bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 07:35


Български клубове - Чавдар (Бяла Слатина) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Кой е виновен за моментното състояние на Чавдар БСл?
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 23:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Дерзайте!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Стига обвинявахте треньора бе,Димитър Соколов се е доказал като треньор в България,това че няма пари,или няма играчи е друг въпрос...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 20:10 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
абе виновни сте си Вие. Гласувахте там за някакъв олигофрен и изгонихте Георги Тодоров и стария кмет от футбола в Бяла слатина. Всъщност един мой приятел, така казва "Умните хора, се учат от съвети, глупавите от грешки-така, че поне си вземете урок да еба, не само вие, ами и всички в подобно положение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 08:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
За кмета нищо няма да кажа, но г-н Тодоров много добре направи, че си замина. Не може да обиждаш футболистите си и да се държиш с тях като с улични кучета, а във визитката ти да пише, че си бил треньор на Левски. Спомнете си от там как го изгониха след 1:2 на Герена от Славия. Димитър Соколов е много повече треньор от Тодоров. Трябваше да се отпуснат повече пари от ръководството, да има достойни заместници на напусналите. Проблема е в това. Както виждате положения пред противниковата врата не липсваха в срещите, липсваха головете. Нямаме нападател, който да се нагърби пред вратата и да вкара. Всичко ми прилича на филма "Любимец 13".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 13:38 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Абе кви ми ги говориш, та по времето на Георги Тодоров имахте отбор от които се страхуваха всички и вътре и навън. Сега класирането го показва, вие сте един от аутсаидерите в Западаната Б група, и най-вероятно ще изпаднете. И на мен може да не ми харесват някои от методите на работа на Георги Тодоров, но на практика той в момента прави чудеса в Свиленград. Като взе отбора бе на последно място с 6-точки, а сега вече изплува и на 99 % ще се спаси, това пак казвам благодарении на Георги Тодоров, затова, че основната причина сте Вие. То пък Бяла слатина еба си града, един кмет, кво ли може да направи там... ей така само малко да закърпи две дупки в центъра, да дава рамо на спорта и културата, какво може да се иска повече, за едно такова малко градче, Вие да не сте Лондон. Поне аз като страничен наблюдател смятам, че това си е ваша грешка, защото стария кмет, до колкото знам е помагал с общински пари и в качеството си на градоначалник е карал бизнеса да помага на клуба, сега вече не заема тази позиция и просто няма как да го направи това... Така, че жалко, но най-вероятно ще изпаднете, няма какво да се лъжем. В групата има отбори с традиции като Велбъжд и дори Янтра, там организацията по спасението рано или късно ще стартира и отивате под леда


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 13:44 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Абе кви ми ги говориш, та по времето на Георги Тодоров имахте отбор от които се страхуваха всички и вътре и навън. Сега класирането го показва, вие сте един от аутсаидерите в Западаната Б група, и най-вероятно ще изпаднете. И на мен може да не ми харесват някои от методите на работа на Георги Тодоров, но на практика той в момента прави чудеса в Свиленград. Като взе отбора бе на последно място с 6-точки, а сега вече изплува и на 99 % ще се спаси, това пак казвам благодарении на Георги Тодоров, затова, че основната причина сте Вие. То пък Бяла слатина еба си града, един кмет, кво ли може да направи там... ей така само малко да закърпи две дупки в центъра, да дава рамо на спорта и културата, какво може да се иска повече, за едно такова малко градче, Вие да не сте Лондон. Поне аз като страничен наблюдател смятам, че това си е ваша грешка, защото стария кмет, до колкото знам е помагал с общински пари и в качеството си на градоначалник е карал бизнеса да помага на клуба, сега вече не заема тази позиция и просто няма как да го направи това... Така, че жалко, но най-вероятно ще изпаднете, няма какво да се лъжем. В групата има отбори с традиции като Велбъжд и дори Янтра, там организацията по спасението рано или късно ще стартира и отивате под леда


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 15:43 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
ivankolev написа:
Абе кви ми ги говориш, та по времето на Георги Тодоров имахте отбор от които се страхуваха всички и вътре и навън. Сега класирането го показва, вие сте един от аутсаидерите в Западаната Б група, и най-вероятно ще изпаднете. И на мен може да не ми харесват някои от методите на работа на Георги Тодоров, но на практика той в момента прави чудеса в Свиленград. Като взе отбора бе на последно място с 6-точки, а сега вече изплува и на 99 % ще се спаси, това пак казвам благодарении на Георги Тодоров, затова, че основната причина сте Вие. То пък Бяла слатина еба си града, един кмет, кво ли може да направи там... ей така само малко да закърпи две дупки в центъра, да дава рамо на спорта и културата, какво може да се иска повече, за едно такова малко градче, Вие да не сте Лондон. Поне аз като страничен наблюдател смятам, че това си е ваша грешка, защото стария кмет, до колкото знам е помагал с общински пари и в качеството си на градоначалник е карал бизнеса да помага на клуба, сега вече не заема тази позиция и просто няма как да го направи това... Така, че жалко, но най-вероятно ще изпаднете, няма какво да се лъжем. В групата има отбори с традиции като Велбъжд и дори Янтра, там организацията по спасението рано или късно ще стартира и отивате под леда


Господин журналист от в-к "Хасковска Марица", кореспондент на "Меридиан Мач", Ванка,
препоръчвам ти да не се изказваш неподготвен, пиши си кореспонденции за "Свиленград 1921", с чиито проблеми си запознат. Радвам се, че отбора ви върви и съм сигурен, че го чака добро бъдеще.
Що се отнася до ролята на бившия кмет и на бившия ни и настоящ ваш треньор Георги Тодоров, всички в града са им благодарни за две неща - първо за това, че миналата година отбора побеждаваше и завърши на 7-мо място в крайното класиране /тук не мога да не спомена и Антони Здравков, който всъщност изгради миналогодишния отбор и чиято заслуга за този успех е огромна/, и второ - затова че и двамата си тръгнаха. Всъщност бившия кмет все още е председател на УС на "Чавдар", но от джоба си не е извадил пари. Парите са от Общината, и то забележи - с председател на Общинския съвет - настоящия кмет. Същите спонсори, които даваха пари по времето на бившия кмет, продължават да дават и сега. Бюджета на "Чавдар" е осигурен, проблемите са в чисто организационен план. Фактът че от месец ноември досега ново ръководство няма, е достатъчно показателен.
Георги Тодоров не желая да коментирам. Той е известен и добър специалист, така казват. Но знай, че той дезертира от "Чавдар" сам, въпреки че имаше договор и въпреки че никой не го гонеше от поста му. Даже напротив, настоящия кмет също искаше той да продължи работата си в "Чавдар".
Аз съм категоричен, че най-много от всички са виновни футболистите, защото на тях им е осигурено всичко - квартири, храна, заплати и премии, които се изплащат редовно. А резултатът през пролетта е 3 точки в първите 3 кръга. Е аз ли да влезна да вкарам гол, или Klemenza, или chavdar-bs, или даже треньорите, нищо че старшията е бивш вратар. Въпросът опира и до желание, и до възможности, а не на последно място и на манталитет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 15:51 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
ами аз не мога да те разбера, хем се оплаквате, хем защитавате треньора, президента, та даже папата. Щом сте на това място и най-вероятно ще изпаднете, значи има виновници. И според мен това са първо президента или там кмета на града, който не е осигурил нужните условия за работа и привличането на нови по-класни играчи. Второ въпреки, че и аз чувам добри думи за Соколов той също е виновен, заради това, че не си е поставил условия за по-добра селекция и подготовка и основно заради това, че отбора не играе, така както трябва, или по-скоро не събира нужните му точки и чак на последно място са футболистите. Какво да са виновни те, просто толкова си могат, да били сте ги изгонили зимата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 16:04 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Аз изказах мнението си за вината. Разбира се, такава имат и кмета, и изпълнителния директор /президент нямаме, имаме председател на УС и това е бившият кмет, който е упълномощил трето лице, което от ствоя страна е преупълномощило друго/, и ст.треньора. Вина имат всички. Но не е вярно, че не бяха подсигурени условия, че нямаше добра подготовка и че не бяха привлечени състезатели. Вярно, сега се вижда, че ни трябваше още 1 нападател, защото въпреки наличието на Иван Петров, Антонио Павлов, Павлин Карагитлиев, Николай Малджански, Цветелин Цанков и Владимир Димитров сме вкарали САМО 1 гол. А не е да сме нямали положения.
Не на последно място вина имат и съдиите, които ни свирят по съвсем различен начин сравнение с времето, когато Георги Тодоров беше начело. Разликата при това е фрапираща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 16:08 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
абе тоя Карагитлиев и Антонио Павлов, как играят ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008 10:46 
Offline

Регистриран на: 20 Апр 2008 11:14
Мнения: 54
Местоположение: byala slatina
Кметът: Всички ще се борим за „Чавдар”
„Решението, което взехме всички заедно и гласувахме единодушно, е да се борим за спасяването на любимия ни футболен отбор, да не допуснем изпадането му от групата и да бъдат забравени традициите от миналото, когато печелехме и побеждавахме. Общинските съветници от всички политически сили застават зад отбора и подкрепят изцяло треньора Димитър Соколов” - каза кметът на Бяла Слатина Венцислав Василев.
В края на седмицата беше свикана специална извънредна сесия, която разгледа финансовото състояние на футболния отбор, обсъди състава и ръководния екип. Изказани бяха мнения, че за двете поредни загуби, а в събота те станаха вече три, има както субективни, така и обективни причини. За това мнението на всички бе, че трябва да се вземат бързи мерки за отстраняването на някои от субективните фактори, които водят до тези пропуски и загуби. Отборът е осигурен финансово, има необходимата материална база за тренировки, волята на треньора и неговите помощници е да го изведе от това незавидно място, на което е сега, с пълна мобилизация на играчите.
Футболистите са доволни от взетите решения и споделят, че през сезона не са имали проблеми с изплащането на обещаните им средства, имат възможности за тренировки и подготовка, но е нужна повече сплотеност, съсредоточаване в исканията на треньора. "Чавдар" ще може да разчита изцяло на съдействието както на мен, като кмет, така и на всеки един от съветниците, защото "Чавдар" е един от символите на града ни и няма да позволим и той да изчезне някъде на дъното”- заяви Венцислав Василев.
Ели ЕНИКИЕВА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 00:41 
Общинските съветници от всички политически сили застават зад отбора и подкрепят изцяло треньора Димитър Соколов” - каза кметът на Бяла Слатина Венцислав Василев.

Футбол не се прави с политически изявления. А с разбиране на играта. Направете справка, кой от освободените играчи колко гола е вкарал в предишните си отбори. Аз си направих труда и установих, че Нанев е вкарал като централен защитник на Аристон "4" (четири гола). А нашите "добри" нападатели само един.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 11:14 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2007 16:58
Мнения: 396
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
black_ram1987 написа:
Общинските съветници от всички политически сили застават зад отбора и подкрепят изцяло треньора Димитър Соколов” - каза кметът на Бяла Слатина Венцислав Василев.

Футбол не се прави с политически изявления. А с разбиране на играта. Направете справка, кой от освободените играчи колко гола е вкарал в предишните си отбори. Аз си направих труда и установих, че Нанев е вкарал като централен защитник на Аристон "4" (четири гола). А нашите "добри" нападатели само един.


За първото си прав. Но тази сесия на ОС беше пълен фарс и тук става въпрос за популизъм. За нищо друго, приятелю.
А за второто изобщо не си прав. За съжаление, привличането на Нанев се оказа трансферна грешка. Едно е "В" група и "Аристон", съвсем друго е "Б" група и "Чавдар".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 13 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195124 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147118 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 155262 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119555 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 173250 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози