bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 15 Юни 2024 20:58


Български клубове - Локомотив 1929 (Мездра) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 69 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Лятна подготовка 2007
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 19:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ГЕОРГИ БАЧЕВ ПРЕМИНА В ЛОКО МЕЗДРА

Георги Бачев премина във втородивизонния Локомотив Мездра, съобщи за Гонг техническият директор на клуба Петър Петров – Пешката.

През изминалия сезон „железничарите” едва се спасиха от изпадане в по-долната дивизия, а през следващия ще разчитат на новото си попълнение.


Бившият капитан на Вихрен бе освободен няколко кръга преди края на първенството по нареждане на Константин Динев.

Тогава футболистът се раздели за втори път с Вихрен, но след новия му договор очевидно до примирие този път няма да се стигне. Преди време той напусна заедно с вратаря Шейтанов, след скандал с Валери Стойчев. Малко по-късно томахавката бе заровена, за да се стигне до второто му отстраняване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 19:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2006 10:18
Мнения: 408
Местоположение: Мездра, София
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Да ни е честит и много голове да вкара през следващия сезон.

_________________
In Italia Milan, In Europa Milan, Ovunque Milan, Per sempre ROSSONER!!!
Forza Magico MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 21:33 
Бачев е голям име в България,на мен ми бe любим футболист когато се подвизаваше на Герена.Да вие четита новата покупка и дано започне да бележи,че Мездра ми бяха най-симпатичният отбор през 2006/2007г в Западната Б група!!!!:)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 22:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2006 10:18
Мнения: 408
Местоположение: Мездра, София
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Дано бележи. Май имаше някаква контузия миналия сезон, която го извади за дълго време от строя.

_________________
In Italia Milan, In Europa Milan, Ovunque Milan, Per sempre ROSSONER!!!
Forza Magico MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 22:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Няма да крия, че бях изненадан като разбрах, че Бачев ще дойде при вас. Ще ви е много полезен. Той в А група бележеше, какво остава за Б.:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2007 22:36 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Цитат:
Амбициите за предстоящия сезон са челно място в класирането в западната "Б" група.
- Няма да се повторят грешките - нито като игра, нито като организация - заяви председателят на УС на клуба Йордан Гергов. - Първата стъпка, която направихме към подобряване, е назначаването на главен мениджър. Тази функция ще изпълнява бившият национал Георги Бачев. Той ще се занимава изцяло със спортно-техническите въпроси.
Усилено се работи и по селекцията. Очаква се към отбора да се присъединят играчи със стаж в "А" и "Б" група. Втората стъпка е привличането на крупен спонсор, който ще даде сигурност на клуба във финансово и организационно отношение. - Ще обявим името му едва след като подпишем договор - поясни Гергов. - Започваме реконструкция на клубната база. Ще бъдат зачимени наново двата помощни футболни терена. Ще изградим изкуствен терен, ще започнем и изграждането на съблекални за детско-юношеската школа, ще бъдат монтирани допълнително седалки на трибуните. Всички отбори в ДЮШ на Локомотив ще бъдат снабдени с нова екипировка.
- Разчитаме да изпълним всичко това с очакваната сума от трансфера на Цветан Генков от Локомотив (Сф) в Динамо (Москва) - заяви Йордан Гергов.
На тържеството за 75 години Локомотив, което ще бъде отбелязано скоро, ще бъдат поканени най-известните футболисти, преминали през Мездра.


Цитат:
Бившият национал: За да получиш, трябва да дадеш

Главният мениджър на Локомотив (Мездра) Георги Бачев отговори на въпросите на "7 дни спорт".

- Какво ви накара да приемете офертата на Локомотив?
- Зад отбора застана спонсор с големи амбиции, сериозен човек със сериозни намерения. Той има желание да направи нещо стойностно. Покани ме и приех.
- Каква точно ще е вашата функция в клуба?
- Ще се занимавам с мениджмънта. Ще имам възможност да прилагам вижданията и идеите си. Искам да работя за футбола и Мездра в момента е подходящото място да го правя.
- Ще бъдете ли треньор?
- Не, на поста остава Анатоли Кирилов. Аз ще запиша треньорска школа през септември. Ще си помагаме взаимно. Имам опит, но с тренировките ще се занимава основно Кирилов.
- А ще играете ли?
- Ако контузията ми мине и всичко е наред - може и да играя.
- Не мислите ли, че "Б" група е крачка назад?
- В никакъв случай. Удовлетворен съм от това, което ще се прави в Локомотив. Амбициите са големи.
- Какви са целите?
- Няма поставени конкретни цели. Важното е да се променят някои неща, отборът да заиграе добър футбол. Имам опит и претенции, че виждам нещата във футбола. Искаме да подсигурим всичко на играчите - тренировъчни, битови условия. Да не им липсва нищо. Така ще можем и да изискваме от тях. На първо място ще се направят подобрения в базата, ще се инвестира в млади футболисти. Отборът ще играе с нова екипировка - "Адидас".
- Има ли вече яснота по селекцията?
- Договорил съм се с 4-5 играчи, които ще подпишат договори. Сигурни са Георги Семерджиев и Юри Иванов, които бяха във Вихрен, вратарят Стоян Стоянов и Петко Иванов от Монтана, а също защитникът Петър Василев. Той е юноша на Славия. Ще взимаме млади играчи, които не са получили шанс на друго място. Трябва обаче да привлечем и няколко по-опитни, около които да израстват другите. Виждате как Коце Видолов и Христо Коилов дърпат Ботев и Локо (Сф).
- Как ще протече подготовката?
- Събираме се на 2 юли, до 9-и ще бъдем в Мездра. После отиваме на лагер в Банско, където ще останем до 23 юли. Ще играем контроли предимно с отбори от "А" група.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 15:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Днес откриваме лятната подготовка - скоро още новини ;-)

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:10 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Нашто "отборче" както го нарече е на светлинни години пред вашия Локомотив. Бъди сигурен , че няма да изпаднем , но не мога да кажа същото и за вас :lol:

/Кога ще имаме честта , да се видим и с великите фенове на Локо Мездра във Плевен/

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:33 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
pippo написа:
Хайде гледай си вашто отборче и недей да се правиш на много интересен. Мога да ти кажа, че Спартак ще ни изпревари с изпадането.


Ти си смешен бе цървул.Върви да копаеш бе сельо....Нямате си фенове а тея от Ботев Враца викат за вас.......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:58 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 20:26
Мнения: 77
Местоположение: Пазарджик
Отпаднахме Заради тия мездричани които купуват мачове.Как да не ги презираме в Пз.Един ден дано пак ще играем с тях


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ТО И НИЕ ИЗПАДНАХМЕ МИНАЛТА ГОДИНА ЗАРАДИ ОНЕЯ КЮНЦИ ОТ МОНТАНА И МЕЗДРА АМА КВО ДА СЕ ПРАВИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:26 
Fabio_Cannavaro написа:
ТО И НИЕ ИЗПАДНАХМЕ МИНАЛТА ГОДИНА ЗАРАДИ ОНЕЯ КЮНЦИ ОТ МОНТАНА И МЕЗДРА АМА КВО ДА СЕ ПРАВИ


Пич така е :) .За това ти казвам,че Мездра са тъпи селяци.Отбора и е пропаднал и е малко несериозно,онзи уж фен на село Мездра да твърди,че Спартак ще отпадне преди Локомотив.Мисля,че момчето се е пошегувало случва се,а и сега му е простено има сериозно жеги на въм.Момче поемаи повече течности и стой на сянка. :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:42 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2007 17:31
Мнения: 148
Виж сега може и да си прав че Мездра са селяци,ама виж каква селекция правят.Намерили са много сериозен спонсор и както знаеш те умеят да си копуват мачовете,така че мисля Спартак да е след тия от Мездра,Все пак при вас положението е доста лошо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:54 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
valentino512 написа:
Виж сега може и да си прав че Мездра са селяци,ама виж каква селекция правят.Намерили са много сериозен спонсор и както знаеш те умеят да си копуват мачовете,така че мисля Спартак да е след тия от Мездра,Все пак при вас положението е доста лошо.


Поне не играем със Спартак Койнаре,Ситомир Никопол и т.н. ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2006 10:18
Мнения: 408
Местоположение: Мездра, София
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
В глупави спорове няма да влизам. Ще почне шампионата и ще видим кой го е напекло слънцето. Истината е, че в момента нещата са по-добре в Мездра. Стяга се селекция (даже Кръстьо Иванов от Спартак тренира с отбора). Така, че пишете си за Спартак във вашия форум.

_________________
In Italia Milan, In Europa Milan, Ovunque Milan, Per sempre ROSSONER!!!
Forza Magico MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:26 
Какво ме интересува,кой каква селекция прави.Явно вие сте от скоро фенове на футбола,и конкретно на Б група за да мислите,че Спартак Плевен може да изпадне.Има много по пропаднали отбори от нашият да не ги изброявам.Първо в Плевен има такива хора,че няма как спартак да бъде отбор на ниво В група.При Локомотив нещатата са коренно различни.Просто зад нас седят традицийте и успехите,а зад вас нищо особенно освен някакво символично участие в Б група за 2-3 сезона.Само да припомня,че сме на 10 място във вечната ранглиста на България..и още куп успехи.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 08:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
I_Love_Spartak написа:
valentino512 написа:
Виж сега може и да си прав че Мездра са селяци,ама виж каква селекция правят.Намерили са много сериозен спонсор и както знаеш те умеят да си копуват мачовете,така че мисля Спартак да е след тия от Мездра,Все пак при вас положението е доста лошо.


Поне не играем със Спартак Койнаре,Ситомир Никопол и т.н. ....



Пич изказваш се неподготвен :!: Към днешна дата Спартак /пл/ НЯМА лиценз за участие в Б гр. и сте много по близо до мачове с цитираните от теб отбори, от колкото с Мездра :wink: иначе за тях всички знаем за "здравите" им мачове


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 14:34 
янтра гб написа:
I_Love_Spartak написа:
valentino512 написа:
Виж сега може и да си прав че Мездра са селяци,ама виж каква селекция правят.Намерили са много сериозен спонсор и както знаеш те умеят да си копуват мачовете,така че мисля Спартак да е след тия от Мездра,Все пак при вас положението е доста лошо.


Поне не играем със Спартак Койнаре,Ситомир Никопол и т.н. ....



Пич изказваш се неподготвен :!: Към днешна дата Спартак /пл/ НЯМА лиценз за участие в Б гр. и сте много по близо до мачове с цитираните от теб отбори, от колкото с Мездра :wink: иначе за тях всички знаем за "здравите" им мачове


Да прав си към този момент.Всяка година има циркове с тези лицензи.Спартак Плевен ще вземе лиценз това е вън от съмнение.И пак да ти припомня,явно и на теб ти е тежко,защото пък вие сте асансиор от професионалния футбол към аматиорският и обратно..разбирасе нищо против Янтра.Това е ние или ще бъдем в А или в Б половината ни история е преминала сред най-големите и другата половина в Б група.. :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 17:09 
те сека година така държат по много отбори без лиценз и накрая им дават тва съм забелязал


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 20:55 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 20:26
Мнения: 77
Местоположение: Пазарджик
Предстящият сезон всички против мездра


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 01:23 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
_NoRTeR_ написа:
Предстящият сезон всички против мездра

Аз смятам че тази година ще е под мотото "Всички срещу дубълите".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 01:40 
дам нема да е зле тия ше има да уреждат мачове как не ги засяга на коя позиция са


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 08:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
ETARRAS написа:
_NoRTeR_ написа:
Предстящият сезон всички против мездра

Аз смятам че тази година ще е под мотото "Всички срещу дубълите".



едва ли :roll: като гледам кои президенти скачат с/у тях с мотива, че няма да има феър плей, чак ми става смешно :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 23:36 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Утре първа контрола за Локо с Интер Баку в Банско

п.п.Мездра 100% ако продължата с тази организация която имат в момента ще са в 4-та

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 00:07 
янтра гб написа:
ETARRAS написа:
_NoRTeR_ написа:
Предстящият сезон всички против мездра

Аз смятам че тази година ще е под мотото "Всички срещу дубълите".



едва ли :roll: като гледам кои президенти скачат с/у тях с мотива, че няма да има феър плей, чак ми става смешно :D :D :D


то такива като вас тря се интересуват от тва щото ше изпаднете


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 69 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 179460 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 120543 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения NBA 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 45374 28 Сеп 2007 02:29
от FCDunavRuse
Преглежда непрочетените мнения УЛЕБ Къп 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 32277 15 Апр 2007 01:03
от Accrington
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 72075 25 Яну 2007 20:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози