bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 20:51


Български клубове - Академик (София) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010 09:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Здравейте колеги.Трябва ми следната информация за всеки един от футболистите на Академик. Доста от нещата ги няма в сайта затова ви моля да постнете цялата информация тук дори и да я има в сайта.Ако вие феновете на Академик успеете да синтезирате всичките си знания за отбора и поставите информацията както ми трябва на мен тук, се надявам за FIFA 11 дай боже да излезе един добър БФЛ патч, ако не изникне нещо екстремно.

Снимка: Ако може някаква, за да знам как изглежда играча
Номер в отбора:9
Име:Димитър Бербатов
Пост: Ценстрален нападател, Зад нападателя
Ръст:189см
Тегло:80кг
Силен крак:Десен
Сила на слабия крак: по скалата от 1 до 4, средно добре е оценка 2.
Тяло: Едър, Нормален или дребен.
Роля в отбора: колко е важен за отбора по скалата от 1 до 4 като 4 значи много важен.

Ето по този начин ми трябва профил на всеки футболист.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010 12:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
Е то така и баба знае :wink: И пак - информацията вече Ви е събрана - само трябва да си я обработите. И пак добре, че за разлика от FM не правите отборите и в Б и В групите, че тогава щяхте да видите зор. :lol:

Виж:
http://akademik-sofia.com/page.php?13
и
http://akademik-sofia.com/forum.com/viewforum.php?f=266

За роля в отбора - виж статистиката тук:
viewtopic.php?f=64&t=3689

За това кой с кой крак играе - виж вече отговорите в твоята тема:
viewtopic.php?f=588&t=17822

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010 14:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Ще опитам да окомплектовам всичко.Дано успея.Благодаря за вниманието.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Ще опитам да окомплектовам всичко.Дано успея.Благодаря за вниманието.


Ако нещо не успееш за някой играч - питай конкретно - насреща сме. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 10:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Мале изключително трудно е.За някои футболисти информацията от wikipedia и сайта се разминава, а за други няма информация никъде.Във форума ви един казва идва от турция друг казва идва от Бразилия... ще имам доста запитвания и относно постовете на всички състезатели, защото "защитник" и "полузащитник" ми звучат доста непълно.Очаквайте скоро нови запитвания.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 11:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Минах през защитния вал на отбора.Започвам с въпросите.
Петър Кюмюрджиев - на доста места пише в интернет, че сте го взели, но го няма в официалния сайт.Някой има ли яснота?

На следните футболисти нямам данни за ръст и тегло... ако може някакси ориентировъчно да ми кажете за всеки:
Емил Михайлов, Маркос Бонфим, Кристиян Велинов

На всички защитници ми трябват постовете, например
Кристиян Велинов - ляв бранител

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:03 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Петър Кюмюрджиев сме го взели официално. Вината е моя, че не е добавен в сайта ни. Вече е добавен. :wink:
Но повечето необходима информация можеш да си набавиш от форума и по-точно от секцията за футболистите на Академик!
Информацията за въпросните футболисти можеш да намериш тук:
Емил Михайлов: http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=4166
Маркос: http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=4644
Кристиян Велинов: http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=4986

Тук можеш да намериш информация за всички футболисти на Академик:
http://akademik-sofia.com/forum.com/viewforum.php?f=266

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Тотална обърквация има във вашия отбор.Затова помолих за синтезирано инфо... вие дори не си знаете отбора, очаквате от мен да търся информация и да хвърлям боб може би, за да разбера!!!Нали затова е вашия отбор, за да го знаете вие! Какъв е случая с Мартин Сечков, Любен Николов, Петър Кюмюрджиев, Александър Уорд.Първите двама ги има в сайта ви, а вторите двама ги има във форума ви и съответно и двете двойки отсъстват от другото място.
Едис Селимински във форума го пише, защитник, опорен, а във сайта ви нападател... И Самир Аясс мисля че е Самир Аесс, поне навсякъде другаде така го пише. Айде изяснете си отбора и ми дайте информация, защото така не мога да продължавам :) Разбере че след като дори вие феновете, които следите изкъсо отбора си, незнаете кой футболист, как, кое, защо, та аз ли ще знам...

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Колега продължаваме да боксуваме... в тези теми, поне в повечето има коментари от рода на " добре играе момчето" , "пожелавам му успех" и тн. За Емил Михайлов пак няма информация, нито дата на раждане нито ръст нито тегло, нищо... както и за много други.Каквото успях изсмуках от пръстите си чрез интернет и wikipedia, но нямам повече инфо...

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
Кристиян Велинов в нашата база данни е 1.83см. Играе по цялото протежение на левия фланг. По-добрият му крак е левия.

За ръст на Бонфим и Емил Михайлов (роден 01.03.1988) нямам точни данни за ръст. Ако искаш - екстраполирай някакъв ръст (тоест сравни ги с тези, на които имаш данни за ръст) от отборната снимка тук:
http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=1913

И те съветвам да смекчиш тона, ако искаш някаква помощ. В края на краищата никой не ти е длъжен за нищо. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Тотална обърквация има във вашия отбор.Затова помолих за синтезирано инфо... вие дори не си знаете отбора, очаквате от мен да търся информация и да хвърлям боб може би, за да разбера!!!Нали затова е вашия отбор, за да го знаете вие! Какъв е случая с Мартин Сечков, Любен Николов, Петър Кюмюрджиев, Александър Уорд.Първите двама ги има в сайта ви, а вторите двама ги има във форума ви и съответно и двете двойки отсъстват от другото място.
Едис Селимински във форума го пише, защитник, опорен, а във сайта ви нападател... И Самир Аясс мисля че е Самир Аесс, поне навсякъде другаде така го пише. Айде изяснете си отбора и ми дайте информация, защото така не мога да продължавам :) Разбере че след като дори вие феновете, които следите изкъсо отбора си, незнаете кой футболист, как, кое, защо, та аз ли ще знам...


Мартин Сечков, Любен Николов и Петър Кюмюржиев са официално картотекирани. Александър Уърд не е.
Едис Селимински в ДЮШ-а е играл център нападател, но досега в официалните мачове миналите сезони го пускаха опорен халф и централен защитник. Сега при липсата на нападатели в отбора, отново като резерва е централен нападател.
За Самир Аясс - и аз мисля, че е Самир Аесс, но съм го срещал и в двата вариант.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
dibo написа:
Кристиян Велинов в нашата база данни е 1.83см. Играе по цялото протежение на левия фланг. По-добрият му крак е левия.

За ръст на Бонфим и Емил Михайлов (роден 01.03.1988) нямам точни данни за ръст. Ако искаш - екстраполирай някакъв ръст (тоест сравни ги с тези, на които имаш данни за ръст) от отборната снимка тук:
http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=1913

И те съветвам да смекчиш тона, ако искаш някаква помощ. В края на краищата никой не ти е длъжен за нищо. :wink:

Опитах се да бъда любезен.Любезно ви помолих за помощ и в замяна получих "виж в сайта" :) все едно аз съм без акъл и незнам къде да търся.Аз умишлено пиша тук, защото се предполага че вие сте хората, които знаете и най-дребните детайли за отбора. И накрая като има несъответсвия в бфл патча БФЛ Тийм ще са виновни, защото не са търсили по усърдно.Приеми че и ние не сме длъжни на никого, но го правим заради феновете и затова молим и феновете за техния принос, за да може всички да са доволни.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
Колега, аз следя отбора от няколко години и въпреки това и за мен има доста неясноти. Това че сме фенове на отбора не гарантира, че знаем всичко за него. Бъди благодарен, че поддържаме сайта и двата форума, та поне имаш някаква информация, ако ще и противоречива. Доста отбори и това нямат.
Запознат съм и с другата страна на медала, повярвай ми. Както споменах -аз също съм изследовател, при това и на В група включително, където ситуацията с намирането на информацията е още по-зле. Въпреки всичко никога не съм си позволявал да коментирам или нападам малкото си източници на информация по този начин, защото съзнавам, че те не са ми длъжни с нищо.
Иначе давай нататък с въпросите, да видим какво може да помогнем.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 14:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
dibo написа:
Кристиян Велинов в нашата база данни е 1.83см. Играе по цялото протежение на левия фланг. По-добрият му крак е левия.

За ръст на Бонфим и Емил Михайлов (роден 01.03.1988) нямам точни данни за ръст. Ако искаш - екстраполирай някакъв ръст (тоест сравни ги с тези, на които имаш данни за ръст) от отборната снимка тук:
http://akademik-sofia.com/forum.com/vie ... 266&t=1913

И те съветвам да смекчиш тона, ако искаш някаква помощ. В края на краищата никой не ти е длъжен за нищо. :wink:

Извинявам се, ако някой се е почувствал засегнат от думите ми обаче като не ми вървят нещата и нервите ми стават в повече... да се върнем на темата.

Не виждам отборната снимка тъй като не съм регустриран във форума на академик.

Трябва ми информация за ръст и тегло на следните играчи: Кристиян
Велинов, Гювен Гюнери(за този и дата на раждане), Самир Аесс, Михаил Петров, Мустафа Хабиб и на Бонфим дата за раждане.

Трябва ми информация за всички защитници и полузащитници относно това какъв пост заемат горе долу във защитната или халфовата линия съответно.

П.П. Сега видях и това 21. Кристиян Велинов 21. Пиетер Мбемба и незнам кой е с номер 21 в крайна сметка. Същия е случая и при 6.Лъчезар Манчев и 6.Петър Кюмюрджиев, а Бонфим, Мустафа Хабиб и Гюнери въобще никакъв номер не им пише в сайта.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 14:48 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
И аз и dibo се опитахме да бъдем любезни, но ти май не разбираш.
Така относно липсващите данни за ръстовете и теглата на някои футболисти, след като не е написано, значи нямаме и ние данни за тях!!!
За номерата. Някои футболисти взимат номерата на други, които в този мач не играят. Затова се получава дублиране. Отборна снимка има освен във форума, има и в сайта (секция "Отбор"). Като натиснеш на нея ще се появи голяма. Стопирай я със паузата, защото се пусната да се показват и другите. С друго не просто няма как да ти помогнем. Просто това е информацията, с която и ние разполагаме. И ако се зачетеш по детайлно във всички мнения в профилите на футболистите във форума, със сигурност ще откриеш нещо (ако не всичко), което те интересува. Но някой данни наистина липсват, но затова нямаме и ние вина. Ние все пак не сме официален, а фен сайт. И ние добиваме информация по труден начин! И наистина смекчи тонът. :wink:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 14:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
Кристиян Велинов - ръст 1.83, тегло не знам
Гювен Гюнери - роден 22.09.1987, ръст 1.82, тегло не знам.
Самир Аесс - ръст и тегло не знам
Михаил Петров - ръст 1.77
Мустафа Хабиб - ръст 1.80?, тегло 65 кг., не е картотекиран май още?
Бонфим - не знам дата на раждане, въобще този играч е пълна енигма. Дори и бразилските ни колеги от FM не могат да го открият.

Схема на игра: 4-5-1 до 4-3-3
4-ма защитници в линия
2-ма дефанзивни халфа
1 офанзивен пред тях
2 халфа/крила
1 централен нападател

Постове
Леви защитници - Иван Ангелов Иванов - титуляр, Кристиян Велинов - резерва, той може и като ляв халф.
Централни защитници - Никола Асенов, Мартин Сечков - титуляри, Любен Николов - резерва, Костадин Велков - трайно контузен
Десни защитници - Петър Кюмюрджиев, Ивайло Василев, Кирил Динчев, засега титуляр е Кюмюрджиев.
Забележка - Кюмюрджиев е поливалентен - може да играе навсякъде в защитата. Кирил Динчев в ДЮШ-а на Славия е бил централен защитник. Ивайло Василев също може да играе централен защитник.
Дефанзивни халфове - титуляр - Юлиян Петков (който навремето е играл и като десен бек). Другото титулярно място - всеки от тези тримата в момента се бори за позицията - Питер Мбемба, Маркос да Силва Бонфим и Троян Радулов. Михаил Петров също може да играе там. О
Офанзивен халф - Самир Аясс или Михаил Петров. Леви и десни халфове/крила - титуляри засега Аспарух Василев (обикновено отдясно), Мирослав Будинов (обикновено отляво) и резерва - Михаил Александров (предимно отдясно). Първите двама могат да играят и централни нападатели.
Нападател - централен - Редовски, резерва - Селимински. С включването на Сакалиев, Редовски вероятно ще стане резерва.

Забележка: Лъчезар Манчев не знам дали са го картотекирали. Борислав Балджийски и Илиан Генадиев не са вече в отбора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 17:12 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
dibo написа:
Мустафа Хабиб - ръст 1.80?, тегло 65 кг., не е картотекиран май още?

Няма и да го картотекират. Той ще играе за юношеските формации, но ще тренира при мъжете.

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 17:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Тази информация е много много полезна.Вече се извиних за тона си.Само дано нямаме проблеми с новата фифа и съм сигурен, че ще се получи добър патч.Надявам се и до средата на септември да се знае кой е картотекиран кой ще играе при мъжете и кой при юношите.Сега ще обработя това инфо.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2010 19:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Наблъсках инфото.Остана само някой да ми каже кой от тоя отбор играе с ляв крак и кой играе с и двата крака добре, да вкарам и това инфо, че още бая отбори ме чакат.

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Информация за Академик
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2010 21:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 14:36
Мнения: 1653
Иван Ангелов Иванов, Кристиян Велинов, Стойко Сакалиев, Аспарух Василев - основен ляв
Останалите - основен десен
С двата крака добре играят - Самир Аесс, Юлиян Петков, Аспарух Василев, Троян Радулов, Мирослав Будинов, Михаил Александров, Стойко Сакалиев.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149631 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169580 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48237 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62026 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63159 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози