bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Юни 2024 23:52




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 181 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 14:10 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:03, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 15:43 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:04, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 15:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
През 2006 РЗС не е била партия на Яне Янев ,а той е бил секретар на партията, докато Марков е бил лидер и се е самоиздигнал един вид.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 15:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Хаха тея БНС наистина са много смешни начело С Боян Расате :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 16:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
bdin vidin написа:
Понеже у нас политическата памет е къса и стига до трите ракии е добре да си припомним отново кой е Яне Янев – новоизлюпен консерватист, бивш земеделец, Батман и Робин, ляво-десен, дясно-ляв и най-вече платено мекере, ченге и кукла на верига:
Яне Янев е последователно земеделец при Мозер, Пинчев и Дренчев, в момента европейски консерватор, съюзник на подкрепящите свиването на земеделските субсидии в ЕС;
През 2005 година на местните избори във Велинград Яне Янев и НС-БЗНС подкрепят местния феодал Фидел Беев, прочул се с множество криминални престъпления; :redcard:
През 2006 година на президентски избори РЗС на Яне Янев издига кандидатурата на Георги Марков, по-известен като агент Николай.

Срещу този човек могат да се намерят хиляди доказателства че е чист
Ето още едно:
Лидерът на РЗС Яне Янев издига в листите си хора, срещу които преди е крещял "мафия". За това съобщи вчера информационният сайт "За Перник". Читател дори е изпратил снимки, от които е видно как Яне Янев е опънал лозунги "Един народ срещу една мафия", и "Повервахме, че и ти си дошъл да крадеш" под прозореца на Димитър Колев, който през 2003 г. беше областен управител в Перник. Сега Колев обаче е водач на листата на РЗС в Перник. Яне провел митинга на 20 март 2003 г. като тогавашен председател на Национално сдружение БЗНС. На проявата Янев поискал среща с областния управител Димитър Колев, но той не благоволил да слезе при него. Да се разправят с Яне Колев изпратил заместника си Иван Иванов и Иво Горчев, който сега също е в листата на РЗС.
Не мога да разбера наистина тези които му се доверяват, просто трябва да се разровят в миналото му, а и да си зададат простите въпроси "От къде този човек разполага с такива финансови възможности да прави най-скъпата предизборна кампания в България и след като няма връзки с властта кой му дава необходимата секретна информация за да прави такива разкрития".РЗС е проект на БСП с цел да се краде от електората на неудобните за столетницата партии

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 16:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
bdin vidin написа:

всеки втори киртак може да си направи снимки във флиртче или снимка с циганин и да се представи , за който си поиска , не мислиш ли ?
Manucho ти на колко годинки си ?
Аз лично още не съм решил за кой да гласувам , БНС според мен нямат голям шанс , Атака (въпреки че тотално са ме разорачаровали последно време) имат доста по голям шанс да са нещо в парламента , Герб са поредните които ни залугват очите , БСП и ДПС няма какво да ги коментирам , най-лошото което може да ни се случи , Синята коалиция има добри лидери , но и те както всички останали целят само да си напълнят джобовете , НДСВ само като чуя кандидатите им и ми става смешно ,може ли бившия министър на образованието , на който му се смя цялата държава да е там ??? Изобщо картинката е страхотна ..... едно е сигурно , трябва да се гласува , за който искате гласувайте , но гласувайте , щото секи който не даде глас помага на комунистите и турците , който си гласуват всеки път !

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 16:38 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:04, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Апр 2007 23:53
Мнения: 311
Местоположение: Люлин
Отбор: Люлин (София)
Такааа нека и аз да изкажа моето виждане за нещата. За мен лично в момента няма партия за която да гласувам. На предните избори гласувах за БСП, а за евродепутати гласувах за НДСВ с номер 2 за Антония Първанова. За мен лично в момента има много партии което е глупаво. Все пак аз съм в 23-МИР София и общо взето няма силни кандидатури в нашия район. Огнян Герджиков е представител на НДСВ. Просто ми писна от този наглец Ахмед Доган. За това колкото и да не искам ще гласувам за ГЕРБ може би... Доган мина всякакви граници последните дни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 18:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
ГЕРБ - след като няма да направят самостоятелен кабинет, ще направят коалиция с "Синята коалиция" и евентуално някой друг като ни най-малко изключвам БСП и ДПС, Бойко Борисов под предлог, че за да направи кабинет ще остъпи мястото на министър председател на някой от друга партия и цялата отговорност, ще падне на останалата част от коалицията. Бат Бойко ще се кандидатира за президент където няма да има никаква съпротива, защото това е последен мандат на Първанов. Всички мажоритарни кандидати на ГЕРБ са изключително прости (изк. Божидар Димитров), Цветан Цветанов само хули БСП, но през 2002 беше зам. министър на земеделието(от БСП) заедно с Плугчиева. Неможе едно правителство да е съставено от спортист, нямам нищо против тях, но когато тръгват да определят закони предпочитам юрист да има думата отколкото борец.

loituma - ако си от Люлин си в 25МИР, където има силни кандидати особено на БСП дето издигнаха редактора на Ку-Ку Курумбашев и на АТАКА тази дето беше преди кандидат за кмет на Люлин. Ние като най-голям район са насочени най-силните. Водачи на листите са Яне Янев, Станишев, Е. Михайлова, Борисов

РЗС - отначало ми харесваха как действат, но след като чух, че щели да подкрепят Турция да влезе в ЕС, ми изчезнаха директно от мисълта, те също искат да намалят ДДС-то, което реално погледнато е невъзможно, особено в тази криза, в България не се плаща коорпоративен данък (всички фирми са или на загуба, или големи дарения), така единствените данъци остават ДДС-то(което също много се точи) и местните данъци и такси.

ЛИДЕР - Кошлуков е толкова подъл, че няма на къде, влиза в Биг Брадър и напада Тодор Славко за дядо му, а бащата и чичото на Кошлуков са лежали в затвора за убийството на 11 човека. Той каза, че е бил в затвора задето е разказал виц, когато се е върнал в България от САЩ пък е казал, че е бил в затвора задето е прочел книгата на Жельо Желев "Фашизма", този който я е писал тази книга не е бил в затвора па камо ли тия дет са я чели. Истината е че е бил в затвора задето е дезертирал от армията и е оставил поста си, също така е бил съден за изнасилване в Ихтиман.

Не ми се пише вече, и ще гласувам за АТАКА, не защото им имам доверие, а защото ще избера най-малкото зло от големите партии.

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 20:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Тъй като следващото правителство ще бъде от доста партии(може би съставено не след тези избори на 05.07), аз смятам, че Атака не трябваше да се изолират, а напротив трябваше да останат отворени за преговори и да бъдат част от едно следващо управление. Но като гледам как със всеки изминал ден все някой се откъсва от тази партия е ясно че членовете й не мислят еднакво. Откакто имам право да гласувам, гласувам все за една и съща партия и смятам да не правя изключение. №19

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 00:23 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
brutal --- твойте хора ще са в новата коалиция Герб - СИНИТЕ + ??? (РЗС най-вероятно)

btw: баща ми , като го попитах за кой ще гласува вика "аз не съм привърженик на дадена партия, аз съм Костовист"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 01:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
ubih_te написа:
brutal --- твойте хора ще са в новата коалиция Герб - СИНИТЕ + ??? (РЗС най-вероятно)

btw: баща ми , като го попитах за кой ще гласува вика "аз не съм привърженик на дадена партия, аз съм Костовист"

помеждо другото Костов може да е всякакъв , но е силен политик , просто уцели най-лошия възможен период (след комунизма) , това че краде всички го знаем , всеки ще краде на негово място , правилното решиние е хем да се краде , хем да се дава .... аз лично не бих гласувал за него ....

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 03:00 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
bdin vidin как може да си толкова наивен и да четеш простотиите на АТАКА.Толкова са измислени и изкуствени тия тъпанари че няма на къде повече.Някой ако иска може да ме агитира за кой да гласувам без АТАКА,ДПС и ГЕРБ.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 03:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
owen20 написа:
bdin vidin как може да си толкова наивен и да четеш простотиите на АТАКА.Толкова са измислени и изкуствени тия тъпанари че няма на къде повече.Някой ако иска може да ме агитира за кой да гласувам без АТАКА,ДПС и ГЕРБ.


ми гласувай за БСП тогава :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 03:46 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Оуен, много си наивен, приятелю! За който и да гласуваш, ако не е ГЕРБ или потенциалните коалиционни партньори на ГЕРБ просто ще допринесеш за създаването на политическа криза и нови избори на Октомври! Чувам много глупаци, които искат да гласуват за неща от рода на Атака, РЗС, Зелените, Партия на Българските Пенсионери и тра-ла-ла. Това са затрити гласове, защото тези партии или няма да влязат или и да влязат ще са просто фигуранти.

Тези избори са БСП/ДПС/НДСВ срещу ГЕРБ/ЛИДЕР/СДС-ДСБ

Това са очевидните коалиции, всичко останало е плънеж, който за да има смисъл трябва да е отворен към идеите на другите - Атака се самоизолира, РЗС също, тъй че те отпадат! Избирайте си измежду екстримите на ГЕРБ и БСП и пускайте глас според това кое намирате за по-малко зло! За мен, по-голямо зло от Доган ефенди няма и именно затова БСП и НДСВ не са опции за мен! Което оставя избор между сините, Лидер и ГЕРБ! Макар да харесвам Лидер, те имат доста различни идеи от ГЕРБ и коалиция там ще е по-трудна. Лично за Костов не мога да гласувам, защото просто не го харесвам като политик, което оставя само ГЕРБ. Не мога да кажа, че Бойко е кой знае какво, но съм запознат с доста хора от листите му и там има доста кадърни имена...има и некадърни, но това е навсякъде!
Ето защо аз ще гласувам за ГЕРБ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 03:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ubih_te написа:
brutal --- твойте хора ще са в новата коалиция Герб - СИНИТЕ + ??? (РЗС най-вероятно)

btw: баща ми , като го попитах за кой ще гласува вика "аз не съм привърженик на дадена партия, аз съм Костовист"


+РЗС ама не стига, за това ще има пак избори. Някой го каза в предишните постове - гласувайте за най-малкото зло. Синята коалиция не е само Костов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 04:15 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
РЗС няма да се коалират с Бойко, ако го направят застават срещу 50% от това, което говорят сега!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 05:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Апр 2007 23:53
Мнения: 311
Местоположение: Люлин
Отбор: Люлин (София)
rommel силните са в 25-ти МИР, там са Яне Янев и Станишев. Иначе просто никога не съм бил партийно неориентиран както сега. Все пак ще го мисля до тогава и ще гласувам. Трябва да се гласува. То от нас си зависи Ахмед Доган да не е във властта. После ще напиша нещо, че сега е още рано, трябва да отивам на работа и не мога да мисля :D
Лек ден :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 11:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Уебмастър ,останал съм с впечатление ,че си интелигентен човек ,ама щом имаш положително мнение за Лидер,явно не е така ,все пак за тях гласуват главно цигани(гласове преляти от ДПС) и миньори ,разбира се по чужда воля.Въобще Лидер си е поредния сателит на ДПС.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 11:39 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 12:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Според вас би ли било добре ,ако се въведе правило,според което ,за да гласуваш да имаш поне средно образование.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 12:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
снощи на едни цигани от пловдив , които лепеха платакати на БСП им се случило нещо в Своге :a006:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 12:39 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:05, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 12:43 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Смятате ли да гласувате и за коя партия ?
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2009 12:46 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009 11:09
Мнения: 430
.


Последна промяна bdin vidin на 30 Юли 2010 11:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 181 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 158073 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 176066 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 35370 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 49042 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 65506 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози