bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 02:56




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 15:25 
Най-добрият отбор по водна топка във България :ahe:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2007 00:27 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
И Локо Русе си го бива ... :wink:

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 19:18 
LOKOFAN написа:
И Локо Русе си го бива ... :wink:


Еми ако всички отбори във България имаха хубави басейни първенството щеше да е много по-интересно и равностойно :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008 23:08 
vivanov написа:
A sluchajno njakoj da ima klasiraneto i programata na shampionata?

V Ruse taka i taka ne se igrajat oficialni machove ot pyrvenstvoto, zaradi nerednosti s basejna.

Inache si imame tradicii v sporta i dobri postizhenija.


Ами аз имам програмата за 2008 година. Но съм си написал на excel само турнирите, в които аз ще участвам и те ще са много през тази година :) А ти как се казваш и от коя възраст си и с кой номер играеш?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 17:41 
maserati1992 написа:
Най-добрият отбор по водна топка във България :ahe:


Пич, незнам от коя възрастова група си (най - вероятно 92), но не говори такива глупости. На Локо най - добрата възраст им е 92, 93 и по - малки. Но на Мъже и Старша възраст, Локото за много далеч от първо място.... Последно или предпоследно. Сигурно не ти е гот да го чуеш, но втория кръг на Старшата се състоя този уикенд и Локо имат само една победа (при това с един гол разлика). Така, че уточнявай за коя възрастова група говориш, защото Локо НЕ са най - добрият отбор в България. Имат спонсори и един свестен треньор (Геша) и това е. Съжалявам, че така ти го казвам, но истината си е истина. Има много по - добри и стойностни отбори с традиции от Локо. Добре, че се обединиха с Академик та да заприличат на отбор. Иначе добрите ви играчи, които са от самото начало
от Локо са Мишо(7) и Влади(10), всички останали добри играчи са от Академик.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 18:07 
Slavia_N1 написа:
maserati1992 написа:
Най-добрият отбор по водна топка във България :ahe:


Пич, незнам от коя възрастова група си (най - вероятно 92), но не говори такива глупости. На Локо най - добрата възраст им е 92, 93 и по - малки. Но на Мъже и Старша възраст, Локото за много далеч от първо място.... Последно или предпоследно. Сигурно не ти е гот да го чуеш, но втория кръг на Старшата се състоя този уикенд и Локо имат само една победа (при това с един гол разлика). Така, че уточнявай за коя възрастова група говориш, защото Локо НЕ са най - добрият отбор в България. Имат спонсори и един свестен треньор (Геша) и това е. Съжалявам, че така ти го казвам, но истината си е истина. Има много по - добри и стойностни отбори с традиции от Локо. Добре, че се обединиха с Академик та да заприличат на отбор. Иначе добрите ви играчи, които са от самото начало
от Локо са Мишо(7) и Влади(10), всички останали добри играчи са от Академик.


Да ти кажа честно Славия са трагични на повечето възрасти като се почне от деца, момчета и юноши младша възраст. Единствено имат добър отбор на старша. Тази година ако не знаеш мъжете на Славия не се класираха за 1-ва четворка. И да ти кажа, че на младша в Локо играе само 1 човек от бившия Академик (Иван). А на мъже играеме за 1-ва година при това с трима играчи от младшата (Аз, Денис и Стойко)
:wink:
Не искам да се заяждам, но според мен е точно така


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 22:11 
maserati1992 написа:
Slavia_N1 написа:
maserati1992 написа:
Най-добрият отбор по водна топка във България :ahe:


Пич, незнам от коя възрастова група си (най - вероятно 92), но не говори такива глупости. На Локо най - добрата възраст им е 92, 93 и по - малки. Но на Мъже и Старша възраст, Локото за много далеч от първо място.... Последно или предпоследно. Сигурно не ти е гот да го чуеш, но втория кръг на Старшата се състоя този уикенд и Локо имат само една победа (при това с един гол разлика). Така, че уточнявай за коя възрастова група говориш, защото Локо НЕ са най - добрият отбор в България. Имат спонсори и един свестен треньор (Геша) и това е. Съжалявам, че така ти го казвам, но истината си е истина. Има много по - добри и стойностни отбори с традиции от Локо. Добре, че се обединиха с Академик та да заприличат на отбор. Иначе добрите ви играчи, които са от самото начало
от Локо са Мишо(7) и Влади(10), всички останали добри играчи са от Академик.


Да ти кажа честно Славия са трагични на повечето възрасти като се почне от деца, момчета и юноши младша възраст. Единствено имат добър отбор на старша. Тази година ако не знаеш мъжете на Славия не се класираха за 1-ва четворка. И да ти кажа, че на младша в Локо играе само 1 човек от бившия Академик (Иван). А на мъже играеме за 1-ва година при това с трима играчи от младшата (Аз, Денис и Стойко)
:wink:
Не искам да се заяждам, но според мен е точно така


Ти кой си?
Питам защото аз тренирам в Славия и много добре знаеш. че последният кръг на мъже, Славия (ние) имахме една загуба, при това с един гол, а на Старша много лошо ви улупахме. От 2:1 за вас в края на втората част, свършихме 7:3 за нас. Мене братле ме интересува само Старша, нищо че, играя и на мъже. При мъжете изобщо не ме интересува какво ще стане, важното е на Старша да станем ПЪРВИ, както и се очертава, но да не говоря много, че да не стане някой фал:D.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 20:36 
Да биеш Арда Кърджали не можеше да се случи преди време ,а говориш за майсторсво.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: КВТ "Локомотив Никола Нанов" София
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2009 21:35 
maserati1992 написа:
Най-добрият отбор по водна топка във България :ahe:



Да ама така е най лесно да се направи отбор така и един 17 годишен ше направи добър отбор всяко лято от 200 деца в Локо се избират 15 талантливи който да тренират постоянно и да направят отбор... И не че трениора ви е нещо кой знае какво дори има доказали се трениори на други клубове къде къде по добри... И ако всички останали клубове имаха вашите средства водната топката щеше да е много по интересен и популярен спорт в България ама... да не говорим за мъже при вас там е трагедия а точно мъжката възраст е най важна...


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92536 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51084 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141541 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149798 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118397 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози