bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 23:48


Български клубове - Белите орли (Плевен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 49 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Стадионът
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2006 21:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Жалко за този отбор че няма агитка и фенове защото има един много добър стадион,, и ръководството налага млади момчета от школата !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2006 14:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
стадиона не е ли на Спартка Пл ?

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2006 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
НЕ! СПАРТАК ПЛЕВЕН СИ ИГРАЯТ НА СТ.ПЛЕВЕН (НИЩО ОСОБЕННО КАТО СТАДИОН) А БЕЛИТЕ ОРЛИ СИ ИМАТ СТАДИОН БЕЛИ ОРЛИ КОЙТО Е В АНГЛИИСКИ СТИЛ БЕЗ ПИСТА И Е МНОГО ГОТИН! АМА НИКОЙ НЕ ИМ ХОДИ НА МАЧОЕВЕТЕ И ТАКА СИ ПУСТЕЕ ПРАЗЕН ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2006 21:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Да, това е отборче на Вальо Михов и той изгради всичко за да има с какво да си убива парите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 00:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 22:08
Мнения: 79
Братчед ми игра в тяхната школа и имаше някаква възможност но се отказа. За мене това отборче е много готино и винаги го подкрепям. Според мене може в 3 - 4 години да ги видим в "А" групата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 16:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
НЯМА ДА ВЛИЗАТ ТЯХНАТА ЦЕЛ Е ДА СЪЗДАВАТ ФУТБОЛИСТИ И ДА ГИ ПРОДАВАТ НЕ ДА ВЛИЗАТ В А-ГРУПА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 16:29 
Стадиона преди не се ли е казвал Спартак.Защото в средата на 80-те години гледах Спартак Пл.-Черно море на ст.Спартак и той беше без писта.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Forever-Zeleni написа:
Стадиона преди не се ли е казвал Спартак.Защото в средата на 80-те години гледах Спартак Пл.-Черно море на ст.Спартак и той беше без писта.


така е допреди петнайсетина години се е казвал Спартак а Спартак(Пл) са играли и на двата стадиона


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 19:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Орлите са наи-продажния отбор в България ! ако не бяха те тази година нямаше да се борим за оставане в Б група а щяхме да играем с много добри и опитни футболисти в А група,но за съжаление Орлите легнаха на Самоков,наще футболссти се разбягаха по водещите отбори и останахме в Б групата ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 20:59 
Е как става тоз номер бил е на Спартак а сега е на Белите Орли.Те да не си го въртят през 10 години?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 21:08 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Само да отбележа (така прочетох в едно списание посветено на БГ футбола),че всъщност Спартак Пл (в исторически план) е наследник на Белите орли :shock: Шокирах се като го прочетох и си помислих,че тоя,дето го е писал е пиян,но май наистина е така...плевенчани ще кажат по-добре...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 22:36 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
ultraspartak написа:
Орлите са наи-продажния отбор в България ! ако не бяха те тази година нямаше да се борим за оставане в Б група а щяхме да играем с много добри и опитни футболисти в А група,но за съжаление Орлите легнаха на Самоков,наще футболссти се разбягаха по водещите отбори и останахме в Б групата ...


На крив кур ташаците са му виновни... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2006 20:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
DUNAV FOREVER написа:
Само да отбележа (така прочетох в едно списание посветено на БГ футбола),че всъщност Спартак Пл (в исторически план) е наследник на Белите орли :shock: Шокирах се като го прочетох и си помислих,че тоя,дето го е писал е пиян,но май наистина е така...плевенчани ще кажат по-добре...



не просто след 1919 година когато спартак е бил създаден е сменил много имена и тва е едно от тях


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2006 21:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
alibaba написа:
ultraspartak написа:
Орлите са наи-продажния отбор в България ! ако не бяха те тази година нямаше да се борим за оставане в Б група а щяхме да играем с много добри и опитни футболисти в А група,но за съжаление Орлите легнаха на Самоков,наще футболссти се разбягаха по водещите отбори и останахме в Б групата ...


На крив кур ташаците са му виновни... :lol:



офф асансъора Пирин да мълчи,че ако немате пари както Спартак немаше миналата година във Б окръжна щяхте да сте


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2006 21:48 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ultraspartak написа:
DUNAV FOREVER написа:
Само да отбележа (така прочетох в едно списание посветено на БГ футбола),че всъщност Спартак Пл (в исторически план) е наследник на Белите орли :shock: Шокирах се като го прочетох и си помислих,че тоя,дето го е писал е пиян,но май наистина е така...плевенчани ще кажат по-добре...



не просто след 1919 година когато спартак е бил създаден е сменил много имена и тва е едно от тях

Аааааааааааа добре,че поясни!Значи тази статия не е напълно вярно

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2006 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
История на ПФК Спартак Плевен


Идеята за образуване на футболен клуб в Плевен се ражда през далечната 1919 година. Инициатори на тази идея са група плевенски студенти, следващи в Свищов, сред които Драгомир Несторов, Владимир Недков и др. Първото име на отбора е "Скобелев", а в първия мач в историята си отбора побеждава "Сила" Червен бряг през 1920 година. През годините клуба се именува и като "Победа", "Вит", "Ботев", "Белите орли", СП-89, "Труд", "Републиканец", "Генерал Винаров", "Септевври", "Торпедо", "Локомотив", "Ударник". Футболистите с най-много мачове за Спартак в "А" група са Пъшо Димитров (301), Красимир Лозаров (252), Сашо Върбанов (250) и др. С най-много голове - Пламен Гетов (108), Сашо Върбанов (250) и др. Най-големите успехи на отбора: трето място в "А" група (1956); четвърто място в "А" група (1952 и 1957); през 1958 губи от Левски с 5:3 в два мача на финала за купата на съветската армия; Спартак Плевен има над 1000 мача и е участвал 38 пъти в първенството на "А" група (постижение, което няма нито един друг отбор от Северна България), вкарани са 1119 гола. Мачовете с: ЦСКА - 5 победи, 22 равни (6 от тях в София); Левски - 9 победи, от които има в столицата и 17 равни; Славия (9 победи в София). И въпреки, че нямя по-значителни от тези успехи във вече бевшата "А" ПФГ , плевенския тим е с големи традиции в нея. Доказателство за това е класирането във вечната ранглиста - 10 място. Преди една година това класиране беше 9 място, но плевенския Спартак отстъпи на варненския по обясними причини. Този сезон отборът също записва добри страници от своята история. Сред най-значимото то нея са отбелязаните 71 гола за 21 официални мача, което прави средно по 3,3 гола на мач, като Спартак не загубе нито един мач. Клуба зае едно от първите места на рекордите във втория ни ешалон, като записа победа с 11:1!






http://spartak-pleven.com/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 12:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ Е ОСВОБОДЕН ОТ СПАРТАК ВАРНА ! САМО ЗА ИНФО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 12:46 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Няма да се очудя, яко се върне при Орлите или дойде при нас в Спартак (Пл)!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 12:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Абе може ли некои да даде некви снимки на стадиона , щото не съм го виждал ?!!?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 16:05 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
ultraspartak написа:
alibaba написа:
ultraspartak написа:
Орлите са наи-продажния отбор в България ! ако не бяха те тази година нямаше да се борим за оставане в Б група а щяхме да играем с много добри и опитни футболисти в А група,но за съжаление Орлите легнаха на Самоков,наще футболссти се разбягаха по водещите отбори и останахме в Б групата ...


На крив кур ташаците са му виновни... :lol:



офф асансъора Пирин да мълчи,че ако немате пари както Спартак немаше миналата година във Б окръжна щяхте да сте

Еми не сме бедняци....
А м/у другото миналата година за малко не влязохме в "Б" при тотално безпаричие...

П.П КУР ЗА СПАРТАК(ус)...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 16:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ЧСТИТА КОЛЕДА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 17:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Red|Boys|Svoge написа:
Абе може ли некои да даде некви снимки на стадиона , щото не съм го виждал ?!!?


ето неколко снимки

http://clubs.bul-foot.org/html/stadium/stadium/BeliteOrli-Pleven.htm


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 00:07 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Тези ужасни снимки на ст. "Белите орли" ги правих аз точно преди 2 години ей така, но за съжалине не се намери някой, който да пусне по-хубави. Ще се постарая да направя скоро нови! Стадионът е уникален за България и си заслужава да присъстваш дори на мач без публика, а когато се напълни е стахотно!!! Вярвам, че всички фенове на Спартак чакаме с нетърпение отборът отново да играе домакинствата си на него!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 12:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
alibaba написа:
ultraspartak написа:
alibaba написа:
ultraspartak написа:
Орлите са наи-продажния отбор в България ! ако не бяха те тази година нямаше да се борим за оставане в Б група а щяхме да играем с много добри и опитни футболисти в А група,но за съжаление Орлите легнаха на Самоков,наще футболссти се разбягаха по водещите отбори и останахме в Б групата ...


На крив кур ташаците са му виновни... :lol:



офф асансъора Пирин да мълчи,че ако немате пари както Спартак немаше миналата година във Б окръжна щяхте да сте

Еми не сме бедняци....
А м/у другото миналата година за малко не влязохме в "Б" при тотално безпаричие...

П.П КУР ЗА СПАРТАК(ус)...


бе друго си е борбата от В за Б група,друго си е борбата от Б за А група ...

п.п кур за македонска слава..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 12:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Мариян Драгнев:
Не желая да играя в орлите заради Веселин Ванев

Халфът платил 15 здравни вноски от джоба си, за да се оперира


Николай ИВАНОВ

25-годишният полузащитник Мариян Драгнев е с основна заслуга за третото място на Белите орли след есенния полусезон на първенството на Западната Б група. Халфът, който през пролетта игра в трета дивизия на Австрия, се съгласи да помогне на плевенчани след тоталното обновяване на отбора през лятото. В момента Драгнев се възстановява от операция на херния в домашни условия.

- Марияне, защо се нави да играеш в орлите през есенния полусезон?

- Белите орли е клубът, от който тръгнах към големия футбол. Обадиха ми се да помогна на отбора, след като той бе напуснат от 10 основни футболисти. В този момент нещата ми в Австрия бяха в застой и реших да помогна с уговорката - през зимната пауза при оферта да ме пуснат.

- Какъв бе статутът ти в орлите?

- Играех като аматьор. Бях се разбрал с президента Веселин Ванев относно заплатата ми и премиите. Мога да кажа, че личните ми условия не се различаваха от тези на основните футболисти в отбора.

- Очаквахте ли да финиширате на трето място след преполовяване на първенството?

- Извършеното от нас може да се сравни само с подвиг. С изцяло обновен състав, с много млади момчета и няколко юноши. През цялата есен играехме само с три - четири момчета резерви. Показахме, че сме колектив и начело с такъв прекрасен треньор като Благой Кръстанов постигнахме тези впечатляващи резултати.

- Ти кога се присъедини към състава?

- В третия кръг. До този момент орлите имаха две загуби и предстоеше решителен мач с Пирин (ГД). До последния момент не знаех дали ще играя заради жълтата ми карта. Тя пристигна буквално 5 минути преди началото на мача и аз започнах като титуляр (б. а. - в този мач орлите победиха с 1:0 след гол на Мариян Драгнев).

- От колко време играеш контузен?

- Докторът, който ме оперира, не можеше да повярва, че съм играл 10 мача с херния. На последния преглед преди операцията се оказа, че съм имал около 5 см разкритие. Стисках зъби и съм играл с риск да се случи нещо страшно. Оказа се, че въобще не си е заслужавало тези лишения.

- Защо смяташ така?

- Президентът на Белите орли Веселин Ванев постъпи крайно некоректно с мен. Той въобще не изпълни своите обещания. Непосредствено преди интервенцията се оказа, че трябва да намеря 1 000 лв., за да си платя оперативната намеса. Бях на път да се обадя и да отложа операцията. В този труден момент ми помогна местният бизнесмен Венци Недялков. Без да се колебае и без да разпитва много - много той ми даде по-голямата част от тази сума. В този труден за мен момент разбрах защо всички в Плевен обичат и уважават бат` Венци. Много съм му благодарен. Той показа, че наистина милее за футбола в Плевен. Аз си дадох здравето за Белите орли, а президентът не само не ми изплати дължимите суми, а ми заяви, че съм глобен 500 лв. Повярвайте ми, още не знам защо. През цялата есен, когато биехме наред, след всяка премия г-н Ванев си удържаше част от нея с обяснението, че си удържа за картони. Категоричен съм, че докато той е президент на Белите орли, няма да играя повече в отбора. Оставям там много приятели, но той не е от тях.

- Оказа се, че не си бил здравно осигурен?

- Явно такава е практиката в клуба. За да се оперирам трябваше да си платя 15 вноски от собствения джоб. Разбрах, че през лятото и други играчи е трябвало да си внасят вноски, за да не им пропаднат операции.

- Как върви възстановяването ти?

- Да чукна на дърво, всичко е нормално. Възстановявам се в домашни условия. В началото на новата година ще ходя на контролен преглед в София. Според лекуващия доктор ще мога да започна нормално подготовка в средата на януари.

- Какви са бъдещите ти планове?

- Имам няколко варианта, но те не са свързани с Белите орли. Но на първо място нека се възстановя напълно от операцията. Пожелавам си през новата година да не ме спохождат травми.

аре да идва при нас ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 49 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стадионът
Форум: Байерн Мюнхен
Anonymous 2906 07 Сеп 2007 18:03
от SCHICKERIA
Преглежда непрочетените мнения Стадионът
Форум: Искра (Искрец)
IvKoNi 3791 01 Ное 2007 02:06
от speedbreaker

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози