bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 09:25


Български клубове - Сливен 2000 (Сливен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 42 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:08 
След 15 годишно чакане отборът на ОФК СЛИВЕН се завърна във групата на майсторите!


Изображение


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 01:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 13:32
Мнения: 62
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Браво!!!Страхотно клипче!!!Само Сливен!!!

_________________
Сливен - градът на 100-те войводи !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 01:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Много добро клипче Браво!
Честита А група на всички сливналии и от мен!
Напред Войводи!!! :first:

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 14:55 
Offline

Регистриран на: 20 Апр 2007 09:56
Мнения: 86
Местоположение: Sliven City
:first: :first: :first: Много добро клипче :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 21:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Клипа наистина е добър. Ще ми е интересно как ще се справите.
Да попитам, ще слагате ли седалки на стадиона за А група, че така хем без пейки хем без седалки не става.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 21:38 
kyynadd написа:
Клипа наистина е добър. Ще ми е интересно как ще се справите.
Да попитам, ще слагате ли седалки на стадиона за А група, че така хем без пейки хем без седалки не става.

Ръководството на Професионалната футболна лига реши през 2009 година финалът за Купата на България да се играе в Сливен, на стадион “Хаджи Димитър”. Вицепрезидентът на БФС и президент на ОФК Сливен Йордан Лечков е уверил, че дотогава стадионът ще бъде изцяло завършен и отговарящ на всички изисквания на УЕФА - с изградени две нови козирки, осветление и поставени седалки във всички сектори. :first:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 22:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Също така и голям видео екран. :wink:

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:19 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
БРАВО! Само ми кажи как е втората песен, мисля, че е Бразилска ;) Дали не я пускаха в студиото на ШЛ (битиви:D)

PS: Намерих си я :) Los - Fabulosos - Cadillacs - El Matador :) Има я data.bg
:244:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Torresinho написа:
БРАВО! Само ми кажи как е втората песен, мисля, че е Бразилска ;) Дали не я пускаха в студиото на ШЛ (битиви:D)

PS: Намерих си я :) Los - Fabulosos - Cadillacs - El Matador :) Има я data.bg
:244:


Да точно нея пускат в ШЛ ама нея знам как се казва ако колегата я знае да кажи. :wink:

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:42 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Аз си я намерих, бре :)
Los - Fabulosos - Cadillacs - El Matador


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 12:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Сливен си заслужи място в "А" група

Възраждането на "войводите", започнало преди 3 години, даде резултат
Тази година за футболен клуб Сливен се изговори и изписа толкова много, че едва ли скоро жителите на града, ръководството, треньори и футболисти ще забравят изминалия сезон. Сезон, който им донесе най-голямата радост в последните 15 години. „Войводите” отново са в елита на родния ни футбол, там където им е мястото.

Заради силен ръководител в лицето на кмета и президент на Сливен Данчо Лечков, заради треньора Драголюб Симонович, футболистите и всички останали, които работиха за каузата на отбора. Понякога сръбският специалист може би повече говореше и се заяждаше, но все пак спечели битката в Източната „Б” група.

Такава наистина съществуваше. За първи път от няколко години насам пет състава имаха реален шанс да се класират в елита, но само един успя, преди всички и кръг преди края на сезона. Възраждането на Сливен започна през сезон 2004/05, когато тимът зае трето място в Югоизточната „В” група и заради създаването на две „Б” дивизии се качи едно стъпало нагоре.

Следващите два сезона 2005/06 и 2006/07 отборът едва се спасяваше от изпадане отново при аматьорите. През настоящия сезон обаче нещата коренно се промениха. Миналата есен Данчо Лечков заяви, че иска мечтата да се сбъдне – Сливен отново да е в „А” група. Без гръмка селекция и без кой знае какви имена „войводите” трупаха точки кръг след кръг, за да триумфират на върха.

Феновете започнаха все по-често да споменават Мирослав Миндев и Иван Стоянов, играчи, които доказаха, че са родени лидери. Покрай тях израснаха Петър Петров, Ивайло Петров, Цецо Матев, Стойко Колев и др. Сливен не остави никакво съмнение, че е заслуженият нов член на „А” група, след като нито за кръг не отстъпи лидерството. Тимът, воден от Дуци Симонович, стъпи на върха още във втория кръг и до последно не се даде на нито един от преследвачите.

Отборите, които желаеха да катурнат „войводите”, бяха Калиакра, Родопа, Дунав и Несебър. Но никой не успя, колкото и да обвиняваха сливналии, че купували мачове, че се ползват с подкрепата на Данчо Лечков, който е вицепрезидент на БФС. На терена всичко си личеше, Сливен биеше наред и допусна само четири загуби – от Бенковски, Несебър, Калиакра и Родопа.

През целия сезон голямата звезда бе нападателят Мирослав Миндев. Той се разписа във всеки мач до 11-ия кръг, освен при загубата в 5-ия при визитата на Бенковски (0:3). През пролетта ролите се размениха и диригентската палка пое другият таран Иван Стоянов. Само за 12 мача той наниза 15 попадения.

През 2000 година Сливен бе преобразуван в Обшински футболен клуб и издръжката бе поета изцяло от общинската власт. По този начин тимът ще бъде първият в „А” група, който ще се финансира изцяло от общината, а не от собственик или спонсор. Няколко сливенски бизнесмени помагат, но основните пари отделя градоначалникът Йордан Лечков.

Бившият национал наистина прави чудеса, както за града, така и за футболния клуб. В последните две години базата на отбора стана една от най-добрите в България. Изграждането на изкуствени терени и хотели покрай стадион „Хаджи Димитър” още повече привлича погледите, а заканите на „войводите”, че догодина няма да са боксова круша в „А” група, заслужават внимание.



Скандалният Иван Стоянов

Един скандал разбуни духовете в Сливен и в целия български футбол през есента. Племенникът на вицепрезидента на БФС Йордан Лечков – Иван Стоянов, нокаутира съдия и „изгоря” за 1 година.

Навръх първия учебен ден – 15 септември, нападателят като по учебник нанесе кроше в лицето на страничния рефер на мача Сливен – Калиакра Николай Марков. Причината - асистент-арбитърът отмени гол на Стоянов при резултат 1:1 броени минути преди края на двубоя.

В щастливия сезон за Сливен щастието обърна гръб на Иван Стоянов. Няколко дни след гафа БФС спря правата на футболиста за срок от една година. Това означаваше край. Без мачове, без голове, без радост по пътя към „А” група. А бяха изминали само три кръга от първенството. На 12 февруари обаче футболната ни централа отмени наказанието на потърпевшия.

След това решение Иван наистина доказа, че правилно му е даден шанс на поправителен и го взе с отличен. Оправда доверието на треньора Дуци Симонович и има основната заслуга за класирането на Сливен в „А” група. Вкара хеттрик на Свиленград, по два пъти на Волов, Светкавица и Несебър, добави по едно попадение срещу ОФК Миньор, Дунав, Бенковски, Спартак (Пд), Марица, и Нафтекс, тоест наказа девет от общо 13-те съперника в Източната „Б” група.

Част от грандовете, сред които и Левски, веднага пожелаха племенника на Лечков. Засега поне талантливият нападател остава в Сливен, който с представянето си показа, че вратарите в „А” група ще трябва да се съобразяват с него.



СЛИВЕН - СЪСТАВ

ИМЕ ГОДИНА М/Г

ВРАТАРИ

Евгени КАРАМАНОВ 18/0
Мирослав МАРКОВ 1987 12/0
ЗАЩИТНИЦИ
Живко ДИНЕВ 1987 13/1
Костадин СТОЯНОВ 1986 22/2
Станислав РАДЕВ 1987 10/0
Владимир ЗАФИРОВ 1983 24/1
Ивелин ЯНЕВ 1981 14/0
Стефан КИКОВ 1982 24/5
Владислав ЯМУКОВ 1980 22/3
Станимир ВЪЛКОВ 1978 6/0
Емилиян ПЕТРОВ 1986 1/1
ПОЛУЗАЩИТНИЦИ
Стайко СТАЙКОВ 1978 4/0
Петър ПЕТРОВ 1985 16/4
Петър РАХНЕВ 1987 3/0
Георги ПЕТКОВ 1988 12/1
Ивайло ПЕТРОВ 1991 20/4
Димо БАКАЛОВ 1988 22/1
Марин ЦЕНОВ 1980 24/2
Стойко КОЛЕВ 1986 22/0
Коста ЯНЕВ 1983 19/1
Валентин ВЪЛКОВ 1990 1/0
Владимир ИВАНОВ 1/0
Иван ИВАНОВ 1/0
Виктор ВЪНЧЕВ 1/0
НАПАДАТЕЛИ
Иван СТОЯНОВ 1983 14/15
Мирослав МИНДЕВ 1980 25/22
Цветомир МАТЕВ 1986 10/0

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 21:35 
Да ва еба продажните копелета,ако не беше Лечков нямаше дори да видите и Б група,То всички мачове да си купите не е лесно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 22:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 13:32
Мнения: 62
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
georgigeorgiev написа:
Да ва еба продажните копелета,ако не беше Лечков нямаше дори да видите и Б група,То всички мачове да си купите не е лесно.

Олекна ли ти след като ни напсува ГЕРОЙ ?Сливен го е имало като футболен отбор много преди Лечков ще го има и след Лечков!На всичкото отгоре сме на светлинни години преди вас по отношение на публика и най-вече традиции,така че си заслужаваме напълно мястото в "А" група.
Между другото явно,че Светкавица са най-коректния във всяко отношение футболен отбор в България,пример за феърплей.Само ще ми отговориш ли защо след като преди доста време имахте възможноста няколко сезона подред ако не се лъжа да влезете в "А" група имахте и футболистите не влязохте?Защото цяла България знае,че продавахте мачове и завършвахте извън отборите ,които се класират за елита.Сега пак схемата ви е ясна на всички - първия полусезон трупате точки,които ви осигуряват оставането в "Б" група,а втория продавате на всички и така се издържате,така че господин феърплей Гаринча не мислиш ли,че точно ти да говориш за продажници е малко смешно?

_________________
Сливен - градът на 100-те войводи !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 22:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Кво се занимаваш с тоя смешко невиждаш ли,че го е яд сега злобее и плюе наред. Завистта е една от най лошите черти на човека! :x

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 22:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 13:32
Мнения: 62
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Georgi D. написа:
Кво се занимаваш с тоя смешко невиждаш ли,че го е яд сега злобее и плюе наред. Завистта е една от най лошите черти на човека! :x

Безсилието поражда злоба! :D

_________________
Сливен - градът на 100-те войводи !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 01:04 
VoevodiSliven написа:
georgigeorgiev написа:
Да ва еба продажните копелета,ако не беше Лечков нямаше дори да видите и Б група,То всички мачове да си купите не е лесно.

Олекна ли ти след като ни напсува ГЕРОЙ ?Сливен го е имало като футболен отбор много преди Лечков ще го има и след Лечков!На всичкото отгоре сме на светлинни години преди вас по отношение на публика и най-вече традиции,така че си заслужаваме напълно мястото в "А" група.
Между другото явно,че Светкавица са най-коректния във всяко отношение футболен отбор в България,пример за феърплей.Само ще ми отговориш ли защо след като преди доста време имахте възможноста няколко сезона подред ако не се лъжа да влезете в "А" група имахте и футболистите не влязохте?Защото цяла България знае,че продавахте мачове и завършвахте извън отборите ,които се класират за елита.Сега пак схемата ви е ясна на всички - първия полусезон трупате точки,които ви осигуряват оставането в "Б" група,а втория продавате на всички и така се издържате,така че господин феърплей Гаринча не мислиш ли,че точно ти да говориш за продажници е малко смешно?
Абе, не съм много сигурен, че ще го има отбора, ако го няма Лечков :wink: Верно, че купихте полвината мачове, ама целта оправдава средствата :lol: Има отбори, който много повече от вас заслужават място в елита, но нямат кинта.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 09:32 
Ае пич то се знай че Светкавица купува мачове от отдавна,ама вие вашия отбор,не заслужава да играете в а група,защото без Лечков максимум щяхте да сте в 5-цатас на В група,и да бяхте влезнали в Б група,без него пак нямаше дори на сте в първите 7-8 места е.Затова мисли малко преди да пишиш.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 09:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 13:32
Мнения: 62
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Искате да ми кажете,че преди Лечков е нямало футбол в Сливен ли ?!?pecata,кои са тези отбори които заслужават повече и защо Сливен не заслужава?georgigeorgiev - първите 2 сезона бяхме с него и се борихме да не изпаднем така че...направихме си трансферите,които ако се поинтересуваш ще видиш,че са повече от 1-2 както тука някой пишат.Каквото и да говорите няма да ми развалите радоста,че сме в "А" група :first:
Ай със здраве!

_________________
Сливен - градът на 100-те войводи !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 09:59 
VoevodiSliven написа:
Искате да ми кажете,че преди Лечков е нямало футбол в Сливен ли ?!?pecata,кои са тези отбори които заслужават повече и защо Сливен не заслужава?georgigeorgiev - първите 2 сезона бяхме с него и се борихме да не изпаднем така че...направихме си трансферите,които ако се поинтересуваш ще видиш,че са повече от 1-2 както тука някой пишат.Каквото и да говорите няма да ми развалите радоста,че сме в "А" група :first:
Ай със здраве!
Абе, никой не иска да ти разваля радоста, че сте в А група :D Искам точно това да кажа ДА. Вие от 1990 год не сте биле в А група нали???Къде ви беше футбола 18 год? Има отбори да-Етър,Враца,Плевен и т.н Никой не е казал, че не заслужавате, а че някой повече имат това право :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 11:08 
VoevodiSliven написа:
Искате да ми кажете,че преди Лечков е нямало футбол в Сливен ли ?!?pecata,кои са тези отбори които заслужават повече и защо Сливен не заслужава?georgigeorgiev - първите 2 сезона бяхме с него и се борихме да не изпаднем така че...направихме си трансферите,които ако се поинтересуваш ще видиш,че са повече от 1-2 както тука някой пишат.Каквото и да говорите няма да ми развалите радоста,че сме в "А" група :first:
Ай със здраве!


Да ви е честит празника, но още веднъж казвам не го заслужавате,поне с такава корупция да влезнете


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 12:54 
Offline

Регистриран на: 20 Апр 2007 09:56
Мнения: 86
Местоположение: Sliven City
georgigeorgiev написа:
VoevodiSliven написа:
Искате да ми кажете,че преди Лечков е нямало футбол в Сливен ли ?!?pecata,кои са тези отбори които заслужават повече и защо Сливен не заслужава?georgigeorgiev - първите 2 сезона бяхме с него и се борихме да не изпаднем така че...направихме си трансферите,които ако се поинтересуваш ще видиш,че са повече от 1-2 както тука някой пишат.Каквото и да говорите няма да ми развалите радоста,че сме в "А" група :first:
Ай със здраве!


Да ви е честит празника, но още веднъж казвам не го заслужавате,поне с такава корупция да влезнете


аве ей селяк прост... ти ли ще ми говориш за корупция ??? гледал ли си мач на Сливен ? да ви Е*а турския град... на стадиона ви само фесове ! живей цял живот със заблудата че все си прецакан.... :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 13:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 13:32
Мнения: 62
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
pecata от 93 не сме били в "А" група,а 90 взехме купата на България.Футболът в Сливен има традиции от 1914 година.Това,че не сме в "А" не значи,че ни няма на футболната карта.Като сме в "Б" и във "В" група не съществуваме ли ? Да има и друго и то е,че не са много хората,които са готови да инвестират в българския футбол тоест в днешно време без пари не става,пък и не виждам нещо по-логично най-големия футболист на Сливен да управлява отбора.За това,че Етър,Враца,Плевен заслужават да са в "А" група съм напълно съгласен - дали повече заслужават?Не съм много сигурен.По отношение на корупцията-може и да сме купували незнам,но бъди сигурен,че имаше и немалко мачове в които ни режеха съдийте колкото и странно да ти звучи.Примери мога да дам:Сливен-Калиакра 1-1 (82 минута мисля,че беше вкарахме за 2-1 след пряк свободен-заучено положение и свириха засада като се видя още на стадиона,че нямаше нищо),Бенковски-Сливен 3-0 като им свириха 2 дуспи за които съм сигурен,че едната я нямаше,както и че имаше за нас такава - бях на мача.Ако може да те питам нещо - ти за кой отбор си ? :D

_________________
Сливен - градът на 100-те войводи !!!


Последна промяна VoevodiSliven на 21 Май 2008 13:32, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 13:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Абе кви са тия смешки тука 90г, не сме играли от 1993г. които не знае по добре дане се излага и да ръси глупости,а тя България е една голяма корупция той ми тръгнал за някви си мачове да ми разправя :evil: Аиде пътувай и стига си ръсил бисери наред. :twisted:

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 14:13 
VoevodiSliven написа:
pecata от 93 не сме били в "А" група,а 90 взехме купата на България.Футболът в Сливен има традиции от 1914 година.Това,че не сме в "А" не значи,че ни няма на футболната карта.Като сме в "Б" и във "В" група не съществуваме ли ? Да има и друго и то е,че не са много хората,които са готови да инвестират в българския футбол тоест в днешно време без пари не става,пък и не виждам нещо по-логично най-големия футболист на Сливен да управлява отбора.За това,че Етър,Враца,Плевен заслужават да са в "А" група съм напълно съгласен - дали повече заслужават?Не съм много сигурен.По отношение на корупцията-може и да сме купували незнам,но бъди сигурен,че имаше и немалко мачове в които ни режеха съдийте колкото и странно да ти звучи.Примери мога да дам:Сливен-Калиакра 1-1 (82 минута мисля,че беше вкарахме за 2-1 след пряк свободен-заучено положение и свириха засада като се видя още на стадиона,че нямаше нищо),Бенковски-Сливен 3-0 като им свириха 2 дуспи за които съм сигурен,че едната я нямаше,както и че имаше за нас такава - бях на мача.Ако може да те питам нещо - ти за кой отбор си ? :D
Виж, аз не ви съдя, че сте купили няколко мача, защото без такива работи не става...особено в БГ :wink: Ок, моя грешка от 15 год не сте влизали и хората са зажаднели за футбол.Истината е, че ако Лечков го нямаше, щяхте да сте си отново в Б група, защото едвали много хора имат намерение да инвестират в Сливен и по-точно във футбола/мое мнение/.Аз съм от Спартак Вн :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сливен отново в "А" група !!!
МнениеПубликувано на: 21 Май 2008 14:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Така,така.На господина от Търговище,който знае за своята кошница какво има,тръгнал да гледа наща..Бях на мача в Търговище и мога да ти кажа,че няма по зловещо място.На стадиона ни псуваха на турски,взехме си маршрутка до стадиона и шофьора ме гледа и ми говори на развален български език,а на връщане за гарата ни свалиха от таксито и ни извикаха друго,защото водача на МПС-то не знаеше български :shock: Както и да е.твоя отбор,не е пример за чиста игра.
За господина-пецата.Я кажи преди години Спартак Вн,как се върнаха в А група,как се върнаха Черноморец,как влязоха и Родопа и т.н.Ние не сме заслужавали??Защо Враца да заслужава повече от нас??ЗАщото имат публика ли?Само заради това,ами то и ние имаме публика.За Плевен-това е един умиращ град,не че Сливен не е,но Плевен,жал ми е за града.Много познати имам там и ми казват всичко за града и за отборите и тях не помалко ги е яд.Там няма кой да даде пари на футбола..За Търново,няма да говоря,в момента съм там и мога да ти кажа,че до няколко години отбора на Етър ще се върне в елита.
Ние си заслужаваме А група,15 години в мизерията стигат и ще видите,че през новия сезон,като публика,за игра не знам,но за публика,ще сме си заслужили това право.
Дерзайте

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 42 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 98302 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149421 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 157969 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Аде отново бъдете най-активния форум
Форум: Ботев (Враца)
DUNAV-RUSSE 2230 14 Мар 2007 22:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 124186 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози