bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 00:50


Български клубове - Локомотив 1929 (Мездра) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 159 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 12:13 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
янтра гб написа:
Вие сте по-големи разбирачи, но не казвате истината! С какво е по колоритна агитката :?: С подареното знаме? С врачанския тъпан? С факта, че само част от тях пяха и подкрепяха отбора? Тук ще вметна, че част от хората, които слязоха от автобуса дори не седнаха в сектора за гости! Това е истината, трябват ни още един - два месеца и ще видите, че по нищо няма да отстъпваме на "великите ултраси" превъзнасяни от кой ли не :!:


Значи сам признаваш, че сега им отстъпвате. Тогава защо спориш по-горе?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 12:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
r.h. написа:
янтра гб написа:
Вие сте по-големи разбирачи, но не казвате истината! С какво е по колоритна агитката :?: С подареното знаме? С врачанския тъпан? С факта, че само част от тях пяха и подкрепяха отбора? Тук ще вметна, че част от хората, които слязоха от автобуса дори не седнаха в сектора за гости! Това е истината, трябват ни още един - два месеца и ще видите, че по нищо няма да отстъпваме на "великите ултраси" превъзнасяни от кой ли не :!:


Значи сам признаваш, че сега им отстъпвате. Тогава защо спориш по-горе?


абе пич, аз ти говоря за агитките на отбори с традиции в БГ футбола! Тези не ги броя за сливи даже :wink: като започнаха нашите да викат "к`р за локо" на мен ми беше по интересен мача от колкото да ги обиждам. Друго си е да имаме за опонент - спартак пл, дунав, етър, миньор и т.н. съвсем друго ботевград, мездра.........монтана :oops: Лично мое мнение си е това :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 12:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
янтра гб написа:
Вие сте по-големи разбирачи, но не казвате истината! С какво е по колоритна агитката :?: С подареното знаме? С врачанския тъпан? С факта, че само част от тях пяха и подкрепяха отбора? Тук ще вметна, че част от хората, които слязоха от автобуса дори не седнаха в сектора за гости! Това е истината, трябват ни още един - два месеца и ще видите, че по нищо няма да отстъпваме на "великите ултраси" превъзнасяни от кой ли не :!:



Ти четеш ли какво пишеш? Когато вие направите нормална агитката ще падне метеорит!

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 12:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
янтра гб написа:
r.h. написа:
янтра гб написа:
Вие сте по-големи разбирачи, но не казвате истината! С какво е по колоритна агитката :?: С подареното знаме? С врачанския тъпан? С факта, че само част от тях пяха и подкрепяха отбора? Тук ще вметна, че част от хората, които слязоха от автобуса дори не седнаха в сектора за гости! Това е истината, трябват ни още един - два месеца и ще видите, че по нищо няма да отстъпваме на "великите ултраси" превъзнасяни от кой ли не :!:


Значи сам признаваш, че сега им отстъпвате. Тогава защо спориш по-горе?


абе пич, аз ти говоря за агитките на отбори с традиции в БГ футбола! Тези не ги броя за сливи даже :wink: като започнаха нашите да викат "к`р за локо" на мен ми беше по интересен мача от колкото да ги обиждам. Друго си е да имаме за опонент - спартак пл, дунав, етър, миньор и т.н. съвсем друго ботевград, мездра.........монтана :oops: Лично мое мнение си е това :wink:



И всичките ти ВЕЛИКИ и ДОСТОЙНИ опоненти сега са толкова зле, че няма докъде...

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 12:58 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
r.h. написа:
Тъпана е един от всичките стари тъпани на агитката на Ботев. Аз съм виждал поне още 3-4, които сигурно и Павето не знае къде са. Толкова ли се зарадвахте на "разконспирацията". Да бяхте питали, аз щях да ви кажа. :lol:
А понеже Етаррас явно е някакъв разбирач и познавач на агитките, може ли да ми каже на тази снимка и на останалите от този мач, колко човека вижда от агитката на Ботев.

Да ви кажа ли истината?
Истината е, че дори без "врачанска помощ" агитка от 12-хиляден град изглежда доста по-прилично от тази на Янтра Габрово. Мисля, че всеки неутрален фен може да направи сравнение по снимките от последния мач и съм сигурен, че ще стигне до същото заключение.

Значи от агитката на Ботев познавам 3-4 човека и тях на снимките ги няма.Но е факт че ги има на други снимки във агитката на Локо,айде да не ги показвам.

Сега ще кажа истината за тази велика колоритна агитка от Мездра.Платени фенове и ентусиясти появили се след като отборът се сдоби със спонсор.Къде бяха те толкова години,защо за 9 годин откакто Етър под какъвто и да е вид играе със Мездра аз не видях великата агитка?Защо тази агитка е колоритна?Защото всичко им е безплатно-фланелки,шалове,пиене-преди,след мачове.Пичове от Враца им показват как се правят нещата,подаряват им знаме,тъпан..... да знам сега много хора ще почнат да ме обиждат и да казват че завиждам но фактите са такива и никой не може да ги оспори.Просто Надин си плащат за фенове-така беше във Варна със хандбалният отбор,така е със Локо Мз,така ще е и със някой друг отбор след време когато Надин се откажат от Локо.

Това е от мен,това е моето мнение и няма да го промените.Жалко че няма да мога да дойда до Мездра за да видя с очите си направеното от Надин,но пък и не съжалявам особенно тъй като ще видя и разгрома на своя отбор.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 13:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
loko_mz написа:
янтра гб написа:
Вие сте по-големи разбирачи, но не казвате истината! С какво е по колоритна агитката :?: С подареното знаме? С врачанския тъпан? С факта, че само част от тях пяха и подкрепяха отбора? Тук ще вметна, че част от хората, които слязоха от автобуса дори не седнаха в сектора за гости! Това е истината, трябват ни още един - два месеца и ще видите, че по нищо няма да отстъпваме на "великите ултраси" превъзнасяни от кой ли не :!:



Ти четеш ли какво пишеш? Когато вие направите нормална агитката ще падне метеорит!



off molqti se i vashta e perfektna A gitka kato doidehme na ma4ovete i gi gledam tiq si4ki peqt razli4no dobre, 4e e tupana ... nekfi de4ica pishtat ot strani po edno vreme peehme samo mom4etata ot vraca i peehme ka4estfeno s Joro i oshte 2ma ili 3ma i gabroveca vika lele tiq tka nashte nqma da se nayy4at
btw tova mi beshe pyrvoto i edinstfeno vikane za mz...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 13:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Незнам защо мислиш, че ще има разгром :shock: Нищо особено не са като отбор, двама трима им правят играта и това е........Не си спомням номера, но един от техните трудно връзваше два паса момчето :roll: Не забравяйте в кои минути печелят домакинствата си :!: освен това голямата точкова разлика ще ги успокой и едва ли ще "вържат гащите" със съдий и т.н. От показаното в Габрово, Рилецо бяха далеч по-добри като отбор. Аз не изключвам Х-а като вариант :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 23:40 
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2007 13:59
Мнения: 183
Местоположение: Мездра, България
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: hammerstrikebg
ETARRAS написа:
r.h. написа:
Тъпана е един от всичките стари тъпани на агитката на Ботев. Аз съм виждал поне още 3-4, които сигурно и Павето не знае къде са. Толкова ли се зарадвахте на "разконспирацията". Да бяхте питали, аз щях да ви кажа. :lol:
А понеже Етаррас явно е някакъв разбирач и познавач на агитките, може ли да ми каже на тази снимка и на останалите от този мач, колко човека вижда от агитката на Ботев.

Да ви кажа ли истината?
Истината е, че дори без "врачанска помощ" агитка от 12-хиляден град изглежда доста по-прилично от тази на Янтра Габрово. Мисля, че всеки неутрален фен може да направи сравнение по снимките от последния мач и съм сигурен, че ще стигне до същото заключение.

Значи от агитката на Ботев познавам 3-4 човека и тях на снимките ги няма.Но е факт че ги има на други снимки във агитката на Локо,айде да не ги показвам.

Сега ще кажа истината за тази велика колоритна агитка от Мездра.Платени фенове и ентусиясти появили се след като отборът се сдоби със спонсор.Къде бяха те толкова години,защо за 9 годин откакто Етър под какъвто и да е вид играе със Мездра аз не видях великата агитка?Защо тази агитка е колоритна?Защото всичко им е безплатно-фланелки,шалове,пиене-преди,след мачове.Пичове от Враца им показват как се правят нещата,подаряват им знаме,тъпан..... да знам сега много хора ще почнат да ме обиждат и да казват че завиждам но фактите са такива и никой не може да ги оспори.Просто Надин си плащат за фенове-така беше във Варна със хандбалният отбор,така е със Локо Мз,така ще е и със някой друг отбор след време когато Надин се откажат от Локо.

Това е от мен,това е моето мнение и няма да го промените.Жалко че няма да мога да дойда до Мездра за да видя с очите си направеното от Надин,но пък и не съжалявам особенно тъй като ще видя и разгрома на своя отбор.


ПЛАТЕНИ ФЕНОВЕ - разсмиваш ме... :o

_________________
Мразим кюмуро и сесекато до гроб!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 23:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Стига вече!

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 159 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 52667 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 72076 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения История на ПФК Велбъжд Кюстендил
Форум: Костинброд 2012 (Костинброд)
CAUTION 27934 05 Ное 2006 00:10
от CAUTION
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 31083 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 55205 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози