bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 14:15


Етър (Велико Търново) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 76 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 12:02 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Етър взима Тодор Колев

Втородивизионният Етър може да привлече нападателя Тодор Колев, научи Football24.bg.

Както вече информирахме Колев прекрати договора си със Славия и ще може да премине в друг тим със свободен трансфер.

В същото време се знае, че Етър стяга селекция, с която да атакува "А" група.

Именно от "виолетовия" клуб, нападателят тръгна за големия футбол.


Дано да си го върнем най-накрая Тошко Колев... А още по-хубаво би било да си приберем и Данчо Петков, който също днес е освободен от Славия. И неговия път във футбола тръгна именно от Етър, като беше и младежкия ни национал и опора в защитата през последния ни засега сезон в А група

Цитат:
Кокала разкара старите от Славия

Изображение

Старши треньорът на Славия Емил Велев освободи от първия състав двама от най-опитните си футболисти. Това са капитанът Йордан Петков и един от голмайсторите през последните години Тодор Колев, пише "Меридиан Мач".

За последно двамата играха срещу Левски, в мача завършил 2:2 на "Овча купел" в началото на ноември.

Тогава Петков направи дузпата, с която "сините" изравниха в 88-ата минута, а Колев пропиля невероятно положение при 2:1.

"Знам, че този момент е много тежък за тях двамата. Просто нямам друг избор, ще трябва да дам път на младите", заяви Велев.

Йордан Петков изкара девет години при "белите" и изигра 159 мача за тях. В повечето той беше капитан на отбора.

Колев пък дойде преди пет години. За този период той изигра 98 мача и реализира 46 гола. През този сезон обаче той беше изместен от новата звезда Николай Божов, който вече е най-възрастният в състава.



На проби в тима в момента са и Окечукво Обаси, 22 г. десен нападател, по прякор Оки, Аян Ирфан защитник бивш играч на Шумен и Несебър и още двама бургазлии.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 20:21 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
За Тодор Колев малко ми мирише на фишек новината, но пък ако стане ще е супер :) Все пак мисля, че нападателите не са най-належащи.

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2010 11:50 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Изгонените от Славия Тодор Колев и Йордан Петков са пред завръщане в „Етър”. От ръководството на "виолетовите" вече са се свързали с опитните футболисти и са ги поканили на "Ивайло". Тодор Колев обаче засега се дърпа, като иска да продължи кариерата си в чужбина. Ако това не стане, той може да се завърне на „Ивайло”.


А дано! За Данчо Петков ако стане ще е супер попълнение!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2010 13:51 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
А дали пък Балъков няма да реши да ви помага? Нали е от вашия край. Сега като го освободиха от Черноморец, може и да се завърне с някоя длъжност в клуба. Или амбициите му са много големи?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2010 16:00 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Хах :D Извинявай, ама ти съвсем не си в час. Нали до последната ни загуба в първенството, която доведе и до големите промени в ръководството и треньорския щаб, обърна на 180 градуса представянето на отбора и върна доверието на публиката властта в клуба беше поверена на именно на фамилията Балъкови, в лицето на брата на Краси... Толкова време се борихме да ги няма, та ти сега ни предлагаш да идвали пак обратно. Този филм го гледахме и то в няколко серии вече... Първо самият Красимир имаше уж грандиозни проекти за нов стадион, школа, инвестиции, Етър в Шампионската лига до 5 години и незнам си още какво около 2005-та - нещо което се оказа пълен кьорфишек... После дадоха цялата власт на брат му за година и половина и сега същата песен на нов глас ли?

Всичките ми уважения към Балъков, като футболиста ни от онова поколение, който постигна най-големи успехи, но като цяло той се оказа и най-малък като човек от всичките... Самият факт, че той беше единствения, който не уважи бенефиса на 4-тите в света от преди 2 години, защото уж бил зает с това да закара до изпадане Санкт Гален, който беше заварил на треньорския пост като участник в евротурнирите говори достатъчно за това колко има желание да помага и какви са амбициите и възможностите му в новото поприще. Ето ти малко усмивки от старите ленти с Краси Балъков - http://www.novinar.net/print.php?act=ne ... ==&print=y

Иначе по темата :

Цитат:
„Етър“ без коментар за Тодор Колев и Йордан Петков

http://sport-vt.com/etar-bez-komentar-z ... etkov.html

От ръководството на „Етър“ категорично отказаха да коментират каквото и да е, свързано с напускащите „Славия“ играчи Тодор Колев и Йордан Петков, съобщи официалният сайт на клуба etar1924.com. И двамата са възпитаници на великотърновската футболна школа.

Вчера в някои медии излязоха информации, че Тодор Колев отивал в „Етър“, като „почти сигурно“ щял да подсили етърци по време на зимната подготовка. В интервю за „Меридиан мач“ обаче Колев заяви, че на този етап „Етър“ не му е приоритет, тъй като има оферти от чужбина. Нападателят призна и крайно обтегнатите си отношения с треньора Емил Велев – Кокала.

За защитника Йордан Петков пък медиите твърдят, че уж имал предложение за помощник на Велев, което обмислял. Според други информации обаче Данчо, който е на 34 години, има намерение да поиграе още година-две. И двамата са харесвани от „виолетовите“ фенове, които смятат, че особено Петков силно ще заздрави защитата.

Всичко това обаче на този етап са само медийни спекулации, които са нещо обичайно по време на трансферните прозорци. От „Етър“ категорично отказаха какъвто и да е коментар, свързан с двамата бивши слависти.

От доста години насам ръководството на „виолетовия“ клуб обявява имената на новите си попълнения едва след като всичко е окончателен факт.

Селекцията обаче вече започна и в „Етър“ има вече двама нови футболисти. Треньорът Велин Кефалов разкри само постовете им. „Взехме вече двама нови играчи, и двамата са външни халфове, като единият е поливалентен играч – може да играе и като опорен, и като краен защитник. Имена няма да споменавам“, каза Кефалов. Разбира се, ще има и още нови играчи.

Наставникът за пореден път повтори, че задължителна цел „А“ група пред „Етър“ не е поставяна, независимо кой какво говори или пише. „Гледаме да радваме хората и да побеждаваме във всеки мач, пък каквото стане. За времето, откакто съм в „Етър“, оценката ми за отбора е почти „отличен“, но има и още какво да се желае“, обобщи Кефалов.

„Етър“ няма да продава голмайстора на групата Тихомир Кънев, заяви изпълнителният директор Димитър Манолов. „Разбира се, че всеки си има цена, но на този етап Кънев остава при нас. Реални оферти за него няма. Убедени сме, че Кънев все още не е разгърнал докрай потенциала си. Неговата истинска стойност ще проличи до края на шампионата, още повече, след като направи и пълноценна зимна подготовка“, аргументира се Манолов.

Играчите на „Етър“ ще тренират до 17 декември, освен ако очакващото се лошо време не промени плановете. Отборът се събира в началото на януари, като се предвижда предсезонен лагер в Сандански. Амбициите на спортно-техническия щаб са да направи много здрава подготовка и етърци да влязат напълно готови за началото на пролетния полусезон. Той започва на 26 февруари с гостуване на „Малеш“ (Микрево), а първото домакинство е дългоочакваният мач срещу „Ботев“ (Враца), който ще е на 5 или 12 март.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2010 17:14 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
naster1 написа:
Първо самият Красимир имаше уж грандиозни проекти за нов стадион, школа, инвестиции, Етър в Шампионската лига до 5 години и незнам си още какво около 2005-та - нещо което се оказа пълен кьорфишек...


Няма как да съм запознат детайлно със нещата във вашия клуб, затова и питам именно тук.

Може би сега като е свободен да започне отново с грандоманските изказвания за бъдещето на Етър. Ако се съди по изказвания му в медиите, той доста "лети из облаците". Но ако е така както казваш, явно не милее толкова за родния си клуб. А и най-вероятно ще се цели във треньорски пост в чужбина. Друг отбор в България едва ли ще му предложи условията, които той имаше в Бургас. А може би гледа и към поста на Матеус. :)

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2010 17:40 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Хаха, нямах намерение да споря по тая тема повече ама сега чета, че видиш ли онова там в зов и в гонг били две различни интервюта... демек, Сашо е говорил на две различни места с двама различни души, като единия път е казал едно, а другия път друго. Интересно :lol:

Аз доколкото знам, в повечето отбори(включително нашия) практиката е ръководство или треньори да насрочат пресконференция някъде, в някоя зала/стая и там да дойдат които журналисти желаят и да си зададат въпросите. После си избират какво от това дето са чули да публикуват и толкова. Прави се и с цел, треньора да не си губи времето да повтаря едно и също по нялко пъти, а да има време да си върши работата. Та много ме съмнява и тук случая да не е същия... или пък във Враца работят по друг начин. Както и да е.

Гледам, че сте ни емнали заради някакви 300 хиляди, дето АЕЦ Козлодуй бил дал на Ботев ... това някой от нас го бил казал. Аз не съм срещал подобна щуротия във форума ни тези дни, но като реших да потърся из гугъл, попаднах на следното във форума на Ботев Козлодуй:

Цитат:
5. M.Manasiev
Дата на публикуване: 07.10.2010 20:49:07Vmesto da davate uroci po moral,daite nqkoi lev za otbora!
Otbor se pravi s pari!!!
Mnogo losho,che vsichki si malchat kogato atomnata centrala dava 300.000 lv. na PFK\"Botev-Vraca,a na FK\"Botev-Kozloduy nito lev.

Това са коментарите след мача с Трявна в един козлодуйски сайт, последното 5 -то мнение е на изп. директор на Ботев Козлодуй, който се жали , че АЕЦ-а дава пари на Враца, а не на него. Как биха звучали статии от рода - спонсорираният от АЕЦ Козлодуй отбор преби съдиите или отбора на АЕЦ троши крака и се опитва да купи мач или нещо от сорта. Може би за това атомната централа не се занимава с тях.


Не знам как потребител на тоя форум с прякор vd и местожителство Vidin се е оказал някой от нас, ама нейсе - Врачански потайности - можеш ли ги разбра...

Иначе за феновете на Враца, които виждам, че активно четат и нашия форум нека да разясня за последно:

Пичове, мнението ми за вас падна под санитарния минимум след онова анонимно писмо от футболист на Ботев Криводол, което не случайно първо излезе във football24 и от там попъпли по по-жълтите спортни сайтове... не се опитвайте да ме убедите, че един човек от вашия фен клуб, който редовно пише дописки във въпросния сайт няма нищо общо с това. Нема да ви повярвам! И последният глупак няма да ви повярва също... :wink: Сега сигурно пак ще се започне с тирадите - ама вие започнахте , ама това е контрареакция и т.н.

Не! Няма база за сравнение!

1. Нашия фен клуб не е излизал с никакви (анонимни) писма, обръщения или каквото и да е друго относно вашия отбор.
2. Да, първо от ръководстовото ни излязоха с изявления относно евентуално стимулиране от страна на Ботев на съперниците на Етър и това се потвърди, след като шефа на Берковица си поиска по медиите обещаното от Сашо Ангелов, след като направиха равен с нас.
3. Нищо от ответните оплаквания и един тон глупости дето изсипа ръководството на Ботев в последствие не се потвърди - всички в Криводол отрекоха да има нещо гнило около загубата им от Етър, нито Етър даде мача за купата на Чавдар БС, за сметка на победа в първенството, нито някоя друга от безбройните тероии на конспирацията, която видях да се тиражират из фенската маса от Враца.

Толкова от мене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2010 18:02 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
naster1 написа:
Хаха, нямах намерение да споря по тая тема повече ама сега чета, че видиш ли онова там в зов и в гонг били две различни интервюта... демек, Сашо е говорил на две различни места с двама различни души, като единия път е казал едно, а другия път друго. Интересно :lol: .



Прочети внимателно двете интервюта. Почти нищо не се повтаря с това, което се казва в едното (за което има и звуков файл) и другото във вестника. Излиза, че от вестника са си измислили интервю само и само да не се спомене Етър в него. Извинявай, но е твърде несериозно.

А относно изказването за АЕЦ-а от ваши фенове ще проверя и ще пиша веднага щом разбера нещо.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2010 20:50 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Цитат:
Гледам, че сте ни емнали заради някакви 300 хиляди, дето АЕЦ Козлодуй бил дал на Ботев ... това някой от нас го бил казал. Аз не съм срещал подобна щуротия във форума ни тези дни


Ето за какво става дума. Не е от форума, а от коментарите под една от статиите в регионалния ви спортен сайт.

putin казва:
08.12.2010 в 21:37
DINIDI ЩО НЕ МЕ УСПОКОИ ПО-РАНО, а чак като се нагълтах с хапчета и ако ми кажеш как ще се справим с/у едни 300 000 от АЕЦ Козлудуй подарени на Ботев ВР. ДЪРЖАВНИ ПАРИ!!!!

Източник: http://sport-vt.com/mneniyata-sled-etar ... 3#comments

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 11:09 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
А така! И какво общо има някакво мнение в коментари под статия в спортен сайт с фен клуба на Етър? По-горе ви посочих първоизточника на тази информация, който открих с едно просто търсене в Гугъл. За сведение към тея 58 мнения под въпросната статия имаше и поне още 20 от потребител с име botev_vratsa, които бяха изтрити и представляваха нещо средно между псувни на майка до 9-то коляно и 1/3 от речника с нецензурни думи в българския език... Да смятаме ли и ние този коментатор от Враца за представителна извадка на вашите фенове?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 14:09 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Естествено, че не. Както и не смятам, че тези от вашите, които влизаха във форума ни с псувни и обиди са мнозинството фенове на Етър. Въпроса е, че от разни дреболии като това с двете интервюта (къде верни, къде не) се създават поводи за омраза. Не се обиджай, но във вашия форум, ти и ValioG сте най-активни с обидните квалификации по наш адрес. Другите момчета като, че ли се държат по-неутрално, но вие двамата не се спирате. То бива омраза към Враца и врачани, но чак пък толкова. Разбирам, разорарован си от това и онова, конкуренти сме в първенството и т.н.
Но колко врачани познаваш? С колко фенове на футбола си разговарял в този град? Колко пъти въобще си се разхождал в него и в околностите му? Хубаво е да си изградиш малко по-богата представа преди да ни "квалифицираш".

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 15:08 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 09 Яну 2007 00:07
Мнения: 191
Местоположение: V.Tarnovo
r.h., малко ми се струва говориш наизуст. Това, че ние с Настър1 сме пуснали най-много коментари във вашия форум и сме същевременно със същите никове и във форума на Етър и си ни запомнил въобще не значи, че сме ви обиждали най-много. Дори напротив. Да не говоря за други хора, но аз лично не си спомням да съм ви псувал или обиждал. И в двата форума се опитвам да спазвам добрия тон. Това, че съм се радвал да речем на вашата загуба в Сандански едва ли го смяташ за обида. Доколкото съм чел във форума ви има квалификации от сорта на "лилави лайна, мърши, ще ги колим напролет и т.н." Думи, които от наша страна не сме си позволявали да употребим. И то не само Настър и аз, а и останалите виолетови фенове. Тъй че, не се пробвай да прехвърлиш проблема от болната глава на здравата. Също доколкото помня преди мача ни с вас не сме имали никога проблеми. Проблема го създадоха част от вашите фенове тогава на мача. Колкото до това дали познавам врачанските фенове - да приятел съм с един от тях. Ицо, с който бяхме едно време в Свищов студенти. Фен е и на Шефийлд Юн. За съжаление отдавна не сме се виждали, но преди време като имахте сайт, не тоя в БГсъпортърса, а стария го бях поздравявал. Затова от добрите ми взаимоотношения с Христо и богатата ви история в първия ешалон имах доста положителна настройка към вас. За съжаление нещата леко се промениха, ама живи и здрави. Всеки да си върви по пътя и който заслужава да си влезе в А група. Надявам се все пак това да не е Ботев, или недай си боже Свога, а Етър!

_________________
А ний сме Етър Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 15:19 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
r.h., знаеш ли какво аз наричам "повод за омраза"? Анонимно писмо, подписано уж от футболист на Ботев Криводол, в което се обвинява Етър в купуване на мач, на играчи на съперника, на съдиите и бог знае още какво... написано от фен от Ботев Враца и разпратено по медиите. Това е "повод за омраза", всичко друго дето си ми изхленчил тука са шеги и лакардийки на дребно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 16:01 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
ОК, няма да споря. Предполагам, че рано или късно ще разберете това-онова по конкретните случаи.
Аз смятам да се ориентирам към по-забавни неща, свързани с любимия Ботев. :wink:

А и нека не разваляме темата с излишен офтопик.

П.С. naster1, имаш лично съобщение.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2010 20:28 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Ало настера1 там горе къде ме цитираш гледай кво пише. Копирал съм във форума на Козлодуй мненията в един техен сайт козлодуй инфо след мача Ботев-Трявна, написал съм го най отдолу на чист видински, ако трябва да го кажа по мйеко да ме разбереш. Там са 5 мнения като последното 5 е на латиница и е от М. Манасиев което ще рече Мартин Манасиев техен директор. В този техен сайт има вестник, има новини, цяло предаване имаше след мача им с Трявна, гости в студиото бяха този Манасиев и Кутловишкия Тонов. Гледайте, четете и други неща, а не само Ловико Сухиндол да ви е у главите. Този Манасиев казва за тези пари от АЕЦ, а не аз. И кво вас ви е яд , че АЕЦ-а ще дадат пари на Враца, а на кой да дадат, на Ботев Козлодуй където бият съдии, чупят крака на играчи, този техния ходи пиян там и плаши и съдии и гостуващи отбори и делегати, няма полиция и т.н. Имам едно предложение този втория ви отбор сладководене ли бяха да вземат да ги глобяват по често, а не само след мачове с БДИН, така ще ви излязат без пари и няма да ви тежат на бюджета. Аре чао.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2010 10:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2006 10:18
Мнения: 408
Местоположение: Мездра, София
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Трима бивши играчи на Лудорец почват с Етър

Трима бивши футболисти на Лудорец (Разград) ще се появят на днешната тренировка на Етър (Велико Търново), научи репортер на Sportisimo.bg. Става въпрос за халфа Росен Танев и нападателите Георги Каранейчев и Ерай Салиф. Те ще преминат едноседмичен пробен период във втория във временното класиране на Западната „Б” група. Заниманието на „виолетовите” започва в 15:30 часа.

Както нашата медия първа ви съобщи, тримата бяха освободени преди 8 дни от новака в Източната „Б” група, тъй като треньорският щаб на Лудогорец не бе доволен от техните изяви.

http://sportisimo.bg/trima-bivshi-igrac ... etur.html#

_________________
In Italia Milan, In Europa Milan, Ovunque Milan, Per sempre ROSSONER!!!
Forza Magico MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2010 18:03 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
И тримата са част от 12-те играчи, които Ивайло Петев разпусна от Лудогорец наскоро.

Цитат:
Очаква се халфът Росен Танев и нападателите Георги Каранейчев и Ерай Салиф днес да започнат проби в „Етър”. За последно те играха в разградския „Лудогорец”, но наскоро напуснаха клуба заедно с още девет състезатели.

Росен Танев

Изображение

Танев е роден на 10 април 1986 г. в София. Едва 7-годишен започва да тренира при Стефан Аладжов в детско-юношеската школа на „Левски“ (Сф).През годините треньори в школата са му били Владо Делчев, Радослав Георгиев, Антони Здравков, Николай Тодоров-Кайзера и Бисер Хаздай. Първия си професионален договор футболистът подписва през юли 2005 г. с току-що влезлия в Източната „Б“ група отбор на „Калиакра”. На полусезона (януари 2006 г.) подписва с „Добруджа”, за който в продължение на една година изиграва общо 21 официални мача с 1 попадение. Точно година по-късно преминава във „Вихрен”, който се състезава в „А“ група по това време. Така и не успява да дебютира в групата на „майсторите“, след като получава тежка контузия, която го вади за близо 9 месеца извън терените. След това играе последователно за „Светкавица”, „Волов”, „Черноморец” (Балчик) и „Бдин”. В началото на юли 2010 г. заиграва за „Лудогорец” (Разград).

Георги Каранейчев

Изображение

Роден е на 09 юни 1988 г. в Хасково, израства в Симеоновград. През лятото на 2006 г. преминава в редиците на „Хеброс” (Харманли) и след поредица от силни мачове в края на сезона бива забелязан и привлечен в „Чавдар” (Бяла Слатина) от тогавашния им наставник Георги Тодоров. През зимния полусезон записва 13 мача и 5 гола, а през трансферната пауза е привлечен в тима на „Свиленград”, който е поет от Георги Тодоров. След 12 мача и 2 гола в Свиленград през лятото Каранейчев отново сменя клубната си принадлежност, като облича фланелката на новака в „А” група „Локомотив” (Мездра). Въпреки че в началото на сезона скъса менискус, Каранейчев записа 5 мача в „А” група с екипа на „железничарите”, а в дублиращата група отбеляза и 3 гола за изиграни 6 срещи. Това даде повод и на селекционера на младежите Иван Колев да го повика за контролната среща с Румъния.

Ерай Салиф

Изображение

Салиф е роден на 6 март 1983 г. През есенния полусезон се състезава за „Лугодорец”, като играе в почти всички мачове и отбелязва 2 гола. Вкарва едно попадение и в турнира за купата на България. През изминалото първенство е бил в „Любимец”, а от април 2010 г. – в „Академик” (Сф).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2010 15:15 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Mного мнения се натрупаха по тази тема :) Споко бе хора, пазете си силите-зимната пауза е длга и трябва да имаме теми за разговор чак до март :)

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2010 20:47 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Втородивизионният Ком-Миньор (Берковица) има вероятност да не започне първенството в Западната "Б" група. Причината за това е финансовата криза в отбора, предаде кореспондент на Novsport.com. Футболистите не помнят откога не са получавали месечните си възнаграждения.

След напускането на вратаря Тодор Кючуков, отборът ще бъде напуснат от още двама ключови футболисти - плеймейкърът Никола Бойчев и капитанът Антон Вергилов.

Към Бойчев интерес проявява Етър (Велико Търново), както и няколко втородивизионни отбори от Гърция и Кипър. През лятото той изкара проби в Докса (Драма) и съществува вероятност да заиграе в тима от южната ни съседка.


...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2010 14:51 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Гоним първото място, обявиха от „Етър“

от "Велико Търново Спорт" в 13:35 на 15 дек, 2010, сряда

Новини

„Етър“ ще гони първото място в крайното класиране, обяви на пресконференеция изпълнителният директор на клуба Димитър Манолов. Компромис за мен е да бъдем втори, поясни Манолов с думите, че „Етър“ има отбор, който може с успех да играе в „А“ група и в наличния си състав, но ще има и няколко качествени попълнения.

Селекция, финансиране, предсезонна подготовка – това бяха основните теми, коментирани на пресконференцията, на която освен Манолов присъстваха и прокуристът на клуба Стефан Атанасов и старши треньорът Велин Кефалов.

„Първото, което искам да кажа, е че „Етър“ не е перачница за пари и бездънна яма. Отборът се издържа основно от двамата си собственици, помага и „Болярка“, но работим здраво по осигуряването и на нови спонсори. Засега не срещаме разбиране от бизнеса и общината, тя в последната година и половина не е давала пари. Но ни предстоят и разговори с кмета д-р Рашев, надявам се догодина отново да участва.

Досега основната ми цел бе да бъда по-близо до отбора, но сега след приключването на полусезона, активно започвам да водя разговори. Ние с брат ми Петър Христов сме застанали също зад отбора. Той беше на мача със „Славия“, много бе разочарован от съдийството, а неправдата го амбицира още повече. Водят разговори със собствениците на клуба, имаме идеи и виждания“, заяви Димитър Манолов.

Вече има един осигурен на 100 % спонсор, той е извън града и не иска да се рекламира, но фирмата е една от доста сериозните в България.

Както във всеки клуб у нас, финансовата ситуация е трудна, но е под контрол, обяви прокуристът на „Етър“ Стефан Атанасов. Той разкри, че футболистите имат да взимат по 1 просрочена заплата, която ще бъде изплатена в следващите дни, за да могат играчите да си посрещнат празниците. Отборът дължи и пет премии, които ще бъдат изчиствани поетапно и до началото на пролетта.

Двама класни играчи пред подписване с „виолетовите“

Две класни попълнения се очаква да дойдат в „Етър“ в началото на януари. Става въпрос за футболисти с опит в елита, които сериозно могат да помогнат на тима. „Имам две желания – единият вече е ни е дал уверение на 100 %, другият – на 90 %. Категорично няма да спомена имената им“, заяви старши треньорът Велин Кефалов. Наставникът дори отказа да посочи постовете на двамата доказани играчи.

Други двама вече подписаха

Освен тях, разбира се, селекцията продължава. От „Етър“ вече обявиха имената на първите си две нови попълнения. Това са Стамен Ангелов и Павел Алексиев, кадри на бургаския „Нефтохимик“.

Стамен Ангелов е роден на 1 юни 1987 г. Поливалентен играч, дефанзивен халф и защитник. Играл е в „Черноморец“ (Бс), „Нафтекс“, „Нефтохимик“ и „Несебър“, а за последно бе в „Равда“.

Изображение

Павел Алексиев също е на 23 години – роден е на 22 април 1987 г. Играе като ляв халф, висок е 178 см и тежи 70 кг. Също е от школата на „Нефтохимик“, играл е в „Несебър“ и идва от „Равда“. И двамата са били одобрени от треньора Велин Кефалов и вече имат подписани двугодишни договори с „Етър“.

За дошлите на проби четирима играчи на „Лудогорец“ от великотърновския клуб засега се въздържат от оценки. „До края на седмицата ще ги преценим, но лошото е, че няма контролни срещи“, коментира Кефалов. Той е на мнение, че поне в двама от тях има добри качества.

„Етър“ задължително ще търси опитен централен защитник, който, разбира се, ще може да си позволи финансово. Спряганият от сайтовете нападател Диян Христов е чудесен нападател, но в личен разговор ми заяви, че заминава да играе в чужбина, призна Кефалов. Той още веднъж спомена, че ще вземе в мъжкия отбор и юношата Николай Николаев, в когото определено „има хляб“.

„Етър“ освобождава двама в петък

Двама футболисти ще бъдат освободени от отбора в петък, когато е последното занимание, разкриха от клуба. Имената им, естествено, ще станат ясни тогава. Възможно е да има и други освободени в началото на януари, но това вече ще зависи от новите попълнения.

„Още веднъж ще повторя, че имаме страхотни играчи. Ако вземаме нови, те трябва да са задължително с качества, дори и да са млади, но перспективни. Идеята е да стегнем редиците, да повишим конкуренцията, а моето задължително условие е те да се интегрират в отбора и да станат едни от нас“, каза Димитър Манолов.

Отборът стартира на 5 януари, класни съперници за контролите

Играчите на „Етър“ ще бъдат разпуснати в почивка на 17 декември (петък), а ден по-късно е и банкетът, с който ще закрият есенният полусезон. От ръководството на клуба оповестиха програмата за подготовка до първия мач от пролетния кръг на 26 февруари в Микрево. Първият етап ще бъде във Велико Търново и ще продължи до 29 януари. Първата проверка ще е в седмицата преди това срещу „Спартак“ (Пл).

От 30-и „болярите“ заминават на предсезонен лагер в Сандански, който ще продължи две седмици. На него ще бъдат играни контроли с тимове от „А“ група, които се подготвят там. Желанието на етърци е да срещнат още „Калиакра“ (Каварна), „Черно море“, не биха отказали и покана от шампиона „Литекс“.

За третия етап от подготовката вече са договорени проверки срещу съставите на „Видима-Раковски“ и „Дунав“ (Русе).

Желанието на треньорския щаб е да се направят не повече от 7 контролни срещи. „Тези девет поредни мача без загуба в първенството ги изкарахме на мускули. Сега ще направим една здрава подготовка за трудния сезон, който ни очаква. Пак ще повторя, целта е една – добро представяне напролет, което значи, че второто място няма да ни задоволява“, завърши Димитър Манолов.


http://sport-vt.com/gonim-parvoto-myast ... -etar.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2010 23:31 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
ЦСКА иска звездата на Етър
Football24 - 19 Декември 12:29
http://novini.dir.bg/news.php?id=7638823

Нападателят на Етър Тихомир Кънев е желан от ЦСКА, твърдят източници близки до “армейския“ клуб.

Голмайсторът е попаднал в плановете на ЦСКА за зимна селекция. Той е лидер при голмайсторите в Западната “Б“ група със 7 попадения.

Не е изключено Кънев да изкара пробен период при “червените“.

“Да знам, че ЦСКА са ме гледали в няколко мача и че има интерес към мен, но нищо повече. Предполагам, че ако има нещо конкретно, ръководството ще ме уведоми“, коментира Кънев.

Тишо Кънев попадна в идеалния отбор на Football24.bg за есенния дял в Западната “Б“ група.


Цитат:
„Етър”: Кънев остава при нас, тепърва цената му ще расте

http://sport-vt.com/veetarve-kanev-osta ... raste.html

Нападателят на „Етър“ Тихомир Кънев е трансферна цел на ЦСКА, обявиха близки до „армейския“ клуб, цитирани от „Тема Спорт”. Голмайсторът е попаднал в плановете на ЦСКА за зимна селекция. Скаути на „армейците” вече са наблюдавали изявите му в няколко мача на великотърновския тим в Западната „Б” група. През есента Кънев наниза 7 гола в 15 мача и се превърна в лидер на тима си, като води и при голмайсторите в групата. Тишо Кънев попадна в идеалния отбор на Football24.bg за есенния дял в „Б“ група.

Според „Тема Спорт” не било изключено 24-годишният нападател за започне проби в ЦСКА на 10 януари, когато стартира подготовката на „червените”. Договорът му с „Етър” изтичал през лятото, като интерес към него проявявяли още два елитни тима, единият от които е „Берое”.

„Да знам, че ЦСКА са ме гледали в няколко мача и че има интерес към мен, но нищо повече. Предполагам, че ако има нещо конкретно, ръководството ще ме уведоми“, коментира Кънев пред столичните медии.

Той е юноша на „Етър“, като след това е играл за „Черноломец“ (Попово) и „Светкавица“. Преди време е бил на проби в Гър­ция във втора дивизия и в белгийския „Аалст“, който ста­на популярен у нас, след като отстрани „Левски“ за Купата на УЕфА през есента на 1995 г.

Както е известно, ръководството на ЦСКА в лицето на изпълнителния директор по спортните въпроси Емил Костадинов заяви, че зимната селекция на тима ще бъде ориентирана главно към български играчи. Старши треньорът Милен Радуканов досега призна за интерес към Галин Иванов от „Славия“ и Светослав Дяков от „Локо“ (Сф).



Тихомир Кънев остава в „Етър“, категоричен бе изпълнителният директор на клуба Димитър Манолов. «Точно на този етап най-разумното решение е да остане в „Етър“, затова няма да го пуснем толкова лекомислено. Първо, по повод на информациите искам да кажа, че Тихомир Кънев вчера си удължи договора с „виолетовите“ за още 1.5 години, така че през лятото той не изтича…

Кънев е водещ играч на „Етър“ и за него най-важно е да продължи да играе редовно и да се развива. Очакваме от него напролет да вкара още повече от тези 7 гола, които наниза есента. Второ, през лятото „Етър“ ще влезе в „А“ група и цената на Тихомир Кънев ще бъде съвсем различна.

Ако някога продадем Кънев, ние ще искаме процент от трансферите в следващ клуб, зашото сме убедени, че го очаква голямо бъдеще. В договора му ще има задължителни клаузи за изиграване на определен брой мачове като титуляр и прочие», обяви Димитър Манолов. В края той все пак уточни, че в бизнеса всяко нещо си има цена, а цената на Кънев е достатъчно висока. Манолов не цитира конкретна сума, но бе категоричен, че до момента никой не е предложил реална сума, която дори да доближава цената на голмайстора на „Етър“ и на Западната „Б“ група.


Цитат:
Велин Кефалов за селекцията и потенциала на „Етър“

http://sport-vt.com/velin-kefalov-za-se ... -etar.html

Изображение

Старши треньорът на „Етър“ Велин Кефалов даде днес обширно интервю за есенния полусезон, което ще публикуваме през следващата седмица. Днес ви предлагаме всичко, което се отнася до селекцията на „виолетовите“. Какви играчи търси, от кого е доволен, какъв тим иска да комплектова за пролетния полусезон…

Имаме много добър отбор, но ни трябва да подсилим няколко поста. Тогава не само ще влезем, но и можем да играем спокойно в средата на „А” група, заяви днес старши треньорът Велин Кефалов по повод на предстоящата селекция.

„Искам равностойни футболисти навсякъде, за да не се чувства липса на дадени хора. Търсим крайни защитници, десен външен халф, където бях принуден на пратя Тихомир Кънев, защото нямам човек да изпълнява тези задачи. Не крия, че търсим и нападател, който да бележи голове. Имаме Аврионов, който наистина е показал качества, но на този етап не съумя да реализира достатъчно положения.

Джайеоба позказа лицето си в два мача – със „Славия” и в Бяла Слатина, той преобрази нашия отбор с поведението си и поведе тима. От старанието на Кушев съм доволен, но имам трима еднотипни футболисти напред, срещу „Славия” го пуснах като десен халф, опита се да си изпълни задачите и му благодарих, въпреки че никога не е играл там. Но след зимната подготовка Джайеоба, Аврионов и Кушев трябва да са водещи играчи и да бележат неотразимо.

Както и ще търсим един централен защитник за подкрепа на сегашните двама. Това вече би било идеален вариант и съвсем балансиран отбор. Наред с Генов, Петров, Кънев, много съм доволен от Лапантов. Още малко му трябва в атака и защита, много интересен футболист е. Харлов има голям потенциал и почна отлично, но една болест го върна назад.

Стамен Ангелов и Павел Алексиев вече подписаха с нас и от 5 януари започват активно тренировки. Моето мнение е, че те са много грамотни футболисти и ще помогнат сериозно, като Стамен е направо поливалентен изпълнител. Водим разговори с играчи и селекцията вече е в ход. Вече споменахме, че преговоряме с един класен футболист и е дал дума, но докато не дойде, име няма да обявяваме.

Четиримата от „Лудогорец” не бяха тренирали десет дена и почувстваха болки в краката. Не мога да преценя за два-три дена дали тези хора ще ни свършат работа. Затова се разбрахме с тях, че през януари ще дойдат отново и до първата контрола ще реша съдбата им.

Двама играчи ще бъдат освободени, но имената им ще станат ясни в понеделник. Затова казвам, че трябва да си комплектоваме отбора, не може един Й. Петров да го ползвам като ляв или десен защитник. За пролетта ще разчитам на хомогенен и сплотен екип от 22 футболисти.

И се надявам се в края на първенството да бъдем заслужено крайни победители. Пожелавам си „Етър“ да вдигне на лято купата на първенец в класирането.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2010 15:48 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
„Етър“ се разделя с Явор Генчев и Тихомир Антонов

http://sport-vt.com/etar-serazdelya-s-y ... tovov.html

Освободените от „Етър“ играчи са халфът Явор Генчев и защитникът Тихомир Антонов, съобщиха от ръководството на клуба.

Двамата не успяха да се преборят за място в състава и нямат записана нито минута игра за първенство и при двамата треньори Николай Арнаудов и Велин Кефалов в 16-те мача от есенния полусезон на „виолетовите“.

Общо на 18 футболисти са разчитали за цялата есен двамата треньори Николай Арнаудов и Велин Кефалов и техните екипи. Рекордьори по участия са Георги Гайдаров и Илиян Трифонов, които са играли във всичките 16 мача за първенство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2010 16:36 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Капитанът на Пирин (ГД) Марио Близнаков е почти сигурно ново попълнение на Етър (Велико Търново)

, предаде кореспондентът на Novsport.com. Отборът има амбиции да влезе в „А” група и затова търси опитен нападател.

Близнаков призна, че вече са се договорили с ръководството на клуба и остава само да бъде подписан договорът.

През лятото в Етър заигра друг футболист на Пирин (ГД) - Румен Лапантов, който също беше капитан на неврокопчани.

Интерес към Марио Близнаков проявява и македонският Работнички (Кометал), но най-близо до подписа на голаджията е Етър.

В Пирин (ГД) играчите продължават да са в неведение относно съдбата на отбора. На 11 януари на общото събрание ще се разбере дали отборът ще се сдобие с нов собственик.

До Нова Година пък е обещано на футболистите да си получат всички заплати, които клубът им дължи. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2011 18:06 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
„Етър“ стартира утре, иска здрава подготовка

http://sport-vt.com/etar-startira-utre- ... tovka.html

Първа тренировка предстои да направят утре футболистите на „Етър“. Великотърновският клуб е амбициран да направи здрава подготовка, която да му осигури изпълнение на високите цели. Второто място от есенния полусезон даде много надежди за атака на елита тази пролет.

Официалният старт на първенството е на 26 февруари с гостуване в Микрево, а точно след два месеца – на 5 март „Етър“ приема в знаков мач водещия с аванс от 3 точки „Ботев“ (Враца), който също афишира сериозни претенции за „А“ група.

Старши треньорът Велин Кефалов събира играчите на стадион „Ивайло“ в 13.30 ч., а тренировката е от 14.30 ч.

В момента „Етър“ разполага с най-стойностния състав в групата, но се нуждае и от подсилване на някои постове, така че се очакват и нови имена. Най-класното спрягано име е това на нападателя Марио Близнаков, досегашен капитан на „Пирин“ (ГД). Очаква се той да започне тренировки оше утре или най-късно в четвъртък.

В същото време изпълнителният директор Димитър Манолов и треньорът Велин Кефалов са изключително доволни от привличането на Стамен Ангелов и Павел Алексиев. Това са първите две сигурни нови попълнения и те вече подписаха двугодишни договори. Двамата са кадри на бургаския „Нефтохимик“.

Стамен Ангелов е роден на 1 юни 1987 г. Поливалентен играч, дефанзивен халф и защитник. Играл е в „Черноморец“ (Бс), „Нафтекс“, „Нефтохимик“ и „Несебър“, а за последно бе в „Равда“.

Павел Алексиев също е на 23 години – роден е на 22 април 1987 г. Играе като ляв халф, висок е 178 см и тежи 70 кг. Също е от школата на „Нефтохимик“, играл е в „Несебър“ и идва от отказалия се от участие в първенството „Равда“. В същото време може да има и приятна изненада, защото се водят разговори с двама играчи с опит в „А“ група, но разговорите все още текат и имената им се пазят в тайна.

„Етър“ започва подготовка в домашни условия, а от 30 януари заминава на двуседмичен лагер в Сандански. Първата контрола ще бъде на 22 януари срещу „Спартак“ (Пл), а втората – на 26-и срещу „Видима-Раковски“. Мястото и на двата мача ще се уточнява съобразно атмосферните условия.

По време на престоя си в Сандански етърци ще направят 4 проверки, едната от които е срещу местния „Вихрен“, но желанието е за проверки и срещу отбори от „А“ група. В края на цялата предсезонна подготовка ще има и спаринг със „Спарта“ (Самоводене), на който окончателно ще бъдат дообработени детайлите и доизяснен стартовият състав за официалните срещи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подготовка, трансфери, нови попълнения зима 2010/2011
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2011 11:39 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Цитат:
Капитанът на “Пирин” /ГД/ М. Близнаков започва с шампиона от 1991 г. “Етър”

Днес, 5 Януари 2011

Изображение

В старопрестолния град приемат голаджията като свой благодарение на брат му

Капитанът на “Пирин” /ГД/ Марио Близнаков отпътува вчера сутринта за Велико Търново, където от днес започва тренировки с “Етър”. Нападателят е част от зимната селекция на болярите, с която смятат да гонят майсторска промоция. Преминаването на футболиста в старопрестолния град се очакваше, след като още през декември се разбра за принципното споразумение между него и шампиона на България от 1991 г. Ръководството на търновци е предложило добри лични условия на играча, но до подписване на официалния договор едва ли ще се стигне преди изтичането на първия етап от подготовката на отбора, когато ще се окомплектова ударната група за пролетния полусезон.

Най-вероятно на Близнаков ще бъде предложено да се обвърже с клуба по схемата 6 месеца плюс 1 г., каквато е практиката напоследък. С решението си да се присъедини към виолетовите острието слага край на трансферните спекулации около името му. На опашката за подписа му се редяха “Брестник” на Йордан Боздански, македонският “Работнички” и още няколко състава от втория ешелон у нас. Интересът към М. Близнаков бе продиктуван от силните му изяви от началото на първенството, в което всички предричаха проблеми на пиринци със запазване на професионалния статут, но вместо това, воден от своя лидер, отборът финишира в челната четворка на класирането. Със седемте отбелязани гола футболист номер 1 в Гоце Делчев за 2010 г. оглави листата на най-точните стрелци в Западната “Б” група.

Марио Близнаков няма да има проблеми с адаптацията във Велико Търново, където фамилията се ползва с авторитет сред местните фенове благодарение на неговия брат Иван. Настоящият изпълнителен директор на “Пирин” /ГД/ направи име в елита именно с фланелката на “Етър” в началото на 90-те години на миналия век. Неврокопската връзка се заздрави с привличането през лятото на Румен Лапантов. Дефанзивният халф бе номиниран от местните специалисти за най-постоянния играч на етърци през есента.

в."Струма"


:) Иван Близнаков го помня от началото на 90-те. Бърз техничен и напорист играч! Помня и един негов гол във вратата на ЦСКА, за 1:1 насред София. Дано брат му ни донесе нови радости!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 76 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 65529 27 Фев 2007 01:10
от aircraft10
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 46414 28 Яну 2008 22:04
от Liuby
Преглежда непрочетените мнения Нови попълнения в отбора
Форум: Сезон 2007/2008
Anonymous 31642 16 Юли 2008 15:10
от XaXo
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 49504 23 Юни 2008 21:36
от bianconero
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка на Странджа
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 48274 25 Фев 2007 12:39
от kyynadd

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози