bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 02 Май 2024 23:21


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
В сряда 14 май "Розите" гостуват в Съединение на ИТД Гигант.Изглежда домакините са решили ,че не искат да изпадат в окръжната група и напоследък правят всичко възможно това да не се случи.Аз очаквам изключително тежък мач за "Розите" и победа на Гигант с всички възможни средства.
През есента срещата Розова долина - Гигант се игра на неутрален терен в Гурково и нашите спечелиха със 7-1.Гигант бяха много слаби тогава,но сега са преобразени и сигурно ще искат да си върнат за тежкото поражение.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 20:51 
дано гигант да не успеят срещу розите,щото футболните им аргументи са слаби,но имат куфарчета с кинти........,за съжаление,а програмата на розите е доста тежка и би трябвало да се борят поне за точка


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 21:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Момчета искренно ви пожелавам успех, ама според мен няма да биете. Гигант ще купят поредния мач и ще победят. А ако трябва да става въпрос са футболни качества вие трябва да сте победители. Иначе успех, дано някой ги спре най-после.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 21:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ако мачът се играе (което смятам, че е около 90 % сигурно), вярвам, че поне точка можем да спечелим. Още повече, че след днешното Любимец - Локо СЗ 1:2, май ще трябва да полягаме в неделя на Локото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 21:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
Гигант ще вземат този мач та ако ще кво ще да става...дори и да искате да ги биете ще купят съдиите и ще играете само във вашето...поле....много ме съмнява да го вземете този мач....а колкото до мача ви със Локомотив Ст.Загора мисля че и там ще паднете защото локото нямат право на грешка сега и трябва да взимат всичките си мачове до края :f453:

_________________
Милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 21:50 
те и любимец досега купуваха,ама си намериха майстора,така че и гигант може да се издънят,розите не са случаен отбор,но........както казват -парите не миришат


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 09:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Като гледам последните резултати в Източната Б група, нищо чудно да има два изпадащи от нашата зона (Хасково и Свиленград), тъй че "отваря" се още едно място за изпадане от нашата група (освен ако Хасково и Любимец не се обединят, което е доста вероятно). Добре е, че след вчерашното 0:4 срещу Космос, Загорец почти на 100 % изпаднаха, тъй че може да се надяваме на 3 точки последния кръг в Нова Загора. При всички положения обаче трябва да търсим и нещо в Съединение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 13:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Сега, след като направих едни сметки, излиза, че единственият шанс Свиленград да изпадне е ако не спечели три точки в Раднево срещу Миньор. В противен случай вторият изпадащ ще се определи в мача Бенковски (Бяла) - Светкавица (Търговище). Тъй че смятам, че много малко е вероятно при нас да изпаднат два отбора от втория ешелон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2008 17:03 
напълно си прав.След като родопа пусна най демонстративно на бяла,ще е срамно свиленград да не вземе 3т. от раднево и да ги оставят със светкавица да решат кой да отпадне


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 10:20 
Розите тоя мач требва да играят щот после става страшно,Гигант 100 % ще купят съдиите затова че нема да се учудя ако паднем.
А и да добавя за коментара на цска кз,само да кажа Бенковски по скоро ще отпадне отколкото Светкавица,мълниесноците досега не са отпаднали че ся ще го напраят,да не забравяме че те са единствения отбор който е с най много участия в Б група.Тяхната работа е да развиват юноши в което продължават да се справят успешно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 15:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Аз, лично, предпочитам да отпаднат Бенковски и Свиленград, ама за съжаление май само Бенковски ще отпаднат. Защо Свиленград ли? Ами, много нагло се държаха срещу розите преди две години, когато бяха във В група - гледах ги в мача им на ст. "Арсенал" (дори и Ст. Милушев беше дошъл) - имаха се едва ли не за богопомазани. Въобще, Свиленград и Левски (Карлово) са отборите, които са ми направили най-лошо впечатление като поведение на наш терен (Космос не ги слагам тук, щото са извън всякакви класации).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 17:08 
cska_kazanlak брат твоя коментар беше напрао убийствен :first: в буквалния смисъл на думата тука си прав ,Свиленград и Карлово но комент,най ме искефи обаче за Космос без класация тях дори не ги слагат в класациите а..............ако имаше награда за коментарт то ти щеше да бъдеш на :first: .Евала :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 19:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
И аз бях на мача на Арсенал срещу Свиленград когато те влизаха в Б група.Измъкнаха ни 1-1 със спорен изравнителен гол,когато топката удари напречната греда и падна някъде около голлинията.
Помня и преди доста повече години,може би около седем-осем,един техен мач срещу Розова долина на ст."Севтополис".Тогава се казваха Граничар.Розите водиха с 1-0 и съдията отсъди нарушение в наша полза пред наказателното им поле.В този момент треньорите на Граничар нахлуха на терена и един от тях блъсна рефера в гръб.После се оказа че си е глътнал езика,качиха го в линейката на самия терен и стоя там 5 минути.Накрая излезе и представяте ли си не посмя да прекрати мача,който завърши 2-0 в наша полза.На трибуните имаше някакви мутри от Свиленград сред които и двама негри.Те също тръгнаха да нахлуват на терена заедно с треньорския им щаб.
Малко се отклоних от темата,но спомените за мачове срещу Свиленград ме заляха :).Не знам дали някой помни този мач.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 19:33 
Аз не съм бил на тоя мач,но- предполагам че 2 негри са били играчи на отбора,ето то вече стана традиция да има чужденци,най вече чернокожи футболисти в В група,поради простата причина че са по добри от нас.....ще ви дам пример,Космос имат двама чернокожи футболисти.

Ае викам да напрайм една темичка за Космос а,какво ще кажете да ръсим огън и жупел срещу НАЙ СИИИИИИПАТИЧНИЯ отбор в нашата група а :razz:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
лоша загуба за Розите...падат 4-0....но то се очакваше като се види с кой играят :redcard:

_________________
Милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Наистина ного лоша загуба.Сега положението в дъното на класирането става още по-напечено.
Ще се наложи в неделя да бием Локомотив (Ст.Загора) :)

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Погром... Жалко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
:mrgreen: ще се наложи ,но......Локомотив искат това ----> :first: ...така че ще ви е много трудно

_________________
Милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 20:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Падате 4-0. Какво да си говорим. Тия Гигант заедно с Космос са за изваждане от групата. :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 21:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУфф доста добър мач е станал сигурно :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 22:12 
ех,тия пусти пари-кво ли не праят,всеки се подлъгва а това чест и себеуважение в такива случаи не важат


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 22:33 
Нямам коментар :evil:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 22:40 
какъв коментар да правиш-цял полусезон трудно вкарват на розите и изведнъж-4 парцала


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2008 08:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И мен това ме смущава - нашата защита отдавна не беше допускала толкова много голове в един мач. Не знам дали са играли титулярите, но аз поне не знам да е имало наказани. Едва ли Р. Калайджиев е искал да съхрани отбора за дербито в неделя с Локо СЗ. След вчерашните мачове смятам, че малко по-големи са шансовете мачът с Локо да се играе, но продължавам да съм песимист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 14 май ИТД Гигант - Розова долина
МнениеПубликувано на: 15 Май 2008 14:53 
Розите са продали мача какво друго кажа това е.Радко като дойде извенъж от нищо отбор стане отбор.Почнахме да печелим да падаме но падахме като отбор а не като като некви селяци,тоя мач в Съединение просто за какви стотинки са се продали розите ......... СРАМ СРАМ и още нещо да кажа СССССССССРРРРРРААААААААААААМММММММММММ :evil:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Вече май не си сам
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
DUNAV-RUSSE 29049 02 Окт 2007 20:41
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения [14 кръг] Чавдар БСл - Видима-Раковски 2:2
Форум: Сезон 2006/2007
Klemenza 7673 05 Мар 2007 12:03
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Гигант - Ботев Вр
Форум: Сезон 2006/2007
vankata 45202 27 Апр 2007 09:28
от paveto88
Преглежда непрочетените мнения Фрозиноне - Ювентус, 1 май (вторник) 16:00ч.
Форум: Сезон 2006/2007
Bianco^Nero 4766 02 Май 2007 23:05
от Bianco^Nero
Преглежда непрочетените мнения Чезена - Ювентус - 6 май(неделя),21:30
Форум: Сезон 2006/2007
Bianco^Nero 5510 09 Май 2007 17:30
от AlEx_dEl_PiEr0

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози