bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:40


Български клубове - Аристон (Русе) GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 35 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: С цензуриране на форума няма да спрете истината
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 02:37 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
Изтритите мнения по темата с "историята" на Аристон, няма да попречат на това което е запланувано, защото един форум не значи нищо в случая, когато срещу лъжата бъдат ангажирани реални медии и други PR похвати.

Не си мислете, че няма да бъде разказано достатъчно добре и на всеослушание за наглостта на ФК Аристон, появил се от нищото и присвоил историята на Локомотив Русе.

Надявам се, администраторите на BGSuporters да не спят, когато се изтриват мнения на хора, които съдържат голата истина за историята на поредния БГ клуб, присвоил си историята и успехите на друг отбор.

Не на лъжата!

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 03:21 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
http://loko-ruse.dir.bg/ - публикуваното тук няма как да бъде изтрито от модератора на този форум:

Цитат:
Добре дошли при Локомотив (Русе)

________________________________________
СКАНДАЛНО! АРИСТОН ПРИСВОИ ИСТОРИЯТА НА ЛОКОМОТИВ (Русе)

Съвсем неочаквано от най-новият клуб в Русе - Аристон, концесионер на стадион "Локомотив", решиха да станат най-старият съществуващ отбор в града, присвоявайки си по най-нагъл и долен начин историята на ФК Локомотив (Русе), публикувана тук в този сайт. При това публикуваното на новия им уеб сайт като история на ФК Аристон е направо смехотворно. Едва ли някои русенец би повярвал на небивалиците, които са "натворили" хората от отбора на "шивачките". И как може един "шивашки" отбор да е наследник и правоприемник на "железничарски" клуб. Пълна пародия. Освен това в смешната им емблема, вместо досегашната 2004 г. - вече се стои локомотивската 1930 г.

Целите им са ясни. Видя се за три години, че подкрепата на русенската футболна общественост за клуба им е нулева. Отборът им играе пред празни трибуни и на шефовете им става ясно, че футболът няма да им донесе желания имидж. Това е техният пореден опит да извлекат някакъв имидж на гърба на футбола. Но за сметка на Локомотив ли?

Ако от шивашката фирма искаха да напраят имидж покрай футбола имаше далеч по-смислено и интелигентно решение. И то е действително да възродят Локомотив като име - с историята му, червено-черните фланелки и клубната емблема. Покрепата от страна на футболната общественост нямаше да закъснее и за тях щеше да се говори с уважение и респект. Отборът щеше да бъде подкрепян реално от русенската публика, вместо да играе пред празни трибуни.

Естествено е, че нещата няма да бъдат оставени така. В момента ръководството на Аристон е помолено от наша страна да коригира по правдоподобен и достоверен начин това, което е публикувано в техния сайт като история на Аристон, основан през 2004 и нямащ абсолютно нищо общо с Локомотив и де факто и де юре.

Надяваме се, това да бъде направено скоро. В противен случай започваме мащабна обществена кампания срещу погазването на ценностите на любимия ни Локомотив Русе. Тази кампания естествено ще донесе неприятни негативи за тези, които с лека ръка посегнаха на святата история на русенските "железничари", но от друга страна ще помогне правдата на възтържествува.

Един отбор може да има историята на Локомотив (Русе) - това е самият ФК Локомотив (Русе)!

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 10:04 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Аристон са пълен ташак създадени са 2004 и нямат нищо общо с някогашния Локо Рс,аз съм заклет дунавец ама това си е чисто плагиятство от страна на шивашкото отборче. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 11:47 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
forum/viewforum.php?f=365 - ФОРУМ "ЛОКОМОТИВ" РУСЕ!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 12:10 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Радко, а мислиш ли, че другите ти колеги в града ще те подкрепят в твоята мисия да разгласиш истината...?
Тоя въпрос ме човърка доста вече.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 12:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
В случая след като бяха изтрити мненията в темата "история", аз не можех да направя нищо, защото вече са загубени. За сметка на това направих форум на Локомотив, където благодарение на RUSE са запазени мненията на Радко изтрити от този форум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 13:53 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
RUSE написа:
Радко, а мислиш ли, че другите ти колеги в града ще те подкрепят в твоята мисия да разгласиш истината...?
Тоя въпрос ме човърка доста вече.


Медиите в Русе са пълен ташак. Те са зависими от спонсорите и рекламодателите си. Вие от Дунав знаете, че не даваха косъм да падне от главата на Приста Ойл, докато Георги Пейчев проваляше отбора на Дунав. Знаете, че само Меридиан мач каза истината, за това което стана лятото, месеци преди това. Тогава наговориха един тон лъжи на нарочна пресконференция как Дунав бавно и полека ще влиза в А група - а вместо това отбора остана само със седем собствени играчи през лятото.

Така че не очаквам кой знае каква подкрепа от местните медии. Все пак съм готов да пусна платени публикации, които се надявам, че все пак ще бъдат пуснати. Има рабира се и други PR похвати, които ще бъдат използвани с цялата си сила срещу тях, ако не вземат мерки да оправят нещата.

Както сте прочели на http://loko-ruse.dir.bg/ вече ги предупредих и очаквам да видя реакция от тяхна страна в близките дни. Ако няма такава започвам смело. Декември е беден на футболни новини и темата ще се харчи като топъл хляб.

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 14:49 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тука се съгласявам. Ясно си спомням как едвали не ни внушаваха как отбора мачкал...мачкал ама...
Как Мариян е треньорски гений. Също така съм и чувал, че в независимия форум на "Дунав" лица, които са написали ясно несъгласието си с клубната политика, са били търсени от някои ръководни по онова време фактори в клуба.
Така че...също така ясно помня и статията, която ти написа за "Меридиан мач" - "Дунав се разля в лъжа". Тогава дори и аз не повярвах, но всичко в нея се оказа чистата истина и случилото се това лято само потвърждава твоята теза.
Кураж, само това мога да кажа.
:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 18:23 
Радко .категорично те подкрепям в начинанието ти истината да излезе наяве.Едно мое мнение тук също беше изтрито ,трият се и други неудобни мнения, така че мисля че битката започва....Помня статията ти за "Дунав" в "Меридиан мач" , ти каза истината тогава и излезе прав по-късно. ДЕРЗАЙ Радко,ние те подкрепяме !!!!!!!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 19:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Ако тук се цензурират мненията, може спокойно да пишете във форума на Локо Русе - forum/viewforum.php?f=365
Там няма кой да трие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 23:01 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
Интересно е да чуем мнението лумпенчето, дето се води фен на Аристон какво мисли по темата с присвояването. То нищо не мисли предполагам... щот е много малко, за да знае за каква става дума... Иначе за триене на мнения е голям!

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2007 23:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
LOKOFAN написа:
Интересно е да чуем мнението лумпенчето, дето се води фен на Аристон какво мисли по темата с присвояването. То нищо не мисли предполагам... щот е много малко, за да знае за каква става дума... Иначе за триене на мнения е голям!


Само незнам защо ме обиждаш ! Нямам нищо общо с действията на ръководството (по точно това с историята !)
И от къде си сигурен ,че това "присвояване" на историята няма да доведе и до преименуване на клуба на Локомотив преди началото на другия сезон ?!
Та въпроса за триенето на мненията . . .
От както съм модератор в този форум и ще трия подобни нападки срещу клуба !
_________________

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 00:30 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
Освен че има присвояване, има и преиначаване на историята, което е много притеснително. Защото историческата истина е подменена. Нали са наясно кога е основан ФК Аристон и колко общо има с ФК Локомотив. Ако тиквите в ръководството на Аристон искаха да възстановят Локомотив определено нямаше да почнат с пренаписването на клубната история на "железничарите".

Аз още в неделя вечерта ги попитах дали ще правят Локомотив и те си казаха какво ще правят и че няма да приемат името Локомотив. Четири дни по-късно се ****** върху историята на Локомотив. На това ли му викаш възстановяване на името Локомотив?!

На пресконференцията ги питах защо след като присвоявате историята на Локомотив се срамувате от името Локомотив? Отговорът беше: "Не се срамуваме, но ние сме Аристон" :shock:

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 00:40 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
AxL написа:
Само незнам защо ме обиждаш ! Нямам нищо общо с действията на ръководството (по точно това с историята !)

_________________


Интересно ми е - някой от шефовете на Аристон накара ли те да триеш мненията на хората или това е собствена твоя лична постъпка

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 00:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
LOKOFAN написа:
AxL написа:
Само незнам защо ме обиждаш ! Нямам нищо общо с действията на ръководството (по точно това с историята !)

_________________


Интересно ми е - някой от шефовете на Аристон накара ли те да триеш мненията на хората или това е собствена твоя лична постъпка


Да казаха ми да изтрия мненията и да заключа темата , но и да не ми бяха казали пак щях да ги изтрия ,защото ми омръзна отбора да бъде обиждан по всякакъв начин от всеки !

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 01:03 
AxL написа:
LOKOFAN написа:
AxL написа:
Само незнам защо ме обиждаш ! Нямам нищо общо с действията на ръководството (по точно това с историята !)

_________________


Интересно ми е - някой от шефовете на Аристон накара ли те да триеш мненията на хората или това е собствена твоя лична постъпка


Да казаха ми да изтрия мненията и да заключа темата , но и да не ми бяха казали пак щях да ги изтрия ,защото ми омръзна отбора да бъде обиждан по всякакъв начин от всеки !

Така най-много да си загубиш правата като модератор.Какво искаш от човека,написал е историята на любимия му отбор Локомотив Русе и някакав шивашки отбор му краде труда,историята и всичко?!Нали като гостувахме в Русе ви видях организацията-50 човека на мача с най-силния отбор в групата ДОБРУДЖА и то на този терен.Истината по това,което чета е че Аристон се опитват да си присвоят историята на Локомотив,следователно Аристон е отбор менте.Доста нагла постъпка е това от откраднеш миналото на някой отбор ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 01:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
ultrasa написа:
Я мрете ве Аристон глупаци.


Ей нещастник май ти е сад а ?! 2:0 ,5:0 , 5:2 Това е достатъчно !

_________________
Изображение

Изображение


Последна промяна AxL на 09 Дек 2007 01:40, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 01:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
DDFC_SUPPORTER написа:
AxL написа:
LOKOFAN написа:
AxL написа:
Само незнам защо ме обиждаш ! Нямам нищо общо с действията на ръководството (по точно това с историята !)

_________________


Интересно ми е - някой от шефовете на Аристон накара ли те да триеш мненията на хората или това е собствена твоя лична постъпка


Да казаха ми да изтрия мненията и да заключа темата , но и да не ми бяха казали пак щях да ги изтрия ,защото ми омръзна отбора да бъде обиждан по всякакъв начин от всеки !

Така най-много да си загубиш правата като модератор.Какво искаш от човека,написал е историята на любимия му отбор Локомотив Русе и някакав шивашки отбор му краде труда,историята и всичко?!Нали като гостувахме в Русе ви видях организацията-50 човека на мача с най-силния отбор в групата ДОБРУДЖА и то на този терен.Истината по това,което чета е че Аристон се опитват да си присвоят историята на Локомотив,следователно Аристон е отбор менте.Доста нагла постъпка е това от откраднеш миналото на някой отбор ;)

Май не разбра ,че нищо не зависи от Аристон . . .Причината ,че мача се игра на този терене е Общината , която не позволява на Аристон да играе на градския !

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 01:19 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
тези от Аристон явно са големи наивници, ако смятат, че с цензурирането на един форум ще ме спрат. Кажи им по-добре да си чекнат мейла и да видят каква програма съм им подготвил за предстоящите дни.

Виж какво приятел. Никой не е обиждал до този момент Аристон. Вярно, е че сме казвали някои истини за клуба, от които, може би, те е заболяло, но това е била самата истина. Просто сме констатирали как върви развитието на клуба. Но всичко е било в рамките на добрия тон, шегите и закачките. Иди питай Драго Григоров и Сашо Александров някога нещо накриво дали съм им казвал и дали не съм им помагал при необходимост.?!

Ето ти поне моята истина за твоя клуб. Аристон още в зародиша си разочарова много хора. Първоначално Драго Григоров бе обявил, че ще възражда Локомотив, после се появи името Аристон и това автоматично отблъсна локомотивците от отбора. А този отбор мисля че се надяваше да разчита на подкрепата на локомотивската публика. Факт е, че примерно човек с 600 мача за Локомотив Русе, който е мой бивш комшия и живее на 200 метра от стадиона не е ходил на нито едим мач на Аристон, преполагам вече ти говори много.

Сега вече ми е ясно, че не само на теб, но и на шефовете на Аристон им е докривяло 3 години да играят без публика, но така е - те сами си избраха да бъдат частен клуб на една частна фирма. Защото, моето момче, Локомотив беше обществена институция, а не частно отборче. А и как да идеш на стадиона и да скандираш "А-ри-стон". Смешно е. Виж "Само Локо оле" е друго. Аз даже се чудя защо шефът на Аристон не строява шивачките под строй и да ги води на мач на стадиона, че да има кой да гледа мачовете на отбора. Все поне 100 шивачки има в тая фирма.

Това е истината, според мен.

Предполагам, че шефовете на Аристон са решили, че 5 години без Локо Русе са достатъчни, за да сложат ръка на марката. Но те и това не направиха. С акта си от тази седмица, само потвърдиха, че се отричат отново от Локомотив. Хем им се иска да имат историята на Локо, хем им се иска да са Аристон. То така не става. Това естествено автоматично пак ги оставя в забвение за още известно време, докато уврат, че няма смисъл от това което правят и се откажат да харчат пари на вятъра по футбола.

Явно не са очаквали съпротива. Но ето ме - още съм тук. Има още хора, които помнят Локомотив. Нали си ми чел подписа отдолу под userbar-а. Това е Локомотив.


_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 02:42 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
И добре прави общината, че не разрешава на тея боклуци да прецакват терена на градския. Те едвам едвам пуснаха Дунав там, пък камоли някакво шивашко отборче... Хахахахах апък това, че някой от ръководството те е накарал да триеш мнения във форум е направо :scratch: :scratch: :forummp3: :scratch: :scratch:

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 02:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Цитат:
НА МЕНЕ ЩО НЕ СА КАЗАЛИ ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 10:26 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Предлагам да му махнете правата на тоя.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 14:01 
Стига сте напада ли момчето,аз пък го уважам,защото вместо да е фен на говедата и чорбата той е решил неговият отбор да бъде Аристон.Голяма работа станало като откраднали историята на Локомотив...Къде е тоя славен отбор а ?? Явно някой не възприемат,че тоя клуб умря и връщане назад няма.Това,че са остнали 2-3 души с надеждата,че отбора ще се възроди явно са в адска заблуда,освен ако някой от вас не стане милионер и не основе клуба наново.Аз пък,за разликата от повечето тук стискам палци отбора да върви нагоре,нека се класира в "Б" група,нека ако може в бъдеще и в елита да влезе.И това,че отбора щял да бъде без публика бла,бла,бла.Русенеца е путка,и ако отбора някой ден стане фирмено отборче като Литекс и постигне поне малко от неговият успех,хората ще забравят загърбят и Локо и Дунав само и само да гледат елитен футбол.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 14:35 
Offline
bulgarian-football.com
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007 20:08
Мнения: 217
Местоположение: Русе
Dunav-Ruse написа:
Стига сте напада ли момчето,аз пък го уважам,защото вместо да е фен на говедата и чорбата той е решил неговият отбор да бъде Аристон.Голяма работа станало като откраднали историята на Локомотив...Къде е тоя славен отбор а ?? Явно някой не възприемат,че тоя клуб умря и връщане назад няма.Това,че са остнали 2-3 души с надеждата,че отбора ще се възроди явно са в адска заблуда,освен ако някой от вас не стане милионер и не основе клуба наново.Аз пък,за разликата от повечето тук стискам палци отбора да върви нагоре,нека се класира в "Б" група,нека ако може в бъдеще и в елита да влезе.И това,че отбора щял да бъде без публика бла,бла,бла.Русенеца е путка,и ако отбора някой ден стане фирмено отборче като Литекс и постигне поне малко от неговият успех,хората ще забравят загърбят и Локо и Дунав само и само да гледат елитен футбол.


Проблемът тук не е ЗА или ПРОТИВ Аристон като клуб. Много ясно е, че всички, като русенци, се радваме на успехите им като отбор и бихме желали да вървят нагоре. Ти, примерно, фен на Дунав, ще ти бъде ли приятно да закрият Дунав и след 2-3 години да се появи отбор, примерно с името "Приста ойл" или "Оргахим" и да си пренапише историята на Дунав, посочвайки как "Оргахим" са били Рома 1-0 за Купата на УЕФА?

Това е проблема.

И нещо друго. Не се самозалъгвай, че Аристон ще извадят милиони левове, за да станат някакъв втори Литекс в България. Това е абсурдно.

_________________
Изображение
Там, където легендата остава вечно жива, е домът на истинските "железничари"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 14:59 
Offline
govedo

Регистриран на: 09 Май 2007 22:41
Мнения: 494
Местоположение: Силистра
AxL написа:
ultrasa написа:
Я мрете ве Аристон глупаци.


Ей нещастник май ти е сад а ?! 2:0 ,5:0 , 5:2 Това е достатъчно !


какво ми е?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 35 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191178 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141511 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116714 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117012 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118362 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози