bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 19:11


Български футбол GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 89 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Колко отбора трябва да играят в А група
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2008 00:56 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Доста се изговори напоследък,колко отбора трябва да игрята в С група.Вашето мнение ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2008 01:03 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Колкото повече толкова по-добре стига да ги няма Марек,Родопа и въобще целия югозапад и на тяхно място Етър,Дунав,Миниор,Враца,Нафтекс,Плевен..което прави около 18 а това прави и първенството по-дълго :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2008 01:05 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Sancho написа:
Колкото повече толкова по-добре стига да ги няма Марек,Родопа и въобще целия югозапад и на тяхно място Етър,Дунав,Миниор,Враца,Нафтекс,Плевен..което прави около 18 а това прави и първенството по-дълго :)


За югозапада не съм съгласен защото има мн отбори със сериозна фенска подкрепа :!: А за Марек и всички други отбори без фенове-У В груп0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 13:46 
Eltras написа:
Колкото повече толкова по-добре стига да ги няма Марек,Родопа и въобще целия югозапад и на тяхно място Етър,Дунав,Миниор,Враца,Нафтекс,Плевен..което прави около 18 а това прави и първенството по-дълго :)


Приятелче,Марек е играл велики мачове в Европа и заслужава място не по-малко от всички,които си изброил!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 13:56 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Ok разбирачо щом ти казваш значи е така !

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 14:15 
Eltras написа:
Ok разбирачо щом ти казваш значи е така !


Не съм разбирач,но не мога да пренебрегвам обективната истина.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 12:35 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Сега очаквайте затишие в исканията на софийските отбори за намаляване на А групата. Би било смехотворно при положение, че няма нито един софийски отбор в полуфиналната фаза за купата.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 12:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Марек наистина имат място в А група,както каза kemitod са играли велики мачове в Европа,а са били цска на финал за купата като гост :!: Иначе и аз много се изкефих,че няма нито един софийски отбор на полуфиналите :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 12:59 
според мен а група трява да е с 20 отбора


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 13:10 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Според мен 16 отбора си е най-добре! Така е било през годините и се е доказало, че това е оптималната бройка. Не знам откъде тази мания във футболните ни ръководители за постоянни промени. В историята ли искат да влизат? :shock:
Трябва и най-накрая да се вземе решение за тези Б групи. Не може един път северна и южна, две години след това обединена, а после пък западна и източна.
Да се реши един път завинаги как ще бъде и поне 15 години никой да няма право да променя регламента.

Това е моето мнение.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 14:15 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
За мен А група трябва да е със 10 максимум 12 отбора.Отбори със пари,със база със добра ДЮШ.Не може отбори които играят на картофени ниви,на стадиони без всякакви елементарни условия за зрителите,без цели/освен едната цел да си запазят мястото в А група/ да бъдат във водещият ни ешалон.
Тук гледам изброявате отбори които трябвало да бъдат в А група-добре те имат публика,традиции-но нищо друго.Вземете например моят любим Етър-с какво той в момента е достоен да бъде в а група-няма финансии,стадионът въпреки ремота продължава да е една строителна площадка,тревното покритие е отвратително,школата е отвратително слаба-бият ни села и паланки.Така е със повечето изброени от вас отбори-нима Дунав,Ботев Вр,Спартак Пл,Миньор имат тези ресурси.Вземете за пример Мездра-хората освен че наливат пари за футболисти,правят и терени,събират юноши и си постилат за предстоящите години.
Много ми харесаха думите на Сираков след мача със Берое-"В България ще останат 5-6 стадиона на които да се играе футбол" и тогава всичко ще лъсне.Защото изоставането ни от комшиите и другите Европейски страни е голямо,но това е за друга тема която смятам да пусна в най-скоро време.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 14:23 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
ETARRAS написа:
За мен А група трябва да е със 10 максимум 12 отбора.Отбори със пари,със база със добра ДЮШ.Не може отбори които играят на картофени ниви,на стадиони без всякакви елементарни условия за зрителите,без цели/освен едната цел да си запазят мястото в А група/ да бъдат във водещият ни ешалон.
Тук гледам изброявате отбори които трябвало да бъдат в А група-добре те имат публика,традиции-но нищо друго.Вземете например моят любим Етър-с какво той в момента е достоен да бъде в а група-няма финансии,стадионът въпреки ремота продължава да е една строителна площадка,тревното покритие е отвратително,школата е отвратително слаба-бият ни села и паланки.Така е със повечето изброени от вас отбори-нима Дунав,Ботев Вр,Спартак Пл,Миньор имат тези ресурси.Вземете за пример Мездра-хората освен че наливат пари за футболисти,правят и терени,събират юноши и си постилат за предстоящите години.
Много ми харесаха думите на Сираков след мача със Берое-"В България ще останат 5-6 стадиона на които да се играе футбол" и тогава всичко ще лъсне.Защото изоставането ни от комшиите и другите Европейски страни е голямо,но това е за друга тема която смятам да пусна в най-скоро време.
Spodelqm tova mnenie na 100%

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 18:46 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Аз пък не го споделям!
Мисля, че се правят неща в положителна насока, днес в Мездра, утре във Варна, Пловдив, Перник, София и т.н.
Въпрос на време е голяма част от базите на отборите да станат на нивото, което всички очакваме от тях. Аз съм оптимист за това. Сигурен съм, че след 10-тина години (най-много), ще имаме поне 20 стадиона на ниво, със съответните тренировъчни игрища и т.н.
Групата трябва да си остане от 16 отбора. Намаляването и ще се отрази отрицателно на интереса към нея (който и сега не е чак толкова голям). Има примери за първенства в Европа, където броя на отборите е сведен до минимум. Например Шотландското, е ще ме извинявате, ама точно заради това то ми е едно от най-тъпите първенства в Европа. И какво се е променило като са малко отборите. Пак само 2 отбора се борят всяка година за титлата и най-много Хартс да се намеси, но това са дребни изключения.
Мисля, че 16 или 18 отбора е оптимална бройка за което и да е първенство. 20 или 22 вече са доста и се получава пренасищане с мачове и донякъде спада интереса.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 18:53 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
r.h. написа:
Аз пък не го споделям!
Мисля, че се правят неща в положителна насока, днес в Мездра, утре във Варна, Пловдив, Перник, София и т.н.
Въпрос на време е голяма част от базите на отборите да станат на нивото, което всички очакваме от тях. Аз съм оптимист за това. Сигурен съм, че след 10-тина години (най-много), ще имаме поне 20 стадиона на ниво, със съответните тренировъчни игрища и т.н.
Групата трябва да си остане от 16 отбора. Намаляването и ще се отрази отрицателно на интереса към нея (който и сега не е чак толкова голям). Има примери за първенства в Европа, където броя на отборите е сведен до минимум. Например Шотландското, е ще ме извинявате, ама точно заради това то ми е едно от най-тъпите първенства в Европа. И какво се е променило като са малко отборите. Пак само 2 отбора се борят всяка година за титлата и най-много Хартс да се намеси, но това са дребни изключения.
Мисля, че 16 или 18 отбора е оптимална бройка за което и да е първенство. 20 или 22 вече са доста и се получава пренасищане с мачове и донякъде спада интереса.


Човече 10 години,колко от нас ще са живи да го видят?Я виж кво става в Румъния,Украйна,дори Македония..... хората инвестират в бази и школи,не за уреждане на мачове.Говориш за Шотландия,ама там няма празен стадион,Селтик и Ренджърс може да са абонирани за шампиони но виж качеството на футбола на другите отбори.Да не говорим за националният им отбор.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 19:07 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
В Шотландия само Селтик и Рейндърс събират много публика (средно по около 50 000), повечето от останалите отбори имат средна посещаемост от около 5-6000. Може да се провери.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 19:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Мисля, че е най- добре групата да си остане с 16 отбора. Мнението ми е, че всички отбори в "А" група в момента имат доста добри ДЮШ, а базите и терените не са чак в толкова лошо състояние. Всичко се свежда до инвестициите. Ако се намалят отборите нее гаранция, че инветсициите ще се увеличат, а интереса наистина ще спадне, защото много футболни центрове в България ще се закучат из "Б" и "В" групите.
А иначе в Шотландското първенство отборите наистина са по- малко, но пък първенството е страхотно. Вярно е, че за титлата се борят само СЕЛТИК и РЕЙНДЖЪРС, но това не означава, че не е интересно. Аз следа това първенство и мога да кажа, че интереса е огромен, защото освен двата колоса от Глазгоу, които изпъкват, останалите отбори са на едно ниво и това е предпоставка за наиситна оспорвани и страшно интересни дербита. Аз симпатизирам най- много на Дънди Юнайтед и с интерес следя изявите им. Вчера примерно изкараха 0-0 като гост на Селтик, така че не може да се каже, че футбола там е скучен. ;)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 21:38 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
еми според мен най добре ще е както в англия 20 отбора А група и да няма такива западни югозападни групи

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 21:49 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2007 22:14
Мнения: 66
Съгласен съм с r.h. :!: :!: :!: А група с 16 отбора си е идеалната система :wink:
2 Б групи (Западна и Източна) с по 16 отбора като да изпадат последните 3.
Това е моето мнение :wink: :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 11:59 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Ето вчера поредният довод за това, че А група трябва да остане със 16 отбора. Играят 1-вия срещу 14-тия в класирането и първия успява да се докопа до победата едва 6 мин преди края и то като домакин.
Друг пресен пример - Купата на България. На полуфиналите се класираха отбори, които заемат съответно 5-то, 8-мо и 10-то място в А група+един отбор от Б група.
Ако говорим за бази, не мисля, че базите на Видима-Раковски и Вихрен Сандански (15-ти и 16-ти в класирането) са по-лоши от тези на Славия и Локомотив Сф (4-ти и 3-ти).
Тогава за какво намаляване на бройката говорим.

Аз дадох за пример Шотландия, но там все пак делят един остров с родината на футбола и когато те са започнали да играят футбол, ние тепърва сме стъпвали на крака като държава след освобождението от робство.

Мисля, че по удачен пример в случая е Сръбското първенство. Преди два сезона те намалиха бройката на отборите от 16 на 12. Нищо не се е промени. Отново имаме само Звезда и Партизан на лидерските места, а още по-показателно е това, че средната посещаемост не само не се е вдигнала, а дори спада, като дори е по-ниска от тази в българската А група.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 11:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Тя сама ще се редуцира,след като за сезон 2008/2009 стадионите на всички отбори участници в А и Б група ще бъдат лицензирани от комисии на УЕФА

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 16:58 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Ако това което казваш е вярно, не ми се мисли колко отбора ще пропищят. Но все пак може би това е правилният път - външен контрол.

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 18:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
16 :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 18:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
borismorev написа:
Ако това което казваш е вярно, не ми се мисли колко отбора ще пропищят. Но все пак може би това е правилният път - външен контрол.
Тази година изтича гратисния контрол даден от УЕФА,да се лицензират стадионите само от БФС.От лятото стадионите ще бъдат проверявани щателно от комисии на УЕФА.Изискванията няма да бъдат същите като за евротурнирите,но ще бъдат в пъти завишени от тези досега.

:arrow: П.С.Сега чета,че преди комисиите за лиценза ще минава българска комисия,която ще дава предписания на стадионите,които не отговарят на изискванията.

Ето частта от статията
Цитат:
В същото време се разбра, че това лято Михов тръгва заедно със специална комисия в състав Йордан Лечков, Наско Сираков и Иван Леков, които ще огледат абсолютно всички стадиони в България.

„Ще направим предписания, които трябва да се изпълнят. Иначе се очертава едва 5-6 стадиона да получат лиценз за първенството”, коментира Михов.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колко отбора трябва да играят в А група
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 15:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:09
Мнения: 1139
Местоположение: Неизвестно
18 :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колко отбора трябва да играят в А група
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 17:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
12 според мен

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 89 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34975 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Официален фен сайт на отбора
Форум: Спартак (Плевен)
SPFC1919 41460 26 Мар 2008 04:02
от ^_^
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 64685 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения БАСКЕТБОЛ! А" група/мъже/-програма, резултати, коментар
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 138221 14 Юни 2007 09:06
от СПАРТАК-ЗАВИНАГИ!
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 47991 12 Фев 2011 22:58
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози