bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Май 2024 07:02


Български клубове - Костинброд (Костинброд) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 74 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
два гола от засада и ни ебаха майката ! не ми се мислеше що щеше да напрай съдията ако Бижев беше вкарал... щеше да изгони половина отбор и 2-3 дузпи най-малко. Браво на момчетата че играха мъжки !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:40 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Колко агитка имаха селяните ???

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
epaaa 7-8 choveka se opitvaha da vikat drugite sedeha i izqdoha 2-3 tona semki. mnogo beha shukar, s kysi pantalonki i puturi daje imashe edin. silno prisyshtvie na malki romki mai si gi verbuvat tam i edin mnogooooooooo moshte barabanist sigurno ot orkestyr romski slavei :D

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:16 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
ВЕЛБЪЖД: РЕФЕРИТЕ СА ПРЕСТЪПНИЦИ, ТЕ НИ ВКАРАХА ДВА ГОЛА
Президентът на Велбъжд Валери Ненов бе бесен от съдийските отсъждани в мача за Купата на България срещу Литекс. Той призна, че „оранжевите” са били по-добрия отбор, но остана изключително недоволен от реферите.

„Стана добър мач, но срещу нас играеха 12 души, един престъпник, страничния съдия – Керезов, недостоен човек. Пусна три метра засада на Бибишков. Опорочи мача. Да, класният отбор е Литекс, поздравявам ги с победата, но когато се касае до реални честни неща, този човек не трябва да бъде във футбола. Няма какво да се лъжем.”

Ненов обяви: „Ние от днес спираме да пращаме съдийски. На такива престъпници като този страничния, и този Петровски, ние една стотинка повече няма да дадем. Заявявам го най-официално. Профилигата, господин Михов и господин Александров да плащат.

Ще подадем жалба срещу двамата престъпници.”

Играещият помощник-треньор на Велбюжд Мартин Зафиров допълни думите на Ненов: „Не знам защо са тези глупости. Литекс са по-добрия отбор и това си личеше. Но специално днес страничния съдия Керезов и Милушев са двамата им голмайстори. И двамата съдии ни отбелязаха два гола.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
dovechera ot 22:30 po kanal 3 gledaite da vidite "velikite" litex kak biha...

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 10:56 
а бе лелеле какфи литекс бе тфа беха страни4ните ... маика му дееба на тоя пле6ивец ... ега жив го зароват ... а па по повод феновете .. а бе еи другия пат вместо да спирате в пенсионерскио клуб да ги зимате фенките ... земете спрете на гроби6тата и се заровете ! ... тцтц вие не сте за А група .... само името ви праи за там ... вие оранджеви сок4ета сте ... за у Г аматиорска ... на нас мястото е в А група !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 11:57 
Докога ще ми триете мненията бе отворковци?Когато нападате някой и го обиждайте поне му дайте право на отговор.Сега разбрахте ли кой е за "У окръжна "?Че вие и сайт нямате бе,иначе сте голяма работа-фенове на село Слокощица :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 11:58 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
Треньорът на Литекс Ферарио Спасов коментира ниската успеваемост на неговите нападатели, заявявайки шеговито, че когато някой от тях се разпише, това е празник за отбора.

При успеха с 2:0 срещу Велбъжд в Кюстендил в 1/16 финала за Купата на България за оранжевите се разписаха и двете остриета – Крум Бибишков и Бето Да Силва.

„Срещнахме доста добра и организирана игра от отбора на Кюстендил” – заяви Спасов - „При 0:0 отборът на Велбъжд изпусна едно чисто положение, когато удар нашата греда.”

„През останалата част на мача ние доминирахме, спечелихме закономерно, но играхме бавно и доста тромаво в някои ситуации. Винаги мачовете за купата са трудни и важното е, че продължаваме напред.”

„Когато нападател от нашия отбор вкара, това е един малък празник за нашия отбор, така че днес имаме двоен празник, защото и двамата вкараха. Тяхната задача е такава, да вкарват голове и виждате, че печелим”, каза още Ферарио Спасов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:09 
VELBUJD написа:
Kaizer написа:
Докога ще ми триете мненията бе отворковци?Когато нападате някой и го обиждайте поне му дайте право на отговор.Сега разбрахте ли кой е за "У окръжна "?Че вие и сайт нямате бе,иначе сте голяма работа-фенове на село Слокощица :twisted:


Беше ли вчера на мача

Защо трябваше да бъда.За нас това беше лесен мач и не предизвика интерес.Играем със Слокощица все пак.Виж за вас е било празник. Кога друг път ще гледате отбор от А група?Мене ме интересуват мачовете със отборите от А група,тези от евротурнирите,които гледам от 10-12 години .
И има една поговорка,която гласи:"Както се радваш на шарени фусти,така ще се радваш и на гърбав*****"Така че както проявявате нетолерантно поведение към противника,повечето обиди,така и ще търпите такива.Но няма да ги триете.Това е липса на спортсменство.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Kaizer написа:
VELBUJD написа:
Kaizer написа:
Докога ще ми триете мненията бе отворковци?Когато нападате някой и го обиждайте поне му дайте право на отговор.Сега разбрахте ли кой е за "У окръжна "?Че вие и сайт нямате бе,иначе сте голяма работа-фенове на село Слокощица :twisted:


Беше ли вчера на мача

Защо трябваше да бъда.За нас това беше лесен мач и не предизвика интерес.Играем със Слокощица все пак.Виж за вас е било празник. Кога друг път ще гледате отбор от А група?Мене ме интересуват мачовете със отборите от А група,тези от евротурнирите,които гледам от 10-12 години .
И има една поговорка,която гласи:"Както се радваш на шарени фусти,така ще се радваш и на гърбав*****"Така че както проявявате нетолерантно поведение към противника,повечето обиди,така и ще търпите такива.Но няма да ги триете.Това е липса на спортсменство.


Ей клошар,фани се утрай малко бе.Че ми дума за А група.Па вие от Вихрен падате в Сандански бре :lol: Със Берое,които не зимат заплати правите Х у дома бе :lol: Такаче не ми говори.Литекс ми е много симпатичен отбор,ма как може всичкоите му "ултраси" да са такива клошари като тебе.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:52 
glm написа:
Ей клошар,фани се утрай малко бе.Че ми дума за А група.Па вие от Вихрен падате в Сандански бре :lol: Със Берое,които не зимат заплати правите Х у дома бе :lol: Такаче не ми говори.Литекс ми е много симпатичен отбор,ма как може всичкоите му "ултраси" да са такива клошари като тебе.

Абе :lol: ти ходил ли си на училище?Аз много точно и ясно съм го написал-А група.И Берое и Вихрен играят там,но не и вие.Колкото за парите не си сигурен.Кой играе без пари?Берое за нашия мач взеха по 1900 лв.И друго ще ти кажа.Този мач ще го забравим след седмица,докато вие ще си го спомняте с години-как на 1/16 финал сте играли със Литекс.А дали съм "клошар",не си ти човека който трябва да ме оценява.Съвет от мене-наблегни над учебниците,за да не се окаже че мама и татко са си хвърляли парите на вятъра.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 13:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Kaizer написа:
glm написа:
Ей клошар,фани се утрай малко бе.Че ми дума за А група.Па вие от Вихрен падате в Сандански бре :lol: Със Берое,които не зимат заплати правите Х у дома бе :lol: Такаче не ми говори.Литекс ми е много симпатичен отбор,ма как може всичкоите му "ултраси" да са такива клошари като тебе.

Абе :lol: ти ходил ли си на училище?Аз много точно и ясно съм го написал-А група.И Берое и Вихрен играят там,но не и вие.Колкото за парите не си сигурен.Кой играе без пари?Берое за нашия мач взеха по 1900 лв.И друго ще ти кажа.Този мач ще го забравим след седмица,докато вие ще си го спомняте с години-как на 1/16 финал сте играли със Литекс.А дали съм "клошар",не си ти човека който трябва да ме оценява.Съвет от мене-наблегни над учебниците,за да не се окаже че мама и татко са си хвърляли парите на вятъра.


Абе айде мълчи и си ходи във твоя форум,ако въобще има с кой да кореспондираш там :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:10 
glm написа:

Абе айде мълчи и си ходи във твоя форум,ако въобще има с кой да кореспондираш там :)

А вашия кой е,имате ли изобщо такъв?

:lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
аре спокойно па ти бе, влезнахте преди 6-7 година у а група и станахте и големия отбор заеби. Че в моемта сте по-добри е така, ма кога ние сме играли с Левски и ЦСКА и тука е имало по 10-15 000 на стадиона вие тогава сте играли с Олимпик Галата. Вие на вашия стадион кога сте събирали повече от 6000 зрители ? Нали сте голем европейски отбор я ми кажи некой значим ваш успех в Европа. Кога на ваши мачове ви свиреше на Ганчев оркестъра и перехте кючеци, тука висеха шалчетата на чорбарите по дърветата. Ае не се прави на много велик щото отбора ви е от не повече от 10 години в а група а публиката ви ако не е СФЛТ да се опитват да прават нещо се пълни селтаци !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:25 
А вие колко сезона имате в А група ако не е тайна?Шалчета на чорбарите?А къде бяха тия на говедата?Ще ти отговоря-на вратовете ви,щото им бяхте сателит.При вас си обиграваха играчите и си правехте договорки във мачлетата.На финала за купата именно те ви напълниха сектора бяхте се омешали като мекотели и пак бяхме повече от вас.Пък за Европа най-малко пък вие имате право да приказвате,щото и един мач нямате там.
Айде успех в Б група.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
точно па за финала не говори щото тогава и перничани и прасетата беха във вашия сектор, не се прай на хитрак. за Европа почна ти да говориш, ние не се фалиме че отбора ни е велик ама вие се земахте нещо много на сериозно.

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 15:18 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
Вълбъжд скача на съдията
Литекс успя да се класира за следващата фаза на турнира след победа 2:0 над Велбъжд. Мачът в Кюстендил бе равностоен само в първия половин час. Крум Бибишков откри резултата в 27-aта минута. Нападателят засече центриране на Станислав Манолев отдясно. Бибишков бе близо до втори гол още преди почивката, но нямаше късмет. През втората част Велбъжд се вдигна на щурм, но Николов пропусна в две изгодни ситуации. В 78-aта минута Литекс сложи край на интригата. Бразилският таран Бето покачиха на 0:2 с шут от 20-ина метра. При попадението остана съмнение за засада на нападателя. Положението разбуни духовете както сред публиката, така и в треньорския екип на Велбъжд. Президентът на клуба Валери Ненов заяви, че ще подаде контестация.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 15:23 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
„Литекс” би “Велбъжд Кн” със спорни голове
ез напрежение и впечатляваща игра “Литекс” взе своето на стадион “Осогово” срещу местния “Велбъжд Кн”. В тренировъчно темпо и 2 гола от съмнителни положения ловчанлии продължават в следващия етап от надпреварата за купата на България. Президентът на “Велбъжд Кн” Валери Ненов бе бесен от съдийските отсъждания. Той призна, че „оранжевите” са били по-добрият отбор, но остана изключително недоволен от реферите. „Стана добър мач, но срещу нас играеха 12 души - един престъпник, страничният съдия – Керезов, недостоен човек. Пусна три метра засада на Бибишков. Опорочи мача. Да, класният отбор е „Литекс”, поздравявам ги с победата, но когато се касае до реални честни неща, този човек не трябва да бъде във футбола. Няма какво да се лъжем”. „Ние от днес спираме да плащаме съдийски. На такива престъпници като този страничния и този Петровски ние една стотинка повече няма да дадем. Заявявам го най-официално. Профилигата, господин Михов и господин Александров да плащат.
Ще подадем жалба срещу двамата престъпници”, допълни колоритният бос. Играещият помощник-треньор на домакините Мартин Зафиров допълни думите на Ненов: „Не знам защо са тези глупости. «Литекс» са по-добрият отбор и това си личеше. Но специално днес страничният съдия Керезов и Милушев са двамата им голмайстори. И двамата съдии ни отбелязаха два гола”.
Пред повече от 3000 зрители на стадиона в Кюстендил футболистите на “Велбъжд” бяха абсолютно равностойни на своя именит съперник през по-голямата част от двубоя, но в крайна сметка класата на евробоеца си каза думата в завършващата фаза. И двете попадения, които паднаха в кюстендилската врата - по едно за всяко полувреме, бяха доста съмнителни, като сред зрителите и в треньорския щаб на кюстендилския клуб остана съмнение за засада. Особено фрапантно бе положението при второто попадение, когато Крум Бибишков бе зад кюстендилската отбрана. Главният рефер Валери Петровски и най-вече неговият помощник Красимир Керезов си навлякоха гнева на домакините, които скочиха с претенции да бъде отменено попадението, но не бяха уважени.
Кюстендилци иначе първи можеха да отбележат още в 21-ата минута, но след самостоятелен пробив и удар на Георги Бижев с десния крак топката кацна на напречната греда. Само 6 минути по-късно след изпълнение на корнер топката попадна у Манолев, който я свали на Крум Бибишков в малкия пеналт и отблизо нападателят не сбърка. В самия край на първото полувреме отново Бибишков можеше да удвои, но битата от него топка бе спасена от вратаря на кюстендилци Църваришки.
През вторите 45 минути домакините чрез Велков пропиляха най-чистото си положение, след като нападателят бе изведен сам срещу вратаря на “Литекс” Николов, но ударът му бе спасен. 12 минути преди последния съдийски сигнал Бето да Силва оформи крайното 0:2. До края на срещата и двата отбора имаха възможността да отбележат, но до нов гол не се стигна.
“Велбъжд Кн”: Църваришки, Крумов, Странджов, Петров, Стоянов, Богданов (46-Боянов), Фърцов, Марков, Бижев (82-Кръстев), Гигов (79-Попов), Велков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 16:06 
CAUTION написа:
точно па за финала не говори щото тогава и перничани и прасетата беха във вашия сектор, не се прай на хитрак. за Европа почна ти да говориш, ние не се фалиме че отбора ни е велик ама вие се земахте нещо много на сериозно.

Напротив аз съм бил на финала и нито чорбари,нито пирничани е емало при нас .Нема такъв филм и не е имало.Мачът го имам и на запис пич.Нещо си се объркал.А за Европата -просто ти отговарям на твой въпрос.Ако помниш като маймуните виж си по-горните постове. Пък и да съм се похвалил -ми сигурно съм имал такива поводи. Похвали се ти с нещо де,освен с уговорените си мачове с говедата. Помня как ви клекнаха последния кръг,че да вземете третото място,обаче други отидоха в евротурнирите. :lol: а вие ги гледахте по ТВ-то.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 16:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
да бе нормално да кажеш че ги немаше тия перничани и прасета ;) а за Европа ти се правиш на голем че си гледал мачове само от евротурнирите и а група и че не сме били дразнител за вас. Ма докато Георги Илиев (мир на праха му) ни беше президент бехме нещо повече от дразнител за вас, щото в Кюстендил ви беше доста тегаво. А за Европа, по-добре да не гледам като ваще мачове, само да ме е срам че отбора ми е бил разбит от некой среден европейски отбор или по-лошо, от некви гадни еврей, ти си знаеш кои ;) Последни кръг кво като са ни кленкнали говедата ? Нали вие го издухахте ;)

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 17:06 
Бъркаш и то много.Вие го издухахте ,защото си останахте със едни калъвки само и медал без значение.Сигурно си забравил че три дни преди това Литекс ви би на финала и взе купата.После в УЕФА отстрани шампиона на Ейре Лонгфорд Таун,носителят на купата на Словакия Интер/Братислава/, финалиста в турнира зза купата на Германия УНИОН/Берлин/ и бе отстранен от втория в Гърция АЕК след една прилична бих казал игра. Загуба там с 3-2 и тук 1-1
Колкото до евреите понеже са много слаби затова завършиха на второ място в групата си след Рейнджърс.След тях останаха къде къде по-големи отбори от Литекс-Ливорно,Оксер,Партизан (Б).Накрая отпаднаха от бъдещият финалист Еспаньол.Още ли се срамуваш,защото аз се гордея със отбора си?!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 17:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
Мда още ;) Тоя отбор от Ейре за пръв път го чувам, Интер Братислава са голема сила :D признавам ти го а Унион... брат те беха тогава във втора дивизия :) АЕК там меко казано згазиха а тука се разходждаха по терена. И на края отпаднахте да, не победхти бъдещия финалист. Нищо за гордост аз не виждам. Но е ясно че нема те обедим че отбора ти е нищо особено. Гордей се с него твое си право, а и е похвално за тебе. Радвай се се на Литекс аз ше си се радвам на Велбъжд. Успех за напред, не мислим че има повече кво да се пише по темата.

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:36 
Ми явно не се интересуваш от британски футбол.Това е история, традиции,религия.За словците,ми и те са слаби,само дето отстраниха говедата предната или по-предната година.За немците няма да говоря,пък били те и от втора Бундеслига.Гърците мачкаха да,ама палците си и се молеха мача по-бързо да свърши.3-2 голямо мочкане е трябвало да бъде. :lol: Отстранявали сме още шампиона на Швеция- Халмщад със звездите им Фреди Люнберг, Артим Шакири,Шампиона на Босна & Херцеговина Железничар Сараево със 2 победи ,едната от които 7-0.Носителят на купата на Хърватска -Риека със отново 2 победи, едната 5-0.Отстраняваме вицешампиона на Белгия Генк със победа на техен терен.Първият отбор влезнал в групите на УЕФА,записал там две победи /едната като гост на Днепър/и две загуби,но с/у АЗ Алкмаар и Мидълзбро.Всичките тия сигурно пак не си ги чувал нали?Е допускали сме и издънки,но не допуска само този,който не участва
Няма отбор,който да не сме мачкали тук,включително и вас със 5-0 /помня в един непрестанен дъжд и със вашите там всички звезди,че и Херо/,ЦСКА със 8-0,че и говедата още ни завиждат.ТОВА Е МОЯ ОТБОР ПИЧ И АЗ СЕ ГОРДЕЯ С НЕГО.!!!!
Предлагам спора да приключи до тук,защото излизаме от темата.Не обвинявай мене,един ваш форумец по-нагоре заяви колко смешни сме били и там в коя регионална група ни прати.
Успех в борбата ви за челно класиране и един ден като се върнете в А група диалогът ни може да продължи.Човек знае ли,знае ли се!Сега само се надскачаме.УСПЕХ!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2007 12:27 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
Вeлбъжд спира парите за БФС

Велбъжд повече няма да плаща съдийски такси. Това обяви президентът на клуба Валери Ненов след загубата 0:2 от Литекс за купата.
- Не мога да подмина съдийството, страничният Керезов е недостоен човек, който си затвори очите при второто попадение, когато имаше стопроцентова засада - отсече Ненов. - Велбъжд играе не за да спонсорира профилигата и съдиите. Спираме да плащаме съдийските от днес (б.р. вчерa) нататък. Обмислям да подадем жалба срещу реферите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 74 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 157452 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 120677 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 174952 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Литекс в Плевен?
Форум: Литекс (Ловеч)
r.h. 26226 30 Юни 2007 11:52
от S.F.L.T.
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48966 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози