bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:18


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 21:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
мислите ли ,че някой в Габрово ще ви остави да биете?
АЗ МНОГО СЕ СЪМНЯВАМ ;))
КАКТО НА НАС СЪДИЙТЕ НИ ОТМЪКНАХА 3-ТЕ ТОЧКИ ОТ враца ТАКА СЕГА ВСИЧКО ЩЕ ВИ СЕ ВЪРНЕ И РЕЗУЛТАТА ЩЕ Е 3-0 !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 22:23 
БOTEB-БAЛИ CA EДHA CAПYHKA KATO OЛИMПИK ГAЛATA И T.H.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 22:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Fabio_Cannavaro написа:
КАКТО НА НАС СЪДИЙТЕ НИ ОТМЪКНАХА 3-ТЕ ТОЧКИ ОТ враца ...


Лайнаваро- Враца се пише с главно В в началото- спазвай поне това, като пишеш в нашия форум, смотани червею. :grrr35:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 23:03 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
mrtg написа:
БOTEB-БAЛИ CA EДHA CAПYHKA KATO OЛИMПИK ГAЛATA И T.H.

Ти май хич не знаеш как е устроен клубът Ботев-Бали.Те имат великолепна база,с прекрасни терени за които се грижат страхотно.Имат школа която развиват доста добре с попълнения от цяла Великотърновска област.Имат прекрасни футболисти,мощни спонсори,никога не им забавят заплатите,премиите им са доста високи за стандарта за Вгр.Но там един човек си мисли че бг футболитъе само покупко-продажба и разчита да вкара отбора по вторият начин и затова не ангажарат качествен треньор който да подреди състава за да заиграе той както се очаква за отбор съставен от толкова качественни футболисти.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 23:09 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
BUAHAHAHAHAHA, e ne Lainavaro bie vsi4ki rekordi s toq maitap - kazvam vi, tova mom4e ima darba za komediqta! Sadiqta vi e otmuknal ne6to vuv Vratza...tam kudeto vie imahte edin to4en udar kam vratata i 80% ot vremeto bqhte v sobstvenoto si nakazatelno pole...unikalno!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 23:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
vlasite!!!!! na nqkolko puti go pro4etox i nemoga da razbera to4no za kakvo stava vupros i kum koi po to4no se otnasq tova:)))ako e tova koeto si moslq , zna4i xorata koito go pishat sa tragikokomi4ni i potuvat v sobstvenata si kompleksirana zloba. I da nezabravq ...dogotina pak vuv V

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 23:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Casual,
не му се връзвай на брътвежите на Fabio_Cannavaro,
(известен още като Лайнаваро)-
защото най- тържествено обеща да оцапа с
л...а целия сектор за гости, като идем в Габрово...! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 00:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
otkazvam se ot tova obe6tanie nikakvi laina !

6te vi zaleq napravo s gas i 6te si hvurlq fasa !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 00:06 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
абе пармалат щте пиша как си изкам то ша ша ми казва как да пиша като ти не харесва ае на село... там си седи не да ми праиш забележки ще пиша как си изкам и не се мазни сега ... на R.h и Webmaster тапо е .. затова Тихо

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 00:17 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Auuuuuu, novo info...Lainavaro pu6i na 19 godini, koeto govori 4e e po4nal mejdu 12 i 15...demek, toi e ili mnogo debel i si izbiva komplexa za teglo ili mnogo glupav i zapalil po primera na nqkoi po-golqm talant i ot nego. Lainavaro, ako naistina ima fenove ot Vratza v Gabrovo, 6te gi predupredq da te potursqt...4e da vidim koi kogo 6te zaliva i s kakvo!
koko, ne obijdai parmalat...toi e intelektualec i ne e sviknal na obidi...vij mu unikalniq podpis, napisan po vsi4ki pokazateli na savremenni bulgarski ezik...4akame vseki moment da zvunne na nqkoi prepodavatel da go svetnat, 4e si e postroil izre4enieto gramati4eski gre6no! I ne razbrah koe e tupo i kakvo tiho???????????

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 00:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
purvo az sum 65 kila !

vtoro vij kakvo si imam v edna ot staite misli6 li 4e 6te me opla6i6 s tvoite vra4anski mistrii deto ne si miqt gazo ?

http://www2.imgshare.eu/?file=i/DlX08073.jpg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 00:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
koko89 написа:
абе пармалат щте пиша как си изкам то ша ша ми казва как да пиша като ти не харесва ае на село... там си седи не да ми праиш забележки ще пиша как си изкам и не се мазни сега ... на R.h и Webmaster тапо е .. затова Тихо

Естетвено, та какъв съм аз, че да ти правя забележки. Все пак съм от село и не ти трябва да ме слушаш, ще пишеш както си иЗкаш. Много е тАпо от моя страна, за което искрено се извинявам :P

Webmaster, няма за какво да се обиждам, все пак съм от село и нямам право на дума... :roll:
А между другото, къде е структурната грешка в изречението ми, защото нещо ми убягва...

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 01:31 
Niko_Nesta313^^ искам да ти кажа да си мериш приказките,и да ме наричаш глупендер,аз още не съм обиждал някой в този форум(ако искаш ми провери мненията),и няма и да обидя...Аз не пиша в този форум-просто ей така да се псувам с някой,аз пиша в него защото е интересно и на първо място да се знае истинската пумия в родният футбол.....Знам ,че на всеки от Вас в този форум му е неприятно да каже истината в очите,че всеки един отбор е замесен в даване и взимане на точки и пари....Няма смисъл да се лъжем...Кой каквото знае да казва,ама истината,а не измислици само и само да защити своят клуб,защото родният футбол е гаден и отвратителен!!!!А относно за парите ,за който споменах в предишното мнение,съм на 100% сигурен за тази информация!!!Ще ви споделя и от къде е имам-много близък човек на Васил Маринов(президента на ф.к."Минъор"-Драганица),разпространи тази информация на мачът в неделя срещу Ботев Бали!!!:)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 02:51 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat, ti naistina se ima6 za nqkakuv erodiran filolog, pregledai se be mom4e - otvori edin u4ebnik i mi obqsni koga za Boga v edno izre4enie sled vmuknata duma ili izraz sledva "4e"...naistina se ima6 za golqmata rabota i 4esno kazano ironiqta, 4e si selqnin si e za tvoq smetka - podpisut ti e na nivo 4ti klas!

"4ovek, izpolzva6t rugatnq, proqvqva nai-qrkiq priznak na psihi4eska i emocionalna obvurzanost s deistviqta okolo sebe si" - pravilno obosobqvane

fantom1, vij sega az kazvam kakvoto az znam ot moite izto4nici - znam 4e Botev Krivodol ne se napuna v ma4a s nas i znam 4e 6te biqt Yantra predposledniq krug, no znam 4e Chumerna Elena i zabeleji kaza mi go FUTBOLIST NA CHUMERNA, sa bili sponsorirani DA IGRAQT GRUBO sre6tu Botev Vratza. Znam o6te 4e referut na ma4a Chumerna - Botev be ot Turnovo i nai-interesnoto e znaeh 4e 6te ima ili karton za nas ili duzpa za tqh! Spored mom4eto ot Elena, parite sa do6li ot DVA drugi otbora i ne mi se vqrva Bdin ili Gigant Belene da sa tezi otbori! Az li4no sam govoril vednuj li4no s 4ovek ot na6ata ob6tina i toi me uveri kato fan 4e Botev Vratza nqma da si kupuva ma4ovete - kazvam da si gi kupuva. Priznavam, 4e ne znam dali sme davali pari na nqkoi da igrae silno sre6tu Bali ili Yantra.

_________________
Изображение


Последна промяна Webmaster Vratza на 21 Мар 2007 20:08, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 02:59 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Lainavaro, v pravoto si na moderator na tozi forum te preduprejdavam, 4e pri sledva6toto izpolzvane na neumestni dumi i izrazi ili nekorektno povedenie sprqmo fenove na Botev, mneniqta ti 6te podlejat na bezmilostna cenzura!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 08:41 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Да подписа му е неразбираем !

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 11:30 
Webmaster Vratza

браво, за честното мнение което изказа....Всеки като казва истината в този форум ще е най-добре,а относно източниците на всеки са различни и всеки знае по нещо,за което другите незнаят!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 12:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Успех и дано наще манекенчета ви помогнат

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 13:45 
Webmaster Vratza написа:
parmalat, ti naistina se ima6 za nqkakuv erodiran filolog, pregledai se be mom4e - otvori edin u4ebnik i mi obqsni koga za Boga v edno izre4enie sled vmuknata duma ili izraz sledva "4e"...naistina se ima6 za golqmata rabota i 4esno kazano ironiqta, 4e si selqnin si e za tvoq smetka - podpisut ti e na nivo 4ti klas!

"4ovek, izpolzva6t rugatnq, proqvqva nai-qrkiq priznak na psihi4eska i emocionalna obvurzanost s deistviqta okolo nego" - pravilno obosobqvane

fantom1, vij sega az kazvam kakvoto az znam ot moite izto4nici - znam 4e Botev Krivodol ne se napuna v ma4a s nas i znam 4e 6te biqt Yantra predposledniq krug, no znam 4e Chumerna Elena i zabeleji kaza mi go FUTBOLIST NA CHUMERNA, sa bili sponsorirani DA IGRAQT GRUBO sre6tu Botev Vratza. Znam o6te 4e referut na ma4a Chumerna - Botev be ot Turnovo i nai-interesnoto e znaeh 4e 6te ima ili karton za nas ili duzpa za tqh! Spored mom4eto ot Elena, parite sa do6li ot DVA drugi otbora i ne mi se vqrva Bdin ili Gigant Belene da sa tezi otbori! Az li4no sam govoril vednuj li4no s 4ovek ot na6ata ob6tina i toi me uveri kato fan 4e Botev Vratza nqma da si kupuva ma4ovete - kazvam da si gi kupuva. Priznavam, 4e ne znam dali sme davali pari na nqkoi da igrae silno sre6tu Bali ili Yantra.


Uverqvam te,4e na6eto rukovodstvo i da sa imali namerenie da kupqt nqkoi ma4...sega ve4e nqma kak..za6toto te nqmat dostatu4no pari za da se merqt s mizata na Bali i Gabrovo...Primerno davat 2000lv na Belene,te oba4e vzemat po 5000lv ot dvata drugi otbora..e koi 6te izbere6, 5000 ili 2000.A i rukovodstvoto se strahuvat ot izri4nata zabrana na kmeta da kupuvame ili prodavame ma4ove...razbere li se..otborut otiva na kino,tai kato e ob6tinski!
Taka,4e ako otbora tazi godina vleze v Б grupa, 6te e blagodarenie izcqlo na mom4etata ot otbora...a ne i na rukovodstvoto ni.
Vutre v otbora sme i znaem kak stoqt ne6tata,makar,4e i na nas ni se iska da "vzemem" nekoi ma4 za da ni e po-spokoino ama nqma! Tva e...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 14:46 
Fantom 1,
да съм те нарекъл директно ГЛУПЕНДЕР? Просто ти се появяваш изведнъж и казваш,че хора от нашето ръководство са ходили да дават 8 бона на Драганица...е извинявай,ама ние нямаме пари да си купим тренировъчни потници :)

Parmalatko,преди да се регистрирам четях редовно форума...така че недей да се надуваш много,много! Казва ти някакъв от форума,че наще са давали пари за победа на Драганица над Бали и ти веднага готов да плюеш...Аз ти казвам,ние няма да купим мач,стотинка няма да дадем за този или онзи! Криводол си играят за нас! Колкото до правописа на хората тук ще те попитам ти да не си някакъв оценител,грижещ се за спазването на правописа, ако щеш и краснописа на мненията ни? Няма за какво друго да се хванеш нали? Смешен си ми вече :D
А иначе Pacho Iliev е прав за всичко,влезем ли в Б група,вината ще е изцяло на момчетата..защото за разлика от отборчетата на Бали и Янтра,ние играем в Павликени,Белене,Левски,Драганица и другите села с цената на краката си!! Само мачовете в Павликени и Белене ми се иска да ги играем както ги играят Бали и Янтра-лекичко,на ходом,т.е. ЦИРК :) ! Ама няма как,това е живота!

Колкото до играчите на Бали,освен един Румен Иванов - нищо друго нямат! Вратарчето им е най-слабо :) иначе база,терени,всичко им е перфектно,няма спор! Това е !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 14:49 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Пармалатко си вярва ,че Ботев копува мачове ,че дава пари по другите стадиони няма смисал да му обесняваме ,че не е вярно ние нали си знаем каква е истината !

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 14:53 
Жив и здрав да е Пармалатко :) През китката ми е какво си мисли :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 16:08 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Niko_Nesta313^^ написа:



Колкото до играчите на Бали,освен един Румен Иванов - нищо друго нямат! Вратарчето им е най-слабо :) иначе база,терени,всичко им е перфектно,няма спор! Това е !!!

Ти май не си хич наред-би ли ми казал кой от вашите е играл поне 1 сезон в Агр.,би ли ми казал колко от вашите играчи имат поне по 50 мача в професионалният футбол.В Бали има поне 8 такива играчи-С.Василев,А.Кънчев,Р.Иванов,Ст.Ангелов,М.Младенов,Нончев,Арнаудов,П.Димиев...
Верно вратарите им са слаби,но и доста млади.Нека гледаме трезво на нещата,отборът им е съставен и добре балансиран-млади таланти,играчи на възраст които да дават увереност на младите и играчи на по 25-27 години но вече врели и кипели в мачове в Б и Вгрупа.На този отбор пак го казвам му трябва треньор който да ги тренира и подготви за мачовете.Тогава може и Бали да си вземат мачовете без пари,но явно шефовете преценяват че е по сигурно да си платят евентуалното влизане-което ме съмнява.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 16:36 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ami az moga da ti kaja vednaga - Angel Angelov-Kanu ima okolo 50 ma4a v B grupa, Stoyan Stoyanov ima okolo 50 ma4a v B grupa, Plamen Iliev nqma kakvo da go spomenavame, Ivaylo Kun4ev ima kam 50 ma4a v B grupa, Yuli Leva6ki ima kam 100 ma4a v B grupa, Angel Angelov ima nad 200 ma4a v A i B grupa, imame juno6eski nacionali...mai ti ne si naqsno s igra4ite na Botev kolkoto az ne sum naqsno s tezi na Debilec!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2007 16:45 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Webmaster Vratza написа:
Ami az moga da ti kaja vednaga - Angel Angelov-Kanu ima okolo 50 ma4a v B grupa, Stoyan Stoyanov ima okolo 50 ma4a v B grupa, Plamen Iliev nqma kakvo da go spomenavame, Ivaylo Kun4ev ima kam 50 ma4a v B grupa, Yuli Leva6ki ima kam 100 ma4a v B grupa, Angel Angelov ima nad 200 ma4a v A i B grupa, imame juno6eski nacionali...mai ti ne si naqsno s igra4ite na Botev kolkoto az ne sum naqsno s tezi na Debilec!

Ами май да :oops: от вашите съм чувал само за Левашки и П.Илиев понеже май го искаха при нас лятото.Всъщност за вашите футболисти много са ми разказвали Лазар Георгиев и брат му.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62343 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151613 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165636 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34999 01 Ное 2006 02:07
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Ботев срещу другите!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 833 01 Ное 2006 03:23
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози