bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:17


Български клубове - Тунджа (Ямбол) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Отборът на Тунджа поканен в "Б" група
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2012 15:55 
Offline

Регистриран на: 08 Авг 2009 12:59
Мнения: 164
Местоположение: Ямбол
Отбор: Левски (София)
Skype: rey_divei
Българският футболен съюз е поканил вторите в двете южни "В" групи Тунджа (Ямбол) и ОФК Пирин (Благоевград) да попълнят единната Б група от новия сезон, научи БТА. Пирин зае 2-ото място в Югозападната В група след Пирин (Разлог), а отборът от Ямбол се нареди с по-лош пряк двубой на 2-о мяcто на Югоизток след Раковски 2011. Важно условие за евентуалния нов член на елитната професионална група е да разполага с бюджет минимум в размер 500 хиляди лева, които да гарантират, че няма да има отказване по средата на сезона.


http://football.sportal.bg/news.php?news=377997

_________________
И на Изток, и на запад, и на Север, и на Юг, като Тунджа ,като Тунджа ,като Тунджа няма друг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 03:56 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
И кой ще извади 500хил лв за 2-3 седмици?Аз не виждам смисъл то няма време,трябва подготовка за професионален футбол,селекция,стадион.Най-вероятно ще откажем поканата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 14:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2011 13:50
Мнения: 56
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: kakvoe
stemil написа:
И кой ще извади 500хил лв за 2-3 седмици?Аз не виждам смисъл то няма време,трябва подготовка за професионален футбол,селекция,стадион.Най-вероятно ще откажем поканата

В грешка си :) Парите ги имаме,от нашето ръководство са съгласни,сега само чакат отговор от БФС дали ги приемат или не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Отборът на Тунджа поканен в "Б" група
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 15:15 
Offline

Регистриран на: 08 Авг 2009 12:59
Мнения: 164
Местоположение: Ямбол
Отбор: Левски (София)
Skype: rey_divei
А, дано, ама на дали

_________________
И на Изток, и на запад, и на Север, и на Юг, като Тунджа ,като Тунджа ,като Тунджа няма друг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 15:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2011 13:50
Мнения: 56
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: kakvoe
Абе и да не влезем,здраве да е,важното е отбора да не се разпадне и да останем поне във "В" група.Разбрах,че днес в 15:00 се решавало дали ще се влиза,така,че скоро ще разберем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 17:15 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
На Изпълкома са решили Б групата да остане с 14 отбора...
А такава покана според мен въобще не е имало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 19:52 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
В интерес на истината покана май наистина е имало. Но Бат ви Желю я е поотклонил...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 20:03 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Абе вие вече не разбрахте ли,че нямаме желание да играем във "Б" група!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 20:05 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Warlexx написа:
stemil написа:
И кой ще извади 500хил лв за 2-3 седмици?Аз не виждам смисъл то няма време,трябва подготовка за професионален футбол,селекция,стадион.Най-вероятно ще откажем поканата

В грешка си :) Парите ги имаме,от нашето ръководство са съгласни,сега само чакат отговор от БФС дали ги приемат или не.

Не се филмирай имали сме били 500хил :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2012 20:18 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Желание поне до преди известно време имахте, възможности нямате - нито футболни, май и финансови./Надявам се да сте гледали "Кавказка пленница" и прочутия тост/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2012 12:54 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
То ето получихме покана,но за какво ни беше да играем в "Б" група след като щеше да играем със футболисти от други градове,щеше за взимат много по-високи заплати!Знаеш ли колко щеше да им дреме за Тунджа,те ще си гледат заплатите и щяхме да отпаднем и 500хил лв на вятъра,!То затова сме отказали поканата!По-добре да си стоим още 2-3 сезона във "В" група,да се обиграе един отбор от местни играчи и да се влезе във "Б" група!Може да искат 500хил лв бюджет,но тогава през спокойно ще изкараме сезона с 300хил лв!Мисля,че Сливен така направиха преди време,даже бяха и в "А" група!

Като гледам "Б" групата този сезон,от 14 отбора има само 6-7 свестни отбора другите са някви малки градчета :D Пък и мисля,че никъде другаде няма такова животно 2-та група да е с по-малко отбори от 1-та група :shock: Ей Шумен взимат някви измислени италианци (сигурно са били пицари :D ) и за какво като те ще са едните,които ще изпаднат и парите на вятъра :D и ще им влезе и на тях акъла в главата,ама късно ще е :mrgreen: Сигурно още някоя друга година и във "Б" групата ще играят само отбори борещи се за "А" група и отбори съставени от местни играчи (като Сливен,мисля че) аз поне вече не виждам смисъл да се живурка дълго време в "Б" група на тези времена със играчи от другаде и без амбиции за "А" група!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2012 14:25 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Това ми беше ясно още миналата есен.Само не знам на Вашите спонсори що им стана ясно чак юни месец?А за дългосрочните планове знам следното - след две-три години Б група изобщо няма да има, ще има една професионална лига с десетина отбора, ще играем и отпадаме още в първите предварителни кръгове на евротурнирите,на следващата олимпиада я пратим десетина души, я не, Бат Ицо ще е шеф на БФС и като го питатме що така бре Тюфлек?, ще каже:Я да си еба..те пут..та майчина!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2012 15:28 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Емии възможно и да я няма,българското население стремглаво намаля,колко ще отидат да се запишат да тренират,никой вече не иска да харчи пари за футбол,няма пари за обучение на треньори,няма пари за тренировъчни игрища,а можеше тъй нареченото "Граждани за Европейското Развитие на България" :D да отпусне 170хил лв :shock: да си прибере гласоподавателите от Швеция,нали идват избори :evil: Та с тея пари можеше да се направят терени в средно голям град като Ямбол например или много други работи,ама за циганите винаги ще има,абе нямам думи... :kopfshuettel:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2012 17:00 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Докато не се изградят поне минимални спортни съоръжения, с които да изкушим и зарибим децата, че спорта е магия и по-добър начин за запълване на свободното време, да не говоря и за здравословния ефект, дотогава ще продължим да пропадаме, защото вЕрвайте ми още не сме достигнали дъното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Отборът на Тунджа поканен в "Б" група
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2012 17:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За съжаление всичко, което казвате, е точно така... Базата му е майката, трябва да се започне с базата, а оттам да се търсят вече и някакви успехи. Миналият месец бях на почивка със семейството във Велинград и да ви споделя какво ми направи впечатление. Направили са хората едно свястно мини футболно игрище в едно паркче, сложили му четири лампи да го осветяват и нощем и ела да видиш - пръска се по шевовете от желаещи да го използват (забравих да спомена, че е безплатно). Дано да го и стопанисва тамошната община както трябва. Моят син ме караше всеки ден да ходим да ритаме, при все че не беше много близко до хотела. Тук, в Казанлък, Перуката откри едно такова подобно до градския стадион преди 3 години, но ела да го видиш сега - мрежите (оградите) изпокъсани, в средата на терена стърчат болтове - пълна трагедия... Да не говорим за градския стадион - водя малкия на лека атлетика. Ами пистата вече трета година обещават да я направят от общината, а и не се искат кой знае колко средства за това - все пак говорим за малко сгурия и едно заравняване. Да, ама засега само с обещанията си остават. Това, обаче не им попречи да си вдигнат заплатите на всички кметове в общината миналата седмица. Да не говорим за прецедента пък, който направиха преди няколко месеца - малката спортна зала в града я преустроиха и сега в нея се помещава магазин "Багира". :shock:
Лошото е, че само си чешим езиците, а керванът (българският спорт) си върви уверено към пропастта...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191041 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92373 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141294 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149550 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116612 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози