bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 12:58


Югоизточна Трета лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 49 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Квалификации за попълване на Югоизточна трета лига - 2017г.
МнениеПубликувано на: 23 Май 2017 11:54 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Вече повече от седмица футболната ни общност се тресе от всевъзможни квалификации.Засега в Първа лига - скоро и във втора, трета и четвърта дивизия.
Иде поредното лято на безкрайните баражи. Първенствата на областните дивизии почти приключиха и вече са ясни шампионите. Кои от тях имат желание, кои имат юношески формации т.е. право да учстват не знам освен за Пловдивска област.
Ето ги първенците:
Пловдив-участник ще бъде Сокол Марково/Чардака нямат право и желание/
Бургас - Локомотив Бургас
Смолян-Родопа
Кърджали-Искра Черноочене
Сливен - ФК Скобелево
Ямбол-ФК Межда
Ст. Загора-Елтемир Крън
Хасково - Хеброс Харманли.
Официално местата са две.Практически - едно.На изтеглилите късата клечка да се паднат в потока на Марково - "Честито" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Останалите от другия поток ще определят вторият участник в групата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2017 13:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
От нашия регион единственият евентуален желаещ би бил отбора на Чирпан. Такса мисля аз, поне...
Всички други нямат необходимия финансов ресурс. Разбира се, при отпадане на Раднево (което според мен е трудно вероятно), може би амбиции би имал и отбора на Мините.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2017 14:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Доколкото знам тази година поради малкия брой участници имаме междуобластна окръжна група Смолян - Кърджали и не съм сигурен дали и двете области ще имат право на участник в баражите. На първо място е Родопа, а и без това само те имат отбор, който би се справил във "В" група.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2017 16:30 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Защо Чардака да няма право на участие? И защо Марково да са толкова сигурен участник?

Иначе аз стискам палци на Родопа (Смолян) - не им е мястото в селските групи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2017 20:20 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Чардака от няколко години са най-добрият отбор в Пловдивската областна група - предимно са бивши футболисти, в момента пожарникари - там се поддържа форма, за разлика от повечето селски отбори, но в последните кръгове дърпаха ръчната за да не пречат на желаещите да се пробват за трета лига. Те обаче никога не са имали детско-юношески формации.Тази година ще се връчва купа на областния шампион и те държат да си я вземат.Марково не са кой-знае какво футболно страшилище. Много ми се ще да се паднат с мутренския Локомотив Бургас и ще отида да гледам сеир .ВЕрвай ми - сигурни са, не всичко може да се казва по форумите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Май 2017 10:16 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Марково ги гледах в началото на сезона, в предварителните кръгове за Купата. Не ми се сториха нещо особено - нито като игра, нито като някаква мутренска организация, ама знаеш ли... Дано не си прав, че тази група се напълни с безлични пловдивски отборчета. Или в краен случай, ако влязат, Спартак Пловдив да им вземе лиценза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Май 2017 12:45 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Има голяма разлика с началото на сезона.Нямат нищо общо с мутрите и никакъв шанс някой да им вземе лиценза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Май 2017 19:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Както каза VDV, тази година имахме общ шампионат със Смолян. Двата смолянски отбора - Родопа и Рудозем убиха нашите безапелационно. Накрая се оказа, че трябва да играят помежду си за представител на Смолянска област, въпреки първото място на Родопа. Та предполагам че Черноочене се водят победител в ОФГ Кърджали и имат шанс да играят за Трета лига. Но по-добре не ги бройте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2017 18:12 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
ВЕрвай ми - сигурни са, не всичко може да се казва по форумите.

И аз знам, че са сигурни. Покрай мача им с Металика разбрах, че ще влизат задължително. Но е по-добре да има желаещи, а не отбори, които влизат насила 1 седмица след началото на сезона и докато се стиковат вече са изпаднали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2017 23:55 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Тези Крън какви са, имат ли някакви мераци, или си цъкат за кеф отритнати от розите и Зарата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 12:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
katongo написа:
Тези Крън какви са, имат ли някакви мераци, или си цъкат за кеф отритнати от розите и Зарата?

Повечето са бивши футболисти на Розите. Мераци може да имат, ама финанси едва ли...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
На мен ми е интересно и каква е причината за получения служебен резултат на мача в Асеновград и дали това няма да се отрази на изпадащите. :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 14:34 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Тази година в наредбата за първенствата и турнирите няма предвидена санкция за неявяване в последните два кръга.
Затова са тези купища служебни резултати. Даже и в Марково нямаха доктор и загубиха от изпаднал отбор служебно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 14:36 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Но пък аз още имам съмнения за влизащ отбор от региона във втора лига, така че колегите от Кърджали да не бързат с шампанското. То и затова Раднево си ви биха - от сигурното по-сигурно си няма...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Квалификации за попълване на Югоизточна трета лига -2017
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 17:53 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Така ама никой не може да даде гаранция, че някой от отборите няма да се откаже от участие както почти всяка година се случва. Буквално една седмица преди началото на сезона бяхме включени в групата при положение, че отпаднахме на баражите преди това. Голяма тъпотия ще е да ни извадят нас вместо да организират допълнителен бараж при подобна ситуация.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 20:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Да бе, дай да направим бараж щото Рамото цял сезон не можа да купи два мача! Най-големия смях ще е откриването на обновения стадион "Дружба" с мач между Арда и Байкал(Широко поле) :/ Най-интересно е, че всички са много сигурни в оставането в групата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 22:02 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И аз мисля, че ЗС трябва да се произнесат по въпроса, още повече, че в момента вече тече записване за баражите за влизане. Абсурдно ще е посред лято, ако се окаже, че никой няма да влиза, тогава да отпада още един отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Квалификации за попълване на Югоизточна трета лига -2017
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 22:39 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами що не бе, ние как се озовахме изведнъж във В група, след допълнителен бараж при положение,че бяхме отпаднали от Верея 2 нали? Вместо да ни извадят нас да дадат втори шанс на отборите от окръжната. Гарантиран участник ще си замине щото едните нямали пари за Б група, ще дойдат едни от окръжната дето не е сигурно дали след година или две въобще ще съществуват и после да се чудят как да запълнят бройката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 22:43 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
starfen написа:
Но пък аз още имам съмнения за влизащ отбор от региона във втора лига, така че колегите от Кърджали да не бързат с шампанското. То и затова Раднево си ви биха - от сигурното по-сигурно си няма...

Прав си брато нека да не бързаме все пак тука е България погледни само формата на първа лига Локо Г.Оряховица изпада с по-голям точков актив от Монтана за мен това е пълна глупост


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Квалификации за попълване на Югоизточна трета лига -2017
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 23:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
RQ7 написа:
Ами що не бе, ние как се озовахме изведнъж във В група, след допълнителен бараж при положение,че бяхме отпаднали от Верея 2 нали? Вместо да ни извадят нас да дадат втори шанс на отборите от окръжната. Гарантиран участник ще си замине щото едните нямали пари за Б група, ще дойдат едни от окръжната дето не е сигурно дали след година или две въобще ще съществуват и после да се чудят как да запълнят бройката.

Принципно съм по-навит отбор от долна група да играе вместо слабак от горна. Естествено в момента всеки вариант, който спасява Арда ме блазни. Ама ако погледнем неутрално - С какво повече отборът на Арда заслужава да играе в Трета лига от примерно - Рудозем?! Никой не ни е длъжен, щото сме си ремонтирали стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2017 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
ArdaFan написа:
starfen написа:
Но пък аз още имам съмнения за влизащ отбор от региона във втора лига, така че колегите от Кърджали да не бързат с шампанското. То и затова Раднево си ви биха - от сигурното по-сигурно си няма...

Прав си брато нека да не бързаме все пак тука е България погледни само формата на първа лига Локо Г.Оряховица изпада с по-голям точков актив от Монтана за мен това е пълна глупост

Монтана изиграха 2 мача за цял сезон!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2017 00:22 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Стига сте го мислили - Арда се спаси по всички писани и неписани правила и регламенти. Въпросителните остават:
- Ще играе ли Загорец в Б група?
- Ако не, ще има ли друг желаещ (напр. Марица)?
- Ако не, как ще се попълва групата оттам-нататък?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2017 08:39 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Нищо не е ясно - ето беше почти сигурно, че УЕФА ще резнат ЦСКА/Литекс/ от евротурнирите. Никой в БФС обаче не казва какво става после? Дори безсмисленият бараж Левски - Верея не е отменен. А честно ли е 7 или 8 отбор - в момента в пълен разпад както чувам Верея да играят в турнирите за сметка на 4, 5 или 6-ия? Сега изпълкомаджиите ще щъкнат по морета и чужбини и кога ли ще заседават?Така, че не се учудвайте август месец да се оформят окончателно съставите на различните дивизии.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2017 09:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Относно евротурнирите - изпълкомаджиите трябва да го решат до 1-2 седмици макс, защото нашите "евробойци" започват от първи квалификационен кръг. Относно другото - съгласен съм, че нещата винаги може да се завъртят, така че Арда да не е във "В", но засега се оказва, че догодина пак ще играем. Нека видим :)

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2017 12:02 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... azh-434518

Ново5!Сега пък ако Левски загубят баража и ЦСКА загубят обжалването, то втория и третия ще го духат, а пък четвъртият и осмият отиват в Европа.

Предлагам за Нобелова награда великият мислител съставил регламента на първа лига!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 49 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191331 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141733 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149989 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116837 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169769 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози