bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 19:36


Етър (Велико Търново) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 176 мнения ]  Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2011 10:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2009 20:09
Мнения: 2515
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: sashitop4081
Така и не ми отговорихте на последния коментар! :D Иначе, как е на Изток? :0066:

_________________
:f88: Само Ботев Враца! :f88:
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2011 16:56 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Какво точно очакваш да ти се отговори? Отговорите ги дават снимките и днешната декларация на Фен клуба. 800 човека ходиха на 115 км. от Търново и бяха измамени от няколко продажни душички, които са дадени на прокуратурата:

Декларация от Фен Клуб Етър

След изиграния контролен футболен мач вчера (вторник 12.07.2011 г.), Фен клубът и поддръжници излязоха със следното решение:




Господа собственици, инвеститори, спортно-технически ръководители,

Ние, феновете на отбора, видяхме в игра хората, донесли огромен срам на града ни и позор за футболния клуб. Смятаме че е нередно и възмутително тези играчи да сквернят виолетовата фланелка, терена на стадион "Ивайло" и респективно град В.Търново.

Ние ПОМНИМ как определени футболисти предадоха нашите мечти и надежди няколко пъти в един полусезон и накрая не се посвениха да се погаврят с доверието ни и на баража в град Сливен.
Ние не можем да забравим това им поведение и няма да го простим НИКОГА.

Фен клуб ЕТЪР смята, че тези хора трябва да бъдат освободени ВЕДНАГА от ПФК Етър 1924, без оглед на техните "качества" и евентуалните последствия от тяхното напускане на отбора.
За нас е недопустимо футболисти, срещу които дори самият футболен клуб е сезирал прокуратурата, да продължават да тренират и играят за Етър, напук на всичко, което му причиниха със своето действие/бездействие в решителните срещи през изминалия сезон. При положение, че тези играчи останат в клуба и по този начин се асоциират с него, то ние сваляме своята подкрепа от ПФК Етър 1924 и не желаем да имаме нищо общо с него.Ние няма да подкрепяме отбора по никакъв начин по време на неговите срещи като домакин или гост - било чрез скандирания, хореографии, пиротехника и др.

В град Велико Търново предателства като тези от 17.07.1393г. и 17.06.2011г. не се толерират!

Ние категорично не желаем да имаме нищо общо с предатели - футболисти, които са добре известни на ръководството на футболния клуб.

Ние можем да подкрепим отбора само и единствено след освобождаването на всички тези "футболисти".

Отбор без фенове, е дърво без корени!


Фен Клуб Етър

----

А на Изток няма как да знаем какво е, защото още не е започнало първенството. На пръв поглед силна група с няколко големи отбора и по-близки гостувания.

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2011 16:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2010 12:23
Мнения: 25
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Декларация от Фен Клуб Етър

След изиграния контролен футболен мач вчера (вторник 12.07.2011 г.), Фен клубът и поддръжници излязоха със следното решение:

Господа собственици, инвеститори, спортно-технически ръководители,

Ние, феновете на отбора, видяхме в игра хората, донесли огромен срам на града ни и позор за футболния клуб. Смятаме че е нередно и възмутително тези играчи да сквернят виолетовата фланелка, терена на стадион "Ивайло" и респективно град В.Търново.

Ние ПОМНИМ как определени футболисти предадоха нашите мечти и надежди няколко пъти в един полусезон и накрая не се посвениха да се погаврят с доверието ни и на баража в град Сливен.
Ние не можем да забравим това им поведение и няма да го простим НИКОГА.

Фен клуб ЕТЪР смята, че тези хора трябва да бъдат освободени ВЕДНАГА от ПФК Етър 1924, без оглед на техните "качества" и евентуалните последствия от тяхното напускане на отбора.
За нас е недопустимо футболисти, срещу които дори самият футболен клуб е сезирал прокуратурата, да продължават да тренират и играят за Етър, напук на всичко, което му причиниха със своето действие/бездействие в решителните срещи през изминалия сезон. При положение, че тези играчи останат в клуба и по този начин се асоциират с него, то ние сваляме своята подкрепа от ПФК Етър 1924 и не желаем да имаме нищо общо с него.Ние няма да подкрепяме отбора по никакъв начин по време на неговите срещи като домакин или гост - било чрез скандирания, хореографии, пиротехника и др.

В град Велико Търново предателства като тези от 17.07.1393г. и 17.06.2011г. не се толерират!

Ние категорично не желаем да имаме нищо общо с предатели - футболисти, които са добре известни на ръководството на футболния клуб.
Ние можем да подкрепим отбора само и единствено след освобождаването на всички тези "футболисти".
Отбор без фенове, е дърво без корени!

Фен Клуб Етър

_________________
Изображение Изображение Изображение
www.etarfans.org
www.etar1924.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2011 00:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2009 20:09
Мнения: 2515
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: sashitop4081
Абе, имало и точна дата, на която болярите са предали търново на рязаните, така ли? :roll: Аз знам само за годината! :)

_________________
:f88: Само Ботев Враца! :f88:
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2011 11:32 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Не говори в множествено число, защото е бил само един. Останалите са бранили крепостта месеци наред. И днес ги има същите. Вчера продават крепостта, днес баража. Измекярите ги е имало винаги и навсякъде. Важното е после да си получат заслуженото!

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2011 21:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2009 20:09
Мнения: 2515
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: sashitop4081
Понеже се интересувам от българска история, ще ми кажете ли кой е бил този един боляр? :roll:

_________________
:f88: Само Ботев Враца! :f88:
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2011 22:05 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
ЖИДОВ ГРОБ

I.

Издайство, измяна позорна
пропусна врага в крепостта
и Царевец як след упорна
отбрана потъна в кръвта.

Бранители храбри паднaха
под турския мстителен нож,
палатите царски пламнаха,
огряха зловещата нощ.

На утрешний ден пред пашата
евреин се мръсен яви,
цалуна му рабски полата
и с вид горделив заяви:

- Преславний войводо, сполучих
услуга да сторя на вас:
аз портата таз нощ отключих
и Царевец в твойта е власт.

Паша милостиви: награда!
- А, ти ли бе хитрия жид?
Велика награда се пада
на подвига твой бележит.

Без теб тез гявури корави
не бих ги тъй лесно сломил,
пред техните зидове здрави
свят много йощ бих потрошил.

За туй якоглавство земята
с телата им мръсни покрих;
сега и на Юда отплата
достойна да дам аз реших.

И викна на двама войника:
- Убийте туй куче сега! -
Изви се ханджар над мръсника,
отфръкна глава от снага.

Иван Вазов
1 февруари 1906

* На запад от Търново стърчи рид: Картал-баир (Орлов връх), въз който има трап, називаем днес Жидов гроб. Според преданието там е отишъл и легнал трупа на евреина, който предал Царевец на турците. През вековете на робството търновци са отивали при тоя трап и са фърляли камъне в него, проклинайки евреина издайник.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2011 16:23 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Значи първо бяха виновни новите, т.е наемниците – по средата на сезона. изгонихте ги – вие знаете по-добре, кои, но и аз знам...щото били разбили отбора

после заиграха старите ви играчи, но и те били продажници. Продали баража. В крайна сметка, за изгонените по-рано ще има ли извинение или това ви е чуждо? И второ – може ли да се уточните кой всъщност е предал идеята

и трето – вие знаете ли истинската причина заради която т.нар ръководство обяви, че дава своите играчи след баража на Прокуратурата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2011 18:43 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
izumrud_fc написа:
Значи първо бяха виновни новите, т.е наемниците – по средата на сезона. изгонихте ги – вие знаете по-добре, кои, но и аз знам...щото били разбили отбора

после заиграха старите ви играчи, но и те били продажници. Продали баража. В крайна сметка, за изгонените по-рано ще има ли извинение или това ви е чуждо? И второ – може ли да се уточните кой всъщност е предал идеята

и трето – вие знаете ли истинската причина заради която т.нар ръководство обяви, че дава своите играчи след баража на Прокуратурата?


Първо, не знам някой от нас да е гонил новите по средата на сезона. всички до един си заминаха сами, като посерковци... някои имали семейни проблеми, други извадили болнични, трети симулираха контузии и не играха. Фен клуба не е заставал срещу тях и не е искал изгонването им. Понеже гледам, че си гъст и с информация по бургаските ширини, сигурно ми говориш за Алексиев и Ангелов. Първият се изниза сам, като пръдня из гащи още 2-я, третия кръг, по "семейни причини", а според мен, просто защото нямаше достатъчно качества и трудно щеше да помирише терен. Стамен бе налаган упорито в титулярният състав от Фекалов през всичките оставащи мачове от 2-я дял и на някои хора им писна да го гледат как увисва по фланга, особено след мача с Етрополе като гости, когато беше меко казано трагичен и една от главните причини младите чавдарчета да ни развинтят. Единственото, което поискахме е да седне на пейката, поне за следващият мач. Той пък явно не можа да преживее подобно нещо и също си подви сам опашката "по семейни причини". На тези двамата няма за какво да им се извиняваме. С другите, които определно бяха играчи с качества сме се разбрали отдавна лично и можеш да бъдеш сигурен, че публиката и феновете на Етър са последното нещо заради което са си заминали от клуба.

Второ, май не си гледал нито баража срещу Светкавица, нито кой да е друг мач на отбора през сезона, за да даваш оценки за това или онова. Нито пък имаш поглед върху това, което се случа в отбора от 5-6 години насам, нито по-дългосрочни наблюдения върху старите ни играчи, които държим да бъдат изгонени.

Трето, знаем я много добре...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2011 00:55 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
първо - всички нови, които познавам до един, се "изнизаха" след като не си бяха взели парите от първите 3 месеца + наемите за квартирите (неплатени)
второ - питай Димитър Манолов дали не влизаше да определя състава и да глобява на общо основание. Бай мутра, има договори, които ти си подписал и в тях няма клауза "глоба по твое решение"
И като го питат кога ще платиш, той отговаря: Чакайте няколко дни
алооо, в събота като дойде мача, ние да ти кажем ли "днес няма да играем, изчакай няколко дни"...и същото можеш да го кажеш на хазяите на квартирите
Не говоря от името на Павката и Стамен, а просто се познавам (много добре) със седем от играчите от февруари до май

Лично на баража бях, както и на още два мача - по професионални причини...Ясно е, че Кефалов не става, но още по-ясно е, че Пешо Дитото просто разбра, че неговата няма да стане и ви го заби
Лошото е, че градче като вашето , няма собствен икономически потенциал за А група...а вече сме в 21 век и знаеш кое е важното
то Балъка, който сука яката, и Гочето най-добре знаят


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2011 09:51 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
И пак в цялата тирада не успях да намеря един довод за това, защо Фен Клуб Етър трябва да се извинява на някой от заминалите си по средата на сезона? Манолов, Фекалов вече ги няма в отбора, пределно на ясно сме какво говореха и какво направиха. Само, че те не са единствените виновници за най-срамният сезон в историята на ФК Етър. Изобщо не мога да разбера защо си цъфнал тук и в какво точно искаш да ни убедиш? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2011 15:20 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
И на мен не ми стана ясно защо са ти виновни феновете на Етър? Ако смяташ да се обръщаш с тия въпроси, обърни се към Манолов, Кефалов, Стефан, Слави и който си искаш. Феновете просто си подкрепят отбора - ходят на домакинства и гостувания, поддържат сайт, правят артикули, хорео, правят си сбирки. Имат си организация, членски карти, събират си членски внос. Наскоро успяхме и официално да се регистрираме в съда като Фен клуб и т.н. Не виждам какви претенции имаш към запалянковците, каквото се иска от тях го правят. На мачове в Б група събираме по 5-6000 зрители. Вече на много места се каза - има доста отбори без фенове, а ние пък сме фенове без отбор. А въпросите ти не са с правилния адресат.

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2011 14:44 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
В събота 13.08.2011 от 18:00 се състоя първият кръг от мега-турнирът по аматьорски футбол на малки вратички организиран от Фен Клуб Етър, Hell's Ultras, Сърдитите старчета и др.

Резултати:
ФК Сърдитите старчета - Отборът на tsvet 1:1
ФК Мъдете - ФК Пълен ташак 4:2
ФК Сърдитите старчета - ФК Пълен ташак 8:0
ФК Мъдете - Отборът на tsvet 3:1
ФК Сърдитите старчета -ФК Мъдете 1:0
ФК Пълен ташак - Отборът на tsvet 1:2

Крайно класиране(1-ви кръг):

1. ФК Сърдитите старчета 7 т. голова разлика 10:1
2. ФК Мъдете 6 т. голова разлика 7:4
3. отбора на tsvet 4 т. голова разлика 4:5
4. ФК Пълен ташак 0 т. голова разлика 3:14

Следващият кръг ще съвпадне отново по час и дата, след две седмици, с домакинският мач на Етър 1924 от първенството на Източната Б група. Очаква се да се включат поне още два нови отбора и надпреварата да бъде още по-оспорвана.

Обща снимка:

Изображение

ФК Сърдитите Старчета - Шампиони! :first:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011 10:08 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
sashitop написа:
Иначе, как е на Изток? :0066:


СУПЕР е! :0066:

Хубави отбори с традиции,
готини фенове на противниковите отбори - без комплекси и без излишък от северозападнала простащина и сашковщина,
яки мачове... :)

Нищо общо със Западната Б група и дивотията, простотията и селянията на северозападa!!! ;)








Фенове на Ботев Пловдив, след мача:

Цитат:
Ми освен да ви честитя заслужената победа за друго не се сещам. От малкото мач, който гледах не си личеше да сте нещо чак толкова особено, но си ни надиграхте категорично, нашите манекени не заслужават да са в отбора и така...

Колкото до трибуните, лично аз очаквах да сте 20 човека, и там приятно ме изненадахте. Отбор с такива традиции, история и фенове не заслужава да играе по селските групи, така че ако не сме ние, дано поне сте вие. Успех.


Цитат:
Агитката ви беше много ентусиазирана.200 човека на Колежа досега са били само нашите цигани и дизелите.Дори софиянци не са идвали толкова.От столицата идват около 1 вагон хора с десетина коли.Останалите са от селата.



Цитат:
Публиката беше около 5-6000.----.Феновете на Етър бяха около 200 и си подкрепяха отбора почти през цялото време.Когато друг отбор дори и в А група в дъжд и градушка събере толкова зрители срещу Етър могат да се доближат до нас.А целият ден в града ни валеше.


Цитат:
Поздравления за победата боляри. Групата ще бъде интересна.


Цитат:
Нанесохте ни първата загуба. Респект. Мачът в Търново ще го приемем като реванш.


Цитат:
напълно заслужено победихте. поздравления.
... а и на трибуните не се предствихте зле.

успех занапред. определено А група има нужда от отбори като етър и от трипове до хубави градове като търново



Фенове на Етър след мача:


Цитат:
Хубав град, хубави хора, хубави отбори, хубава публика, хубав мач, хубава победа, хубаво пътуване!
Прекрасен ден за мен! Всичко се получи като по учебник.
Поздрави на ботевистите - приятно е да ходиш на такива места и мачове (а особено, когато и резултатът е в твоя полза ), от сърце желая да се качим двата отбора в края на сезона.


Цитат:
И преди съм го казвал - да играеш в тая група си е супер. Съвсем различно е да ходиш в градове с ревяща агитка срещу теб, друго е по села, където някой почва да те псува, когато местните поведат с поне 2 гола. Чаках да стъпя на стадиона на Канарите от много време - много съм доволен - съвсем друго е чувството, да ти ревнат насреща 600-700 човека в подкрепа на собствения отбор и ти да се дереш срещу тях - жестоко е!


Цитат:
Върнах се току що от мача.Голяма борба.Имахме повече положения и ги надиграхме.Бяхме около 200 човека,заплихме доста гръцки огън и димки.Бяхме на висота и на трибуните,но публиката на Ботев е уникална.Не очаквах толкова зрители в това време,а подкрепата им е мечта за всеки български отбор.Не спряха 90 минути и при негативен резултат.Но с димките ги надминахме.Етър заслужено е на първо място с победа над пряк противник на негов терен.


Цитат:
РЕСПЕКТ, фенове на Ботевъ! Такава ВЯРНА публика няма в БГ - теглихте една черта и възродихте отбора като почнахте от В група. Надявам се в близко бъдеще дупетата на софийските животни да ги боли и от Боляри, и от Канари





и за финал... :)

Цитат:
CSKA
Догодина чакам и двата отбора в А група за доброто на БГ футбола!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2011 00:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2011 19:32
Мнения: 301
Отбор: Ботев (Враца)
а ние сме ботев а вие сте курвии
днеска празнувамееееееееееееееее
http://vbox7.com/play:51b6861f


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2011 16:29 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Според мен си е тъпо да празнуваш хикс на собствен, но вие си знаете. :?

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2011 18:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2011 19:32
Мнения: 301
Отбор: Ботев (Враца)
къде сте бе "хиляди боляри" хахахахаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2011 21:58 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Чувал съм разни стереотипи за това, че в Перник били най-големите простаци в България и подобни :) Ама според мен яко са се объркали... Враца е creme de la creme! Никъде другаде няма такива прости и тъпи екземпляри и толкова много простащина на квадратен метър като там :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2011 10:31 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
Мани-мани! Уж ботевци, а единия за Ман Сити, другия за ЦСКА, третия и той не знае за кого е.

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2011 21:11 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
valiog написа:
Мани-мани! Уж ботевци, а единия за Ман Сити, другия за ЦСКА, третия и той не знае за кого е.


4-ия им е треньор 3-4 кръга и най-изненадващо си събира дисагите и отлита... :mrgreen:

Явно не е никак лесно да живееш и работиш в оня край... чак се чудя на Роската как издържа толкова дълго. Време му е и на него да сменя. Не си струва да носи капитанската лента на такъв скапан клуб, с още по-скапани фенове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2011 23:51 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
chesness написа:
къде сте бе "хиляди боляри" хахахахаха


Ето нииииии... :a034:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2011 18:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2010 12:23
Мнения: 25
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
ВЕЛИК отбор, с ВЕЛИКА публика, това е ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Но, защо нямаме ВЕЛИКО ръководство на е24 и ВЕЛИК кмет заинтересован за този, ВЕЛИК спорт ФУТБОЛА.:244:

_________________
Изображение Изображение Изображение
www.etarfans.org
www.etar1924.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2012 17:57 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2012 17:27 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свободна тема..
МнениеПубликувано на: 19 Май 2012 10:11 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 176 мнения ]  Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Тема за маси...и под маси
Форум: Балкан 1929 (Ботевград)
FB'04 127274 10 Мар 2010 14:56
от ultras_1929
Преглежда непрочетените мнения Тема за обикновенните неща на едни безделници
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 114011 27 Ное 2009 02:57
от S|B`youths
Преглежда непрочетените мнения ВК Странджа - обща тема
Форум: Странджа (Средец)
kyynadd 9970 18 Яну 2009 21:55
от fediarosh
Преглежда непрочетените мнения Хайдук(Сплит)-фен тема 2007-08
Форум: Хърватски футбол
Manchester UTD 9213 08 Дек 2007 21:22
от Manchester UTD
Преглежда непрочетените мнения Свободна тема
Форум: Ботев (Враца)
Ицко 59394 01 Ное 2010 20:08
от monty11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози