bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:39




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2008 13:50 
bianconero написа:
spartak forever написа:
бой по еврейската сган :twisted: :twisted: :twisted: :gg:


А аз се кефя че нашите са победили и то по такъв драматичен начин, но не ми пука че е срещу Израел :wink: Важното е че бием без значение кого :D


Абсолютно съм съгласен. Ще чакам повече инфо какво става с нашите


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 11:56 
spartak forever написа:
tzandev написа:
Аз си търся някой сайт, на който да мога да гледам онлайн бейзбол-мачове. Ако някой открие, моля да ми каже. Интернета ми е сносен, надявам се ще може да се гледа.


е то ти сайт http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=baseball :) :a006: само че трябва да си изтеглиш програмите за гледане,то ги има в сайта



Много благодаря :a006: ! Най-после ще има къде да си гледам мачовете :002: Върви страхотно, инсталирах си програмите за гледане. Снощи гледах Янките срещу Тампа Бей. Завърши 5:0 за Янките.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008 13:05 
Здравейте и от мен!Поздрави за интереса към играта бейзбол!Като инфо-нашите са в много трудно положение,според мен приключиха турнира след снощните резултати и програмата.Ако се развива темата ,мога да участвам с удоволствие.И аз бях основател на клуб.До скоро!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008 03:57 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
darorad написа:
Здравейте и от мен!Поздрави за интереса към играта бейзбол!Като инфо-нашите са в много трудно положение,според мен приключиха турнира след снощните резултати и програмата.Ако се развива темата ,мога да участвам с удоволствие.И аз бях основател на клуб.До скоро!


Добре дошъл :a006: Дано пишеш редовно :) Като че ли напоследък взеха де се увеличават феновете на бейзбола, което е яко :) Аз е много силно да се каже че съм фен, но ми е интересно :razz:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008 10:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
и на мен ми е интересен бейзбола,но не му разбирам много много правилата,ще тряа да ги видя :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008 16:47 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
България не смогна срещу хърватите и се размина с подвиг


Българският национален отбор по бейзбол изигра най-силния си мач, но това се оказа недостатъчно срещу домакина на евроквалификацията в Карловац - тима на Хърватия. Късно снощи българските момчета играха като равен с равен с фаворита за краен победител и участник на Евро 2010, но загубиха с 6:7 и пропуснаха шанса да се борят в днешния финал за единствената виза за първенството на Стария континент. Българското нападение навъртя 11 хита, като фантастичен мач направиха играещият селекционер Ясен Неделчев и Димитър Насъпов, завършили съответно с 3 и 2 хита.

Най-стойностният ининг за нашите се оказа 5-ият, в който навъртяхме 5 точки и изравнихме резултата на 6:6. Частта започна с разходка на Стефан Бешков и единичен хит на Петър Петров, а после двамата се придвижиха съответно до трета и втора база при сакрифайс аут на Крум Темелков. Неделчев се включи с единичен в централния аутфилд и прибра Бешков за 2:6.

Така редът на Насъпов дойде при рънери на първа и трета и 20-годишният младок от Майнц Атлетикс се възползва максимално. Бившият ас на София Блус размаза хоумрън с 3 т. в левия аутфилд и сви аванса на домакините до минимум.

След като и Амаури Горин удари единичен за България, мениджърът на Хърватия се сети да смени стартера си Деян Марин, пуснал 7 хита, 5 точки и 2 бази за боли и хвърлил 4 страйкаута за 4 ининга и 1/3. Реливърът Матко Дабо обаче мигновено бе наказан с хит от Теодор Димитров, след което пък разходи Владимир Марков и напълни базите.

Питчерът за малко да се измъкне невредим от напечената ситуация - със страйкаут срещу Георги Тренков най-сетне донесе втори аут на хърватите. Когато обаче за втори път дойде редът на Бешков, третият бейзмен прати топката в централния аутфилд и изравни резултата. Инингът свърши при следващия батер - Петров удари лека топка към шортстопа Матия Грофелник и Бешков бе спрян на втора.

Фаталната за България точка влезе при затварянето на 6-ия ининг, когато Неделчев (L, 1-1), прекарал на хълма 7 ининга, допусна втори хоумрън за домакините - удари го Слободан Галеш. Преди това в 4-тия ининг и Грофелник се отчете със соло изстрел. Българският питчер отстъпи място на друг ветеран - Румен Лачев, след 11 хита, 7 точки, една база за боли и 5 страйкаута. Лачев не допусна хит за единствения ининг, който изкара на възвишението.

Така България се оказа на 4-то място в крайното класиране заради най-слаби показатели от трите тима с актив 2-2. Литва ще играе на днешния финал срещу Хърватия, а за Израел остава утешителното 3-то място. Сърбите пък са стабилно последни с 0-4.


РЕЗУЛТАТИ ОТ V КРЪГ НА КВАЛИФИКАЦИЯТА ЗА ЕВРО 2010

11 юли
Израел - Литва 2:1 (10 ининга)
Хърватия - България 7:6

КЛАСИРАНЕ
1. Хърватия 4 0 1.000
2. Литва 2 2 .500
3. Израел 2 2 .500
4. България 2 2 .500 5.
Сърбия 0 4 .000


ФИНАЛ

12 юли
Хърватия - Литва

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бейзбол
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2008 08:06 
Колкото и да ми е неприятно,трябва да кажа,че за БГ бейзбола няма какво толкова да се коментира.В момента положението е доста тъжно-и като брой клубове и като качество на първенството.Но-здраве да е!Ще следя форума!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2009 16:03 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
Българският национален отбор по бейзбол до 12 години се класира за полуфиналите на европейското първенство, което се провежда в двата града Благоевград и Дупница, предаде местният кореспондент на Novsport.com. До преди последния двубой със Словакия от предварителната група нашите почти бяха изгубили всякакви шансовете с двете загуби от Русия (8:11) и Украйна (6:7), докато не се получи голямата въртележка.

В крайна сметка се стигна до там, че Украйна да загуби двата си мача със Словакия и Русия. Словакия също загуби двубоят си срещу Русия, както и последния мач от България с разгромен резултат (12:2). Така в групата се оформиха три отбора с две загуби и една победа. Българите обаче останаха в играта благодарение на повече реализирани точки от своите съперници и също така по-добри допълнителни показатели в директните сблъсъци срещу другите два отбора. Така България се класира до полуфинала, който според Петър Арбов е нов исторически момент за българския бейзбол. Там нашите обаче загубиха от основните конкуренти за първото място Чехия с 3:6, но останаха в борбата за третото място.

Загубилият от двойката Австрия- Русия ще бъде съперникът на националния ни тим за бронзовите отличия, докато победителят ще мери сили за първото място срещу Чехия. Малкият финал на който участва българския национален отбор е от 11.00 часа утре в Дупница. От 16.00 часа на стадиона в жк. Бистрица отново в Дупница е насрочен да се играе финала. В Благоевград са битките за класиране изън призовата тройка.

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2



Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози