bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 14:12


Български клубове - Чавдар (Бяла Слатина) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой ще спечели срещата?
Чавдар 41%  41%  [ 9 ]
Равен 36%  36%  [ 8 ]
Монтана 23%  23%  [ 5 ]
Общо гласове : 22
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 11:38 
Чакаме ви в събота, гответе се за ад :aal:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 12:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
*Montana_Ultras* написа:
Всички сме Чорбарчета не сме семкари ... грешка си подръжници сме на ЦСКА :)


Klemenza написа:
А ние в Бяла Слатина сме Левскарчета, тия дето са пред вас в класирането. Оправихте ли оградата в Монтана, щото аз и гътнах. Като рипнахме всичките и тя клена, аз само развързах една телчица и тя се разпадна. Може и да биете, вие сте силен отбор, за това сте зад нас в класирането, и панчаревските путки също. Просто не казвай хоп преди да си скочил.


SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL CLUB :x :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :redcard: :redcard: :redcard: Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 12:35 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
kak ne vi e sram da :kissbutt: :kissbutt: na 6opite we

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 12:53 
Дунав ... ало мангасетата от русе тихо ...смешни сте "Искаме анархия и дунав шампион" ква анархия бе на анти-фата ли се прите ... деба и изтръпляци тия дунав не ги бях чул до сега!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 12:54 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
hahaahahahah tova ne e otgovor na vyprosa mi ... :P

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 13:07 
Ами аз лично съм ФЕН НА ЦСКА И МОНТАНА ....Когато идваха ЦСКА седях в АГИТКАТА НА ЦСКА ... защото най-вече съм ЦСКАР ... но обичам града си и отбора!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 13:35 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Klemenza написа:
А ние в Бяла Слатина сме Левскарчета, тия дето са пред вас в класирането. Оправихте ли оградата в Монтана, щото аз и гътнах. Като рипнахме всичките и тя клена, аз само развързах една телчица и тя се разпадна. Може и да биете, вие сте силен отбор, за това сте зад нас в класирането, и панчаревските путки също. Просто не казвай хоп преди да си скочил.

Зайко зайко тая ограда я събори моя милост има и кадри от тази случка.При нашият гол се юрнах напред и изведнъж се оказах на пистата с ограда в ръцете.След това полицаите се чудеха от къде да вземат тел за да я вържат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 17:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Съдийски назначения за срещите от Западна „Б” група
XVI кръг - 15.30 часа


17.03 /събота/ Хебър – Етър - Богомил Маринов, Николай Кънчев, Николай Стайков, 4-ти Пламен Божидаров
Велбъжд - Вид.Раковски - Радан Мирянов, Милен Станев, Траян Енчев, 4-ти Милен Димиев
Пирин /ГД/ - Бели Орли - Иван Кирилов, Красимир Кандиларов, Красимир Георгиев, 4-ти Иван Бабанов
Чавдар – Монтана - Лъчезар Йонов, Илко Томов, Пеньо Ташев, 4-ти Станислав Ставров
Пирин Бл. - Миньор /Бд/ - Никола Попов, Антон Тончев, Христо Христов, 4-ти Георги Караколев
Спартак /Пл/ - Вихър - Петър Тончев, Христо Коцовски, Димитър Добромиров, 4-ти Венцислав Кознички
Локомотив /Мз/ - Миньор /Пр/ - Ивайло Стоянов,Трандафил Думбалаков, Мартин Маргаритов, 4-ти Вихрен Манев

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 17:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
А ние в Бяла Слатина сме Левскарчета, тия дето са пред вас в класирането. Оправихте ли оградата в Монтана, щото аз и гътнах. Като рипнахме всичките и тя клена, аз само развързах една телчица и тя се разпадна. Може и да биете, вие сте силен отбор, за това сте зад нас в класирането, и панчаревските путки също. Просто не казвай хоп преди да си скочил.

Зайко зайко тая ограда я събори моя милост има и кадри от тази случка.При нашият гол се юрнах напред и изведнъж се оказах на пистата с ограда в ръцете.След това полицаите се чудеха от къде да вземат тел за да я вържат.


Може и на вашия мач да сте я гътнали, аз говорех конкретно за нашия.

п.п. Кой от Левски кой от ЦСКА, има други теми за спорене по тоя въпрос, но не и тук. Темата е за Чавдар - Монтана :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 18:15 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Klemenza написа:
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
А ние в Бяла Слатина сме Левскарчета, тия дето са пред вас в класирането. Оправихте ли оградата в Монтана, щото аз и гътнах. Като рипнахме всичките и тя клена, аз само развързах една телчица и тя се разпадна. Може и да биете, вие сте силен отбор, за това сте зад нас в класирането, и панчаревските путки също. Просто не казвай хоп преди да си скочил.

Зайко зайко тая ограда я събори моя милост има и кадри от тази случка.При нашият гол се юрнах напред и изведнъж се оказах на пистата с ограда в ръцете.След това полицаите се чудеха от къде да вземат тел за да я вържат.


Може и на вашия мач да сте я гътнали, аз говорех конкретно за нашия.

п.п. Кой от Левски кой от ЦСКА, има други теми за спорене по тоя въпрос, но не и тук. Темата е за Чавдар - Монтана :wink:

Аз ти говоря че първи оградата я смъкнах аз.Когато това стана вие още бяхте в Вгр.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 19:37 
Разберете,че в "Б" група има само 3 агитки...Дунав,Етър,Нафтекс всичко друго е жалка имитацията на фенове,хулигани,ултраси и т.н.А пък най се дразня някой като каже Плевен е футболен град и заслужава "А" група.Кво заслужават тия ходят ми по 250 души на домакинските мачове и големи фенове.Вижте малко кво става в Русе,В.Търново учете се бавно.Вие чакате да ви дойдат Цска и Левски и тогава веднага ставате 10 хил и сте големи фенове.

ПП:Ей монтански циганин ти не се ебавай с Дунав или с Русе щото ако дойдеш на градският в Русе и ги кажеш тия работи ще си намериш зъбите извън сектора.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 19:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Dunav-Ruse написа:
Разберете,че в "Б" група има само 3 агитки...Дунав,Етър,Нафтекс всичко друго е жалка имитацията на фенове,хулигани,ултраси и т.н.А пък най се дразня някой като каже Плевен е футболен град и заслужава "А" група.Кво заслужават тия ходят ми по 250 души на домакинските мачове и големи фенове.Вижте малко кво става в Русе,В.Търново учете се бавно.Вие чакате да ви дойдат Цска и Левски и тогава веднага ставате 10 хил и сте големи фенове.

ПП:Ей монтански циганин ти не се ебавай с Дунав или с Русе щото ако дойдеш на градският в Русе и ги кажеш тия работи ще си намериш зъбите извън сектора.



А Плевен не е ли такъв град? ? наистина сега няма хора на стадиона,но и ти да си на наше място и ти няма да търпиш такива ебавки със града и отбора !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 19:41 
Ей ае малко поуспокойте тия страсти , всеки е тръгнал от някъде....Не претендирам , че сме някаква агитка , защото тепърва започваме...Разбира се Етър , Хебър , Нафтекс и т.н да са по - добре от нас , но разни "хуулс" като тия на Спартак къде на домакинство събират 200 - 300 човека или пък "макетата" със смешното си твърдение , че са ни гонили едва ли не пред стадиона , което не е вярно...Май се получи така , че като свърши мача всички веднага се скупчиха в рейса и чичко ушев с палките го наобиколи :twisted: Иначе на трибуните бяхте мн. смели , но да твърдите такива измислици е просто смехотворно...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 21:32 
*Montana_Ultras* написа:
Всички сме Чорбарчета не сме семкари ... грешка си подръжници сме на ЦСКА :)
Еми на ЦСКА а не на Монтана трябва да обичаш истински само един отбор батка :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 21:37 
Малкия Хулиган ... много си прав ... но ще запазя мнението за себе си ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 07:39 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
*Montana_Ultras* написа:
Малкия Хулиган ... много си прав ... но ще запазя мнението за себе си ;)

ЕГА ТЕ ЗАПАЗЯТ ТОПЪЛ ЗА ГРОБИЩАТА !!!

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 08:02 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Dunav-Ruse написа:
Разберете,че в "Б" група има само 3 агитки...Дунав,Етър,Нафтекс всичко друго е жалка имитацията на фенове,хулигани,ултраси и т.н.А пък най се дразня някой като каже Плевен е футболен град и заслужава "А" група.Кво заслужават тия ходят ми по 250 души на домакинските мачове и големи фенове.Вижте малко кво става в Русе,В.Търново учете се бавно.Вие чакате да ви дойдат Цска и Левски и тогава веднага ставате 10 хил и сте големи фенове.

ПП:Ей монтански циганин ти не се ебавай с Дунав или с Русе щото ако дойдеш на градският в Русе и ги кажеш тия работи ще си намериш зъбите извън сектора.


Ей нещастник това че ходим по малко от вас на мач като публика не значи че не заслужаваме А група най- малкото,защото имаме с около 20 сезона там повече от смешния ви Дунав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 08:46 
Dunav-Ruse написа:
Разберете,че в "Б" група има само 3 агитки...Дунав,Етър,Нафтекс всичко друго е жалка имитацията на фенове,хулигани,ултраси и т.н.А пък най се дразня някой като каже Плевен е футболен град и заслужава "А" група.Кво заслужават тия ходят ми по 250 души на домакинските мачове и големи фенове.Вижте малко кво става в Русе,В.Търново учете се бавно.Вие чакате да ви дойдат Цска и Левски и тогава веднага ставате 10 хил и сте големи фенове.

ПП:Ей монтански циганин ти не се ебавай с Дунав или с Русе щото ако дойдеш на градският в Русе и ги кажеш тия работи ще си намериш зъбите извън сектора.
Оффф ее смешко вие ми влязохте миналата година в Б група нормално е като сте влезли в професионалия футбол да ходят повече народ е кво като ходите по 5000 на мач ама сте 20 човека агитка ние ако сме в А група ще ходим по 3-4 рейса тоя ми са кефи на 1 рейс хора и в момента вие имате пари а Спартак се борят за оцеляване за тва че недей много да знаеш :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 11:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Dunav-Ruse написа:
Разберете,че в "Б" група има само 3 агитки...Дунав,Етър,Нафтекс всичко друго е жалка имитацията на фенове,хулигани,ултраси и т.н.А пък най се дразня някой като каже Плевен е футболен град и заслужава "А" група.Кво заслужават тия ходят ми по 250 души на домакинските мачове и големи фенове.Вижте малко кво става в Русе,В.Търново учете се бавно.Вие чакате да ви дойдат Цска и Левски и тогава веднага ставате 10 хил и сте големи фенове.

ПП:Ей монтански циганин ти не се ебавай с Дунав или с Русе щото ако дойдеш на градският в Русе и ги кажеш тия работи ще си намериш зъбите извън сектора.


е нещастник Плевен не бил футболен град почти си прав.Само дето Спартак има 35 сезона в А група а твоя дунав 25 а и от колко години не сте играли в А група уе май има 15 години а?естествено,че ше има по 5-6 000 на мач кагт фалирате секи сезон и почвате от селските групи и ся сте в професионалния футбол много ясно че ше се кефат хората :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 17:19 
Абе майкави комплексарска да еба.Кво ми се правите на големи фенове като в форумите сте 10 пъти повече от колкото на стадиона.Абе путки малки гадни кога сте играли с Рома ??? Кога с Шалке,Кога сте играли с Бразилски отбори ??? Ае ебете си путката майна ходете си по 10 души на порутеният стадион.Ние поне пълним по 1 автбоус,на гостуващите мачове сме 50-60 души.Кво ми философствате,че ако влезете "А" група ще имате 2 рейса.Ало селяци мръсни вие "А" група ще я видите след 250 год,ние догодина сме там и няма да има 1-2 автобуса ще има десант по 1000 души.И не е важно бройката а качеството,вие агитката на Дунав ще я гоните още години наред.Който е бил на мач в Русе е бил свидетел.Кога в България тия времена ще видите 7000 луди гърла да скандират на мач в "Б" група ???
Ае плевенски курви върете си чешете путките друга.Смешното е,че едни селяци като Белите Орли са много,много пред вас.Ае адиос курви !!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 17:34 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
*Montana_Ultras* написа:
Дунав ... ало мангасетата от русе тихо ...смешни сте "Искаме анархия и дунав шампион" ква анархия бе на анти-фата ли се прите ... деба и изтръпляци тия дунав не ги бях чул до сега!

Аааааааа такаааа ний сме били смешни...еми както каза колегата по-горе кажи го това на мач на Дунав в сектор пълен с фенове на отбора и после вари да си събираш чарковете из стадиона.
За феновете от Плевен нищо не мога да кажа,защото най-малкото нямам наблюдения :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 19:15 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Dunav-Ruse написа:
Абе майкави комплексарска да еба.Кво ми се правите на големи фенове като в форумите сте 10 пъти повече от колкото на стадиона.Абе путки малки гадни кога сте играли с Рома ??? Кога с Шалке,Кога сте играли с Бразилски отбори ??? Ае ебете си путката майна ходете си по 10 души на порутеният стадион.Ние поне пълним по 1 автбоус,на гостуващите мачове сме 50-60 души.Кво ми философствате,че ако влезете "А" група ще имате 2 рейса.Ало селяци мръсни вие "А" група ще я видите след 250 год,ние догодина сме там и няма да има 1-2 автобуса ще има десант по 1000 души.И не е важно бройката а качеството,вие агитката на Дунав ще я гоните още години наред.Който е бил на мач в Русе е бил свидетел.Кога в България тия времена ще видите 7000 луди гърла да скандират на мач в "Б" група ???
Ае плевенски курви върете си чешете путките друга.Смешното е,че едни селяци като Белите Орли са много,много пред вас.Ае адиос курви !!



От тва мнения се личи кой е комплексар!!!Абе влах мръсен ти други думи осве "ебете се майката","чешете си путките"знаеш ли бе???И като сте толкова велики да ви питам има ли ВК Дунав - НЕ,имяте едно смешно баскетболно отборче дето Рилски Спортист го бият!!!Ми кефи си се но да знаеш 4е пък Вие никага няма да видите А група.Айде след още 2-3 години ще си говорим за посещаемост!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 19:45 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
I_Love_Spartak написа:


От тва мнения се личи кой е комплексар!!!Абе влах мръсен ти други думи осве "ебете се майката","чешете си путките"знаеш ли бе???И като сте толкова велики да ви питам има ли ВК Дунав - НЕ,имяте едно смешно баскетболно отборче дето Рилски Спортист го бият!!!Ми кефи си се но да знаеш 4е пък Вие никага няма да видите А група.Айде след още 2-3 години ще си говорим за посещаемост!!!


Ок аз ще ти отговоря на въпросите.Първото,което сбърка е за ВК Дунав.Имаме такъв отбор и той се подвизава в Североизточната А група или там както сега се води.За баскета също не съм съгласен с теб.Имаме прилично отборче,което изпусна да ви победи в Русе.Тогава вие бихте с 2т. .Имаме много силен женски състав в лицето на Дунав-Еконт.
Колкото до останалата част от мнението.С такъв спор нищо няма да стане,освен да напишете 455454154648648 безмислени мнения на всичкото отгоре в темата за мача Чавдар-Монтана.А това кой къде ще влиза нека оставим в краката на играчите...
П.С. Нищо не ми пречеше да ти отговоря на тона,но не искам да става безкраен и безмислен спор.Както вие имате достойнства за А група,така и ние.Предлагам да спрем дотук....какво ще кажете?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 20:08 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Да в действителност по добре да спрем!!!Извинявам се за някои неща които казах но ми и трудно да приема отношението на един ваш фен към отобра на сърцето ми


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 21:11 
Dunav-Ruse написа:
Абе майкави комплексарска да еба.Кво ми се правите на големи фенове като в форумите сте 10 пъти повече от колкото на стадиона.Абе путки малки гадни кога сте играли с Рома ??? Кога с Шалке,Кога сте играли с Бразилски отбори ??? Ае ебете си путката майна ходете си по 10 души на порутеният стадион.Ние поне пълним по 1 автбоус,на гостуващите мачове сме 50-60 души.Кво ми философствате,че ако влезете "А" група ще имате 2 рейса.Ало селяци мръсни вие "А" група ще я видите след 250 год,ние догодина сме там и няма да има 1-2 автобуса ще има десант по 1000 души.И не е важно бройката а качеството,вие агитката на Дунав ще я гоните още години наред.Който е бил на мач в Русе е бил свидетел.Кога в България тия времена ще видите 7000 луди гърла да скандират на мач в "Б" група ???
Ае плевенски курви върете си чешете путките друга.Смешното е,че едни селяци като Белите Орли са много,много пред вас.Ае адиос курви !!
Ееее аре в СЕЛО РУСЕ ДА ТИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА ДУНАВСКАААА !! SPARTAK PLEVEN FOREVER :!: 100% ANTI DUNAV SMESHNICITE :!:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34936 13 Ное 2006 05:24
от skycycle
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 31302 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения Локо Мз - Монтана
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 11513 03 Дек 2006 20:06
от ultraspartak
Преглежда непрочетените мнения Чавдар - Зимна подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
Klemenza 6320 24 Фев 2007 10:14
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 29596 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози