e veroiatno

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 21:14 
Casual написа:
Ima variant ot sledvashtata godina v nashata B grupa da u4astvat doblirashtite otbori na Cska i levski -koeto ot svoq strana avtomati4no otvarq vratata i za Botev i qntra ili kazano po drug na4in za 1 i 2 riq ot nashata V grupa.....mnogo e veroiatno


Това е най-добрия вариянт, защото и Габрово и Враца трябва да играят най-малкото в Б група, а не там да са градчетата т.е. селата от рода на Севлиево, Радомир, Бяла Слатина, Мездра, Монтана и т.н. има още много такива.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 22:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
ако влязат в б група е хубаво,но иначе е много лошо,защото ще стане като в източната б група-черноморец и нафтата обезсмислят борбата.вие знаете ли тимовете на цска и левски как им свирят съдиите дори на юношеските формации.никой няма да помирише горна група,ако шопите са тук.той михов,когато спонсорираше академик свищов не можа да се пребори с акулите,та някой с шопите. :redcard: :0066: :002:
иначе съм съгласен за янтра и ботев-за б група са и 2 тима


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 23:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Te nqma da imat za cel da vlizat v A grupa, ami celta shte im bude da obigravat iunoshite si - a za burgaskite otbori ne mi govori...po smeshna rabota nqma nikude v celiq svqt,tova e parodiq i cork na cirkovete. I 2ta tima nqmat pravo da u4astvat kudeto i da bilo , ta te sa na edin i susht sponsor Petrol!!!! tova go nqma nikude

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2007 02:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
те ще обиграват юноши,но на тренера се държи сметка за резултати и как се харчат парите.бедна ти е фантазията какво натягане е пред собственика и на каква цена/със съдии/
но ще се вдигне нивото на футбола и юношите ще имат шанс,защото освен софийските клубове,ще следят и съперниците и някой може да пробие нагоре. :beers:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2007 14:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2007 21:55
Мнения: 46
Местоположение: Copenhagen/ Denmark
Отбор: Ботев (Враца)
ИЗТОЧНА “Б” ГРУПА
Пинчера разпиля Шумен
Дунав отнесе 4:1 Шумен. Най-голям принос има развихрилият се Светлин Симеонов, той записа три асистенции. 2:0 направи младият Стоян Абрашев (6, 19), който игра с температура. В 36-ата мин Вачев направи 3:0 с глава. Фахрединов намали за Шумен в 49-ата мин, а в 83-ата Четин Седула вкара за 4:1.
Домакините имаха претенции към съдията Валери Петровски. Още в 8-ата мин Вачев стреля, топката срещна гредата и тупна някъде около голлинията. Футболистите на Дунав искаха гол, но реферът бе категоричен, че такъв няма.

Росен Моллов :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 137 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62223 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151490 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165425 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34959 01 Ное 2006 02:07
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Ботев срещу другите!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 833 01 Ное 2006 03:23
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози