bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 17:05


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 15:58 
2 март 2008, неделя, 15:00 ч


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 16:04 
този мач очаквам да вземем поне 1 точка


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 20:28 
Мисля че идеята ви е много добра да се направи сайт на ФК Розова Долина Казанлък и аз ще помогна с къквото мога за направата за този сайт


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 21:03 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2007 22:14
Мнения: 66
Според мен победа за Левски :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2008 18:42 
ДА АМА КО ИГРАЕХМЕ СРЕЩУ ЛЕВСКИ СОФИЯ А ТИА КАРЛОВЦИ ЩЕ ГИ БИЕМЕ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2008 09:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Чух, че май финансовата криза в отбора е на път да бъде разрешена. В най-скоро време се очаква да има нов президент. Дано това да мотивира момчета за мача в Карлово. Още не мога да повярвам как паднахме от Лески-Карлово есента (чак ни взеха на подбив от гостуващата агитка). Тъй че време е да им го върнем с лихвите! Айде, рози! Мачкай!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2008 19:32 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2007 22:14
Мнения: 66
ReNauLt написа:
ДА АМА КО ИГРАЕХМЕ СРЕЩУ ЛЕВСКИ СОФИЯ А ТИА КАРЛОВЦИ ЩЕ ГИ БИЕМЕ


:D :D :D
Цитат:
26 август 2007, неделя, 18:00 ч:
в Казанлък, ст."Арсенал":
Розова долина (Казанлък) - Левски 2004 (Карлово) 0:1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2008 17:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Някой ще ходи ли на мача в Карлово? Бил съм на мач на розите в Сопот (тогава още бяха в Б група) и смея дя твърдя, че местните хич не си поплюваха (феновете има предвид). Не вярвам да е по-различно и в Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2008 21:04 
100 % падаме,ако вземе точка ще е чудо,миналата година на Севтополис видяхте какво стана,затова нема ко да се говори.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2008 08:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
100 % падаме,ако вземе точка ще е чудо,миналата година на Севтополис видяхте какво стана,затова нема ко да се говори.

Първо - миналата година мачът беше на ст. "Арсенал", второ - смятам, че отборът тогава въобще не беше подготвен както трябва, трето - не смятам, че тогава Лески са ни надиграли с нещо - просто имаха късмет в един равностоен мач и последно - мисля, че сега имаме по-голяма мотивация от есента. Тъй че, шансове има!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2008 15:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Миналата година бях на мача на ст. Арсенал и тогава ни биха с един късен гол карловци с човек по малко, дори имаха агитка от няколко човека си спомням. Надявам се този сезон нещата да не се повторят и да си тръгнем от карлово най - малко с точка, но защо не и с 3. Миналия сезон просто не ни надиграха а имаха късмет смея да твърдя и имаше доста хора на ст. Арсенал. Дори имаше после снимки в 7 дни спорт от двубоя. Ние тогава стартирахме сезона с амбиции, но нещата не тръгнаха на добре и най-вече беше много тежка загубата от Любимец. Много хора имаше на самия мач и тревното покритие на стадиона беше в перфектно състояние, но динаджиите от Любимец ни биха с такава голяма разлика насред Казанлък. Много бях разочарован от играта на нашите тогава. Успех на нашите в Карлово. Някой знае ли какво стана с президента Чепилски на розите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 10:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Казанлък волей бие в Добрич с 3:0 (21,19,16)!
Единствено в първия гейм добруджанци преминаха бариерата от 20 точки, но и в тази част интрига липсваше, тъй като гостите още до първото техническо прекъсване вече водиха с цели 6 точки - 8:2. Въпреки плахите опити на жълто-зелените да стопят преднината, състезателите от Казанлък удържаха конфортния си аванс. В следващите два гейма гостите бяха пълновластни господари на терена и убедително достигнаха до победата.
Успех днес и на розите в Карлово!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 13:57 
Дано вземем точка,дано.Междо другото имам един познат в розите който каза че отбора тругва за Карлово за победа ама несе знае нищо,затова че в Карлово ще играят сигурно да,ще вземат точка да сигурно.А за Чепилски той не се ли махна вече,до колкото расзбрах вече нема финансова криза и отбора е с нов президент така разбрах от казанлъшката тв.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 14:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Радвам се че волейболистите ни бият в Добрич, но мисля че изтървахме шансове за класиране в първата осмица след загубите в Казанлък от Локо Пл. и Калиакра Кв. Дано най- сетне да се намери човек или хора, които да спонсорират и футбола в града както стана при волейбола. Такива малки градове има които имат отбори в Б дори и в А група, а в Казанлък от толкова години гледаме футбол от В група и по едно време и от А окръжна. Това просто е срамно според мен за най- големия необластен град в България, какъвто е Казанлък. Спомням си думите на кмета в началото на този сезон - ,, Града вече е в А група, желая и футбола да е в А група " Надявам се много скоро да е така


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 15:27 
този мач според мен ще е равен розите ще поведат а левски ще изравнят кам края


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 17:40 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Страшен бой на Левски - Розова долина. При 1:0 за доммакините масово меле, кръв, прекратен мач. Направо голям екшън.

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 17:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
DobreFF написа:
Страшен бой на Левски - Розова долина. При 1:0 за доммакините масово меле, кръв, прекратен мач. Направо голям екшън.


какво е станало :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Срещата е прекратена в 57 мин. при резултат 1:0 в полза на Левски 2004, когато футболистът на Розова долина Щерев удря главния съдия Максим Лазаров. Очаква се СТК при ЗС на БФС да потвърди служебен резултат 4:0 в полза на Левски 2004 (Карлово). - според livescore-bulgarian.football.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 18:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Губите служебно, победата се присъжда на Левски. Въпросът е защо е ставало това меле и какви ще са последствията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2008 18:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Значи мача между Левски Кар. и Розова долина е прекратен заради бой. Кой е предизвикал този бой, някой знае ли? Предполагам съдиите са свирили за Карлово и затова така се е получило.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2008 16:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Страхотен екшън се разигра на дербито в Югоизточната "В" група Левски (Кар) - Розова долина. При резултат 1:0 за домакините футболистите на двата отбора спретнаха здрав въргал. Реферът показа три червени картона, заради което и той отнесе юмруци и ритници.
Дербито започна в отлично темпо въпреки ураганния вятър. Още в седмата минута Левски откри резултата чрез Цветан Павлов. До края на полувремето домакините можеха да удвоят преднината си, но до нов гол не се стигна. Екшънът обаче се разигра в началото на втората част. В 57-ата минута искрите се разпалиха, след като футболист на Розова долина за пореден път съсече грубо футболист на съперника. Сините наобиколиха рефера. След секунди в мелето се включиха всички. Футболист на гостите се строполи на земята, а това даде старт на още по-грозните сцени.
Боят се пренесе и на трибуните. Агитките на двата тима последваха примера на играчите и се хванаха за гушите. Близо 250 фенове на гостите от Казанлък и двойно повече карловци сътвориха второ меле, в което летяха камъни. В тези минути полицията се чудеше кой по-напред да усмирява. Униформените нахлуха на трибуните и изведоха най-агресивните.
След близо 15-минутен въргал страстите леко се поуспокоиха. Реферът Максим Лазаров показа 2 червени картона на играчи от Розова долина и 1 червен за футболист на домакините. С това обаче съдията пренесе гнева на Розите върху себе си. Нападателят на гостите Щерю Щерев започна да го налага. Веднага 10 полицаи се притекоха на помощ на паникьосания Лазаров. Той побърза да сложи край на кървавия екшън.
Страстите между играчите обаче продължили и в съблекалните, където се наложило отново полицията да въдворява ред. Очаква се ЗС на БФС да потвърди служебен резултат 4:0 в полза на Левски.
Източник: 7 дни спорт

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2008 16:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Сериозен бой е станал според написаното,но въпреки че не съм бил там ми се струва малко преувеличено.
Фактът обаче си е факт.Срещата е прекратена.Щом Щерю е бил съдията значи е имало за какво.За втори път губим служебно заради подигравка на съдията с отбора.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2008 16:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Незнам дали е преувеличено или не в изявленията на седем дни спорт, но факт е че губим за втори път служебно. Аз четох статия с изказвания на тренъора на карловци и той казва че нашите са играли много грубо и това най- вече е предизвикало ситуацията до която се е стигнало в последствие. И аз си мисля че съдията е провокирал нашите и е свирил за карловци, за да се стигне до това меле.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Коментар
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2008 20:58 
yakalpakov написа:
Незнам дали е преувеличено или не в изявленията на седем дни спорт, но факт е че губим за втори път служебно. Аз четох статия с изказвания на тренъора на карловци и той казва че нашите са играли много грубо и това най- вече е предизвикало ситуацията до която се е стигнало в последствие. И аз си мисля че съдията е провокирал нашите и е свирил за карловци, за да се стигне до това меле.


Аз съм от Карлово и гледах мача на живо.
В седем дни спорт са се осрали.
В публиката не е имало бой, нито пък имаше повече от 20-30 от Казанлък.Само малко се поскараха на трибуните.
А иначе съдията свири за Розова долина и затова карловците се ядосаха и започнаха боя.
След мелето казанлъчани почнаха да бият съдията заради червените картони :)
Казанлъчани не бяха виновни за боя , единствения им проблем беше че се нахвърлиха на съдията.
А треньора на Карлово е прав - съдията си беше виновен за всичко.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2008 21:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Аз си знаех,че са преувеличили сериозно във вестника.Те в 7 дни спорт редовно се осират с информацията за публиката.Явно кореспондентите им са некадърници.Помня преди няколко месеца когато Розова долина играха поради наказание в Гурково и на стадиона имаше около 60 човека,тогава в 7 дни бяха написали ,че имало 1500 фенове от Казанлък.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 66431 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 32176 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 42308 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 22438 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8857 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози