bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:57


Югоизточна Трета лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 36 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Кой да изпадне,сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 00:44 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
пичове, сезонът вече върви напред, битката за промоция на книга я има, ама според мене я няма
въпросите ми към всички интересуващи се от ЮИ В група е:

1. Кой заслужава най-много да влезе в Б и защо??
2. Кой искате да изпадне и защо?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 01:15 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
1. Хасково - приемаме, че само намиращите се в момента на първите три места имат реални шансове, пари и т.н., за да влязат. Вече гледах всички отбори и само Хасково и Верея изпъкват с нещо, но Б група не се нуждае от отбори без публика.
2. Аз искам да изпаднат Брестник и Хеброс. Но Арда явно нямат шанс да се спасят и ще си заминат заедно с Брестник.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 08:18 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Аз лично още не съм гледал Хасково и Мастер, за да кажа кой отбор е най- добър в групата.Иначе Хасково е отбор с традиции, фенове и от голям град и най им приляга да влезнат.Освен това направиха и най-малко грешки дотук, осигурили са си лоби, имат и по-лесна програма, а ако се наложи и други методи ще приложат, но ще влязат.
За отпадащите - Хеброс вероятно са малко по-добър отбър от Брестник, но си заминават с Арда.А Брестник от забравени от Бога, в момента пак се превръщат в хит и сега се говорят едни работи из Пловдив...Може наистина в групата да няма отбор с такова име догодина, но поради съвсем друга причина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 10:27 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
искам Хасково да спечели промоция за Б ...защото са отбор с традиции голям град , имат и добра посещаемост..при никакъв случай не искам моя любим отбор да изпадне(Арда) , но този сезон сме най - слабия отбор в групата и заслужено ще си идем


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 22:48 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
и аз да се изкажа
Хасково влизат без конкуренция, особено след резултатите от днес - 24 март
за изпадащите - искам това да за Нова Загора и Казанлък, защото са боклуци техните ръководители. Селяни, а пък и те ще ми правят "организации"..абе селчо, ами изгради си базичката, осигури елементарно финансиране и се опитвай да направиш футбол - я школа, я развивай момчета от някъде, съблекалните да са читави, изкарай едни половин милион лева, после другото...те бате, нямат да платят тока, а ще ми хващат съдии и ще вършат простоии
Брестник според мене няма да изпаднат - те организираха поне 3 лагера на национабния отбор за юноши..само за наем от там взимат 15 000 лева...ще вземат някой мач и някой играч
за Арда - съжалявам за тях, но явно нещата са неспасяеми...това е добре за големите отбори, ако се усетят...да им взимат децата, ако са талантливи, от малки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 23:45 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
При нормални обстоятелства изпадаме със сигурност. Единствено можем да се спасим ако някой се откаже от участие. Знаете, че през изминалите сезони това се е случвало. Или пък Рамото почне да купува мачове да урежда съдии и т.н. , но изобщо не ми се вярва, че това ще се случи. Иначе чувам, че пичовете от Хасково влизат със сигурност, говори се, че въртят някакви далавери, но не знам колко е вярно това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кой да изпадне - сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013 15:53 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Мездренското Локо е изхвърлено от В група, поради неплатени заплати на футболист, когато са играли в А група. Интересното е, че това по документи е друго Локо - явно на някого са му трън в очите.
Във всеки случай това значи, че вероятно от Северозапада никой няма да влезе и някой втори отбор от другите В групи ще получи шанс (вероятно чрез бараж).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013 16:24 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И що да не влезе?
А по темата за северните В групи съм си казвал мнението и друг път. Една В група за Северна България е предостатъчна. С един влизащ в Б група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013 19:29 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Ми щото не смятам, че Свищов или Червен бряг могат да си го позволят.
За северните В групи си напълно прав.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кой да изпадне - сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013 21:44 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Ние в България сме адски консервативни във всяко отношение и никога не виждаме, че светът се развива и променя. Да, идеята за една В група за Северна България е добра, дори много добра.
И изобщо четирите В групи у нас отдавна не са това, което трябва да бъдат.

Не искам да сравнявам Германия с България, но просто искам да ви покажа как те си организираха 4-ото ниво – регионалните групи. И не цепят Германия на равни части.
Регионалните лиги са
Североизточна
Северна
Западна
Югозападна
и Баварска

това означава, че групите са оформени на брой членуващи отбори и на брой население. Североизточната обхваща пет провинции, а Баварската е само една – за Бавария. Но и в двете територии има по 10 милиона души. Нали така? Не може една територия, която има население колкото пет други да бъде добавяна и да бъде съставна част на някаква Южна зона, примерно. Излиза, че Североизточната обхваща територия с население 10 милиона, а Южната – от 20 милиона. И е нереално да сравняваме футбола в Бавария с този в бившата ГДР или по-точно в северната част

по въпроса, според мене Свищов ще влязат, защото кмета беше в някаква далавера със Стопанската Академия, а и е от ГЕРБ. Така че ще ги мъчат нещо да влязат, а не изключвам и като са от една област това място да се заеме от новосъздадения Етър от кмета на Велико Търново Даниел Панов...който също е от ГЕРБ. А Свищов ще си останат във В


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013 18:27 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
От това, което видях днес от Хасково - посмъртно не са най-добрия отбор в групата, пък и тая тотална чистка на треньорите ми навява на това, че и тази година май никой не ще да влиза... Де да знам.
По отношение на Северозапада, май Corwin ще излезе прав - като гледам днешните резултати на Академика и Червен бряг... И там никой не ще да влиза.А бе аз казах ли ви, че Б групата върви към "обективно" закриване?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013 18:55 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Каза още миналия сезон :)
То намаляването на А група цели и оздравяване на Б групата, така че в този смисъл се работи да се спаси Б група като смислено, а не транзитно ниво във футболната пирамида. Само че според мен това преструктуриране трябва да се подплати и с рестрикции върху броя чужденци и неюноши в отборите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013 16:23 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Последната новина е, че Мездра май ще се върнат във В група и ще си продължат битката за Б, след като имало издънка от страна на Бор Попов. И утре това ще излезе по медиите...

факт е, че в този си вид Б групата не е това, което трябва да бъде. Но никой няма идея да я закрива или преустройва
, защото това са делегати, по четирима съдии, сега им сложиха и съдийски наблюдатели – и тези хора трябва да отпаднат от схемата, а те живеят от това – взимат пари от нещастните клубчета. По миналата година ги смяттах, тия съдии и апарат от Б групата носят на БФС около 700 хиляди лева на година като ги сметнеш...кой се отказва от тия пари???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013 11:18 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Имам подозрение още от есента, че Джими харчеше с лека ръка по принцип ограничения бюджет/пък може и да е усвоявал нещо - знам ли/, и когато се оказа че ще трябва да се наливат още пари, а резултатите не са особено обнадеждаващи изхвърча заедно с помощника си.В УС на Хасково вероятно са си дали сметка, горе-долу по същото време като и в Ямбол лани, че за Б група ще трябват незнайно колко повече средства, каквито на никой не му се дават.
В Мастер изглежда решиха, че сезона е приключил. В Гълъбово продължават да се правят на мъже, незнайно до кога.Г.М. - синчето бос по подобие на В.М. също не съм убеден, че твърдо има желание за по-горното ниво, най-малкото защото и сам няма да може да играе в отбора си тогава, а какво остава за останалите му футболисти, които вече май му подливат вода.
Сега в Асеновград настана една еуфория, но може би всичко ще утихне още след няколко дни.
Не виждам как може да стане това,въпреки че имам огромното желание, а пък и отборът не отстъпва на останалите четири.
За отпадащите - още тази седмица е дербито между Брестник и Хеброс, което ще реши почти всичко, а пък самия В.М. е на път да осъществи мечтата си на Беркут да се играе професионален футбол, но парите за целта да ги налива друг.
Ако ми разбрахте мисълта - отпадащите са пределно ясни, но кой ще влезе едва ли и господ знае.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013 09:16 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И новият треньор на Хасково - Христо Георгиев е подал оставка след мача с Асеновец.За мача с Гълъбово хасковлии вероятно ще бъдат водени от помощника Кирчо Крумов.Предвид невероятно затворената игра на гълъбовци, когато откровено играят за 0:0 ми се струва, че и този няма да остане...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кой да изпадне - сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013 20:35 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Ем нека направят едно 0:0, перфектно :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 18:26 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
http://novinarug.com/news/2013/04/07/%d ... %b4%d0%b0/

Кофти, макар че е ясно, че Хеброс и Арда няма как да се спасят. За Асеновец това хич не е хубаво, защото ние следваме именно Хеброс в програмата и всичките ни противници няма дори протоколно да са играли мачовете си, преди да срещнат нас. Така че - дано Хеброс се задържи :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 19:13 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Хасково 0:1 Ботев... дали и тук вече е ясно?
А Арда не са се явили на гостуването си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 19:21 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Освен това Хеброс се разпадат.Май всичко е ясно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кой да изпадне - сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 20:44 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
При днешното развитие на резултатите явно Хеброс и Арда си заминават. И предвид изпадането само на Сливен, остачава, че моите хора от Розова долина ще останат. Надявам се, че централата в София ще притиснат лайната от ЗС на БФС-Пловдив да съкратят групата на 16, ама...надали

относно влизането в Б група, според мене нищо не е ясно. Ако Хасково са се пуснали от хорото, просто те отпадат. Но при толкова много като брой отбори и толкова много кандидати, много мачове, нещата ще се решат според мене 2-3 кръга преди края


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 21:14 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Според мене, единият 100 % сигурно влизащ отбор е Миньор Раднево. Още зимата звъняха на Мастер за контрола, но треньорът ни им отказа. И те викат: ама ние такова пари от общината, събрахме юноши, знаете Антон Попов е в София, а е старозагорец – влизаме във В...и Ненов им каза: Абе добре, страшни сте, ама имаме контроли с Раковски, Нефтохимик и Амкар Перм, разбирате ли ме изобщо :))))))

а другите кандидати са Родопа Смолян, Стралджа и Аполон Сливен, които виждам, че имат плътна структура – деца, юноши, което е задължително при влизане, а те си го правят от сега. И както се сещате от името на отбора, спонсори са им някакви здрави момчета. А може и да има и трети влизащ, тъй като Сливен 2000 от Б група май ще вземе мястото на турския Етър 1924....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 21:22 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не става, от различни области са - Етър и Сливен.
Не вярвам и Евроколежа втора година да останат на сухо, като освен това и баражите ги свирят пловдивски съдии...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 21:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Хасково повтарят грешкaтa си от 2005/06 и пак в последния момент ще отпаднат от битката за класиране в по-горна група. Само, че тогава бяха първи в Б група и Левски им предложи голяма сума пари и юноши, които да се обиграват в тима, за да влезнат в "А" група и да им бъдат сателитен отбор, а те отказаха и следващия или по-следващия сезон отпаднаха и по-късно както всички знаем дори фалираха......

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 21:43 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Те Сливен във всеки случай няма да отпаднат във В група, а направо в областните, тъй като бяха изхвърлени и трябва да започнат поне 2 нива по-надолу. Евентуално да се обединят с някой подходящ отбор във В група.

EDIT: Грешка, именно във В ще започнат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кой да изпадне - сезон 2012-2013
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2013 22:56 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Това че Етър и Сливен са в различни области няма никакъв проблем. Лечката взима отбора или продължават заедно с турците. После той отива в търновския съд и променя името на клуба, но не и регистрацията по адрес...
т.е става ФК Сливен (В. Търново) и продължава
В наредбата не пише, че стадионът трябва да в града по регистрация а "лицензиран стадион". Той има такъв , така че няма проблеми
Няма да прави обединение, просто ще смени името на този Етър 1924...и новото име е Сливен (В-Търново)

:)))))) прекалено едностранчиво гледаш, пич


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 36 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139289 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151608 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165628 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34356 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69986 25 Яну 2007 20:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози