БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - ГР. В.ТЪРНОВО
П Р О Г Р А М А
"СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АФГ - СЕЗОН 2012 / 2013 ГОДИНА - ЕСЕН
I КРЪГ - 26.08. - 18.00 ч. II КРЪГ - 02.09. - 17.00 ч.
ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "ЛОКОМОТИВ-МЕЗДРА" МЕЗДРА ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ
ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА
III КРЪГ - 09.09. - 17.00 ч. IV КРЪГ - 16.09. - 17.00 ч.
ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК
ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ
ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ
ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ
V КРЪГ - 23.09. - 17.00 ч. VI КРЪГ - 30.09. - 17.00 ч.
ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН
ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК
ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ
VII КРЪГ - 07.10. - 16.00 ч. VIII КРЪГ - 14.10. - 16.00 ч.
ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК
ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ
ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
IX КРЪГ - 21.10. - 16.00 ч. X КРЪГ - 28.10. - 14.00 ч.
ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА" ФК "ЛОКОМОТИВ 1929" МЕЗДРА ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН
ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК
ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ
ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
XI КРЪГ - 04.11. - 14.00 ч.
ФК "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ ФК "ЛОКОМОТИВ- МЕЗДРА"
ФК "БОТЕВ-2008" КОЗЛОДУЙ ОФК "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
ФК "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК ФК "СИТОМИР" НИКОПОЛ
ФК "ЧАВДАР" ТРОЯН ФК"ЧЕРВЕН БРЯГ" ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ОФК"ТРЯВНА" ТРЯВНА
ФК "ДУНАВ-98" СЕЛАНОВЦИ ФК "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
ЗАБЕЛЕЖКА: Срещите се провеждат в неделя
ФК "ТРЯВНА" ТРЯВНА, играят домакинските си срещи на ст. "Локомотив" в град Дряново
ЗС на БФС си запазва правото на промени в програмата
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - ГР. В.ТЪРНОВО
П Р О Г Р А М А
"ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ" - ПОДЗОНА В.ТЪРНОВО - СЕЗОН 2012 / 2013 ГОДИНА - ЕСЕН
I КРЪГ - 05.09. - 17.00 ч. II КРЪГ - 12.09. - 17.00 ч.
"ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"ЯНТРА" ГАБРОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЧАВДАР" ТРОЯН "ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ
"ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "СИТОМИР" НИКОПОЛ "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН
"ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "СИТОМИР" НИКОПОЛ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ЧАВДАР" ТРОЯН "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЯНТРА" ГАБРОВО
III КРЪГ - 19.09. - 17.00 ч. IV КРЪГ - 26.09. - 17.00 ч.
"ЯНТРА" ГАБРОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЧАВДАР" ТРОЯН
"ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ТРЯВНА" ТРЯВНА "СИТОМИР" НИКОПОЛ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "СИТОМИР" НИКОПОЛ "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЧАВДАР" ТРОЯН "ЯНТРА" ГАБРОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
V КРЪГ - 03.10. - 16.00 ч. VI КРЪГ - 10.10. - 16.00 ч.
"ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "СИТОМИР" НИКОПОЛ
"ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "ЯНТРА" ГАБРОВО "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЧАВДАР" ТРОЯН
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ТРЯВНА" ТРЯВНА "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЯНТРА" ГАБРОВО "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН
"ЧАВДАР" ТРОЯН "СИТОМИР" НИКОПОЛ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
VII КРЪГ - 17.10. - 16.00 ч. VIII КРЪГ - 24.10. - 16.00 ч.
"ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "СИТОМИР" НИКОПОЛ
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "ЯНТРА" ГАБРОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЧАВДАР" ТРОЯН
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЯНТРА" ГАБРОВО "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"ЧАВДАР" ТРОЯН "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ
"СИТОМИР" НИКОПОЛ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН
IX КРЪГ - 31.10. - 14.00 ч. X КРЪГ - 07.11. - 14.00 ч.
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЯНТРА" ГАБРОВО "СИТОМИР" НИКОПОЛ
"ЧАВДАР" ТРОЯН "ЯНТРА" ГАБРОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЧАВДАР" ТРОЯН
"СИТОМИР" НИКОПОЛ "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН "ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ
XI КРЪГ - 14.11. - 14.00 ч.
"ЛЕВСКИ-2007" ЛЕВСКИ "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "БЕЛИТЕ ОРЛИ" ПЛЕВЕН
"ЧАВДАР" ТРОЯН "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
"СИТОМИР" НИКОПОЛ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЯНТРА" ГАБРОВО
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ТРЯВНА" ТРЯВНА
ЗАБЕЛЕЖКА: Срещите се провеждат в СРЯДА
"БЕЛИТЕ ОРЛИ" СЕ ОТКАЗАХА ОТ УЧАСТИЕ В ПЪРВЕНСТВОТО
ЗС на БФС си запазва правото на промени в програмата
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - ГР. В.ТЪРНОВО
П Р О Г Р А М А
"ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ" - ПОДЗОНА В.ТЪРНОВО - СЕЗОН 2012 / 2013 ГОДИНА - ЕСЕН
I КРЪГ - 22.09. - 10.30 ч. II КРЪГ - 29.09. - 10.30 ч.
"ЯНТРА 1919" ГАБРОВО " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"ЧАВДАР" ТРОЯН "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЧАВДАР" ТРОЯН
III КРЪГ - 06.10. - 10.30 ч. IV КРЪГ - 13.10. - 10.30 ч.
"ЧАВДАР" ТРОЯН " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЧАВДАР" ТРОЯН "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
V КРЪГ - 20.10. - 10.30 ч. VI КРЪГ - 27.10. - 10.30 ч.
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЧАВДАР" ТРОЯН "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЧАВДАР" ТРОЯН "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
VII КРЪГ - 03.11. - 10.30 ч. VIII КРЪГ - 10.11. - 10.30 ч.
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЧАВДАР" ТРОЯН "ЧАВДАР" ТРОЯН "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
IX КРЪГ - 17.11. - 10.30 ч.
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ " ЧУМЕРНА " ЕЛЕНА ЗАБЕЛЕЖКА: СРЕЩИТЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ В СЪБОТА
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК " ЕТЬР-1924" II В.ТЪРНОВО СА ИЗВЪН КЛАСИРАНЕТО. В КРАЯ НА
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО ПЪРВЕНСТВОТО РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ СРЕЩИТЕ ИМ СЕ АНУЛИРАТ
"ЕТЪР-1924"-II В.ТЪРНОВО "ЧАВДАР" ТРОЯН
"ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО ЗС на БФС си запазва правото на промени в програмата
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - ГР. В.ТЪРНОВО
П Р О Г Р А М А
"ДЕЦА" И "ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА" - ПОДЗОНА В.ТЪРНОВО - СЕЗОН 2012 / 2013 ГОДИНА - ЕСЕН
I КРЪГ - 16.09. - 09.45 ч./11.30 ч. II КРЪГ - 23.09. - 09.45 ч./11.30 ч.
"ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ
III КРЪГ - 30.09. -09.45 ч./11.30 ч. IV КРЪГ - 07.10. -09.45 ч./11.30 ч.
"ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
V КРЪГ - 14.10. - 09.45 ч./11.30 ч. VI КРЪГ - 21.10. - 09.45 ч./11.30 ч.
"АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
"ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
VII КРЪГ - 28.10. - 09.45 ч./11.30 ч. VIII КРЪГ - 04.11. - 09.45 ч./11.30 ч.
"СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
"ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН
"ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО
IX КРЪГ - 11.11. - 09.45 ч./11.30 ч. ЗАБЕЛЕЖКА: СРЕЩИТЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ В НЕДЕЛЯ
"ЕТЪР-1924" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР-1924"II В.ТЪРНОВО 09.45 - ДЕЦА
"СТОРГОЗИЯ" ПЛЕВЕН "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН 11.30 - ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ
"ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ ФК " ЕТЬР-1924" II В.ТЪРНОВО СА ИЗВЪН КЛАСИРАНЕТО. В КРАЯ НА
"ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ВИДИМА-РАКОВСКИ" СЕВЛИЕВ ПЪРВЕНСТВОТО РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ СРЕЩИТЕ ИМ СЕ АНУЛИРАТ
"ЯНТРА 1919" ГАБРОВО "ЛИТЕКС" ЛОВЕЧ ЗС на БФС си запазва правото на промени в програмата
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - ГР. В.ТЪРНОВО
П Р О Г Р А М А
"ДЕЦА" - МЕЖДУОБЛАСТНА ГРУПА - СЕЗОН 2012 / 2013 ГОДИНА - ЕСЕН
I КРЪГ - 23.09. - 10.00 ч. II КРЪГ - 30.09. - 10.00 ч.
"ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА
"ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ЧАРДАФОН" ГАБРОВО
"ЧАРДАФОН" ГАБРОВО "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА
"БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА
III КРЪГ - 07.10. - 10.00 ч. IV КРЪГ - 14.10. - 10.00 ч.
"ТРЯВНА" ТРЯВНА "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА
"ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ЧАРДАФОН" ГАБРОВО "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА
"БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЧАРДАФОН" ГАБРОВО
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА
V КРЪГ - 21.10. - 10.00 ч. VI КРЪГ - 28.10. - 10.00 ч.
"ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ
"ЧАРДАФОН" ГАБРОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА
"БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ТРЯВНА" ТРЯВНА "БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА
"ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "ЧАРДАФОН" ГАБРОВО
VII КРЪГ - 04.11. - 10.00 ч. VIII КРЪГ - 11.11. - 10.00 ч.
"ЧАРДАФОН" ГАБРОВО "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО
"БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА
"ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ
"ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЧАРДАФОН" ГАБРОВО "БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА
IX КРЪГ - 18.11. - 10.00 ч.
"БОТЕВ 1921" ЗЛАТАРИЦА "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ
"ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ "ЧАРДАФОН" ГАБРОВО ЗАБЕЛЕЖКА: СРЕЩИТЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ В НЕДЕЛЯ
"ЛЕВСКИ 1986" СТРАЖИЦА "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА
"ЯНТРА" П.ТРЪМБЕШ "ТРЯВНА" ТРЯВНА
"ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЕТЪР" В.ТЪРНОВО ЗС на БФС си запазва правото на промени в програмата
http://www.bfs-vt.com/prgint.html