bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 16:21


Български клубове - Костинброд (Костинброд) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 114 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Валери Ненов срещу "Бомбата" и Георги Градев

Дело за 10 000 лв. е завело ръководството на ПФК "Велбъжд- Кюстендил" срещу футболиста Димитър Стефанов- "Бомбата". Защитникът разтрогна договора си на арбитраж в БФС, по вина на клуба. "Бомбата" и неговият мениджър Георги Градев твърдят, че има да получава 3 заплати.

"Стефанов е добър футболист, но неговия мениджър действа много некоректно. "Бомбата" взе 10 000 лв. авансово заплата, още като дойде в отбора. После не сме го спирали, като се опита да си уреди трансфер в руския "Урал", но той се върна от там контузен. Лекарят на отбора му препоръча незабавна операция, но по настояване на мениджъра той влезе в игра и на втория мач падна на терена. Ние ще си търсим правата и за пропуснати ползи, защото той не игра почти цял полусезон", коментира за Дарик радио президентът на "Велбъжд- Кюстендил" Валери Ненов. Ненов подозира и тайни интереси на други клубове, които искат да вземат футболиста без трансферна цена.

Кюстендилският клуб ще пусне жалба до Апелативната комисия, срещу решението на Арбитражната, Стефанов да разтрогне договора си по вина на клуба."Беше представен и анекс към договора, който никои от клуба не е подписвал, за тези 3 заплати. "Велбъжд- Кюстендил" няма да има проблеми с трансферите и картотекирането на състезатели заради този случай


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2008 22:41 

В неделя 20 януари по ТВ България от 17,30 часа ще дават пълен запис на Литекс-Велбъжд (Финал за Купата на България 2001 год.)
Съветвам хората със слаби нерви да пропуснат 3-та минута,а тия които разбират нека го качат на некой тракер.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2008 23:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
да и аз тва ги съветвам. мерси за информация не знаех че ше го дават ;) и дано има некой да го рипне верно !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2008 02:39 
Дал съм заявка в Замундата ,аре ако некой има познати способни на това да ходатайства.Няма значение в кой тракер ще да е ,стига после да има сийд.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2008 17:50 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
Kaizer написа:

В неделя 20 януари по ТВ България от 17,30 часа ще дават пълен запис на Литекс-Велбъжд (Финал за Купата на България 2001 год.)
Съветвам хората със слаби нерви да пропуснат 3-та минута,а тия които разбират нека го качат на некой тракер.


Мерси много за информацията

_________________
Чрез простотия към прогрес!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2008 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
da ama u programata na TV Bulgaria pishe che retrosport e ot 19:00

edit: VELBUJD ми показа програмата на ТВ България и там пише 17:10 така че ПО ПОСЛЕДНА ИНФОРМАЦИЯ У НЕДЕЛЯ ОТ 17:10 !!!

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 17:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
Мачо върииии, тъпите копелета явно са го пуснали от 4 !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 18:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Ей,ей,ей,ей,ей изпуснах гоооо :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Дано само да го качат някъде


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 21:21 
ТИПИЧНО ПО БЪЛГАРСКИ.
Ония от ТВ България изместили началния час на мача-запис и хванах едва края. :cry:
Това бяха публикували КАТО ПЪРВОНАЧАЛНА ИНФОРМАЦИЯ. :evil:
България 17:10 19:00 | Ретроспорт. Футбол. Ловеч >Велбъжд
Аре ако някой знае нещо за некой тракер,да казва.
:wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 20:26 
http://www.torrentbox.com/torrent_details?id=165632
Пичове,това е линка.Не е в Замунда,защото там искат само пълни файлове а както знаете мача не е целия.Аз го изтеглих,обаче не ми се отваря с нито един плеар :( Пробвах и с KMPlayer :roll: Дано вие имате повече късмет.
Р.S. Това е второто полувреме отворих го с BS.Player


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 22:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Kaizer написа:
http://www.torrentbox.com/torrent_details?id=165632
Пичове,това е линка.Не е в Замунда,защото там искат само пълни файлове а както знаете мача не е целия.Аз го изтеглих,обаче не ми се отваря с нито един плеар :( Пробвах и с KMPlayer :roll: Дано вие имате повече късмет.
Р.S. Това е второто полувреме отворих го с BS.Player


:gg:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2008 00:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
az she go drypnem utre i she vidim kak stoqt neshtata

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2008 01:05 
glm написа:
:gg:
Е тва сега кво е?Аз очаквах да ми кажеш "благодара",а ти искаш .............
Файла го отваряйте със BS.Player или MV2Player.
И балета да си го изрежете. :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2008 02:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
аз ше ти кажем благодаря ;)

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2008 14:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Kaizer написа:
glm написа:
:gg:
Е тва сега кво е?Аз очаквах да ми кажеш "благодара",а ти искаш .............
Файла го отваряйте със BS.Player или MV2Player.
И балета да си го изрежете. :lol:


Еми благодарности бе човече.Тая емотиконка това означава за мен :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 15:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Цитат:
Две тренировки ще имат днес футболистите на ПФК "Велбъжд- Кюстендил". Предвидени са крос в лесопарк "Хисарлъка" и занимание на стадиона в село Коняво.

Първата контролна среща за кюстендилци е утре в Сандански с "Локомотив"- Пловдив. "Велбъжд- Кюстендил" ще играе с "Малеш"- Микрево в събота, на стадиона в петричкото село Марикостиново.

Централният нападел на отбора Георги Даскалов получи служебна бележка от клуба и замина за Казахстан, където ще продължи кариерата си. Георги Бижев все още е на проби в Полша, където си търси нов отбор.

Има шанс Диян Велков да играе в последните няколко кръга от пролетния полусезон. Той се възстановява след тежка операция, като прави раздвижване във фитнеса и сауната.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2008 00:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Цитат:
В. Ненов: "Няма кой да помогне на отбора. Не познавам Христо Ковачки."

Президентът на ПФК "Велбъжд- Кюстендил" Валери Ненов нарече пред Дарик радио "пълни глупости" появилите се в пресата твърдения, че бизнесмена Христо Ковачки ще купува отбора.

"Не познавам г- н Ковачки. Никои не ми се е обаждал за да помогне на отбора. Знам кой пуска тези слухове, целта му е да се повтори историята на "Велбъжд", който отиде в Пловдив", заяви за Дарик Ненов.

Президентът на ПФК "Велбъжд- Кюстендил", допълни че ще помисли още ден- два дали да пусне без пари в аматьорския "Велбъжд" футболистите Юлиян Богоев, Даниел Йорданов, Бисер Методиев и Ивайло Иванов. "Ненаказано добро няма. Искат да заздравят другия отбор и.......още мисля", коментира Валери Ненов.

Вторият в класирането след есенния полусезон в "А" група "Локомотив"- София ще гостува на "Велбъжд- Кюстендил" в събота, мача ще се играе на стадион "Осогово". В сряда или четвъртък кюстендилци ще играят контрола с "Чавдар"- Бяла Слатина, воден от Димитър Соколов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 11:28 
Криза за пари тресе Велбъжд


Валери Ненов гони футболисти от тренировка, изпълнителният шеф ги моли да се върнат


Финансови проблеми тресат втородивизионния Велбъжд. В Кюстендил се говори, че играчите не са взимали пълни заплати от 3 месеца.
Част от тях повдигнали въпроса пред президента Валери Ненов, той побеснял. Шефът изгони от тренировката вчера няколко от местните играчи, сред които Иван Странджов, Росен Петров и Асен Стоянов. Твърди се, че от съблекалнята се чували нечовешки крясъци и обиди. Наложило се изпълнителният директор на Велбъжд Иво Велинов да убеждава футболистите да се върнат.
Финансовите проблеми принудиха Иво Иванов, Бисер Методиев и Велизар Мирчев да си тръгнат още в началото на подготовката. С Велбъжд разтрогнаха Костадин Марков, Димитър Стефанов, Георги Бижев и Георги Даскалов. Според информирани Валери Ненов не желаел да дава големи заплати, след като отборът няма шанс за елита. Поради същата причина той не плащал редовно и на останалите. Единствено лидерите Мартин Зафиров и Спас Гигов получавали парите си, но Ненов вдигнал мерника и срещу тях.
- Засега не искам да коментирам. Това са неща от кухнята на клуба - каза Зафиров.
Както е известно, от няколко месеца се обсъжда вариант общината да влезе официално в управата на клуба. Досега тя наливаше по 3000 лв. на месец. Според запознати обаче е по-вероятно общински да стане третодивизионният Велбъжд, а не този, който играе в "Б" група


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2008 17:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
СПИРАТ ТРАНСФЕРИТЕ НА ВЕЛБЪЖД ЗАРАДИ СТЕФАНОВ

Втородивизионният Велбъжд няма да може да картотекира новия играчи, докато не погаси задълженията си към Димитър Стефанов.

Защитникът премина в Спартак Варна през зимната пауза, но едва днес договорът му с кюстендилския тим бе прекратен от Апелативната комисия на БФС по вина на клуба. По тази причина Велбъжд първо трябва да изчисти сумите, дължими на Стефанов, ако иска да картотекира нови попълнения преди старта на пролетния полусезон.

Димитър Стефанов може да дебютира за новия си клуб Спартак Варна още в съботния мач с Ботев Пд.

gong.bg

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 23:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Велбъжд-Кн напуска "Б" група
Отборът на Велбъжд-Кюстендил преустановява участието си в Западната "Б" група, научи Канал 3. Новината бе потвърдена от президента на клуба Валери Ненов. Кюстендилци загубиха днешния си домакински мач от 15-ия кръг срещу Спортист (Своге) с 1:2 и продължиха плачевното си представяне във втория ни ешелон.

"Така сме решили след поредния фарс. Още има недоволни хора пред стадиона (б.р. 20:43, а мачът свърши 17:20). Призовавам отбори, които са ощетени, да напуснат и те първенството. Това, което стана днес в центъра на Кюстендил, е обида за всички нас", сподели Ненов пред Канал 3.

Източник:sportal.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 23:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
glm написа:
Велбъжд-Кн напуска "Б" група
Отборът на Велбъжд-Кюстендил преустановява участието си в Западната "Б" група, научи Канал 3. Новината бе потвърдена от президента на клуба Валери Ненов. Кюстендилци загубиха днешния си домакински мач от 15-ия кръг срещу Спортист (Своге) с 1:2 и продължиха плачевното си представяне във втория ни ешелон.

"Така сме решили след поредния фарс. Още има недоволни хора пред стадиона (б.р. 20:43, а мачът свърши 17:20). Призовавам отбори, които са ощетени, да напуснат и те първенството. Това, което стана днес в центъра на Кюстендил, е обида за всички нас", сподели Ненов пред Канал 3.

Източник:sportal.bg


Малиии ми къде отивате сега в В група ли ???
:roll:

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 23:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Malak`HoolS написа:
glm написа:
Велбъжд-Кн напуска "Б" група
Отборът на Велбъжд-Кюстендил преустановява участието си в Западната "Б" група, научи Канал 3. Новината бе потвърдена от президента на клуба Валери Ненов. Кюстендилци загубиха днешния си домакински мач от 15-ия кръг срещу Спортист (Своге) с 1:2 и продължиха плачевното си представяне във втория ни ешелон.

"Така сме решили след поредния фарс. Още има недоволни хора пред стадиона (б.р. 20:43, а мачът свърши 17:20). Призовавам отбори, които са ощетени, да напуснат и те първенството. Това, което стана днес в центъра на Кюстендил, е обида за всички нас", сподели Ненов пред Канал 3.

Източник:sportal.bg


Малиии ми къде отивате сега в В група ли ???
:roll:


Ми незнам какво ще се случи,но с днешното безобразно съдийство,може и до изваждане да се прибегне.Не може така да се подиграват с труда на хората в Булгария :!: :evil: Все пак дано страстите се успокоят и успеем да довършим сезона :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 15:22 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
Босът на Велбъжд: Призовавам за футболен бойкот срещу БФС, ДПС и плевенското полицайче
Босът на Велбъжд (Кюстендил) Валери Ненов се закани, че ще извади тима от участие в Западната "Б" група след поредната, според него, гавра с тима. Вчера, отборът му загуби с 1:2 като домакин на Спортист (Своге), а ето какво заяви той пред Sportal.bg за причините, които са го накарали да вземе това решение, въпреки че то все още не е окончателно, тъй като по-късно днес ще се проведе общо събрание, на което да се реши дали Велбъжд продължава или преустановява съществуването си.
Г-н Ненов, все още ли мислите да извадите Велбъжд от първенството на "Б" група?
- Ще решим днес, но моето предложение би трябвало да се приеме от управителния съвет. Мисля, че ще се съгласят с мен и Велбъжд ще прекрати участието си в "Б" група. Стига толкова гаври с един 60 000 футболен град. Хората ме питат по улиците, защо така се получава и аз какво да им кажа? Ние, в Кюстендил сме патриоти и предпочитаме да се оттеглим с достойнство, вместо да си правят майтап с нас.
Няма ли да размислите?
- Какво има да размислим? Даже призовавам и другите незащитени отбори да ме подкрепят и да напуснат първенството. Всички знаем за какво става въпрос. Сега се бута Спартак Плевен. Плевенското полицайче, който е и вътрешен министър, върти телефони на поразия и виждате какъв цирк са техните мачове. Срещу нас им свирят две дузпи. Реферът казва, че едната е за игра с ръка на наш състезател, а тези от Плевен му викат. Не е този бе, обърка го. Друг пипна топката с ръка. За какво говорим? Изобщо не е видял, но свири. А знаете ли как завърши Рилски спортист - Спартак Плевен?
1:0 за гостите от Плевен?
- За какво говорим? Според вас може ли Спартак да бие в Самоков. Но е имало телефонни разговори и всичко се урежда. Пак ви казвам, Велбъжд няма да изпадне, но за какво трябва да сме маши в ръцете за политико-икономически игри на БФС, ДПС и плевенското полицайче?
Защо ДПС?
- Спортист Своге кой ги спасява? Областният управител на Своге какъв е? От ДПС. Играем с тях, бият ни със смешен страничен съдия. Едно полицайче, което Румен Петков като му звънне и той се изпъва мирно по телефона, а след срещата дежурния делегат ми вика: "оплаквайте се колкото си искате, ние сме недосегаеми и нищо няма да ни направят." Това преля чашата и именно в този момент реших, че футбол в Кюстендил няма да има.
Значи ей така ще закриете футбола?
- Какво да направя? Ако искате ще ви дам касети от мачовете ни със Спартак (Плевен) и Спортист (Своге), за да видите за какво става въпрос. Но не си мислете, че ще оставим работата така. Ще пишем до ФИФА и ще изпратим видеоматериал, за да видят политико-икономическата гавра на БФС, ДПС и Румен Петков спрямо населението на един 60 000 футболен град с традиции. Тогава да видим как ще се оправдават.

_________________
Чрез простотия към прогрес!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
вашия президент е ебахти малоумника честно :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 114 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79504 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180828 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169818 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 151156 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35687 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози