bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 20:29


Левски | Левски ДЮШ GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2009 19:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 18:15
Мнения: 27
Местоположение: в кръчмата
Отбор: Левски (София)
кур за кокала

_________________
VIVERE ULTRAS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 23:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2007 20:28
Мнения: 232
Местоположение: София
Отбор: Левски (София)
Кокала с нов Помощник - Бисер Хаздай!
Само, че имам лоши новини относно - г-н бисер Хаздай:

Цитат:
4. - 14:51 - Това с Хаздай е самоубийство!!!!
От: Маринчев Валентин
Познавам ФК\"Левски\" от години. И двамата ми снма играеха във формациите на дружеството. Не беше лошо като се сравнява с това което става в другите отбори. Единия ми син се отказа по-рано поради лошо отношение на тренйора. Дригият, по-големият остана и нещата вървяха добре. Неочаквано Бисер Хаздай стана тренйор и.....всичко изглеждаше добре. Настана време за договори с клуба. И както големий син беше определян за надежда, изведнъж без причина отношението на Б.Хаздай се промени. Някъде около 6 месеца преди да завърши в жънушеската формация. Започнаха обиди, незачитане, подигравки, унижение и ..необяснимо лошо отношение. В чудо се видях докато не разбрах, че БИСЕР ХАЗДАЙ постъпва така шората които не МУ ДАВАТ ПАРИ за да промотира децата им. Това си е негова стара черта и е известна в клува \"Левски\". Какво ли не се изписа за него, за това, че е психически с проблеми, с лошо семейство, неуравновесен и корумпиран. Така и със сина ми не стана нищо, отдавна е студент и не се занимава с футбол. И се оказа, че Бисер Хаздай и Емил Велев са близки и по бизнес и по разбирания и по уреждане, разбирай получаване на пари, по начин които най-малко е морален. Знаете ли колко таланта е унищожил Хаздай???? Брой нямат момчетата с качества но с родители нямащи или не искащи да дават пари??? Тази атмосвера е добре известна и на Наско Сираков. Не се направи нищо!!! Продължава да се издига кандатурата му за щаба на Левски в които Б.Хаздай риябва да има своето място. Този човек няма място в спортните среди изобщо!!!! Него не го интересуват футболистите, интересува го как и колко пари ще се изкарат от пределен футболист, с плащане от родителите или други начини. А с Велев си я обш бизнес, Еврейски търсити идват в БГ и се организират чрез тиях. Емил Велев е женен за еврейка и ДЕЛОВИТЕ им отношения не са от вчера.
Жал ми беше з лЕВСКИ ПРИ ИГРАТА НА гЕРЕНА С лОКОМОТИВ - пЛОВДИВ.кАКВО ИСКАТЕ ОТ ЕДИН ОТБОР В КОИТО СЕЛЕКЦИЯТА Е НА БАЗАТА КОЙ КОЛКО ЩЕ ВЗЕМЕ ПРИ ТРАНСФЕРА???? нЯМА КОЛЕКТИВ, ОМРАЗА, ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ И ТОВА МИ БИЛО ..ГРАНД!?!?

_________________
Левски е най-добрият български отбор по Футбол след комунизма, достигнал 1/4 Финал в УЕФА и участвал в Шампионската лига през 2006 година. В България през този период е бил 9 пъти Шампион(1993,1994,1995,2000,2001,2002,2006,2007,2009),4 пъти е правил Дубъл(1994,2000,2002,2007),9 пъти носител на Купата(1991,1992,1994,1998,2000,2002,2003,2005,2007) и 2 пъти носител на СуперКупата(2005и2007).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 05 Май 2009 10:48 
Емил Велев има нешо много важно - левскарски дух.За какво ни е някой чужденец който няма как да усети заряда на вечното дерби на който единствено му пука колко пари ще взима.Станимир Стоилов започна отчайващо аз бях твърд негов противник още при назначаването му но той опроверга критиците си.Иначе смяната на Мъри се оказа закономерна защото той не успя да нправи преливане на поколенията в отбора и да използва инерцията натрупана от успехите а вместо това продължи да залага на едни и същи ирачи.Юноши налага Велев но и Стоилов въпреки думите му.Защото сега на терена са по 5-6 юноши на отбора.Цацев, Генев, Балтанов ,Митрев... :f453:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2009 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2008 12:42
Мнения: 147
Отбор: Левски (София)
Skype: Krasimir-Kostadinow
Честито на Емил Велев и екипа му. Старши треньорът на Левски може да има трески за дялане, ама е голям левскар. Тоест, той се радва не по-малко от останалите такива в страната. Честито и на Боримиров, който вече не е Борето, а шеф на шампионите.

_________________
БАТКОВ ТИ СИ КУРВА !!!! _)_
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2009 11:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Юни 2009 23:01
Мнения: 7
Местоположение: Стара Загора
Отбор: Берое (Стара Загора)
Skype: vanko1703
Емил Велев не става за треньор !!!

_________________
Няма мое , няма твое - Светът е Берое !

И само Берое и само Берое , живота ще си дам за тебе само Берое !


ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 14:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2009 02:29
Мнения: 4
Отбор: Левски (София)
Skype: vladimirov.
Емил Велев дойде в Левски през един много труден период.И започна още по-зле,но в последствие ни направи шампиони.Имаше доста неубедителни игри,но все пак аз съм за Кокала да остане :)

_________________
Blue Heart !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2009 21:42 
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2007 01:12
Мнения: 418
да се маха тоя боклук,унижи един от добрите нападатели в света,по силен футболист не бе идвал в България.,а той ще иска да е на проби,това не ти е някоя юношка на Малеш (МИкрево) та ще го пробваш.Смотаняккккк,закопва ЛЕВСКИ тоя боклук,Няма да ми стъпи крак на мач на Левски той докато е тренъор.Само дучето е по тъп от него на тоя свят.

_________________
Селянин-не е географско понятие ,а душевното състояние на човека...
http://www.kom-minior.com/kom.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подкрепяте ли Емил Велев за треньор на Левски ?
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2009 21:47 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Ей разбирач я мълчи там, тоя като е голям играч въври му направи кавал, като е толкова велик, само с визитка не става. АКо ся неможе да играе какво правим, щеше да псуваш пак кокала ако беше го зел без проби и оня се окаже пълна дупка, няма гол от година и половина !!! Ти понеже си пишман разбирач въврви застани на мястото на Кокала и подкарай отбора айде чакаме !!! Но ако не се справиш по добре от него отиваш в затвора или на кола , искаш ли ???? В момента на поста е ЕМИЛ ВЕЛЕВ да ви харесва или не няма значение, трябва да го подкрепим всички Левскари, толкова ли е сложно как човека да гради отбор без подкрепата на публиката , ако не му пукаше за Левски София щеше да се измете след 2-3 убиди !!! Нека да видим какво ще стане в Сряда и по нататък ще му мислим!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 193163 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 144034 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 152314 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 117990 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 171443 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози