bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:26


Втора професионална лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 38 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2010 23:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2009 21:10
Мнения: 796
Местоположение: Дупница
Отбор: Марек 2010 (Дупница)
Skype: kris_943
От наща група са извадили Марек , Рилски Спортист , Ком-Миньор и Балкан Ботевград ;(

_________________
Марек - Ференцварош 3:0
Марек - Байерн Мюнхен 2:0
Марек - Абърдийн 3:2
Марек - Копенхаген 2:0
Марек - Залцбург 4:2
Марек - Видеотон 3:2
Цска - Марек 0:1
Левски - Марек 0:3

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 09:25 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Според ТС и БТА извадени са:

Марек - задължения в размер на 1,5 милиона
Локомотив Мездра - изобщо не са подали документи за професионален лиценз, а отборът най-вероятно ще бъде ликвидиран заради над 2 милиона лева дългове
Балкан - задължения към БФС
Рилецо - задължения от близо 200 000 лева към БФС

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 11:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Дек 2008 00:07
Мнения: 204
еми те тва е положение много лошо а колко клубове от А група имат дългове и не са извадени но просто Бфс са Боклуци


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 11:28 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
По ме е яд колко отбора в Б група нямат стадиони, а остават. Още един сезон ще се рита в калта в Берковица, а Криводол ще щъка като бездомно коте!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 11:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Дек 2008 00:07
Мнения: 204
аз немога да разбера защо сега ни Вадат а не миналия сезон едвам се спасихме и после щели да се разпадат те задълженията са си стоели ЩО тогава не ни махнаха по добре щеше да е и сега събрание нз си кво тия от бфс ЗА ЛЕкар


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 12:47 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Щото миналия сеозон всичко беше на компромис, а сега не остана вече време, защото догодина вече УЕФА затяга всичко и БФС ще изгори ако не започне по-стриктно!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 21:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2008 19:49
Мнения: 190
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Криводол)
Skype: petur_petrov87
Webmaster Vratza написа:
По ме е яд колко отбора в Б група нямат стадиони, а остават. Още един сезон ще се рита в калта в Берковица, а Криводол ще щъка като бездомно коте!
:D То ако зависеше от стадионите щеше да има А група от 4 или 5 отбора,за Б да не говорим,така че това не е фактор :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 21:52 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Хайде моля ти се не говори идиотии - този аргумент не може и да се изпикаем върху него! Тук не говорим за УЕФА Про стадиони, а нормални, безопасни стадиони! Просто е смешно как в Криводол уж има професионален футбол вече 3 години и стадионът не му се направи поне частичен ремонт, че да вземе лиценз за Б група! Съжелявам, но такива отбори са тумор за футбола ни - да не може да вземе лиценз за Б група, при положение, че изискванията за Б група са като преди 20 години...ФАКТОР с много главно Ф! То се видя този сезон - Ботев Криводол с обща посещаемост за 15 мача от 1900 зрители!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2010 22:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2008 19:49
Мнения: 190
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Криводол)
Skype: petur_petrov87
Проблема на стадиона е че няма дренаж и терена се е скапал,а това не е частичен ремонт.Проекта за стадиона беше готов веднага след като завършихме първи В групата.Щом си подал пректа нямаш право да пипаш нищо по стадиона.Кой ще ти дава пари за нещо което вече си направил,тия неща трябваше да са ти ясни,незнам за какво ти ги обяснявам.Съжалявам за лошата ти осведоменост, неща с който не си в час няма нужда да коментираш.Ако има още нещо неясно свързано с Ботев Криводол можеш да ми пишеш на лични :wink: А за посещаемост не ми говори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2010 06:42 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Хаха, от какъв зор да са ми ясни "нещата" в Криводол? Нито ме интересува този отбор, нито искам да ми раззясняваш, нито имам намерение да се осведомявам! Много нуспешно бягаш от темата с някакви лични нападки за мен! На черното не знам как казваш бяло и дали изобщо си вярваш - фактите са си факти - 3 години - няма стадион, ако ще да има и 10 проекта, стадион няма, няма една копка да го кажем. Как може според теб да е нормално 3 години да играеш в Б група и да няма къде да играеш, как може според теб да е нормално такива отбори да взимат лиценз, а отбори с по 100 000 лева задължения - НЕ! Какво да не ти говоря за посещаемост - според БФС 15 мача = 1900 зрители = малко над 100 зрители на мач. Ще отговориш ли ПОНЕ НА ЕДИН ОТ ВЪПРОСИТЕ МИ или ще се овърташ като теле? Един отбор първо си оправя инфраструктурата, после се бута в Б група, другото е порсто селски синдром!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2010 11:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2008 19:49
Мнения: 190
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Криводол)
Skype: petur_petrov87
До тук видях един въпрос "Хаха, от какъв зор да са ми ясни "нещата" в Криводол?" щом коментираш такива неща значи си наясно :). Другото са си нападки.Иначе стадион няма това е факт,ще има и това е факт :).Мислиш ли ,че всеки може да си позволи да мине 130км за да гледа мач всяка седмица,е аз минавах по 630 докато не започнаха да играят два пъти в седмицата.Та ти казах да не ми говориш за статистики защото от тия 100 човека 40 да са дошли от Криводол,други 50 са от Берковица и 10 човека дошли да гледат гостуващите, при такова полужение да ни сравняваш с някого по статистика е неуместно и точно заради това и аз съм против да се играе в Б група докато не се направи стадиона,а в сегашното положение дори и във В група да бяхме пак щахме да сме на чужд терен заради ремонта :).От каде ми кажи Марек ще намери 2м. лева за да си плати дълговете и да има пари за новия сезон.Айде при Самоков са 200хил. но никой не е показал намерение че тези пари ще се плащат,разсрочено или както и да било.Същото и в Мездра -2м. кой ще ги плаща тия пари и как да вземеш лиценз като не си подал документи както каза ти :) .И пак ще го кажа дано ме разбереш тоя път - лиценза на стадиона няма нищо общо с лиценза на отбора :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2010 18:59 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Днес Пажин каза, че Локо Мездра започва във В група! Нека сега този капацитет от Мездра, който ми говореше колко професионално било всичко там и как имали повече пари от цялата ни Б група, да се покаже и да каже какво стана...но той вероятно вече дори не е фен на този измислен отбор, чието съществуване ще се запомни само с тайнствените пътувания до Швейцария за 0:5 и договореното 1:3 с Левски! Помнете ми думата - отборите еднодневки рано или късно стигат до безвремието - същото чака и Ботев Криводол!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Очаквания за сезон 2010/2011
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 14:19 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2010 23:34
Мнения: 25
Идеален отбор на 14-ия кръг в Западната Б група

Екипът на Sportisimo.bg всяка седмица ще определя за вас идеалния отбор на изминалия кръг в Западната "Б" група.
http://sportisimo.bg/idealen-otbor-na-1 ... grupa.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 38 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139141 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149422 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169450 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151443 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165358 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози