bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 09:46




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2006 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Казваите какво мислите за Българския отбор .............. Аз мисля че в момента сме страшна сила в света !

Дано станеме световни !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2006 21:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Ми това е отбора на който се възхищавам въпреки че нямаме никакви зали за игра за подготовка националите мачкат световни сили,само респект за националите по волейбол :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2006 23:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Днес загубиха , важно е как ше се предтавят на световното , залата във Варна е най-добро ата в момента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 19:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Националния отбор в момента е един от най-добрите в света. Много се радвам и гордея с тях. Сега ще видим какво ще стане на световното. Имаме шансове за медал дано да вземем някой.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Първият мач на националите е на 17.11.2006 за световното е срещу Япония


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2006 01:07 
Както и да се гледа на националите , то пак сме прекалено добри ! Трудно се намират такива таланти , а в момента имаме шанс дори да станем СШ , така че дано този път поне не пропилеем шанса си !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2006 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Аз съм сигурна,че ще станем първи!

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2006 17:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
loko_mz написа:
Аз съм сигурна,че ще станем първи!


Чул те господ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2006 20:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Просто нашите са във върхова форма и никой не може да ги спре :-)

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 14:21 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Петима от българските волейболисти, извели страната ни до бронзовите медали от Световното първенство в Япония, ще вземат участие в Група “А” на полуфиналния турнир за Купата на Русия, информира официалният сайт на ВК Динамо (Москва) (www.vcdynamo.ru). Това са играещите в московския тим Матей Казийски и Теодор Салпаров, капитанът на националния ни отбор Пламен Константинов (ЗСК Газпром), както и разпределителят Андрей Жеков и Тодор Алексиев (Нефтяник). Четвъртият състав, който ще участва в надпреварата е СГАФК-Феникс (Смоленск). Турнирът започва днес и ще завърши на 29 декември в Двореца на спорта "Динамо" в руската столица по схемата “всеки срещу всеки”.
Програма:
27 декември:
ЗСК-Газпром (Сургутски район) – Нефтяник (Ярославъл)
Динамо (Москва) – СГАФК-Феникс (Смоленск)
28 декември:
СГАФК-Феникс – Нефтяник
Динамо (Москва) – ЗСК-Газпром
29 декември:
ЗСК-Газпром - СГАФК-Феникс
Динамо (Москва) - Нефтяник


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 23:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Българският национален отбор по волейбол изтегли щастливата клечка, която праща нашите на финалите на световната лига, дори и при завършване на второ място в групата, след като стана ясно, че домакин на събитието ще бъде град Катовице в Полша.

Вместо предварително избраният от FIVB град - Рим на 26 септември, световната федерация промени своето решение след разговори с поляците.

Това драстично увеличава шансовете на възпитаниците на Мартин стоев за класиране във финалния етап на събитието с най-голям награден фонд на планетата.

Ние сме в група с домакините Полша, Аржентина и Китай, като евентуално завършване на първо или второ място ни гарантира участие сред първите шест при положение, че поляците заемат също едно от тези две места.
Sport1

Идеално сега остава само да завършим втори в групата,в което съм повече от сигурен.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 17:40 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Национална спортна академия „Васил Левски” награди с почетен плакет наставника на националния ни отбор по волейбол - мъже Мартин Стоев за спечелването на бронзовия медал от световното първенство в Япония. Целият академичен съвет присъства на церемонията в аулата на учреждението. Сред наградите бе и поздравителен адрес от ръководството на академията.

НСА предложи на Мартин Стоев в близко бъдеще да защити докторат.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 20:23 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Тежка контузия получи един от асовете на младежкия национален отбор по волейбол Цветан Соколов. 17-годишният играч на НВЛ Марек Юнион-Ивкони счупи пръст на дясната си ръка по време на тренировка в Правец. Там младоците под ръководството на труньора на тима от Дупница - Виктор Карагьозов се готвят за Балканиадата в Турция другата седмица и Световното първенство в Мароко от 7 юли. 207-сантиметровият волейболист ще трябва да почива поне 15 дни. Още 3-ма от титулярите са извън строя. Посрещачът на вицешампиона Левски Сиконко Валентин Братоев се завърна от Франция и ще бъде 3 месеца с лонгета, а след това ще се разбере дали ще бъде опериран. Съотборникът му в синия тим - либерото Владислав Иванов също е с травма в коляното и е под въпрос. Централният блокировач Станислав Петков от Пирин Балканстрой ще претърпи операция на рамото, съобщиха от БФ Волейбол за Агенция Фокус.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 08:45 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Матей Казийски болен, топи се

Сериозен проблем споходи мъжкия национален отбор по волейбол, който тренира в Правец за европейското първенство в Русия през септември. Звездата на България Матей Казийски бе повален от тежък вирусен грип. Състоянието на 22-годишния посрещач е тревожно. От два дни той не тренира пълноценно, като през по-голямата част от времето е на легло. Най-неприятното е, че волейболист №1 в Европа за миналата година прогресивно губи килограми. Треньорът на националния отбор Мартин Стоев е силно притеснен от състоянието на Матей, който за разлика от някои свои съотборници няма проблеми с наднормено тегло. От лекарския екип на отбора изписаха антибиотици на 202-сантиметровия състезател. Докторите на тима правят всичко възможно, за да вдигнат на крака Казийски.
В същото време останалите момчета се готвят под пълна пара. Капитанът Пламен Константинов призна, че треньорите изцеждат силите на играчите, но това било за добро. "Искат да ни утрепят. Тримата треньори се редуват - единият свършва, другият започва. Това са най-тежките моменти от подготовката, но идеята е след това да дойдат сладките мигове", каза Константинов.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 04:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пламен Константинов: Аз съм сигурен, че ще се класираме за Олимпийските игри
Капитанът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов за пореден път ще бъде един от основните фигури по време на най-важното първенство за годината - Евро 2007 (6-16 септември). Сега както и преди небезизвестният на цял народ посрещач ще има тежката задача да поведе отново тима към успехи и медали. Първенството в Москва в действителност е едва началото за родния тим. Първите три места, които са и цел №1 пред тях, ще осигурят участие на отбора на Световната купа. Тя е и първия квалификационен турнир за ОИ 2008. Пламен Константинов бе начело на националите по време на Световното първенство през 2006 година, в което България приключи на 3-то място и взе бронзовите медали. Този път може да ги отведе и до златни.

Забравихте ли вече Световната лига?

О, тя е отдавна е в историята. А и е крайно време да остане там.


Как ви се отразява спокойствието тук в Правец?

- Доста добре. За целите, за които сме тук градчето е идеално.

А за какво сте тук?

- Да тренираме. И то здраво. Подготовката сега ще ни държи на ниво през цялото време на тежките мачове в Русия.

Тежки ли са тренировките?

- Доста. Част от момчетата се оплакват, че вече не могат да ходят. Но това е нормално. Първите десет дни на такива лагери винаги са много трудни. Но понякога трябва да се измъчиш, за да стигнеш до нещо по-голямо.

При нас ще стане ли?

- Абсолютно е възможно. Ние сме сред шестте най-добри отбори в Европа и имаме реален шанс за медали. Но може и да не стане. Все пак четири от тези шест отбора са в нашия поток и два от тях няма да стигнат до битката за медалите. Но преди да е започнал турнира имаме равен шанс с останалите.

Може ли тежката подготовка да има обратен ефект – да сте уморени и да не успеете да покажете най-доброто?

- Не мисля. Все пак някои от момчетата са имали по две седмици почивка. А и има достатъчно време преди да започнат мачовете, за да изчезнат страничните ефекти от този лагер.

Ти как се чувстваш?

Ами добре съм. Здрав съм, нямам контузии. Е, има малки болежки, но те са нормални за такива тежки натоварвания.

Какво да очакваме от това европейско след като пак се изправяме срещу Русия и Полша?

- Преди да мислим за тях трябва да минем през първата група. Финландия и Хърватска не са от нашата класа, но са само на стъпка зад нас. Не, на две. Такава голяма разлика в Европа няма. И аз очаквам някой от фаворитите да стъпи накриво точно срещу тях и тези мачове да са ключови.

Не тръгваме ли с прекалено голяма кошница след като всички чакаме от вас медал?

- Донякъде да. Но ние сами си я направихме такава. В последните сезони сме винаги на финалите на световната лига, дори стигаме малко преди решителната битка. Не можем да си позволим да кажем – ние си свършихме работата, от тук нататък каквото стане. А и на всяко първенство трябва да играеш под напрежение, да гониш големи цели. Само така ще вървиш напред. В противен случаи тъпчем на едно място и дори отиваме надолу.

Как се вписват младите в тази обстановка?

- Е, досега бе лесно. Когато си дебютант винаги е така. Никой не те познава, никой не очаква нищо от теб. И когато изиграеш един мач или един гейм на супер ниво си герой. Ако не получаваш потупване по рамото и успокоение, че ще стане следващия път. Но когато се гонят резултати, когато трябва да стане тук и сега, нещата са други. Тогава става по-сложно. Вече не можеш да се отпуснеш, а и противника те познава.

Виждаш ли промяна в състоянието на Андрей Жеков?

- Мисля, че да. В правец виждам един различен Андрей, по-спокоен и отпочинал. Спаднало е напрежението, което имаше в него по време на световната лига и това ще се види в мачовете.

Полезно ли е присъствието на Иван Станев?

- Трудно ми е да дам категорична оценка. Аз това момче не съм го виждал в игра в последните две три години.
Впечатленията ми са само от това, което съм чул. Малко може би позакъсня включването му в националния отбор. Аз лично настоявах той да бъде повикан още по времето на Милорад Киац и Сашо Попов. Тогава не стана. Някои обвиняват и Мартин сега. Но как може един треньор на национален отбор да се довери на състезател, който не играе редовно в отбора си. Вината преди всичко е на клуба му. След спечелването на бронза от световното първенство за младежи той се появяваше рядко в игра и остана повече на скамейката. Неприятно е че сега попадна в отбора за сметка на друг млад състезател – Иван Зарев. Надявам се той и хората около него да не направят трагедии от това изваждане от тима. В кариерата на всеки има такива моменти. Но той не бива да се отчайва, напротив това трябва да го амбицира да се бори и да си върне мястото. Аз съм убеден, че времето в националния му е било полезно. Иван е добро и талантливо момче, с много амбиция и бъдещето е пред него.

Остана нещо недоизказано и в отстраняването на Владо Николов и Христо Цветанов?

- Не е моя работа да коментирам нещо, в което не съм участвал. Аз научих за това решение когато то вече бе факт. Треньорът е този който преценява кой ще му свърши работа и си носи отговорността. Не мисля обаче, че Мартин е такъв човек, че ще тръгне против интереса си и ще направи нещо, което не е добро за него. А и каквото и да кажа аз някои биха могли да кажат, че съм пристрастен. Особено в единия случай.

Това ли е причината да не останеш на пресконференцията, на която уж трябваше да бъдат обявени причините за това..

- Моето желание бе такова. Аз организирах само първата част, която имаше за цел да обърне внимание на лекарите спасили живота на Иван Контрарио. Получих и наградата за отбор на месеца и толкова. Не мисля, че беше редно да оставам и да давам мнение за нещо, в което не съм участвал.

Все пак си капитан на този отбор не е ли редно да те попитат когато се решава нещо толкова важно?

- Независимо за какво става дума аз имам мнение. Не винаги обаче ме питат и искат да знаят какво мисля. Не всичко в отбора минава през мен. Когато ме попитат казвам. Понякога обаче само ме информират за някое вече взето решение.

Спокойна ли е обстановката сега от гледна точка на скандали, конфликти?

- Вътре в отбора ли?Да. И така е от две години, затова дойдоха и резултатите. С някои може и да не се поглеждаме извън полето, но вътре си помагаме. Аз дори съм първият, който го прави, независимо дали ми е симпатичен или не. Ако конфликтите започнат да си личат и по време на мач, значи не става.

А около отбора?Данчо Лазаров преди дни каза, че е притеснен за това първенство..

- Е, аз незнам някой да е спокоен.

След третото място в Япония не би ли трябвало повече да ви вярват?

- Нещата са сложни. Те ни вярват, но и много изискват, много.

Седем месеца след бронза къде е нашия отбор?

- В първите шест в света.

Тогава не би трябвало да се притесняваме за класирането си на олимпиадата..

- Аз съм сигурен, че ще участваме в Пекин. Имаме реален щанс за това. Да не казвам 100 процента, защото в спорта гаранции няма, но 80-90 процента съм убеден, че ще се класираме. И трябва да вярваме в това.

Това ли ще бъдат последните мачове на Пламен Константинов с националната фланелка?

- Такива са ми първоначалните планове. Най-важното когато играеш в националния отбор е да имаш желание. На мен такова не ми липсва и това ми дава спокойствие. Но до тогава има много време. Нека се класираме, да изиграем тези двубои там, пък тогава ще видим. Думата тогава ще имат треньорите и ръководството.

ДЕНИЦА ВЕЛКОВА

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2007 18:03 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
От 18.15 по Евроспорт 2 ще дават волейбол България-Франция. Вчера сме били Холандия 3:0, а онзи ден - паднахме от Полша 3:1. Турнирът е за купата на Франция.

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010 01:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
БЪЛГАРИЯ СПЕЧЕЛИ ТУРНИР ВЪВ ФРАНЦИЯ ! :first:

Мъжкият национален отбор на България загуби последния си мач от международния турнир във Франция с 2:3 (23, -21, 19, -22, -12) от домакините. Въпреки това обаче спечели надпреварата, тъй като събра 7 точки в крайното класиране, а Петлите останаха с шест.

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010 12:12 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Да ни е честито ! Дано обаче да не им се вдигне настроението прекалено много преди Световното

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2010 18:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Само златото ни бяга засега



17-ото световно първенство по волейбол за мъже започва в събота. Домакин е Италия, считана с основание за волейболния епицентър на планетата. Италианците имат най-силната клубна лига, а местната публика харесва и разбира играта.
На Апенините волейболът си е у дома.

Но не само в Италия очакват с нетърпение старта на шампионата. Привържениците на този спорт у нас също броят дните до началото. На последното световно в Япония през 2006 българският отбор спечели бронзовите медали. По тази причина България влиза в 17-ото първенство в ролята на фаворит.

Разбира се, третото място от Токио не е единственото отличие във волейболната ни история и тя не започва с него.
България заема 9-о място в класирането по нации с 1 сребърен и 4 бронзови медала. Повече отличия от нас имат Русия (СССР) - 12, и Чехословакия - 6. Само един от нашите медали обаче е спечелен след падането на Берлинската стена. И за това има логично обяснение. Дълги години държавите от бившия социалистически блок тотално доминират във волейбола.

За първи път титлата напуска границите на Варшавския договор през 1986 г. на първенството в Париж, когато печели отборът на САЩ. Слeд това идват трите поредни титли на Италия при Хулио Веласко и двете на Бразилия с Бернардо Резенде. Географията на волейбола се променя. Променя се и самата игра. Въвеждането на системата "грешка-точка", новото точкуване и появата на свободния защитник (либеро) превръщат волейбола в голяма атракция и увеличават популярността на спорта в цял свят. Но да се върнем към историята. Българите печелят бронзови медали още на първите световни първенства - през 1949 и 1952 г. Шампион и в двете първенства е СССР, а второто място е за Чехословакия. И докато малко хора помнят тези успехи, то мнозина не могат да забравят кошмара от 1970 г.

Тогава България е домакин, а мачовете се играят в зала "Фестивална". В състава на именития треньор Димитър Гигов са двама от най-добрите волейболисти в света - Димитър Златанов и Димитър Каров. Нашите газят всичко до финала, а в битката за титлата излизат срещу ГДР. Мачът стига до решителен пети гейм. Българите повеждат с 10:1 и 13:5. В играта им обаче настъпва необясним срив и германците постепенно обръщат резултата до 14:14. Националите са в шок от неочаквания развой и се предават с 14:16. Този мач остава в аналите като "Чудото от София". След финала Димитър Златанов е обявен за най-добър нападател в света, а Каров отстъпва приза за най-добър разпределител на японеца Некода. Следващият успех на националите идва 16 години по-късно. В тима са Борислав Кьосев, Пламен Христов, Петьо Драгиев, Димо Тонев, Любо Ганев и бащата на Матей Казийски - Илиян. Под ръководството на Богдан Кючуков нашите губят с 0:3 полуфинала от СССР. В малкия финал те размазват 3:0 Бразилия. Българските момчета стигнаха до почетната стълбичка и на последния мондиал преди 4 години. След като отборът на Мартин Стоев набра скорост, половин България си навивaше будилниците и ставаше по нощите да гледа победите над Италия, САЩ, Куба и Франция. И когато всички очакваха нов финал, нашите се спънаха в Полша - 1:3 на полуфинала. В мача за бронза българите се реабилитираха с 3:1срещу Сърбия и Черна гора.
Крайно време е вече най-успешния ни колективен спорт да покори световния връх!!! :002: :002: :002: :002: :002:

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2010 00:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
НАЦИОНАЛИТЕ С ЛЪВСКИ СКОК НА СТАРТА НА ВОЛЕЙБОЛНИЯ МОНДИАЛ

2010-09-25

Националният тим на България стартира с категоричното 3:0 гейма над Китай в световния шампионат по волейбол при мъжете. В отделните части възпитаниците на Силвано Пранди оставиха "азиатците" на 14; 19 и 22 точки. В първия мач от нашата група по-рано днес тимът на Франция се наложи трудно с 3:2 гейма над отбора на Чехия. Утре играем с "петлите".

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2010 19:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Чудесна победа за нашите срещу Полша с 3:0 на осминафиналите и независимо от изхода на мача ни с Бразилия утре се класирваме за четвъртфиналите на световното!Браво момчета,България се гордее с вас! :party048: :ole:

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2010 10:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Колкото и да не е приятно да се правят сметки за нагласяване на по-добър следващ съперник или по-преодолим поток, схемата на световното първенство в Италия показва, че може би сега не е момента да бием Бразилия.

След като елиминира и би с 3:0 гейма световния вицешампион Полша от световното първенство, България се класира за третата фаза на шампионата и в мача ни с Бразилия ще се определи кой от двата тима ще е първи в нашата Група "N". Първият от нашия поток според обявения регламент в следващата фаза с най-добрите 12 тима на света ще мери сили във Флоренция в Група "Q" с победителя от Група "I" (Русия/Испания/Египет) и втория от поток "H", където са Сърбия, Куба и Мексико.

От Анкона пък ще се насочим директно за Рим, ако загубим от настоящите шампиони на Бернардо Резенде. Тогава ще попаднем в Група "R" в компанията на победителя в триото между Чехия, САЩ и Камерун, а също така втория измежду Италия, Германия и Пуерто Рико. Срещите от Топ 12 се играят в четири групи в два града – Флоренция и Рим на 4, 5 и 6 октомври. На ден има по един мач от поток, а началните часове са 18 и 22 часа българско време. Най-добрите тимове от тези четири групи сформират финалната четворка в римската зала "Пала Лотоматика". Вторите играят за 5-8 място в Модена, а третите ще се срещнат във Флоренция, за да донаредят класираното от 9 до 12 място.

Да се надяваме да играем последните си мачове в зала ''Пала Лотоматика'' в Рим и там да вдигнем купата полагаща се на световните шампиони! :first:

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2010 22:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Жалко и на това световно първенство не постигнахме нещо особено! :?

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 14:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
След победата над Германия с 3:0 завършихме на седмо място на световното в Италия.Доста голямо отстъпление в сравнение с третото място на предното световно в Япония.Жалко! :?

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Националния отбор
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2011 01:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2009 20:09
Мнения: 2515
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: sashitop4081
С Куба се изложихме!Много грешки при началния имахме! :sad:

_________________
:f88: Само Ботев Враца! :f88:
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Симпатичен отбор ли ви е Хебър Пазарджик
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
HEBAR_HOOLS 48901 21 Сеп 2010 13:31
от varg
Преглежда непрочетените мнения За кои отбор сте от Испания ?
Форум: Испански футбол
ultraspartak 48938 21 Окт 2015 17:00
от Чардафон1919
Преглежда непрочетените мнения За кои отбор сте от италия?
Форум: Италиански футбол
ultraspartak 56939 21 Окт 2015 17:05
от Чардафон1919
Преглежда непрочетените мнения за кои отбор сте от Холандия ?
Форум: Холандски футбол
ultraspartak 41894 06 Авг 2009 15:30
от ЦацоТрепач
Преглежда непрочетените мнения Кой е най-симпатичния ви Румънски отбор?
Форум: Румънски футбол
r.h. 38800 04 Юни 2009 12:07
от Fabio_Cannavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози