bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 21:35


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 54 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Мария Луиза (Лом) - Ботев (Враца) 1:5 (2 кръг)
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2007 20:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Враца) 1:5

0:1 А.Ангелов (15)
0:2 К. Каменов (32)
1:2 Александров (45 - д)
1:3 Е. Манолов (60)
1:4 Е. Манолов (70)
1:5 Е. Манолов (85)


Коментар:

Подмладеният отбор на ОФК „Ботев” с 5 гола в Лом
Младите футболисти на ОФК „Ботев” Враца се поздравиха с изразителна победа във втория кръг от първенството на Северозападната „В” група. В неделя врачани гостуваха в Лом на местния „Мария Луиза” и спечелиха убедително с 5:1. Въпреки, че противникът далеч не е сред водещите отбори в групата, тази победа бе крайно необходима на ботевци за придобиване на самочувствие след неудачния старт.
Очертава се трудна година за състава на „Ботев” – в началото на шампионата той бе напуснат от осем основни състезатели. Голяма част от тимовете в подобна ситуация биха прекратили участието си в първенството, камо ли да гонят някакви цели. За щастие става въпрос за отбор с големи традиции и авторитетна детско-юношеска школа. Именно затова тази победа дойде съвсем навреме, тъй като много от футболистите ни са в юношеска или младежка възраст, където психиката дава голямо отражение върху представянето на футболистите.
Още в 15 мин. капитанът Ангел Ангелов откри резултата след пас на Емил Манолов. В 32 минута Калоян Каменов с глава увеличи на 2:0. В самия край на полувремето Максимов от отбора на домакините успя да спечели дузпа за своя състав, която бе реализирана от Александров. През второто полувреме се отличи Емил Манолов. В 60 мин. той отбеляза много красив гол след удар и рикошет в гредата. Десет минути по-късно отново Манолов реализира след двойно подаване с Ивайло Данчев, а в 85 мин. по идентичен начин Манолов направи хет-трик и доведе крайния резултат до убедителното 5:1 за врачанските футболисти. С добра игра се отличи и вратарят на отбора Юлиян Бенов. Старши-треньорът Тодор Гарев остана доволен от играта на отбора.

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 10:13 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Не знам в какво състояние е отбора на Мария Луиза, но ние на всяка цена трябва да победим, ако искаме този сезон да играем някаква по-съществена роля в първенството.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 12:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2007 21:05
Мнения: 228
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: pumpalov_vr
awe nz amaa totalno sm razocharovan ot toq danchev (materaci) .... :x vikat che na trenirovki gi vkarva ot seko polojenie ama na macha ... nemoje s takuv rub da igraem v ataka ..

_________________
FORZA INTER


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 12:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
прав си на тренировки играе но на мач нещо неможе

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 13:03 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ако не го вземете този мач направо не знам..
Иначе загубата от Криводол по това, което чета я отдавам на липса на късмет и на това, че доста късно започнахте подготовката, а и след загубата на баража имаше голямо текучество на играчи. НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ, МОМЧЕТА !!! Мечтите НИКОГА не умират. ПРЕСЛЕДВАЙТЕ ДОКРАЙ ВАШАТА!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 13:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
този мач е Х ,ако имаме късмет

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 13:22 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Съжалявам, че ще ти го кажа, но ми се струва, че си от тези фенове, които подкрепят само "силните на деня". Дано не съм прав, но и в предишното ти изказване звучиш така все едно казваш "майната им на Ботев, този сезон ще бъдат слаби" Е може и така да е, но Ботев е имал и много по-тежки периоди, пък не сме се отказали да ги подкрепяме. Надявам се, че и ти ще продължиш.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 16:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
r.h. написа:
Съжалявам, че ще ти го кажа, но ми се струва, че си от тези фенове, които подкрепят само "силните на деня". Дано не съм прав, но и в предишното ти изказване звучиш така все едно казваш "майната им на Ботев, този сезон ще бъдат слаби" Е може и така да е, но Ботев е имал и много по-тежки периоди, пък не сме се отказали да ги подкрепяме. Надявам се, че и ти ще продължиш.


не е така човекът е РЕАЛИСТ, а не .. мечтател .. вижда отбора и преценява аз също мисля тоест сигурен съм, че догодина нашия Ботев отново ще играе в тази лига... дано не съм прав !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 16:19 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Аз никъде не съм казал, че Ботев 100% влизат. Аз също виждам реално нещата, но пак казвам, че където и да играе Ботев и каквито и резултати да постига, няма да го предадем и ще продължаваме да се вънуваме от всичко около отбора. Не може да понеже тази година няма да сме силни и да го зарежем. Няма такъв филм!
Ботев Враца над всичко!

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 16:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
аз пък никъде не съм казвал, че ще се откажа от Ботев...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 17:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2007 00:22
Мнения: 168
Местоположение: ВРАЦА
Отбор: Ботев (Враца)
ИМА ОЩЕ МНОГО МАЧОВЕ ДО КРАЯ НА ПЬРВЕНСТВОТО.АКО БОТЕВ ВРАЦА ЩЕ СЕ БОРИ ЗА 1 МЯСТО,СЕГА Е МОМЕНТА ДА СЕ ВЗЕМАТ СПЕШНИ МЕРКИ.РЬКОВОДСТВОТО И ФУТБОЛИСТИТЕ ДА СЕ ОТЬРСЯТ ОТ ШАМАРА КОИТО ИМ НАНЕСЕ КРИВОДОЛ.МОТИВАЦИЯТА НА ОТБОРА ТРЯБВА ДА СЕ ВДИГНЕ ВЕДНАГА.ФИЗИЧЕСКИ И ПСИХИЧЕСКИ СТАБИЛИЗИРАНЕ . ДА СЕ ПОЧНЕ РАБОТИ И МИСЛИ МАЛКО ПО ПРОФЕСИОНАЛНО В КЛУБА.ДОБРОТО ЗАПЛАЩАНЕ Е ЗАДЬЛЖИТЕНО.ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ ЗА РАЗВИТИЕТО И УСПЕХА НА МОЯ ЛЮБИМ ОТБОР-БОТЕВ ВРАЦА. :002: :fans4: :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 17:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
4etoh 4e lom imali 50 4oveka agitka v vidin,tai 4e vnimavaite :)

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 20:58 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Успех момчета :wink: мойта прогноза е 0:6 :wink:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 21:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
r.h.....приятелю сега ще ти го кажа , защото ме изнерви много.
Ти като си толкова голям Ботевец на колко мача си ходил на да подкрепиш Ботев през съзнателния ти живот. Мен ми се струва , че само висиш тук и пишеш по форумите и разпитваш хората как е играл Ботев , а колко публика е имало, а кой са взели, а на баража как е било, а ти май мач на живо не си гледал.
Аз съм гледал Ботев и в А група и в Б група , и във В група. И съм тренирал в БОтев при Шалдупов и обичам този отбора колкото ти неможеш да си представиш. И мога да ти изредя футболисти които са минали през ботев от 15 години насам и такива които съм ги познавал. И когато наказаха Ботев срещу Черно море 4:0 за удар на страничния съдя с бутилка съм ходил на всеки мач във Ботевград.
Аз неживея във Враца от 10-11 години. Но се интересувам от този отбор и когато мога ходя да го гледам и на баража бях а ти небеше. Майната му на баража, но искам да знаеш .че ако не обичах Ботев нямаше да ми пука -а аз живея с този отбор и когато разбирам , че Ботев губи от Кроводол с 0:1 това за мен вече е пълна трагедия!!!
Ради Петков, Искрен Александров, Мишо Христов, Илиян Антонов, Генчо Симеонов, В и Н Станчеви, Румен Апостолов( лека му пръст) Валентин Найденов, Гошко Антонов,Галибардов, Борето Страшимиров, Бойко Краев, Емил Маринов, Румен Ненов, Иво Иванов, Васил Конов, Илиян Илиев, Босилков,Тошко Борисов, и много мног други за какво да ги изреждам няма смисъл-искам да ти покажа че обичам Ботев и няма да спра да го обичам

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 21:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Pumpalov написа:
awe nz amaa totalno sm razocharovan ot toq danchev (materaci) .... :x vikat che na trenirovki gi vkarva ot seko polojenie ama na macha ... nemoje s takuv rub da igraem v ataka ..

ми да играе само на тренировки тогава- треньора спи ли- миналата есен имахме шампионски за В група състав, но разбиването му почна още след продажбата на Р. Рангелов през зимата, а после вече бяхме средна ръка отбор в атаката- за 20 хил. лева... или за нежеланието на някои да влизаме в професионална група... кактои слабата подготовка за баражите и т. н. няма нищо случайно- просто трябва Президент с пари и мерак за хубав отбор- дедо Бубе загуби един глас от мене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 23:40 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Да ви кажа нещо Ботев неможеше да задържи Румен Рангелов,защото като предложиш 20 000лв на аматьорски отбор и футболиста е съгласен няма как да го задаржиш !!! Тази година първенството е по слабо и ако поне половината бяха останали щяхме да влезем 100% сега си мисля че още имаме шанс по малък но все пак шанс !!!

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 00:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Ами дано ви свирят там някоя дузпа, че да не падате и от Лом :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:16 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
r.h.....приятелю сега ще ти го кажа , защото ме изнерви много.
Ти като си толкова голям Ботевец на колко мача си ходил на да подкрепиш Ботев през съзнателния ти живот. Мен ми се струва , че само висиш тук и пишеш по форумите и разпитваш хората как е играл Ботев , а колко публика е имало, а кой са взели, а на баража как е било, а ти май мач на живо не си гледал.
Аз съм гледал Ботев и в А група и в Б група , и във В група. И съм тренирал в БОтев при Шалдупов и обичам този отбора колкото ти неможеш да си представиш. И мога да ти изредя футболисти които са минали през ботев от 15 години насам и такива които съм ги познавал. И когато наказаха Ботев срещу Черно море 4:0 за удар на страничния съдя с бутилка съм ходил на всеки мач във Ботевград.
Аз неживея във Враца от 10-11 години. Но се интересувам от този отбор и когато мога ходя да го гледам и на баража бях а ти небеше. Майната му на баража, но искам да знаеш .че ако не обичах Ботев нямаше да ми пука -а аз живея с този отбор и когато разбирам , че Ботев губи от Кроводол с 0:1 това за мен вече е пълна трагедия!!!
Ради Петков, Искрен Александров, Мишо Христов, Илиян Антонов, Генчо Симеонов, В и Н Станчеви, Румен Апостолов( лека му пръст) Валентин Найденов, Гошко Антонов,Галибардов, Борето Страшимиров, Бойко Краев, Емил Маринов, Румен Ненов, Иво Иванов, Васил Конов, Илиян Илиев, Босилков,Тошко Борисов, и много мног други за какво да ги изреждам няма смисъл-искам да ти покажа че обичам Ботев и няма да спра да го обичам


Пич, аз ходя на мачове на Ботев от 89-та година. От 1990 до 1996 ходех на почти всички домакински мачове. Специално от 1997 до 2002 нямам пропуснат нито един домакински мач (аз си знам какво ми е коствало това) В този период съм ходил и на поне 40% от гостуванията на отбора. От 2001 до 2005 по ред причини не съм ходил на всички домакинства, но също ходих на някои гостувания. От 2005 година насам работата не ми позволява да си ходя където искам (нямам намерение да обяснявам защо), но пак намирах пролуки и успявах да ходя и то на не един и два мача.
За 3 дни съм навъртал общо 1 600 км за да гледам гостуване на любимия ми отбор. И не е било само веднъж.
Това достатъчно ли ти е. Не знам ти колко обичаш Ботев, но знам аз колко го обичам. Не съм най-великия фен на отбора, но ти още по-малко си такъв. За всички нас е трагедия домакинската загуба на старта, но никой не е казва, че Ботев е умрял. Ти го казваш. Ти казваш, че вече ще гледаш някакъв друг отбор, който между другото моя любим Ботев неведнъж е правил за смях.
Твое право! Обичай си Ботев по твоя начин, но не прави заключения за другите, защото има хора, за които има САМО ЕДИН ОТБОР. Повтарям САМО ЕДИН. И това е Ботев Враца.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:25 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Вече доста годинки завъртяхте в аматьорския футбол и сам по себе си фактът, че сте още във В група е срамен.
Дано успеете тази година, колкото и трудно да е да влезете в професионалния футбол :wink:
И дано добрите пожелания не останат само такива, ами и да бъдат подкрепени с конкретни действия сиреч добри и резултатни игри. Па защо не мача в Лом да е повратен момент за развитието на отбора в шампионата :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:25 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat написа:
Ами дано ви свирят там някоя дузпа, че да не падате и от Лом :)


Ха ха. Вие направихте домакински равен във Б групата и вече сте велики. Ха ха. Сигурно гола ви е от дузпа.

За нас не мисли. Мисли за ваште, че не знам колко дузпи трябва да ви свирят на гостуванията за да не падате с разлика.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 11:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
По-голям смях от това да риташ, не да играеш футбол а да риташ 10 години по селата и накрая тия същите села които ги няма на картата на България да почнат да те бият и насред Враца според мен няма, това даже не е и смешно, това е трагично.
И няма какво да говорим и да пишем глупости, защото всичко се вижда , всичко е факт.
И това ще продължава така и за на пред, защото хората не са заинтересовани и непроявяват характер и подкрепа към отбора. Сега когато Ботев в на дъното , когато селата започнаха да си го бият насред Враца, когато за пореден път всички бяха излъгани, а това се случва вече 10години, когато като се огледаш наоколо всички имат отбори в Б група и някои се борят и за А- Мездра( град 2пъти по-малък от кв. Дъбника във Враца) , Монтана, Бяла Слатина, Своге, Плевенските отбори, Тази година и някой друг ...Ком или Бдин , или Горна н.з , Янтра Габрово, Ботевград бяха до вччера там, само Ботев тъне 10години в мизерия. Задавали ли сте си въпроса ..Защо Мездра например а не Ботев, ония малък град , на който центъра му е Площадката на гарата!
Пречи се на Ботев и никой не направи нищо да помогне на този отбор-кметови , общински -на никой не му пука -имаше хора готови да инвестират в Ботев и не бяха допуснати заради някакви терени, които също щяха да бъдат застроени!
Ами защо не се организирате, отидете при кмета, при областния, питайте ги...кво става бе нещасници...както направиха в Благоевград миналата година-до тук са стигнали нещата-ония трябва да видят , че хората обичат Ботев и не им е все едно!!!
Както се организираха 3 хиляди човека за Баража, така да се организират 500 за протестно шествие във Враца-1 път,2ри за да стане нещо-иначе само ще си пишем по форумите , ще се правим на велики а Ботев ще пропада все повече и повече.

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 12:24 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
По-голям смях от това да риташ, не да играеш футбол а да риташ 10 години по селата и накрая тия същите села които ги няма на картата на България да почнат да те бият и насред Враца според мен няма, това даже не е и смешно, това е трагично.
И няма какво да говорим и да пишем глупости, защото всичко се вижда , всичко е факт.
И това ще продължава така и за на пред, защото хората не са заинтересовани и непроявяват характер и подкрепа към отбора. Сега когато Ботев в на дъното , когато селата започнаха да си го бият насред Враца, когато за пореден път всички бяха излъгани, а това се случва вече 10години, когато като се огледаш наоколо всички имат отбори в Б група и някои се борят и за А- Мездра( град 2пъти по-малък от кв. Дъбника във Враца) , Монтана, Бяла Слатина, Своге, Плевенските отбори, Тази година и някой друг ...Ком или Бдин , или Горна н.з , Янтра Габрово, Ботевград бяха до вччера там, само Ботев тъне 10години в мизерия. Задавали ли сте си въпроса ..Защо Мездра например а не Ботев, ония малък град , на който центъра му е Площадката на гарата!
Пречи се на Ботев и никой не направи нищо да помогне на този отбор-кметови , общински -на никой не му пука -имаше хора готови да инвестират в Ботев и не бяха допуснати заради някакви терени, които също щяха да бъдат застроени!
Ами защо не се организирате, отидете при кмета, при областния, питайте ги...кво става бе нещасници...както направиха в Благоевград миналата година-до тук са стигнали нещата-ония трябва да видят , че хората обичат Ботев и не им е все едно!!!
Както се организираха 3 хиляди човека за Баража, така да се организират 500 за протестно шествие във Враца-1 път,2ри за да стане нещо-иначе само ще си пишем по форумите , ще се правим на велики а Ботев ще пропада все повече и повече.
Много правилно и аз мисля че трябва да има митинг каквото и да си говорим наи-черните години в историята на Ботев вървяха успоредно с мандата на негово величество г-н Бубев...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 14:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 09:21
Мнения: 481
mom4eta stiga gluposti koi ot koga hodi na ma4 i kade e hodil sega da izrejdam li i as ot koga hodia kade sam hodil i kolko ekskurzi sam organiziral za koito sam daval pari ot sopstvenia si djop vsi4ki sme ot БОТЕВ i vsi4ki ni boli ot polujenieto v koeto se namirame no netriabva da se predavame НАШАТА ВЯРА Е ПО-СИЛНА ОТ СМЪРТТА БОТЕВ ВРАЦА ЗАВИНАГИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 15:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
На мен лично ми носи удоволствие да ходя на всяка една среща на нашите момчета където и да са те... За мача надявам се на победа, но ще е трудно както всеки един мач този сезон !


Ботев 4ever!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 19:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
Ами защо не се организирате, отидете при кмета, при областния, питайте ги...кво става бе нещасници...както направиха в Благоевград миналата година-до тук са стигнали нещата-ония трябва да видят , че хората обичат Ботев и не им е все едно!!!
Както се организираха 3 хиляди човека за Баража, така да се организират 500 за протестно шествие във Враца-1 път,2ри за да стане нещо-иначе само ще си пишем по форумите , ще се правим на велики а Ботев ще пропада все повече и повече.
---------------------------------------------------------------------------------------
само тва е истината.софиянци 3 дни им правиха улиците и вдигнаха врява до небето.шофьорите колко им дигнаха заплатите,а във враца колко взимат?"електората"сам си е виновен. :roll: :twisted: :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 54 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 64535 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 153892 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 169450 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 35811 01 Ное 2006 02:07
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Женски футболни клубове във Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 10151 01 Юни 2010 08:43
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози