bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 02 Май 2024 13:30


Български клубове - Тунджа (Ямбол) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2009 00:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
В междинния кръг Загорец печелят като гости, а Димитровград взимат първа победа.
Какво правим НИЕ , КОЙ и КАКВО чакаме ?
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2009 12:08 
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2009 21:42
Мнения: 38
Отбор: Левски (София)
Skype: Hool_igan
ВЪН човек нито имащ финасовата възможност да издържа отбор с някакви претенции нито имащ нещо общо с футбола! Омръзна ми 15 години да ходя по чуждите градове на мачове 15 години без професионален футбол срам срам срам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2009 22:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Един удачен вариант за ямболския футбол е първо да се изрита този мухльо Гонзо, след това да се създаде съвет на директорите, който да управлява клуба. Този съвет от директори трябва да включва, местни хора занимавали се на професионално ниво с футбол и бизнесмени имащи възможност да финансират ямболския футбол. Тези хора трябва да са амбицирани да възродят футбола в града и да го върнат в професионалните групи с ясни ангажименти, срокове и отчет пред феновете и любителите на този най-популярен спорт.
Наред със всичко това трябва най-после да се вземе решение за стадиона, а именно отдаване на концесия или чрез публично частно партньорство за изграждането на модерен европейски стадион с който да се гордеем, а не да се срамуваме както е сега.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 00:46 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
И кой ще даде пари за модерен европейски стадион :silent: :silent: :silent:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 09:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Пари за модерен европейски стадион ще даде този, който спечели концесия за 35 години да го стопанисва и експлоатира ( с предварително подготвен проект за стадион как ще изглежда и за колко време ще бъде направен ) а от тук да инвестира и да спечели, заедно с тази компания, която ще печели, ще печелим и всички граждани на Ямбол.
Тази фирма, която вземе стадиона на концесия ще е заинтересована да има силен отбор и много публика за да печели и от реклама и от публика.
Така, че концесионера на стадиона ще е заинтересован да инвестира и във футболния отбор и да осигурява платежоспособни спонсори.
Печалба от модерен стадион може да носи и организирането на концерти на известни певци и много други спортни състезания и прояви.

А сега аз да попитам, защо Гонзо като е общински съветник не постави въпроса в общинския съвет и пред кмета за концесия на стадиона ???

Защо не събира всяка седмица 50 - тина човека фенове с плакати и викове и да чупят по няколко прозореца пред общината и да ги събудят и им покажат, че Ямбол е имал и иска да има футбол ???

Ако само хленчим, а нищо не правим резултата е 0.
ТРЯБВАТ ДЕЙСТВИЯ, ПРОТЕСТИ, СРЕЩИ С КМЕТА И КАТЕГОРИЧНА ЗАЯВКА, ЧЕ ИСКАМЕ ФУТБОЛ В ЯМБОЛ И МОДЕРНА СПОРТНА БАЗА.
ЩОМ ОБЩИНАТА НЯМА ПАРИ, ИМА КОНЦЕСИИ И СПОНСОРИ !!!

Просто не мога да повярвам, че села като Брестник направиха нов стадион и мислят за А група, а град като Ямбол мълчим и тъпеем като малоумни и нищо не правим !
ВИНАТА Е В НАС САМИТЕ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС, ЗАЩОТО НИЩО НЕ ИДВА ДАРОМ, А ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 09:30 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2009 18:05
Мнения: 10
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Един удачен вариант за ямболския футбол е първо да се изрита този мухльо Гонзо, след това да се създаде съвет на директорите, който да управлява клуба...........
----BIM-BAM буки, буки така е в песента, а в футболната игра трябва и дупе за да биеш!!
гОНЗО ЛИ ДА ТИ ВКАРВА ЗА ДА БИЕШ..., гОРНО сЪХРАНЕ, мЕТАЛИК, ЧЕТИРИ ПЪТИ ПО 0:0 ЗНАЧИ СИ ----НУЛЕВ--
В три мача вече вкараме. Значи ще бием...
Финасирането остави на други -Директори ли ще ги наречеш или ПРИЯТЕЛИ-СЪМИШЛЕНИЦИ ИЛИ каквото си измислиш , но в голямата битка трябва и ТЪРПЕНИЕ .Отборът иска спокойствие за да стане ГОЛЯМ ОТБОР, трябва Търпение и още ТРЕНИРОВКИ... Виж отборите деца -след поредното предаталство и измислено обединение ,Децата и юношите на ТУНДЖА 1915 отново имат финансиране.....Кой плаща според теб за тези 60 млади футболисти .....
Иначе личи , че обичаш футбола и си Футболист , само че изнервен и това може да ти направи лоша услуга На кръстопът си ПИЧ или ще си голям или ще си малък Изборът си го правиш ти Не Президента , или правителството .... :244:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 11:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Добре, а ти не мислиш ли, че ако в момента в Ямбол наистина сме тръгнали да възраждаме футбола, тези фенове, тази общественост, трябва да се информира какво се случва накъде вървим, какви са плановете .
Нали тези хора ще пълнят стадиона, за да имат търпение и да са съпричастни нали трябва да знаят какво се случва, ще идват ли професионални специалисти в Ямбол?, нали за да повярва човек, че нещо се случва, че тази агония в продължение на десетилетия се разчупва нали трябва да знаят какво става.
Хайде излезте по медиите и кажете какво правим и накъде вървим, а пък ако почнете и да печелите мачове ще ВИ ПОВЯРВАМЕ !!!
КАКВО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДА ДОСТИГНЕТЕ НИВОТО НА БАСКЕТБОЛА В ЯМБОЛ. ОТ ЗАЛА ДИАНА НА СТАДИОНА И ОТ СТАДИОНА В ЗАЛА ДИАНА.
ЯМБОЛСКАТА ПУБЛИКА Е НЕВЕРОЯТНА И АКО ТОВА СЕ СЛУЧИ ЩЕ БЪДЕ ЕДНА ОТ НАЙ-ДОВОЛНИТЕ В БЪЛГАРИЯ .
ЧАКАМЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2009 12:29 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
tundja-yambol написа:
Отборът иска спокойствие за да стане ГОЛЯМ ОТБОР, трябва Търпение и още ТРЕНИРОВКИ

Какво спокойствие пък искаш ти,ти не виждаш ли,че всеки домакински мач публиката намалява и намалява,да не можеш да биеш Габровница,Металик и Странджа-Мет. направо си е срамота,колко по-слаби отбори искаш от тези,еми като не можем да бием,изпадаме и в областната група,вече идва 11 кръг кога ще е тая победа питам аз,Димитровград новаци,те постигнаха първа победа,Загорец и те същите с трета победа хората.За какъв голям отбор говориш,кво търпение,за кви тренировки ми говориш като вече идва 11 кръг :?: Кво търпение,като казах по-горе,че да не можеш да биеш Габровница :suspect: И голям отбор се гради със СПОНСОР


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 00:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Здравейте скъпи съграждани, обичащи Ямболския футбол.

15 години без професионален футбол, да. Заформящи се 16 даже след края на този сезон. Бил съм едва на 3 години и нищо не си спомням. Най-хубавите ми мигове като фен на Тунджа са във "В" група. И аз искам да се променят нещата и аз искам да сме фактор в Българският футбол. Надявам се обаче да доживеем да видим тези промени...

Първо, supporter братле, не мисля че Гонзо е виновен че 15 години играем дербита със Стралджа в окръжната и че се борим за отцеляване през сезоните в който по някакъв начин успяваме да играем в трета дивизия. Мога да ти кажа че Гонзо каза че взима отбора времено, докато се намери някои сериозен който да ни вземе. Така че с Гонзо в момента или без него нещата щяха да са същите. Какъвто и да е Гонзо, пое тази функция с идеята да помогне. Това че още нищо не става не зависи от него, защото самите вие казахте че той няма нищо общо с футбола. Лично съм слушал как звъни на общината и им казва че трябва да се отпуснат минимум 100 000 лева за този отбор. Не както отпуснаха 10 000 от Март месец тази година до Март месец другата. Ние да не сме отбор по ветроходство бе, мамка му?

bim, братле, говориш за концесия на стадиона и тем подобни. Искаш ли да ти кажа че есента на 2008-ма, когато разбихме Брестник и Равда и се устремихме към "Б" група, тогавашния ни президент, Валентин Жеков, искаше да взема отзад стадиона, занемарените червени игрища и да ги прави в кафета, когато искаше да вдига централната трибуна и да слага седалки, когато казваше че остава Несебър и ще се занимава изцяло с нас, когато казваше че в Несебър никога не е виждал толкова публика и че ще ни направи стадиона същия като тяхният, знаеш ли какво каза шибания ни под-човек, кмета? Каза неможе. Знаеш ли че за Ноември и Декември 2008-ма е превеждал заплатата на момчетата 3 пъти и че още не са си я получели? Като го питахме кой си ги е прибирал тънката в джобчето, отговора беше че с тези хора в управлението на града никога няма да имаме футбол. Даже с футболните хора. Ами то Иван като беше жив, лека му пръст, бяхме 10-ти във "В" и играхме за купата с Берое поне бе...

Казваш за фирми също. Така е. В модерния футбол без здрав спонсор си за никъде. Даже чух че Овергас дават пари в Монтана, еми ето защо си играят в "А" група хората. Само че знаеш ли, че Добри Добрев ( Поклон пред този човек) е обиколил целия град и околности да разговаря с фирми, да накара някой да възроди футбола в града ни и нищо. Никой не го ебе, всеки гледа да си прави парите и да си живее живота. Да се съберат 2-3 корави фирми тогава да вкарат нещата в правилния път. Не братле. Не и не. Еми неможе да разчитаме на нашите съграждани. Заспал град, това е.

До tundja-yambol, братле стига си говорил глупости. Как ще стане голям този отбор ми кажи бе? Половината ставате за "А" Окръжна само. Не искам да те обиждам но това е реалноста. От този отбор хляб има в Динко, Мастията, Красито , Тапата и Мариян. Това са. И то даже Красито и Тапата не бяха твърди титуляри миналата година при Трайо и компания. Така че за какво говорим. За какво израстване говорим. Ако ни вземе някои и ако тръгнем да се борим за нещо повече от 20 човека ще останат само изброените.

Не ви опреквам братле. Това ни е отбора. Това са ни възможностите в момента. Никога няма да тръгна да ви искам сметка защо падате. Много добре зная как стоят нещата и че давате всичко от себе си и най-важното че си давате здравето за Ямболския футбол срещу 0 лева. Не ме интересува даже да нямаме една победа целия сезон,важното че сте били там и че сте дали всичко от себе си.Ще се борим докраи.Няма да се предадем.

ТУНДЖА 1915 ЗАВИНАГИ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 05:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Защо не събира всяка седмица 50 - тина човека фенове с плакати и викове и да чупят по няколко прозореца пред общината и да ги събудят и им покажат, че Ямбол е имал и иска да има футбол ???

Ако само хленчим, а нищо не правим резултата е 0.
ТРЯБВАТ ДЕЙСТВИЯ, ПРОТЕСТИ, СРЕЩИ С КМЕТА И КАТЕГОРИЧНА ЗАЯВКА, ЧЕ ИСКАМЕ ФУТБОЛ В ЯМБОЛ И МОДЕРНА СПОРТНА БАЗА.
ЩОМ ОБЩИНАТА НЯМА ПАРИ, ИМА КОНЦЕСИИ И СПОНСОРИ !!!

Просто не мога да повярвам, че села като Брестник направиха нов стадион и мислят за А група, а град като Ямбол мълчим и тъпеем като малоумни и нищо не правим !
ВИНАТА Е В НАС САМИТЕ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС, ЗАЩОТО НИЩО НЕ ИДВА ДАРОМ, А ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 06:51 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2009 18:05
Мнения: 10
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
1915 БРАВО , ИСТИНаТА КАЗВАШ , ВСИЧКО е ПРАВИЛНО - ще протестираме , ще се борим, ще искаме и футболът да бъде като басектбола.
Ще си плащаме за това, и накрая ще напазаруваме футболисти от къде ли не ......Те ще играят нашите момчета ще гледат....Ще имаме отбор .....Стига илюзии машиниста да си кара влака, футболиситте да играят мача, Вие например освен да пишете какво друго напарвихте ,предложихте ли помоща си например... ХАЙДЕ ДА направим фен клуб !!!! :101: :101:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 13:24 
Offline

Регистриран на: 08 Авг 2009 12:59
Мнения: 164
Местоположение: Ямбол
Отбор: Левски (София)
Skype: rey_divei
страхотна дискусия се е заформила

_________________
И на Изток, и на запад, и на Север, и на Юг, като Тунджа ,като Тунджа ,като Тунджа няма друг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 16:43 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Bim стига вече с твойте селски отбори,че са били в "Б" група.Наистина имаше 3 селски отбора в "Б" група в момента Брестник,първия Сокол (Марково) и втория Конелиано (Герман).Къде са тея Сокол и Конелиано,селските групи нали.Мии с мафиотски пари лесно ставаше преди,а сега май им свършиха,нали?За какво мислиш,че тези хора отиват да си пърхосват парите в селските отбори?Тоя дето сега налива парите си в Брестник,защо не отиде в Казанлък,Асеновград или тука в Ямбол,където ще има публика?А ходи в някакво си затънтено село като Брестник,където и 200 човека няма да отидат!

YAMBOLLADS,човек,ти от коя партия искаш човек да стане кмет на Ямбол,от ДПС ли?Аз не виждам сега по-добра партия от ГЕРБ или да бяхме си останали при Станишев и Доган ли?Общината явно няма пари.И на мен така не ми е приятно,че не дават пари за футбола,но такава е реалноста в момента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2009 02:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Юли 2009 06:21
Мнения: 50
Местоположение: ЯМБОЛ СИТИ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Аз също съм гласувал за сегашния кмет и ГЕРБ и смятам, че по-добро в момента няма.
Обаче, досегашната агония със състоянието на стадиона, спортната база и футбола в Ямбол продължават!
Толкова ли е трудно кмета да покани футболния отбор и хората, които се занимават с футбол в Ямбол и да направят една пресконференция пред медиите.
И да кажат, хора, това е един от най-популярните спортове и ние не сме ви забравили, смятаме да направим това, това и това .....
Имаме такава, такава и такава програма ........
За това ще отделим толкова пари.......
За базата нямаме пари, но смятаме да отдадем на концесия това...
С публично-частно партньорство ще изградим това, това и това.....
И всичко това ще отнеме 1 час .
Как иначе ще се разчупи досегашния трагичен модел и агония !!!

Категорично не съм съгласен с тебе, че трябва нищо да не правим, да се ослушваме и да мълчим .
Напротив трябва да не ги оставяме на мира и да искаме възраждането на футбола и да оправят стадиона !
Ако някой е гласувал за тях просто ей така, това си е негов проблем .
ТРЯБВА НАСРЕЩА ДА ИМА КОНКРЕТНИ РЕЗУЛТАТИ , АНГАЖИМЕНТИ И ОТГОВОРНОСТИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2009 19:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Май 2009 00:09
Мнения: 213
Местоположение: Ямбол
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Skype: dimitar6653
bim написа:
Защо не събира всяка седмица 50 - тина човека фенове с плакати и викове и да чупят по няколко прозореца пред общината и да ги събудят и им покажат, че Ямбол е имал и иска да има футбол ???

Ако само хленчим, а нищо не правим резултата е 0.
ТРЯБВАТ ДЕЙСТВИЯ, ПРОТЕСТИ, СРЕЩИ С КМЕТА И КАТЕГОРИЧНА ЗАЯВКА, ЧЕ ИСКАМЕ ФУТБОЛ В ЯМБОЛ И МОДЕРНА СПОРТНА БАЗА.
ЩОМ ОБЩИНАТА НЯМА ПАРИ, ИМА КОНЦЕСИИ И СПОНСОРИ !!!

Просто не мога да повярвам, че села като Брестник направиха нов стадион и мислят за А група, а град като Ямбол мълчим и тъпеем като малоумни и нищо не правим !
ВИНАТА Е В НАС САМИТЕ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС, ЗАЩОТО НИЩО НЕ ИДВА ДАРОМ, А ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ !!!


Напълно съм съгласен с твоето мнение,иначе нищо няма да постигнем...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2009 21:25 
Offline

Регистриран на: 18 Окт 2009 21:20
Мнения: 11
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Добър Вечер първо.Следя този форум от 6 месеца,но чак сега намерих за редно да включа в дискусиите.Аз съм от по тихите фенове - ходя си на мачовете когато мога гледам,интересувам се, и като фен мнението ми би трябвало да има значение.

Първо искам да кажа че YAMBOLLADS е много прав в повечето неща който казва.Но-най вече подкрепя стемил.Нужни са действия,срещи с отбора - за да знаят че имат фенове.После срещи с общинари или поне отворени писма.И апел към Ямболий като цяло.Но интереса никога няма да се покачи с такова представяне.Стегнете се момчета,ще ми е много болно да изпаднем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2009 21:54 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
rado89 написа:
Стегнете се момчета,ще ми е много болно да изпаднем.

Това е много радостно е,че още един човек се включва от Ямбол.Незнам колко станахме вече,но това няма значение.Еми явно сме се запътили към областните отново.И в предишните постове повтарям едно и също-Като не можеш да биеш като домакин отбори като Габровница,Металик,Странджа,Загорец кой ще биеш друг,Марица,Равда и Нефтохимик ли?До кога ще ми се увеличават изброените отбори?Кой кръг идва,а нямаме победа още?Като не можем да играем има лесно-изпадаме и свършва нашата агония,явно ще си играем дербита със Стралджа и Елхово

И към YAMBOLLADS,човек ти добре ли си,те питам аз.Да ми слагаш задраскана снимка на Иван Чолаков?Добре ли си?Той е единствения човек,който работи в името на ямболския спорт,да е на равнище в България!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2009 22:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
ХАХАХА , НЕЩАСНО ЗАБЛУДЕНО ПЕДАЛчЕ ИСКАШ ЛИ НА ЖИВО ДА МЕ ПИТАШ ДАЛИ СЪМ ДОБРЕ А ? ДА ЕБА И ГЛУПАВОТО КУХО ЛАЙНО. МНОГО ЛИ ГИ РАЗБИРАШ ВЪВ ФОРУМИТЕ, А ? ЗАБЛУДЕН ОЛИГОФРЕН. И АКО МИ ИЗТРИЕШ МНЕНИЕТО ОЩЕ ЕДИН ПЪТ, МАЙКА ТИ ДА УМРЕ ОТ СВРЪХ ДОЗА, МИШОК ПРОСТ.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2009 23:07 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Май не си добре.Еми за твоя жалост разбирам повече от теб.И ти ли ще ми казваш аз какво ще правя,а?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 21:06 
Offline

Регистриран на: 08 Авг 2009 12:59
Мнения: 164
Местоположение: Ямбол
Отбор: Левски (София)
Skype: rey_divei
Ванко от Калчево ми каза, че е говорил с "шефа" и той му е казал, че от тук нататък започва да се развива само детско-юношеския футбол в Тунджа Ямбол. Мъжете след като си изиграят този полусезон ги оставя и каквото искат да правят и ще подкрепя само децата и юношите.

_________________
И на Изток, и на запад, и на Север, и на Юг, като Тунджа ,като Тунджа ,като Тунджа няма друг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 21:21 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Ама то едно развиване на юноши маа,като нямахме футбол 7 години,какви юноши направихме,никакви.Е каква е файдата тогава?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2009 21:22 
Offline

Регистриран на: 08 Авг 2009 12:59
Мнения: 164
Местоположение: Ямбол
Отбор: Левски (София)
Skype: rey_divei
Не знам. Това ми беше казано и изнасям информация от кухнята. Това е.

_________________
И на Изток, и на запад, и на Север, и на Юг, като Тунджа ,като Тунджа ,като Тунджа няма друг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТОВА ЛАЙНО ГОНЗО ДА СЕ МАХА !
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2009 01:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Ванко от калчево му кажи да излезе от филма и да ходи там да раздава ленти на баскета и да се изживява като ултрас

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2009 10:10 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2009 18:05
Мнения: 10
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
кой дава парите до сега, бая пачка трябва за тази работа
чувал ли е някой за новият спонсор ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2009 16:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
tundja-yambol написа:
кой дава парите до сега, бая пачка трябва за тази работа
чувал ли е някой за новият спонсор ....


:forummp3:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 35019 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения До 2-3 години Литекс се мести в София
Форум: Литекс (Ловеч)
Anonymous 45666 30 Юни 2007 11:55
от S.F.L.T.
Преглежда непрочетените мнения Това е професионален футболен клуб ВОЛОВ
Форум: Шумен 2010 (Шумен)
skycycle 26325 17 Авг 2007 19:44
от The Black Swan
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 48053 12 Фев 2011 22:58
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Това е ПФК "Светкавица"
Форум: Светкавица (Търговище)
DUNAV-RUSSE 39821 30 Юли 2011 13:20
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози