bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 17 Авг 2022 09:40


Североизточна Трета лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Програма сезон 2008/09
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 14:54 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Кога ще публикуват пустата програма :x Ние у В групите не сме ли хора :evil:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма???
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 15:04 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Аз сега чух, че Добруджа 1919 не спира да съществува напълно, а от ръководството са решили да участват във "В" група, тоест някой от групата ще мине в "Б", а ние заемаме неговото място. И програмата нямам идея кога ще я публикуват. Това е лошото, че така или иначе, вече 70-тината фенове от Добрич сме се разделили.. някои подкрепят новия отбор, други, като мен ще подкрепят истинската Добруджа докато тя съществува, дори и в такова положение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма???
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 15:18 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Жалко за Добруджа, знаех че няма да участвате още като почнаха да се умотават в лъжите си общинарите, ние от Доростол сме опитни в това, знаеш как не ни пуснаха по същия начин преди 3 сезона..
Та за програмата момчето от Тервел каза, че днес щяли да им ги раздават и дано я даде :) Мен ме интересуват кога и къде са мачовете с Аристон, Бенковски и Добруджа :twisted:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма???
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 16:50 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
ВАЖНО!
Вече 100% ясно е, че и Добруджа 1919 ще играе във "В" група, както и, че програмата за нашата "В" група ще се тегли повторно!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма???
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 16:52 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
South^Front-d4 написа:
ВАЖНО!
Вече 100% ясно е, че и Добруджа 1919 ще играе във "В" група, както и, че програмата за нашата "В" група ще се тегли повторно!!!

Мале това сигурно ли е???!!

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 16:53 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Незнам това дали е хубаво или лошо... все пак не спирате участието си, но то пък като вече ви няма целия отбор..

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма сезон 2008/09
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 09:20 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Североизточна "В" АФГ 2008/09
I кръг

17 август 2008, неделя, 18:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Шабла (Шабла) 5:1
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3
Аксаково (Аксаково) - Добруджа (Добрич) 0:0
Девня 2005 (Девня) - Черноломец 04 (Попово) 2:0
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово) 1:0
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе) 3:0
Ендже (Царев брод) - Септември 98 (Тервел) 2:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Левски 96 (Главиница) 0:1
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград) 2:3
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Скрита сила (Мъдрево) 2:1

II кръг

24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Шабла (Шабла) - Скрита сила (Мъдрево) -
Разград 2000 (Разград) - Орловец (Победа) -
Левски 96 (Главиница) - Две могили (Две могили) -
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) -
Аристон (Русе) - Ендже (Царев брод) -
Суворово (Суворово) - Бенковски (Бяла) -
Черноломец 04 (Попово) - Преслав (Велики Преслав) -
Добруджа (Добрич) - Девня 2005 (Девня) -
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково) -
Доростол 2003 (Силистра) - Спортист (Генерал Тошево) -

III кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)
Аксаково (Аксаково) - Доростол 2003 (Силистра)
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)
Преслав (Велики Преслав) - Добруджа (Добрич)
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аристон (Русе)
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Левски 96 (Главиница)
Скрита сила (Мъдрево) - Разград 2000 (Разград)

IV кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Разград 2000 (Разград)
Левски 96 (Главиница) - Скрита сила (Мъдрево)
Септември 98 (Тервел) - Орловец (Победа)
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Черноломец 04 (Попово) - Ендже (Царев брод)
Добруджа (Добрич) - Бенковски (Бяла)
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)
Доростол 2003 (Силистра) - Девня 2005 (Девня)
Спортист (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)

V кръг

10 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Шабла (Шабла)
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)
Преслав (Велики Преслав) - Доростол 2003 (Силистра)
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)
Ендже (Царев брод) - Добруджа (Добрич)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)
Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Аристон (Русе)
Скрита сила (Мъдрево) - Септември 98 (Тервел)
Разград 2000 (Разград) - Левски 96 (Главиница)

VI кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Левски 96 (Главиница)
Септември 98 (Тервел) - Разград 2000 (Разград)
Аристон (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)
Суворово (Суворово) - Орловец (Победа)
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)
Добруджа (Добрич) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Черноморец 2003 (Бяла) - Ендже (Царев брод)
Доростол 2003 (Силистра) - Бенковски (Бяла)
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)

VII кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Шабла (Шабла)
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)
Бенковски (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)
Ендже (Царев брод) - Доростол 2003 (Силистра)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)
Две могили (Две могили) - Добруджа (Добрич)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Черноломец 04 (Попово)
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово)
Разград 2000 (Разград) - Аристон (Русе)
Левски 96 (Главиница) - Септември 98 (Тервел)

VIII кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)
Аристон (Русе) - Левски 96 (Главиница)
Суворово (Суворово) - Разград 2000 (Разград)
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)
Добруджа (Добрич) - Орловец (Победа)
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)
Доростол 2003 (Силистра) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Спортист (Генерал Тошево) - Ендже (Царев брод)
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Бяла)
Девня 2005 (Девня) - Преслав (Велики Преслав)

IX кръг

1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)
Бенковски (Бяла) - Девня 2005 (Девня)
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Черноморец 2003 (Бяла)
Скрита сила (Мъдрево) - Добруджа (Добрич)
Разград 2000 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)
Левски 96 (Главиница) - Суворово (Суворово)
Септември 98 (Тервел) - Аристон (Русе)

X кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Аристон (Русе)
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)
Черноломец 04 (Попово) - Левски 96 (Главиница)
Добруджа (Добрич) - Разград 2000 (Разград)
Черноморец 2003 (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)
Доростол 2003 (Силистра) - Орловец (Победа)
Спортист (Генерал Тошево) - Две могили (Две могили)
Аксаково (Аксаково) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Девня 2005 (Девня) - Ендже (Царев брод)
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)

XI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Бяла) - Шабла (Шабла)
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня 2005 (Девня)
Две могили (Две могили) - Аксаково (Аксаково)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Спортист (Генерал Тошево)
Скрита сила (Мъдрево) - Доростол 2003 (Силистра)
Разград 2000 (Разград) - Черноморец 2003 (Бяла)
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Добрич)
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 04 (Попово)
Аристон (Русе) - Суворово (Суворово)

XII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)
Черноломец 04 (Попово) - Аристон (Русе)
Добруджа (Добрич) - Септември 98 (Тервел)
Черноморец 2003 (Бяла) - Левски 96 (Главиница)
Доростол 2003 (Силистра) - Разград 2000 (Разград)
Спортист (Генерал Тошево) - Скрита сила (Мъдрево)
Аксаково (Аксаково) - Орловец (Победа)
Девня 2005 (Девня) - Две могили (Две могили)
Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Бенковски (Бяла) - Ендже (Царев брод)

XIII кръг

22 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Ендже (Царев брод) - Шабла (Шабла)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)
Две могили (Две могили) - Преслав (Велики Преслав)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Девня 2005 (Девня)
Скрита сила (Мъдрево) - Аксаково (Аксаково)
Разград 2000 (Разград) - Спортист (Генерал Тошево)
Левски 96 (Главиница) - Доростол 2003 (Силистра)
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)
Аристон (Русе) - Добруджа (Добрич)
Суворово (Суворово) - Черноломец 04 (Попово)

XIV кръг

26 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Черноломец 04 (Попово)
Добруджа (Добрич) - Суворово (Суворово)
Черноморец 2003 (Бяла) - Аристон (Русе)
Доростол 2003 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)
Спортист (Генерал Тошево) - Левски 96 (Главиница)
Аксаково (Аксаково) - Разград 2000 (Разград)
Девня 2005 (Девня) - Скрита сила (Мъдрево)
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)
Ендже (Царев брод) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

XV кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шабла (Шабла)
Две могили (Две могили) - Ендже (Царев брод)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Бенковски (Бяла)
Скрита сила (Мъдрево) - Преслав (Велики Преслав)
Разград 2000 (Разград) - Девня 2005 (Девня)
Левски 96 (Главиница) - Аксаково (Аксаково)
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)
Аристон (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)
Черноломец 04 (Попово) - Добруджа (Добрич)

XVI кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Добруджа (Добрич)
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)
Доростол 2003 (Силистра) - Суворово (Суворово)
Спортист (Генерал Тошево) - Аристон (Русе)
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)
Девня 2005 (Девня) - Левски 96 (Главиница)
Преслав (Велики Преслав) - Разград 2000 (Разград)
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)
Ендже (Царев брод) - Орловец (Победа)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)

XVII кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Скрита сила (Мъдрево) - Ендже (Царев брод)
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Бяла)
Левски 96 (Главиница) - Преслав (Велики Преслав)
Септември 98 (Тервел) - Девня 2005 (Девня)
Аристон (Русе) - Аксаково (Аксаково)
Суворово (Суворово) - Спортист (Генерал Тошево)
Черноломец 04 (Попово) - Доростол 2003 (Силистра)
Добруджа (Добрич) - Черноморец 2003 (Бяла)

XVIII кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Черноморец 2003 (Бяла)
Доростол 2003 (Силистра) - Добруджа (Добрич)
Спортист (Генерал Тошево) - Черноломец 04 (Попово)
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)
Девня 2005 (Девня) - Аристон (Русе)
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)
Бенковски (Бяла) - Левски 96 (Главиница)
Ендже (Царев брод) - Разград 2000 (Разград)
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)
Две могили (Две могили) - Орловец (Победа)

XIX кръг

30 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Шабла (Шабла)
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)
Разград 2000 (Разград) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)
Левски 96 (Главиница) - Ендже (Царев брод)
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)
Аристон (Русе) - Преслав (Велики Преслав)
Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня)
Черноломец 04 (Попово) - Аксаково (Аксаково)
Добруджа (Добрич) - Спортист (Генерал Тошево)
Черноморец 2003 (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2008 09:32 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Е най-после! Гледам Доростол 2003-Добруджа пак е някъде накрая- 23 ноември :)

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Програма сезон 2008/09
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2009 19:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 12:42
Мнения: 6
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
за този сезон излязла ли е програмата ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 128865 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 139205 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 150996 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Волейбол /жени/ - състав и програма
Форум: Спартак (Плевен)
SPFC1919 97916 27 Яну 2010 21:39
от JadeMD
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 64725 25 Яну 2007 20:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози