bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 07:52


Левски | Левски ДЮШ GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 33 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 22:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
Лично мое мнение си . Аз съм твърдо зад Емо понеже в него вирее Левскарския дух и той милее за нашия отбор ако няма качества той поне има желание Да направи нещо голямо в нашия любим отбор !

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 22:21 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Левскарски дух и в мен има, и аз искам да постигна успехи начело на Левски. И кво треньор ли да ставам ?! Факт е че Кокала мотивира играчите след Бате и Жилина, но сме 1ви благодарение на Чичо Митко и Лупи президент, президент :a006: С тая игра на есен в Европа - нов срам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 23:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:44
Мнения: 961
Местоположение: Попово
Отбор: Черноломец 04 (Попово)
Велев не струва...
Вуцов беше на светлинни години пред Кокала...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 23:50 
Cheers написа:
Велев не струва...
Вуцов беше на светлинни години пред Кокала...

Ти чуваш ли се?
Вуцов е един изтерик и нищо нестава от него!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 00:26 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Братлета независимо, че не съм от Левски ще взема отношение като страничен наблюдател. Левски не играе никак добре. С това първо място не се заблуждавайте. То е постигнато благодарение на слабите игри на Цска и Литекс, отколкото на добрата игра от Левски. От доста време гледам футбол и все пак наблюдавам и Левски и толкова слаби не съм ви виждал. Така, че дори и шампиони да станете, няма да постигнете нищо кой знае какво с него. Даже напротив. Ако искате Левски да не си остане само и единствено за местна консумация, Емо Велев не трябва да е на чело на отбор, просто защото и догодина ще се повтори същото какти и тази година в евротурнирите. Просто Левски (пък и всички останали), няма стил на игра, такъв какъвто го имахте при Станимир Стоилов!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 00:30 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Темата е за Велев, но аз ще започна с две думи за Вили Вуцов.
И назначаването, и махането на Вуцов бяха големи грешки. Първо Мъри трябваше да си остане поне до евротурнирите, докато смятам, че на Вуцов трябваше да се даде шанс да бие БАТЕ Борисов. Аз не знам дали с Вили щяхме да отстраним беларусите, но съм сигурен, че щяха да са много по-надъхани. Да му се бе дал шанс на Джуниър.
Сега по темата - Велев ни донесе най-големия срам в Европа - падали сме от много смешни отборчета, но това да отпаднем от два евроанонимника за една есен никога не е било. В тази връзка още след Жилина Велев ако имаше достойнство щеше да си тръгне. Просто този човек иска да е в Левски и само уволнение може да го разкара. Ясно е, че Кокала остава и според мен ще ни направи шампиони - то при тая конкуренция и Бай Петко Хулигана да стане старши треньор не би трябвало да имаме проблеми с титлата. Наесен в Европа с Велев обаче не ми се мисли... Най-доброто решение е ясно - класен треньор от чужбина, но МустакО едва ли ще се бръкне, той е свикнал да взима без да дава! Така че аз силно се надявам на един що-годе класен треньор от България или познат чужденец като Херо, Ераносян, дедо Люпко, Муслин или някой такъв. Това ми се вижда оптимален вариант на мен, ясно е, че на Рехагел или Гуус Хидинк не можем и да се надяваме!

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 00:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2007 20:28
Мнения: 232
Местоположение: София
Отбор: Левски (София)
Като гледам какви Футболни лаици са се изразили за Това дали трябва Емо ВЕЛЕВ да бъде или да не бъде Треньор на Левски няма как просто да не се намеся и аз, за да защитя Треньора на Собствения ми отбор!

Та вие чувате ли се, кой глопак ша си маха Треньора, когато отбора му зимува на 1-во място?!!!

Или завиждате или не разбирате от Футбол, та нали сега при това положение сменили се треньора и всичко Градено с толкова много труд и воля ще бъде разрушено на пух и прах! И ще трябва след Нова Година отново да се върнем обратно 1 година назад и пак от Нулата! Не ства така, с вашите приказки дайте да махнем този па да сложим онзи.
Вярно е това, че когато ЕМО пое Левски не разбираше нищо от Футбол и пое отбора в дълбока Криза, но също така е вярно, че Емо Велев се научи и стана един от най-добрите Треньори не само в България, но и на Балканите с всеки следващ мач трупаше умения и опит, а покрай него и отбора израсваше тактически и игрово! След още 6 месеца и този същият Левски ще е станал на нивото на "Анортозис" или "Клуж" примерно!

Явно никой от Вас не си спомня, когато Станимир Стоилов пое Левски какъв пълен НЕКАДЪРНИК беше, та моя отбор имаше срама и позора да падне от 11 Негърчета!!!! И след това в България да изгуби Титлата?
Тогава съм убеден, че всички вие сте искали Стоилов да напусне веднага и да се върне обратно Гочето-Георги Василев!!!!
Е да, ама не става така, един отбор и един Треньор за да се изградят и за да станат огромна Сила, която като Юмрук да мачка е нужно мноооого ВРЕМЕ и ТЪРПЕНИЕ, през което време отбора се гради с натрупания опит от мач на мач със Битки и Победи!

Вярвайте ми, но този Левски след още 6 Месеца ще бъде дори по-силен от Старата Синя генерация на Стоилов, който си пролича какеи са му качествата у Село-Ловеч!!!!

_________________
Левски е най-добрият български отбор по Футбол след комунизма, достигнал 1/4 Финал в УЕФА и участвал в Шампионската лига през 2006 година. В България през този период е бил 9 пъти Шампион(1993,1994,1995,2000,2001,2002,2006,2007,2009),4 пъти е правил Дубъл(1994,2000,2002,2007),9 пъти носител на Купата(1991,1992,1994,1998,2000,2002,2003,2005,2007) и 2 пъти носител на СуперКупата(2005и2007).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 15:35 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Keanu^Reeves написа:
Като гледам какви Футболни лаици са се изразили за Това дали трябва Емо ВЕЛЕВ да бъде или да не бъде Треньор на Левски няма как просто да не се намеся и аз, за да защитя Треньора на Собствения ми отбор!

Та вие чувате ли се, кой глопак ша си маха Треньора, когато отбора му зимува на 1-во място?!!!

Или завиждате или не разбирате от Футбол, та нали сега при това положение сменили се треньора и всичко Градено с толкова много труд и воля ще бъде разрушено на пух и прах! И ще трябва след Нова Година отново да се върнем обратно 1 година назад и пак от Нулата! Не ства така, с вашите приказки дайте да махнем този па да сложим онзи.
Вярно е това, че когато ЕМО пое Левски не разбираше нищо от Футбол и пое отбора в дълбока Криза, но също така е вярно, че Емо Велев се научи и стана един от най-добрите Треньори не само в България, но и на Балканите с всеки следващ мач трупаше умения и опит, а покрай него и отбора израсваше тактически и игрово! След още 6 месеца и този същият Левски ще е станал на нивото на "Анортозис" или "Клуж" примерно!

Явно никой от Вас не си спомня, когато Станимир Стоилов пое Левски какъв пълен НЕКАДЪРНИК беше, та моя отбор имаше срама и позора да падне от 11 Негърчета!!!! И след това в България да изгуби Титлата?
Тогава съм убеден, че всички вие сте искали Стоилов да напусне веднага и да се върне обратно Гочето-Георги Василев!!!!
Е да, ама не става така, един отбор и един Треньор за да се изградят и за да станат огромна Сила, която като Юмрук да мачка е нужно мноооого ВРЕМЕ и ТЪРПЕНИЕ, през което време отбора се гради с натрупания опит от мач на мач със Битки и Победи!

Вярвайте ми, но този Левски след още 6 Месеца ще бъде дори по-силен от Старата Синя генерация на Стоилов, който си пролича какеи са му качествата у Село-Ловеч!!!!



Ти глупав ли си или не виждаш по-далеч от носа си ? :shock:

1во - За какво да завиждам на Велев ? Левскар е и винаги ще го уважавам за това, но би бил по полезен в Сектора отколкото на скамейката.Та кой треньор нарича феновете си "пияници и наркомани" ?! Да наистина прояви мъжество и се извини, но след мача с Бела какво каза на "В" ? "Нали бием бе селяни, к'во пак искате ? " Левски е име в Европа и треньорът му, трябва да има елементарна култура на поведение, а не да яде семките на някой варненски циганин.

Защо като Емо пое отбора не разбираше нищо ? Та той беше 3-4 години помощник треньор, та за това време и аз щях да науча повече от него.Несе залъгвайте, че той израства в тактическо отношение.На 1-во място сме, защото ония са по-слаби и от нас, а другите са още със селско мислене.Разликата я прави Гонзо !В началото той не играеше - падахме, сега му потръгна и започнахме да бием.До последно се мъчихме със Славия и Пирин - на Герена ! Тези победи + победата в Перник и хикса с чорбата са дело на мобилизацията и духа на Гонзо, с който той дигна целият тим.

Аноротозис и Клуж имат тактически добри треньори и трезвомислещи собственици с пари.Скоро няма да ги стигнем, не и докато седмици преди важен мач се сипят купища обиди и закани, а след него се изпокриват като мишки.

Помня как Мъри загуби от 11-те малки негърчета, едно от който е неизменен титуляр в Арсенал в момента.Помня и как загубихме титлата, но помня и че при Мъри имахме изграден стил на игра, който се налагаше.Не зависимо, че падахме имахме стил и никога не съм викал за оставката му.Дори след Беверен, дори след Тампере.Факт е и че Мъри от 2 години буксува на 1 място, затова се провали.

Не мога да ти повярвам това, да ще станем шампиони, ще дигнем купата и к'во ще стане ? Ще дойде новото Бате и Жилина и пак ще берем срам, защото този отбор разчита на мускули.А Мъри не може да постигне нищо с Литекс, защото играчите и публиката им (с малки изключения) е със селски манталитет, който трудно се изкоренява.И едид въпрос към теб, направихме хиксове със Жилина и Бате, а Мъри със Астън Вила в Англия.Според теб кое е по-достойно ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 15:52 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Твърдо НЕ !!! КОКАЛА ВЪН !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 17:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2007 20:28
Мнения: 232
Местоположение: София
Отбор: Левски (София)
Станимир Стоилов бе също помощник-треньор на Левски 5 години! От 1999 до 2003та и смени Люпко Петрович, Муслин, Херо и други треньори, при които бе помощник!
Но, когато му се даде шанс да бъде Старши-Треньор през лятото на 2004та се показа колко е неопитен и отбора цяла 1 година до 2005та нямаше нито тактика нито стил на игра и играеше доста грозен футбол, макар, че се опитваше нещо да бъде отбора колектив!
Добре, че беше господин ТОДОР БАТКОВ, че не го уволни и му даде шанс за още 1 година, та чак тогава на втората година Мъри израстна в Треньорската професия и напипа верния Стил на игра, а и отбора натрупа опит, от това, че 2 години играха едни и същи хора, отделно привличането на Седрик Бардон даде нужната класа на отбора и тогава чак дойдоха Успехите.

Емил Велев също беше Помощник вече 5 години в Левски преди да стане Старши Треньор най-неочаквано, което го хвана в крачка без да е направил нужната Подготовка с Отбора, за да има възможност да си наложи неговия Стил върху отбора! Той хвана отбора в криза и трябваше сам да го измъква! И наистина Успя! Смазахме тотално БАТЕ и особено ЖИЛИНА, но само мал-шанса и липсата на късмет ни попречи да продължим напред. За 6 месеца макар и с грозен Футбол да извадиш отбор от Криза и да го качиш на 1-во място е наистина нещо уникално, което стори Емил Велев. Затова, ако ще си налага стил и Тактика в отбора то това може да стане единствено и само по време на Подготвителен период! Затова трябва да се даде шанс на Емо Велев за още 6 месеца и тогава вече ще си проличи напълно дали отбора е наистина Силен и има нужната класа Стил и Поведение на Терена! Но така да хванеш отбора за месец-два и да искаш някакъв Стил не става!!! Нужно е много време и Търпение!

След 6 месеца вече наистина могат да се дават каквито и да било оценки за ЕМИЛ ВЕЛЕВ, но не Сега!
Станимир Стоилов се мъчи 1 година и половина докато напипа верния Стил на Игра и Тактика! Защо тогава на човек-истински Левскар какъвто е Емо Велев не му дадем поне още 6 месеца и тогава ще си проличи дали е добър Треньор или не.

_________________
Левски е най-добрият български отбор по Футбол след комунизма, достигнал 1/4 Финал в УЕФА и участвал в Шампионската лига през 2006 година. В България през този период е бил 9 пъти Шампион(1993,1994,1995,2000,2001,2002,2006,2007,2009),4 пъти е правил Дубъл(1994,2000,2002,2007),9 пъти носител на Купата(1991,1992,1994,1998,2000,2002,2003,2005,2007) и 2 пъти носител на СуперКупата(2005и2007).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 00:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
Eвала за мненията на Keanu^Reeves много точни изказвания! А що се отнася до Емо Велев за тия които се съмняват в него...к'во да кажа Мъри бе същия преди и при него Левски натрупа една достра срамна разлика от Ц(*ка . А за Левскарския дух на Емо Велев.... гледайте някой от мачовете му като футболист на Левски... Той обича този отбор !

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 13:43 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Сравнения между Мъри и Кокала нямате право да правите :idea: Мъри беше минал стаж преди да започне работа, знаеше с какво се заема и знаеше как трябва да го постигне, беше постоянен и имаше изградена идея 3 хода напред.Плюс това беше капитан дълги години и в левскарския му дух нямате право да се съмнявате :a006:

Емо си е с типичен селски манталитет ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 14:23 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Краси написа:
А за Левскарския дух на Емо Велев.... гледайте някой от мачовете му като футболист на Левски... Той обича този отбор !

Само да ти кажа, че съм гледал някои мачове на Левски с участието на Емо Велев като футболист (и в двата перида - преди и след Израел). Беше си пълно дърво. Станимир Стоилов като футболист беше много по-добър от него. Макар, че и той не блестеше, но все пак беше защитник. Емо Велев като футболист си го спомням, че в доста важни за Левски мачове, освен че не се забелязваше като футболист, но и си изкарваше доста често и картони за безсмислени нарушения.

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 14:45 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
АКАДЕМИК София написа:
Краси написа:
А за Левскарския дух на Емо Велев.... гледайте някой от мачовете му като футболист на Левски... Той обича този отбор !

Само да ти кажа, че съм гледал някои мачове на Левски с участието на Емо Велев като футболист (и в двата перида - преди и след Израел). Беше си пълно дърво. Станимир Стоилов като футболист беше много по-добър от него. Макар, че и той не блестеше, но все пак беше защитник. Емо Велев като футболист си го спомням, че в доста важни за Левски мачове, освен че не се забелязваше като футболист, но и си изкарваше доста често и картони за безсмислени нарушения.


И той е основен виновник за Аалст с червения си картон :a006:

Не е блестял като футболист, не блести и сега като треньор.
Само за сведение този сезон имаме точка повече сравнение с миналия.Този сме първи със точка преднина, а миналия бяхме втори с доста точки разлика.Та благодарение на Митето сме 1ви, не се заблуждавайте че играем нещо :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 15:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2007 20:28
Мнения: 232
Местоположение: София
Отбор: Левски (София)
Обаче ще ве питам аз какво ще говорите Напролет, когато Емо Велев направи Подготвителен период от зимата и научи отбора да мачка и Напролет отбора като почне да играе изключително Красив, Атрактивен и Нападателен Футбол и Спечели Шампионската Титла какво ще говорите тогава???
Или можеби както беше при Станимир Стоилов - веднага ще се намерят тоз и онзи да вика еххх колко велик е сега Емо Велев като треньор, ама само до преди 6 месеца го псувахме и го пъдехме!
Ами след още 9 месеца, когато ЛЕВСКИ влезе в Шампионската лига и Емо ВЕЛЕВ стане първият Български Треньор спечелил с Левски мачове и много още точки в Шампионската лига, а защо не дори и още нещо по-голямо като излизане от групите на Шампионската лига, много ми е чудно, а тогава какво пак ще говорите за ЕМО ВЕЛЕВ!!!

_________________
Левски е най-добрият български отбор по Футбол след комунизма, достигнал 1/4 Финал в УЕФА и участвал в Шампионската лига през 2006 година. В България през този период е бил 9 пъти Шампион(1993,1994,1995,2000,2001,2002,2006,2007,2009),4 пъти е правил Дубъл(1994,2000,2002,2007),9 пъти носител на Купата(1991,1992,1994,1998,2000,2002,2003,2005,2007) и 2 пъти носител на СуперКупата(2005и2007).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 18:46 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Като Емо Велев ги направи тия неща си давам модераторските права на теб и някой път жестоко ще те черпа :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008 23:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
Ballatiness пия.... единствено в България кадърен треньор който досега не е бил в Левски .... е Едуард Ераносян...

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 12:44 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Според мен е провал, че сме само с една точка пред тая жалка чорба! 5 победи над слаби отбори направиха Велев треньор, достоен за ЛЕВСКИ?! :shock: С този отбор и при наличието на тази конкуренция сме длъжни да станем шампиони с който и да е треньор. Велев не би трябвало да има проблем да стане шампион напролет, т'ва е ясно. Трябва да е истински глупак, за да изпусне тая титла. Обаче с него се опасявам от ново БАТЕ и Жилина наесен. Отборът няма стил на игра. Просто първото място се дължи на много слабите други отбори и на страхотната форма на Гонзо напоследък.
Цитат:
Ами след още 9 месеца, когато ЛЕВСКИ влезе в Шампионската лига и Емо ВЕЛЕВ стане първият Български Треньор спечелил с Левски мачове и много още точки в Шампионската лига, а защо не дори и още нещо по-голямо като излизане от групите на Шампионската лига, много ми е чудно, а тогава какво пак ще говорите за ЕМО ВЕЛЕВ!!!

Е ако това стане, с ръка на сърцето ще мога да кажа, че съм грешал. Дано наистина така стане!!!

И за финал - разликата между Мъри и Велев е в това, че Мъри през 2005 преди европробива направи отбор от нулата напрактика без никакви средства - с младоци (Коприваров, Домовчийски,Ричард, Миланов), с отписани от мнозина играчи (Боримиров, Йовов, Гошо Петков), с недоказани (Ст. Ангелов, Емо Ангелов), един-двама по-опитни (Топузаков, Телкийски и може би Вагнер) и с две нови попълнения, взети без пари (Томашич и Бардон). Докато сега Велев има много по-силни футболисти от Мъри тогава през 2005. Просто Мъри разви отбора и направи тия футболисти ФУТБОЛНИТЕ БОГОВЕ НА БЪЛГАРИЯ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 18:00 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Очаквам сега Краси и Киану Рийс да похвалят перфектната тактика на Велев и как разгромът срещу Сливен се дължи на него :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 21:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
позна :)
да ти имам аватара :)

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 03:57 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Подкрепям, не подкрепям то ва е положението и не виждам кой по-добър би дошъл. Аз лично искам Моуриньо :)

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 09:12 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
borismorev написа:
Подкрепям, не подкрепям то ва е положението и не виждам кой по-добър би дошъл. Аз лично искам Моуриньо :)
Моуриньо не си го пускам аз от Интер иначе от доста време съм казал ,че тоя пияндурник кокала не е за Левски даже за домакин не става.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008 09:11 
През миналия сезон се направиха много трениорски рукади , едни добри едни лоши . Велев не бе подкотвен за такова начинание. Смятам , че до края на полусезона той ще е наставник на сините. Ако се докаже , и Левски станат :first: той ще остане може би и за другия сезон . Възможен е и пълен провал през втория полусезон , но не вярвам . :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :f354: :f453:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
това за провала няма да ме учуди...,но реално погледнато Няма кой...

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2009 00:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
И все пак мисля ,че Кокала колкото може се оправя... и то доста успешно

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 33 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 197685 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149421 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 157969 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 120821 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 175841 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози