bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 16:13


Български клубове - Чавдар (Бяла Слатина) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 42 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Зрители нямаше в боя. Това за Меридиан Мач аз съм го написал. Грешката е моя. Дано наказанието не е много сериозно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 17:13 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Klemenza написа:
Зрители нямаше в боя. Това за Меридиан Мач аз съм го написал. Грешката е моя. Дано наказанието не е много сериозно.

сигурен ли си?Павлин Карагитлиев като какъв слезе на терена и се сби със черните?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 18:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
ахххх искам да бият тези хора... какво става... или ще вземат една точка или нищо няма да вземат, кога ще се зарадват на 3 точки тцтц лоша загуба
кои са с червени картони?

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
Зрители нямаше в боя. Това за Меридиан Мач аз съм го написал. Грешката е моя. Дано наказанието не е много сериозно.

сигурен ли си?Павлин Карагитлиев като какъв слезе на терена и се сби със черните?


По-добре попитай като какъв излезе на терена Фидел, който беше заменен още първото полувреме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
fenka написа:
ахххх искам да бият тези хора... какво става... или ще вземат една точка или нищо няма да вземат, кога ще се зарадват на 3 точки тцтц лоша загуба
кои са с червени картони?


Георги Петков и Николай Николов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
единият е с 2 жълти картона- росен, но не му знам фамилията

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:16 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Klemenza написа:
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
Зрители нямаше в боя. Това за Меридиан Мач аз съм го написал. Грешката е моя. Дано наказанието не е много сериозно.

сигурен ли си?Павлин Карагитлиев като какъв слезе на терена и се сби със черните?


По-добре попитай като какъв излезе на терена Фидел, който беше заменен още първото полувреме.

Няма кого да питам,за Павката знам понеже сам си го призна.Значи се оказва че зрители все пак са слезли,нали?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
объркала съм се ;) той играе за юношите

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Klemenza написа:
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
Зрители нямаше в боя. Това за Меридиан Мач аз съм го написал. Грешката е моя. Дано наказанието не е много сериозно.

сигурен ли си?Павлин Карагитлиев като какъв слезе на терена и се сби със черните?


По-добре попитай като какъв излезе на терена Фидел, който беше заменен още първото полувреме.


Като какъв излезе Фидел?

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 23:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Павлин Карагитлиев беше резерва. До колкото знам е с счупен зъб. Фидел едва ходеше когато бе сменен и след като излезе от съблекалнята за да догледа мача. Когато започна боя скочи на бързо в мелето и всички видяхме колко беше контузен. Получи червен картон след мелето. Зрители не участваха в боя.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 23:14 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Klemenza написа:
Павлин Карагитлиев беше резерва. До колкото знам е с счупен зъб. Фидел едва ходеше когато бе сменен и след като излезе от съблекалнята за да догледа мача. Когато започна боя скочи на бързо в мелето и всички видяхме колко беше контузен. Получи червен картон след мелето. Зрители не участваха в боя.

Тук нещо става Павлин каза че не е бил във групата за мача,което автоматично го прави зрител.Пред поне 4-5 човека заяви че е бил на трибуните когато Маринов провокира Гълъба.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 00:33 
Ако искате да се спасите изберете си друг треньор. Това е лекарството. Ясно е, че Казачки е добро момче, но беше въвлечено в не толкова добра комбинация. Спомнете си прогнозата ми - чак след четири мача - ако не ви легнат Локо мз - има точици за вас. Иначе трябва да съжавявяте Партизаните.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 00:39 
Клеменца и ти си добро същество, но си смени очилата. Гледай реално на нещата. Хубаво, че коментираш, но не се превръщай в защитник на една загубена кауза. Ако искате да имате добър отбор не избирайте "ц......ки" треньор.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 07:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
ETARRAS написа:
Klemenza написа:
Павлин Карагитлиев беше резерва. До колкото знам е с счупен зъб. Фидел едва ходеше когато бе сменен и след като излезе от съблекалнята за да догледа мача. Когато започна боя скочи на бързо в мелето и всички видяхме колко беше контузен. Получи червен картон след мелето. Зрители не участваха в боя.

Тук нещо става Павлин каза че не е бил във групата за мача,което автоматично го прави зрител.Пред поне 4-5 човека заяви че е бил на трибуните когато Маринов провокира Гълъба.


Стартовия състав, който ми бе предоставен, Павлин Карагитлиев е вписан като резервен състезател за Чавдар.


black_ram1987 написа:
Клеменца и ти си добро същество, но си смени очилата. Гледай реално на нещата. Хубаво, че коментираш, но не се превръщай в защитник на една загубена кауза. Ако искате да имате добър отбор не избирайте "ц......ки" треньор.


Аз мисля, че не заради треньора загубихме мача, а заради това, че не можем да вкарваме. Ако си бяхме вкарали положенията, дори при 0:1 за Самоков, трябваше да ги изпратим с с най-малко 2 гола разлика. Без да броя отменените голове на Чавдар.

_________________
Изображение


Последна промяна Klemenza на 07 Апр 2008 08:47, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 08:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
:arrow: Арестуваха треньор на Чавдар (БСл)

Помощник-треньорът на Чавдар (Бяла Слатина) Георги Георгиев - Гълъба е бил арестуван след масовите побоища в мача с Рилски спортист, стана ясно вчера. Той е прекарал нощта в ареста на МВР, очакваше се да бъде съден.
Според свидетелства на очевидци боят между двата отбора в последната минута е наподобявал най-свирепите сражения по терените в Латинска Америка. Скандалът започнал, след като футболистът на Рилски спортист Кирил Михайлов вкарал гола за 2:0 в последната минута, а след това изригнал към скамейката на Чавдар. Оттам излетял Гълъба, който подгонил Михайлов и успял да го удари в центъра на терена. В този момент всички от резервната скамейка на Рилецо нахлули на терена и започнал невиждан въргал. Тъмнокожият Фидел, който бил изваден от терена по-рано, нахълтал по анцуг и започнал да раздава каратистки удари. . В боя се отличил и другият тъмнокож от гостите - Мамаду.
Съвместно с полицията съдията Стоян Алексиев овладял ситуацията. Вместо да прекрати мача, както би трябвало да постъпи според наредбата, Алексиев продължи играта. При сбиването червени картони получиха Николов и Петков от Чавдар, както и Мамаду и Пътников от гостите. Изгонен беше и Фидел. По-рано съдията бе отстранил и вратаря на Рилецо Яначков. Така Чавдар завършиха мача с девет футболисти, а гостите от Самоков - със седем.
БФС ще разгледа тази седмица инцидентите в Бяла Слатина, след като се запознае с доклада на дежурния делегат Пенчо Ковачев и на съдията. Възможно е Чавдар да бъде лишен от домакинство най-малко за два мача, а участниците в сбиването да бъдат дисквалифицирани за различен брой срещи и глобени.

:arrow: Юри Галев: Съдията трябваше да прекрати мача

Президентът на Рилски спортист Юри Галев ще подаде жалба срещу съдията Стоян Алексиев. Това заяви шефът на тима от Самоков пред "Дон Балон".
- На мача в Бяла Слатина се случи нещо, което не се е случвало никъде по света - каза Галев. - Главният съдия ни почна още в 12-ата минута с червения картон за вратаря и дузпата. Домакините играха изключително грубо през цялата среща, а реферът изпусна контрола на мача. Помощник-треньорът на Чавдар започна боя в 92-ата минута. Нашите играчи се радваха след втория гол, той се затича към центъра и удари едно от момчетата. След това се включиха и играчи на домакините и стана меле в центъра на терена. Вместо след тези невероятно грозни сцени Алексиев да прекрати двубоя, той показа червени картони и остави срещата да продължи. Домакините не се справиха с организацията на мача. Имаше десетина полицаи. Докато те стигнат до мястото на боя, грозните сцени вече се бяха разиграли. Ще подадем жалба срещу съдйството, защото тези червени картони ще ни тежат в предстоящите мачове.

:arrow: Грубияните


Чавдар


Николай Николов
Мачове 16
Голове 1
Жълти картони 5
Червени картони 1

Георги Петков
Мачове 10
Жълти картони 4
Червени картони 1

Рилски спортист

Ивайло Яначков
Мачове 5
Жълти картони 1
Червени картони 1

Росен Пътников
Мачове 3
Жълти картони 1
Червени каротни 1

Фидел
Мачове 16
Голове 7
Жълти картони 4
Червени картони 1

Мамаду

Мачове 16
Жълти картони 2
Червени картони 2

7дни спорт

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 08:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 15:41 
Offline
pfcce
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2007 13:39
Мнения: 304
Местоположение: Etropole
chavdar написа:
Снощи БФС е сменил главния съдия на предстоящия мач "Чавдар" - "Рилски спортист" Мартин Богдев със Стоян Алексиев, който трябваше да бъде 4-ти съдия на мача ЦСКА - "Славия".
През есента Мартин Богдев ръководи мача в Самоков между "Рилски спортист" и "Чавдар" 1:1, като след края на двубоя беше хвърлен камък по съдиите, който удари единия помощник-рефер в лицето и "Рилски спортист" отнесе наказание 2 мача при закрити врати. Очевидно Юри Галев е оказал натиск за смяната на Мартин Богдев. Колко изненадващо!!!



мамка му деба и картофа гаден , тва е неговата схема сменя съдии преди важни мачове , преди нашия мач сас рилски спортист смени ристосков със някакъв неизвестник , пък после насякъде реве че неговия отбор е най-ущетения , деба и боклука гаден... гледам и със вашия мач го е сменил "изненадващо"

_________________
ACAB


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 42 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 174532 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34236 13 Ное 2006 05:24
от skycycle
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 30974 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения Чавдар - Зимна подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
Klemenza 6212 24 Фев 2007 10:14
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44094 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози