bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:58


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 43 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 16:58 
Offline

Регистриран на: 13 Мар 2007 22:32
Мнения: 57
Здравейте! Пускам едно дълго обяснение за всичко,което се случи тези дни,защото знам,че и вие не сте напълно наясно какво точно се получи. Вие сами ще прецените дали ще ми повярвате или не, аз съм длъжен да защитя името и честта си. Благодаря ви за търпението.

ПРЕДАТЕЛ ЛИ СЪМ ?!

Здравейте всички!

Във връзка с публикацията на вестник „ Конкурент” от 21.08.2008г. и като пряк участник и засегнат от последните събития в любимия ми футболен клуб „Ботев” Враца бих желал да внеса някои уточнения. Уважавам всяко мнение,стига да е компетентно,обосновано и аргументирано.
УТОЧНЯВАМ :
Преди година в началото на футболния сезон в Северозападната АФГ предпочетох да остана в родния си футболен клуб „Ботев” Враца,който след злополучния бараж за влизане в професионалната „Б” група бе напуснат от почти всички играчи. ОСТАНАХ без да съм обиден,че бях сред резервите в тази среща-все пак всички бяхме еднакво подготвени и конкурентни в отбора! Под ръководството на треньора Тодор Гарев,който сформира почти нов състав,ОСТАНАХ и играх без да се оплаквам. Доколкото си спомням и никой от тогавашното ръководство на клуба не се оплакваше,че няма достатъчно футболисти за постигане целите на отбора. Пиша всичко това,за да уточня за вестник „ Конкурент” и сегашното ръководство на отбора,че НЕ СЪМ ОФЕЙКАЛ преди година в началото на сезона!!! Заминах в края на месец януари за Испания,тъй като имах предложение да играя в клуб от трета дивизия в гр. Лорка,след разговор със старши треньора-Емил Маринов,който ми пожела успех и да се боря мъжки в новия си отбор. НЕ СЪМ ОФЕЙКАЛ,а се разделих като приятел със съотборниците си и ръководството на клуба. Заминах с контузия, причината за която не искам да коментирам. Играх дори контузен, защото знаех, че трябва да защитя името си,името на клуба си и страната от която идвам! Смятам, че се представих достойно,след като на 23.07 ме очакваха в гр. Санта Круз де Тенерифе, намиращ се на остров Тенерифе,където трябваше да продължа да играя. Имах и някои предложения от отбори от нашата „Б” група, но всичко това пренебрегнах, като смятах,че след декларираните високи цели и амбиции от ръководството на родния ми „Ботев” Враца, мога да бъда с нещо полезен и аз. Някои от вас може би знаят,че през трите години в „Ботев” съм играл без да получа и 1 стотинка(като изключим премиите) и без въобще да се интересувам от тези неща. И смятах, че да играеш за любимия си отбор, не са важни парите и финансовите условия,важното е сърцето. За пари можех да продължа кариерата си в Испания!!! За съжаление наскоро разбрах,че докато някои играят само за любовта към родния клуб, други получават по две заплати, а някои дори са получили доста голяма сума „на ръка”, за да останат в отбора.
Преди да взема решението да остана в отбора имах три въпроса към треньора ( Емил Маринов ) и президента ( Веселин Иванов ) на клуба :
1. Кой ще бъде ИСТИНСКИЯ треньор?
2. Всички ли ще бъдат равнопоставени, в зависимост от подготовката и функционалното състояние?
3. Еднакво ли ще е възнаграждението за труда на всички, или ще продължават по старому? Все пак възнаграждението е част от отношението на работодателя към подчинения и неговия труд.
Получих очакваните отговори,но истината се оказа съвсем различна:
1. Функцийте на треньора бяха почти иззети от новия изп. Директор на клуба-Валери Цветанов. Той води част от тренировките,той крещи истерично в съблекалнята,той прави анализите и разборите на мачовете и тренировките. Прави го по начин,учудващ за бивш учител,който би трябвало да е на „ти” с педагогиката.
2. На някои постове се толерират и налагат играчи,чието функционално и спортно-техническо състояние е под нивото на конкурентите им(нищо лично към никого!!!).
3. За възнагражденията оставям на вестник „Конкурент” да направи своето журналистическо разследване,кой какво е получавал и получава в момента,и дали се осигурява по закон.
Върха на всичко според мен бе мача в неделя(17.08.08). В игра бе пуснат футболист,който не е провел и една пълноценна тренировка с отбора през подготвителният период. Функционалното му състояние е трагично и това добре се знаеше от спортно-техническото ръководство! Същият от 60мин. на срещата нататък умолително търсеше информация за оставащото време от мача,защото бе тотално изчерпан физически. На разбора на срещата във вторник,проведен от изп. Директор Валери Цветанов(защо ли той го провежда?) е дадена много висока оценка на този състезател.
В понеделник напуснах временно любимия си отбор,защото окончателно разбрах,че не съм желан в отбора най-вече от изп. Директор Валери Цветанов. Същият през последните 1-2 седмици не спря да крещи всякакви простотии по мой адрес в съблекалнята и на терена. Стигна до там да ми казва”да се махам от тук, да ходя по Германия,Италия,Испания,където искам”.Същия каза,че”докато е в управата на клуба няма да позволи кракът ми да стъпи в съблекалнята”. Зная от какво е продиктувано това личностно отношение от негова страна към мен,но това е съвсем друга история.
Това „малко злобно човече” мога да го успокоя,че чувствата ни вече са взаимни. Аз също няма да вляза в съблекалнята докато това „недоразумение” е фактор в управлението на ОФК „Ботев” Враца.
Ще си позволя една препоръка към отговорните фактори за футбола във Враца,без да претендирам за компетентност: високите цели се постигат от доказани, компетентни и можещи специалисти,така както постъпиха всички футболни „джуджета” в региона,на които се присмивахме. Преди да назначите някого поискайте му поне автобиография,къде,какво са работили,какви успехи са постигнали и защо са прекъснали кариерата си на определено място.
Пожелавам успех и постигане на поставените цели на всички момчета от отбора,които безкрайно много уважавам и на останалата част от ръководството,които съм сигурен,че нямат вина за събитията и напрежението в отбора.


С уважение към всички привърженици на ОФК „Ботев” Враца: Николай Ковачев


P.S. Не се имам за звезда,просто съм разочарован от отношението и лъжите. И подчертавам,че това се отнася единствено и само за Валери Цветанов!!! Не се отнася за абсолютно никой друг,нито президента,нито треньора,нито помощник-треньора,нито момчетата,нито дори бай Иван. Колкото Пламен Илиев, той не е виновен, че Валери Цветанов и Емил Маринов са настоявали за неговото привличане, не е виновен и за това че е титуляр. Не го защитавам,въобще не искам да имам нищо общо в полемиката с него. Просто това е моето мнение относно този въпрос. Благодаря за вниманието! Бъдете живи и здрави и нали знаете БОТЕВ ЗАВИНАГИ! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 17:11 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Най-после го публикува,доста добре написано....Въпроса е до кога ще продължават проблемите в Ботев :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 18:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
brawo ... strahotno napisano i mnogo kompetentno... bravo kova4ev ...
a zvezdelin ... nqma nujda da go komentirame ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2008 01:04
Мнения: 859
Местоположение: Vratza
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: ivovii
Без коментар...няма какво да се добави просто...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Истинския въпрос е следния- стига и един ред да се напише:
Как се привличат играчи и кой има сметка от това да бърка в общинската каца с мед?

Мисля че тук трябват проверки и наказания, защото миналия сезон са вземани и по 2 хил. на месец, но само от някои... и това е обществена тайна, както и кой се блажи... дедо попе... :redcard:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
пф.... нямам думи и аз! Ковачев винаги е играл със сърце в този отбор и не мога да разбера какви са тея малоумници който могат да се отнасят така с един от най-качествените ни футболисти? за сметка на някакви манекенчета. Ники играе без пари, това не му пречи той си има достатъчно, но кажете ми кой друг ще играе само заради любовта към клуба??? Мисля че някой трябва да потърси сметка от това джудже :!: така пак няма да стигнем до никъде :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2008 22:25
Мнения: 61
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
браво на Ковачев че каза как седят нещата ..твърдо съм зад него.И аз съм на мнение че Валери Цветанов не е наред изобщо с главния !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Той е еквивалент на Патко и Лупи, които заковаха ЛС и ЦС- прави същите простотий на местно ниво май.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2008 22:25
Мнения: 61
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
той е страхотна трагедия тоя пич Валери Цветанов ....бахти истерията е чесно и се меси на трениора кой да пуска икак да провежда треноровките!!! :010: :qrrr41: :clown: Пълен смех


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 21:17 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 11 Авг 2007 13:17
Мнения: 2383
just do it тоя е трен. само на документ.. иначе си е Валери Цветанов..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 21:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Той винаги е бил такъв. Питайте някой, който знае да ви каже,какъв е бил и какво е правил още на времето.
Той винаги е живял във някакъв филм, че той е специалиста,наи-големия,най-знаещия....(просто това е болест ). Стигаше до там да бъде доносник и клюкар, да клевети хора, които са светлинни години пред него,за да се доказва. Казваше за определени футболисти на Ботев,че нищо не става от тях,че са скарани с футбола...след това тези същите скараните с футбола , играеха в отбори като ( Нефтохимик,Литекс,ЦСКА, Локо сф и националния отбор на България). Един пример само .....Валентин Найденов...който знае ще ви каже за него. Той е психоболен!

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 21:56 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
Той винаги е бил такъв. Питайте някой, който знае да ви каже,какъв е бил и какво е правил още на времето.
Той винаги е живял във някакъв филм, че той е специалиста,наи-големия,най-знаещия....(просто това е болест ). Стигаше до там да бъде доносник и клюкар, да клевети хора, които са светлинни години пред него,за да се доказва. Казваше за определени футболисти на Ботев,че нищо не става от тях,че са скарани с футбола...след това тези същите скараните с футбола , играеха в отбори като ( Нефтохимик,Литекс,ЦСКА, Локо сф и националния отбор на България). Един пример само .....Валентин Найденов...който знае ще ви каже за него. Той е психоболен!
Така и сеаг е казал след 1вия мач Радан беше най-добрия на терена той му е казал че е най-слабия,казал е на гъбата(голмайстора с Свищов) един мн талантлив юноша че пречи на отбора....Какво повече?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 22:15 
Offline

Регистриран на: 13 Мар 2007 22:32
Мнения: 57
Искам да благодаря на всички за подкрепата,която ми оказвате. Не искам да се мешам в чужди работи (имам предвид изказването за това,че някои са вземали 2хил. лв.). За тези неща не зная абсолютно нищо. Колкото до Валери,не искам изобщо да изливам помия върху него,просто не си заслужава,а и смятам темата за приключена. Все пак искам да вмъкна 2 неща: един журналист е казал,че съм си затръшнал вратата завинаги за отбора..ако вратата се казва Валери Цветанов,адски е прав.2. Когато го изгониха от Ботев(мисля,че беше сезон 2005-2006) той плюеше по клуба и по всички свързани с него, а сега?
Не искам повече да говоря за този човек,защото някои ще кажат,че настройвам общественоста срещу него. А и без това не ми е приятен. :wink: Успех през новия сезон,дано постигнем целите! САМО БОТЕВ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 22:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2008 22:25
Мнения: 61
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
:P Ковачев , ти може и да не искаш да го плюеш :) ама аз лично искам защото го знам тоя ква е мишка .... :034: и да ти кажа мисля че може и да провали отбора и тоя сезон , дано да не съм прав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 22:31 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 11 Авг 2007 13:17
Мнения: 2383
just do it той отбора си е зле.. просто другите са много по зле :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 22:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
мисля че ще е мноооого добре да опънете някой хубав транспарант за този цървул


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 22:52 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 11 Авг 2007 13:17
Мнения: 2383
за сега едва ли..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
все пак трябва да се направи нещо в подкрепа на Ковачев! Защото ако това продължава няма да стигнем до никаде.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Юни 2008 13:42
Мнения: 143
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: niki_gotiniq_90
треа нещо напрайме за Ковачев... не е чесно така... а оня звезделин да се маха от отбора!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Kакво- да набием джуджето валерко ли?
- може, но няма да помогне- по- добре да се напишат няколко деклараций до неговите началници или поне до тези, които му отпускат права и пари. :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 00:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2008 22:25
Мнения: 61
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
:!: дайте да го навреме в някоя канавка Валерката :lol: :razz:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Истината за напускането ми и скандалите след това
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
мисля че r.h. може да свърши добра работа със една декларация до г-н Тотю Младенов за слоеволията на този идиот! Дали г-н кмета знае за малоумните му рещения и дали по този начин ще бъдат изпълнени обявените цели на отбора?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:18 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 11 Авг 2007 13:17
Мнения: 2383
поне до като отбора бие нямаме право.. но и да влезем в Б с тва ръководство до никъде няма стигнем..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 12:15 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Съжалявам, че така стана Ники. Много те харесвах като футболист, а от написаното от теб си личи и че си много възпитан и културен човек. Но в България нещата са така и футболът е мафия. Все пак не губи надежда и нали знаеш, че справедливостта рано или късно ще възтържествува. Ние, феновете на Ботев сме зад теб и те подкрепяме.

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2008 01:04
Мнения: 859
Местоположение: Vratza
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: ivovii
botev_fenka написа:
Съжалявам, че така стана Ники. Много те харесвах като футболист, а от написаното от теб си личи и че си много възпитан и културен човек. Но в България нещата са така и футболът е мафия. Все пак не губи надежда и нали знаеш, че справедливостта рано или късно ще възтържествува. Ние, феновете на Ботев сме зад теб и те подкрепяме.

Абсолютно е права :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 43 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149749 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169648 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48243 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63183 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 39005 05 Май 2008 16:53
от besimeniq

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози