XIV кръгМонтана (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Академик 1947 (София) - Янтра (Габрово)
Спортист (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)Спартак (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)
XV кръгМиньор (Перник) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков) - Спартак (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Своге)
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик 1947 (София)Янтра (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)
XVI кръгМонтана (Монтана) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)Академик 1947 (София) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спортист (Своге) - Рилски спортист (Самоков)
Спартак (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Перник)
XVII кръгБелите орли (Плевен) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист (Своге)
Рилски спортист (Самоков) - Академик 1947 (София)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Бяла Слатина)
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра (Габрово)XVIII кръгМонтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)Янтра (Габрово) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Бяла Слатина) - Рилски спортист (Самоков)
Академик 1947 (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)
XIX кръгЧавдар (Етрополе) - Монтана (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Миньор (Перник) - Спортист (Своге)
Локомотив (Мездра) - Академик 1947 (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)
Рилски спортист (Самоков) - Янтра (Габрово)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Етър 1924 (Велико Търново)XX кръгМонтана (Монтана) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков)Янтра (Габрово) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)
Спортист (Своге) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Етрополе)
XXI кръгСпартак (Плевен) - Монтана (Монтана)
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)
Белите орли (Плевен) - Академик 1947 (София)
Миньор (Перник) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Янтра (Габрово)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)Рилски спортист (Самоков) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
XXII кръгМонтана (Монтана) - Рилски спортист (Самоков)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)Янтра (Габрово) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Академик 1947 (София) - Чавдар (Етрополе)
Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)
XXIII кръг
Спортист (Своге) - Монтана (Монтана)
Спартак (Плевен) - Академик 1947 (София)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Янтра (Габрово)
Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)Локомотив (Мездра) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)
XXIV кръг
Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Локомотив (Мездра)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)Янтра (Габрово) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)
Академик 1947 (София) - Спортист (Своге)
XXV кръгАкадемик 1947 (София) - Монтана (Монтана)
Спортист (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спартак (Плевен) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)Белите орли (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Перник) - Рилски спортист (Самоков)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Гоце Делчев)
XXVI кръгМонтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Рилски спортист (Самоков) - Белите орли (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)Янтра (Габрово) - Спортист (Своге)
Чавдар (Бяла Слатина) - Академик 1947 (София)