bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 03:29


Втора професионална лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 43 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2008 14:03 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
БФС саа мафия да го духа София :!:

Какво ще кажете по въпроса ! Знаете много добре за какво говоря :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 10:53 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Само не мога да разбера, какво София ти е виновна?! :shock: За БФС ясно, но за София. Говориш за селянизиране на професионалния футбол, а пише да го д..а София. :shock:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:09
Мнения: 1139
Местоположение: Неизвестно
Има предвид влизането на Ком-Миньор в западната "Б" вместо Ботев (Враца)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:16 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Това ми е пределно ясно, но пак ще попитам, тамата се казва селянизиране на професионалния футбол, а казва да го д..а София. :shock: Ясно че централата на БФС се намира в София, но някак си смешно звучи селянизирането на професионалния футбол и да го д..а София. :lol:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:35 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Това е един рефрен от една песен на Миньор :) И просто ме кефи..а и заради софииските "грандове" как на тех помагат а нас не могат.- немога да си обясня :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:45 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Вече почвам да си мисля, че В групите стават по-силни от Б :roll:
Замислете се какви отбори има във всичките В групи :oops: Доростол, Хебър, Ботев (Вр), Видин, Велбъжд :roll: Все областни градове, а в сегашните Б групи се подвизават отбори като Бенковски (Бяла) (добре , че отпаднаха, ама и един сезон им беше много), Етрополе, Криводол, Гоце Делчев, Самоков. Градове , които са толкова далеч от цивилизацията :?
Представете си една Б група в отборите, които избройх в началото :twisted: Яко а?
Сега си представете една Б група с долните отбори :cry: Тъжно а?

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
dorostol2003 написа:
Вече почвам да си мисля, че В групите стават по-силни от Б :roll:
Замислете се какви отбори има във всичките В групи :oops: Доростол, Хебър, Ботев (Вр), Видин, Велбъжд :roll: Все областни градове, а в сегашните Б групи се подвизават отбори като Бенковски (Бяла) (добре , че отпаднаха, ама и един сезон им беше много), Етрополе, Криводол, Гоце Делчев, Самоков. Градове , които са толкова далеч от цивилизацията :?
Представете си една Б група в отборите, които избройх в началото :twisted: Яко а?
Сега си представете една Б група с долните отбори :cry: Тъжно а?


Абе ама ти си редко тъпо парче,не че защитавам отбори като Бенковски и тия другите,ама я ми кажи точно твоя отбор с какво е по-добър от горе споменатите и с какво е по-добър в момента Хебър или Видин от Гоце Делчев ? реалностите трябва да се приемат такива каквито са,ако трябва да съм честен точно тези който живеят само на стари лаври са ебати и смешниците за мен....за градове спор няма че,и Самоков и Криводол и Гоце Делчев са пълни дупки,но примерно Ямбол като е областен център?Кърджали? Какво...трябва да имат отбори в Б или в А група ?Тези отживелици и мечти си ги запазвай за себе си :wink:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 11:55 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
lms_X написа:
dorostol2003 написа:
Вече почвам да си мисля, че В групите стават по-силни от Б :roll:
Замислете се какви отбори има във всичките В групи :oops: Доростол, Хебър, Ботев (Вр), Видин, Велбъжд :roll: Все областни градове, а в сегашните Б групи се подвизават отбори като Бенковски (Бяла) (добре , че отпаднаха, ама и един сезон им беше много), Етрополе, Криводол, Гоце Делчев, Самоков. Градове , които са толкова далеч от цивилизацията :?
Представете си една Б група в отборите, които избройх в началото :twisted: Яко а?
Сега си представете една Б група с долните отбори :cry: Тъжно а?


Абе ама ти си редко тъпо парче,не че защитавам отбори като Бенковски и тия другите,ама я ми кажи точно твоя отбор с какво е по-добър от горе споменатите и с какво е по-добър в момента Хебър или Видин от Гоце Делчев ? реалностите трябва да се приемат такива каквито са,ако трябва да съм честен точно тези който живеят само на стари лаври са ебати и смешниците за мен....за градове спор няма че,и Самоков и Криводол и Гоце Делчев са пълни дупки,но примерно Ямбол като е областен център?Кърджали? Какво...трябва да имат отбори в Б или в А група ?Тези отживелици и мечти си ги запазвай за себе си :wink:

Нямаше нужда да обиждаш :wink: Почти не съм писал коментар дося за Б групите , защото не ме интересуват по простата причина , че отбора ми не играе там :wink: Просто като си спомня сезон 2004/2005, когато и ние бяхме в Б какви отбори имаше (Ботев, Вихрен, Черноморец и тн) и какви има сега е малко тъжно :wink:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 12:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
dorostol2003 написа:
lms_X написа:
dorostol2003 написа:
Вече почвам да си мисля, че В групите стават по-силни от Б :roll:
Замислете се какви отбори има във всичките В групи :oops: Доростол, Хебър, Ботев (Вр), Видин, Велбъжд :roll: Все областни градове, а в сегашните Б групи се подвизават отбори като Бенковски (Бяла) (добре , че отпаднаха, ама и един сезон им беше много), Етрополе, Криводол, Гоце Делчев, Самоков. Градове , които са толкова далеч от цивилизацията :?
Представете си една Б група в отборите, които избройх в началото :twisted: Яко а?
Сега си представете една Б група с долните отбори :cry: Тъжно а?


Абе ама ти си редко тъпо парче,не че защитавам отбори като Бенковски и тия другите,ама я ми кажи точно твоя отбор с какво е по-добър от горе споменатите и с какво е по-добър в момента Хебър или Видин от Гоце Делчев ? реалностите трябва да се приемат такива каквито са,ако трябва да съм честен точно тези който живеят само на стари лаври са ебати и смешниците за мен....за градове спор няма че,и Самоков и Криводол и Гоце Делчев са пълни дупки,но примерно Ямбол като е областен център?Кърджали? Какво...трябва да имат отбори в Б или в А група ?Тези отживелици и мечти си ги запазвай за себе си :wink:

Нямаше нужда да обиждаш :wink: Почти не съм писал коментар дося за Б групите , защото не ме интересуват по простата причина , че отбора ми не играе там :wink: Просто като си спомня сезон 2004/2005, когато и ние бяхме в Б какви отбори имаше (Ботев, Вихрен, Черноморец и тн) и какви има сега е малко тъжно :wink:


Извинявай ...бях малко презърбуден в коментара си,просто преди да пишеш помисли малко :wink: ае със здраве

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 16:02 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Вижте реалностите наистина са други. Вече не е важно как се казваш, откъде си, каква история имаш а е важно дали имаш сериозен финансов гръб! Това е реалността. И мене ме дразни отбори, като Локомотив(Мездра), Чавдар(Етрополе) и т.н. да имат амбиции и възможности за "А" група, но това е раалността. Мислите, че не ме дразни че отбор като Етрополе, който направи дебют в "Б" група вече да има и претенции за "А" група, а моят любим Академик ще се бори за златната среда "Б" групата, но това е положението. Имат си хората стабилни спонсори, ще си направят сефтето в "А" група и толкоз. Като нищо може отбор като Локо(Мездра) да си направи сефтето и в евротурнирите. А като намерят пари славните отбори от миналото, тогава и тях ще ги огрее слънцето. Дотогава, само може да си говорим празни приказки!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 17:14 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Е добре де ...ама не мога да разбера защо има хора които инвестират в такива отбори..без хубави спортни бази,ДЮШ и в малки градчета(някой са си села). И мене ми се щеше в Б група да бяха отборите които изброи момчето от СС ! Но тфа е положението , свао Минке - както казваме тук по нашият край :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 17:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
Ицко написа:
Е добре де ...ама не мога да разбера защо има хора които инвестират в такива отбори..без хубави спортни бази,ДЮШ и в малки градчета(някой са си села). И мене ми се щеше в Б група да бяха отборите които изброи момчето от СС ! Но тфа е положението , свао Минке - както казваме тук по нашият край :(


Защо ли дават пари сега от тези малки градчета излезнаха много мафиоти, който обичат футбола, те няма да наливат пари в някой отбор с история, те ще налеят пари в отбора на родния си град. Също така мафиотите парат пари с тези отбори, кажи ми къде ще е по- лесно в Етрополе, в селото където отбора ще се я се задърви два сезона в "А" я не или във Враца, където отбора си има традиции и голяма публика, той като си изпере парите ще зареже отбора, отбора изпада, в Етрополе няма да се разбере от хората ще го боготворят едва ли не, ако е във Враца феновете вече ще питат защо отбора не е където му е мястото. Та в днешно време всичко опира до пари ...

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 17:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Тъжно ми става като видя състава на северозападната В група, нооо.....

със сигурност ком миньор не знам си откъде бяха нямат място в Б група но какво да напраим ние? Не са само те между другото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 18:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
Нали треа да имаш минимум 80 юноша, за да влезеш в "Б" група, как село като Драганица от 264 човека събират толкова юноши :sad: МАФИЯ!!! Нали треало да има редовна школа, нали Ботев Криводол набор 93 не са се явили на някъв мач!!! МАФИЯ!!!

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 19:29 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Отбора на Берковица от с.Драганица на много повече от един мач не са се явили :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2008 09:55 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
dorostol2003 написа:
Вече почвам да си мисля, че В групите стават по-силни от Б :roll:


Уви, това че в тези групи има отбори със славно МИНАЛО не означава, че НАСТОЯЩЕТО им е такова...за съжаление е така. Разликата между Б и В група като класа, като бюджети е наистина огромна...
Един отбор получава правото да се издигне благодарение на своите качества, а не заради миналото си.
Все пак тези "селски" отбори малко или много са си заслужили промоцията, друг е въпроса вече какво правят "грандовете" от миналото.............СПЯТ и то ЯКО

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2008 20:11 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 23:36
Мнения: 283
Местоположение: Svoge
Ама хич не мога да разбера какво сте заговорили за това минало като на половината дето говорят спомените са им от 4ти клас ,тоест преди година ,две ,селски били отборите ,ами хубаво селски ,аз не се дразня от селски отбори ,или такива без "славно" минало ,дразня се от отбори без публика ,псувате Ком ,а почти никой от вас не е бил там и не знае ,какви са тия хора ,как са се класирали ,дали имат фенове дето се кефят на това ,дали пък в Б група няма да проимат фенове ,дали пък гостуването там няма да е по яко от това в Гоце Делчев примерно ...не съдете за хората по местоположението ,то селянията не се определя от месторождение или местожителство ,а от манталитета....дано да ни е спорна ,бирна и яка годината

_________________
Изображение

Своге бойс не се продава ,Своге бойс ТОВА Е СЛАВА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 10:29 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Правете кф'о знаете мене не бе е*е :) Но просто казвам че с това БГ футбла няма да спечели ! С отбори без ДЮШ и спортни бази :!: Ако се оценяваше както трябваше половината отбори от Б група няма да ги допуснат да играят ! Да не забравяме Доростол преди 2-3 години.Областен център спечели промоция ама не му дадоа лиценз ...А дават лицензи на Криводол,Берковица от с.Драганица. Нещата са сложни много :) На 20 тоя месец официално ще бъдат събщени отборите получили лиценз :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 12:54 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Подкрепям ви че в Б група имат място отбори като Ботев(Враца),Доростол,Велбъжд,Хасково,Хебър и още и още но реалноста е такава че ако не във всички то поне в повечето отбори няма пари.Аз за вас съм селянин и моя отбор е селски но има хора които инвестираха много пари и продължават да инвестират пари защото има смисъл и в града се отбелязва спортен напредък.Нима само в България има малки отбори които играят на голяма сцена ?! Или пък представете си Кърджали в Б или А група.Да града е областен и е средно голям но ако играеше не в А окръжна всички щяха да пищят турци били такива били онакива били.Проблема идва от хората които не искат да инвестират и никой няма вина че в мойто "село",че в Мездра,Етрополе и т.н. някой е решил да развие спорта и отборите играят в професионалния футбол.Нима във голям град като Враца и Пазарджик няма баровци които да дават пари.Има но никой не дава от там е проблема и това е цялата истина.КАто се намерят хора които да дадат пари за спорта като цяло а не за мерцедес и вашите отбори ще играят в Б и А групи затова не изливайте гнева си върху селяните като мен :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 13:36 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Ти сам се нарече селянин ! Тук е за запдната Б група ! Не за твоята ;) Има баровци поне тука които са искали да купят отбора..но стария кмет е педераст и не е дал отбора.Именно на сегашният президент на Локо Мз- НАДИН...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 14:19 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Ицко написа:
Ти сам се нарече селянин ! Тук е за запдната Б група ! Не за твоята ;) Има баровци поне тука които са искали да купят отбора..но стария кмет е педераст и не е дал отбора.Именно на сегашният президент на Локо Мз- НАДИН...


Първото което е да сам се нарекох поне да не ме е яд на големите граждани и второто което е това е свободен форум и ще пиша където си искам както за Русе и Силистра е позволено така и за другите!А ето за това говорех вашия кмет е виновен за положението ви нито Етрополе нито Своге нито Мездра сърдете се на кмета си не на света :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 17:45 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Тука секи мач го псувахме споко ...ядосвали сме му се доста ! Апа и СС и Русе пишат по темата и за Запада не за Кърджали или нз си кфо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008 13:23 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Хич не съм се притеснил аз когато трябваше да се притеснявам се притеснявах ;) колкото до Кърджали прегледай хубаво коментарите кой го споменава първи ;) айде мир

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008 20:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
и на мен не ми се ходи в драганица и криводол,но такива са реалностите

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Селянизиране на професионалния футбол в Б - Западна група !
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008 21:38 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
KUR ZA SELSKITE OTBORI TE SE ZNAQT KOI SA DA NE IZBROQVAM.... :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 43 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191200 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141556 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116731 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117036 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118406 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози