bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 13:15


Етър (Велико Търново) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Промени?
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 16:44 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2006 00:11
Мнения: 63
Цитат:
Сашо Ангелов освободи
Дерменджиев и Иванов
Новият старши треньор на “Етър” Сашо Ангелов изпълни заканата си да започне с освобождаване на футболистите, които по негова преценка нямат качества да играят в тима. Вчера той освободи от състава халфа Динко Дерменджиев и нападателя Ивайло Иванов - Гундито.
“Няма да разчитам повече на Динко и Ивайло. Двамата имат договори с клуба и до разтрогването им няма да тренират заедно с отбора и да бъдат включвани в групата. Могат да се подготвят с юношите”, обяви Ангелов. Според него съдбата на двамата могат да последват и други, затова мярката може да се тълкува като предупреждение към останалите. Още след мача в сряда наставникът поясни: “Вече съм обявил, че ще играе този, който заслужава. Когато не оправдае доверието, нарежда се на опашката и си чака реда.”

_________________
FORZA MAGICO VIOLA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Промени?
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2008 00:57 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Първото положително нещо от бая време насам :0066:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Промени?
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2008 14:46 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ами сега???!!!
Цитат:
Иво Балъков е новият спортно-технически директор в Етър 1924. Той ще получи цялата власт за селекция и контрол върху треньорите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Промени?
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2008 20:28 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Все по странни неща стават в Етър.След идването на Балъков идва и нов старши треньор в лицето на Николай Арнаудов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2008 00:06 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2007 21:42
Мнения: 630
Местоположение: Габрово
аха Кайцата от Дебелец
вие ще сте най грубия отбор в групата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2008 19:26 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2007 17:31
Мнения: 148
"Братът на Красимир Балъков ­ Иво Балъков, бе назначен за спортно-технически директор на Етър. Решението на акционерите е част от мерките за измъкване на тима от незавидното място в класирането на Западната “Б” група. Иво получава пълните права да работи по селекцията, както и да назначи нов треньорски екип.

“Отдавна имаше нужда от такъв човек, който да поеме изцяло спортно-техническата работа. Иво Балъков ще се занимава със селектирането на играчи, като му бе дадена възможност да избере треньорски екип, с който ще работи”, съобщи изпълнителният директор Стефан Атанасов. Досегашният наставник Сашо Ангелов няма да продължи да води тима.

“Ситуацията е тежка, трябва да се спаси Етър от изпадане, което би било недопустимо за футбола във Велико Търново. Предизвикателството е голямо, но поемам нещата. Аз нямам отношения със Сашо Ангелов, от мен бе поискано само да намеря нов наставник. Етър ще бъде воден от Николай Арнаудов с помощник Георги Георгиев. Надявам се промените да са за добро”, заяви Иво Балъков. Двамата треньори, които са дългогодишни футболисти на Етър, досега ръководеха третодивизионния Бали (Дебелец).

Новият спортно-технически директор вече започна работата по селекцията. На 5 януари, когато “виолетовите” започват подготовката си за пролетния полусезон, със сигурност ще има промени. Очакват се както да има освободени играчи, така и нови попълнения. Gcng.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Промени?
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2009 13:32 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Цитат:
Сашо Ангелов:

“Разчитах на думата на Радослав Владев, но останах излъган”

“Не съм работил за пари, а за футбола във В. Търново”, твърди вече бившият старши треньор на “Етър-1924”

Сашо Ангелов бе старши треньор на “Етър-1924” по-малко от три месеца. Екснационалът пое “виолетовите” на 7 октомври, два дни след загубата от “Спортист” /Своге/ с 0:1 на стадион “Ивайло”. Той наследи на поста Велин Кефалов, при когото за първите осем кръга от шампионата отборът бе взел пет точки от пет ремита и три загуби. Под ръководството на Сашо Ангелов етърци изиграха седем мача за първенство, в които постигнаха две равенства и претърпяха пет загуби. Загубен бе и двубоят за Купата на България с “Пирин” /Благоевград/. Навръх Коледа стана ясно, че в ръководството на “Етър-1924” има промяна. Иво Балъков е назначен за спортно-технически директор, а Николай Арнаудов - за старши треньор.

- Сашо, от кого научи, че повече няма да бъдеш старши треньор на “Етър-1924”?
- Официално от никого. На 24 декември ми се обади Стефан Атанасов /б.р. изпълнителен директор на клуба/ и ми съобщи, че Иво Балъков е назначен за спортно-технически директор, а той самият не знае дали двамата оставаме в клуба. След това повече никой не ме е търсил. Това не го разбирам. Смятам, че е коректно президентът Радослав Владев, както ми се обади да ме покани на работа, така да го беше направил и сега.
- Обиден ли си?
- Засегнат съм от начина, по който стана, а не заради това, че са ме освободили. Не съм малоумен. Знам, че не постигнах резултати с отбора, и ръководството е в правото си да ме освободи. Начинът обаче не е този.
- Според теб слабите резултати ли са в основата на смяната?
- Ако е така - добре. За мен това е едната причина. Втората е, че бях прекалено критичен към представянето на отбора, но казвах истината. Как да говоря, че сме играли добре, при положение че не можем да ходим на терена. Третата причина вероятно е желанието ми да освободя деветима от футболистите. Може би някой от тях бе неприемлив.
- Кои искаше да освободиш?
- Ще си запазя правото да премълча имената им. Някои са много млади и това може да повлияе на бъдещето им. Може пък и аз да не съм преценил качествата им.
- Преди освобождаването ти беше започнал да преговаряш с футболисти. Кои искаше да привлечеш?
- Да дойдат на 5 януари се разбрах с Ивайло Русев - защитник от “Светкавица” /Търговище/, Димо Стоянов - краен ляв бранител от “Нафтекс”, втория вратар на “Ботев” /Пловдив/ - Павел Станев, и Дечо Аризанов - нападател от “Белите орли”. Независимо че никой не ме предупреди за изпращането на Мариян Генов в “Сливен”, идеята ми бе да поискаме от там нападателя Петър Колев. Имах разговори и с няколко други по-млади момчета, които щяха да дойдат.
- Колко пари поиска за селекция?
- Тези футболисти, които изброих, щяха да дойдат без трансферни суми.
- Каза, че не са те предупредили за изпращането на Генов в “Сливен”. Усещаше ли промяна на отношението към теб преди разговора на 24 декември?
- Няколко дни по-рано на срещата с феновете им казах, че според мен няма да съм дълго треньор на отбора. Имах достатъчно причини да го мисля.
- Ти сбърка ли някъде в работата си с отбора?
- Много пъти съм мислил върху този въпрос, но не виждам моя фрапираща грешка. Въпреки това заявявам, че си поемам отговорността за слабите резултати. Знаех, че ставам треньор на отбор с лоша селекция. Очаквах някой да поеме отговорност за нея. Стефан Атанасов и Велин Кефалов обаче просто си прехвърляха топката един на друг. Никой от тях не каза: взехме тези футболисти, защото разполагахме с толкова средства или защото мислехме, че ще свършат работа. Другото - почти всички футболисти в състава бяха с наднормено тегло. Сега съм убеден, че Николай Арнаудов няма да има такъв проблем. Дадох му списъка с килограмите на всеки, преди да ги разпусна, информирах го за личната програма за подготовка, която всеки е получил. Голямата група от 34 души също пречеше на подготовката, освен да ги водя на сватба, какво друго да ги правя толкова хора. За школата, от която седем години не е излязъл нито един футболист, няма смисъл да говоря. Ще добавя и факта, че бях оставен сам да се оправям, а успехите са резултат на екип.
- Колко пъти си говорил с основния акционер в клуба Радослав Владев?
- Три пъти. Първия, когато ме покани да поема отбора. Втория - за това кои играчи искам да освободя, и третия - за селекцията. Връзката между мен и него бе Стефан Атанасов. Имам усещането, че не му е казвал цялата истина за нещата.
- Колко пари взе за работата си през тези три месеца?
- Нито една стотинка не съм получил. След унизителната загуба в Бяла Слатина казах на Стефан Атанасов, че искам да намалим заплатите на футболистите с по 200 лева. Аз работя без пари до края на декември, те ще вземат по-малки заплати. Който иска, да си ходи. Зад гърба ми той им изплати целите възнаграждения. Тогава мислех да подам оставка и да се махна, сега съжалявам, че не го направих.
- А съжаляваш ли, че прие да работиш без договор и не си осигури никакви неустойки в случай на уволнение?
- Работил съм за доброто на футбола във В. Търново, не за пари. Сигурен съм, че поне 6-7 момчета разбраха какво трябва да бъде отношението към тренировките и мачовете, и отборът ще спечели от това. Разчитах на думата на Радослав Владев, че каквито и да са резултатите до края на полусезона, проблеми няма да има, а през зимата ще отпусне средства за селекция, ще привлечем футболисти и ще излезем от ситуацията. Разбрахме се, след като разтрогна с “Чавдар” /Бяла Слатина/, да подпишем. След разговора за мен договорът бе просто формалност. Сега се чувствам излъган, но няма как да променя нещата.
- Отношението ти към новото спортно-техническо ръководство на “Етър-1924”?
- От фамилия Балъкови уважавам изключително много Краси Балъков, който е легенда за българския и световния футбол. Дано дава добри съвети на Иво. С Арнаудов сме в добри отношения, видяхме се вече веднъж, с каквото мога, ще му бъда полезен.
Петко ПАВЛОВ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2009 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:44
Мнения: 961
Местоположение: Попово
Отбор: Черноломец 04 (Попово)
Съжалявам ви за тези събития с Балъков, Гошката и Арнаудов. Последният предполагам няма да се задържи дълго.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 00:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
И що да не се задържи?
Ангелов не беше по- добър от Кефалов, тъй като резултатите бяха същите. С този екип може да е по добре...

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 13:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:44
Мнения: 961
Местоположение: Попово
Отбор: Черноломец 04 (Попово)
parmalat написа:
И що да не се задържи?
Ангелов не беше по- добър от Кефалов, тъй като резултатите бяха същите. С този екип може да е по добре...

Запознат съм донякъде с треньорските способности на Арнаудов. След известно време друго ще кажеш, но дано все пак не съм прав.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 00:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Какво да кажа бе, преди да дойде Ангелов феновете постоянно псуваха Кефалов(когото преди тва боготворяха), защото постоянно се оправдавал и хвърлял вината на футболистите. След като дойде Ангелов и се изака се видя, че тва е истината, така че не е нещо фатално, че идва нов тренер.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 00:57 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
parmalat написа:
Какво да кажа бе, преди да дойде Ангелов феновете постоянно псуваха Кефалов(когото преди тва боготворяха), защото постоянно се оправдавал и хвърлял вината на футболистите. След като дойде Ангелов и се изака се видя, че тва е истината, така че не е нещо фатално, че идва нов тренер.

Нищо ама нищо не си разбрал от ситуацията в клуба.Ангелов бе изгонен не заради слаби резултати,а заради планираната чистка която засягаше цялата трупа от Бали начело с племенника и син на сегашният ни спортно технически директор Балъков-Антоний.Както на всички връзкарчета които от няколко години живуркат във отбора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 00:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Аз не съм и претендирал, че съм разбрал нещо. Просто истината е,че Кефалов е бил прав като е хвърлял вината на футболистите, защото след това новия треньор не се справи по- добре от него, а даже по- зле. А това за промените не съм го знаел и явно наиситна за това са го махнали човека, което не говори много добре.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 02:17 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
parmalat написа:
Аз не съм и претендирал, че съм разбрал нещо. Просто истината е,че Кефалов е бил прав като е хвърлял вината на футболистите, защото след това новия треньор не се справи по- добре от него, а даже по- зле. А това за промените не съм го знаел и явно наиситна за това са го махнали човека, което не говори много добре.

Добре де нали Кефалов сам си избра тия футболисти,лятото се кълнеше че иска всеки един който подписа или остана във отбора от предният сезон.Или много бързо се орентира към спасяване на собственият задник чрез обвиненията към футболистите които сам избра?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Промени?
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 19:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2008 22:40
Мнения: 29
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: dddddddddd3315
:500:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Какво трябва да се промени в Ботев?
Форум: Сезон 2007/2008
r.h. 9126 04 Май 2008 16:01
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения Какво искате да се промени в българския футбол
Форум: Български футбол
gladiatori 9156 08 Сеп 2009 14:52
от TojaRaSaN
Преглежда непрочетените мнения Люлин - Велбъжд / Промени в отбора
Форум: Люлин (София)
loituma 5184 04 Апр 2009 00:41
от loituma
Преглежда непрочетените мнения Данъчни промени
Форум: Свободна зона
rommel 1406 25 Ное 2009 20:38
от rommel
Преглежда непрочетените мнения (не)Очаквани промени!
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
kibeto 7586 04 Апр 2010 02:04
от Kolovatigb

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози